Pokochaj Siebie!!!

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pokochaj Siebie!!!

Postprzez Scarlett » 23 lip 2017, o 12:01

Dziękuję za ten post <3
Przywracasz wiarę w świadomie odkrywanie PP dla samej siebie.
Cieszę się, że poszłaś dalej niż Sekret, że przeczytałaś forum - po to jest tworzone :)
Jeszcze raz dzięki :*
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
SaRock
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez Ladylady » 26 lip 2017, o 07:49

Hej, hej:). Myślę, że miłość do siebie to absolutna podstawa aby przyciągać dobre rzeczy , spełniać swoje marzenia:) Chociaż do końca ciężko mi zdefiniować co to oznacza;-) Może będziemy się tu dzielić jak wyrażamy tą miłość do siebie, jakie macie codzienne rytuały lub co robicie/zrobiliście aby siebie pokochać. co Wy na to????:) <3

U mnie na pewno było małym przełomem było już x czas temu, że zaczęłam częściej dokonywać WYBORU aby się bardziej uszczęśliwić, poczuć lepiej, zrobić coś dla siebie dobrego. A mniej samą siebie wpędzać w cierpienie. Chyba efektem tego było przełamanie schematu z relacjami. Zawsze miałam jakąś relację, gdzie druga osoba była niezdecydowana, albo ktoś szalał za mną a za chwilę znikał a ja zachodziłam w głowę jak go przyciągać z powrotem. Od jakiś 3 lat nie doświadczyłam już takiej relacji, wręcz całkiem odwrotnie. Oczywiście pojawiły się ku temu okazje, ale ja dokonywałam już wyboru kierując się zawsze swoim samopoczuciem, jeśli coś/ktoś mnie wpędzał w kiepski nastrój to kierowałam się w inną stronę.
Jednak od czasu do czasu odzywają się we mnie jeszcze jakieś lęki, wołanie o akceptację, zauważyłam, że jest nie tak w pracy itp.- chcę zatem się skupić na miłości do siebie od dziś;-) <33

Za ten post autor Ladylady otrzymał podziękowanie od
Slonce
Ladylady

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez mrO » 26 lip 2017, o 08:13

Ladylady napisał(a):Hej, hej:). Myślę, że miłość do siebie to absolutna podstawa aby przyciągać dobre rzeczy , spełniać swoje marzenia:) Chociaż do końca ciężko mi zdefiniować co to oznacza;-) Może będziemy się tu dzielić jak wyrażamy tą miłość do siebie, jakie macie codzienne rytuały lub co robicie/zrobiliście aby siebie pokochać. co Wy na to????:) <3

Miłość do samego siebie to absolutna podstawa.
Wszyscy którzy mieli cokolwiek z PP o tym mówią. Najwazniejsze jest to jak się czujemy, czyli jak wysoko są te nasz słynne "wibracje". Moim zdaniem przyciągamy nie to co chcemy, a przyciągamy to kim jesteśmy.
Miłość do samego siebie powinna być podstawą dla każdej nowej osoby w PP, a nie "przyciągnij 1000000000$ w 30 dni", bo to nigdy się nie uda, a jedynym efektem tego będzie tylko "PP to oszustwo"
Prawda jest taka, że dla większości osób nowy w PP jak i "zawansowany" miłość do samego siebie i tak wydaje się niepotrzebnym marnowaniem czasu, bo według nich miłość do samego siebie = egoizm, który w dzisiejszych czasach jest tak bardzo źle odbierany.

Każdego ranka "medytuje" 5-10 minut powtarzając "jestem błogosławiony", uśiwadamiając sobie że jestem :) (technika z anglojezycznego forum)
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Slonce
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez Slonce » 26 lip 2017, o 08:21

Dla mnie miłość do siebie to życie i postępowanie w zgodzie z tym, co czuję, co myślę. Ostatnio robię, co czuję i to właściwie fajnie mnie napędza, bo wiem, że to wszystko jest zgodne ze mną, z moimi wartościami. Podobnie jak napisałaś - jeśli widzę, że coś obniża moje wibracje to po prostu zostawiam to za sobą. Inne praktyki to skupienie się na sobie, choć przyznam, że nie zawsze jest ono w 100 %, bo czasami zdarza się, że odchodzę od Źródła i wtedy zdarzają się sytuacje, które z powrotem mnie do niego "wrzucają". Często łączę się z Polem, medytuję, rozmawiam sama ze sobą chociażby w myślach, staram się siebie zrozumieć. Daję sobie dobre myśli, dobre uczucia. Dbam o swoją duszę jak i ciało fizyczne - dostarczając mu witamin, aktywności fizycznej :)
Wcześniej, kiedy jeszcze uczyłam się siebie kochać stosowałam różne metody począwszy od afirmacji, a skończywszy na Eft. Z perspektywy czasu widzę, że to wszystko mi bardzo pomogło :) Jest dużo metod, które pomagają spojrzeć na siebie z miłością i sympatią. Sporo też pomaga zrozumienie, że też jesteśmy ważni, że fajnie jest spędzać czas z samym sobą, że to w Nas jest wszystko, czego szukamy w innych. To jest chyba taki krok milowy, który możemy uczynić w polepszeniu swojego życia. A jak słusznie zauważyłaś - to jak postrzegamy samych siebie wpływa na inne sfery naszego życia. Jeśli jesteśmy szczęśliwi, poukładani wewnątrz to również i na zewnątrz będzie to miało pozytywne odbicie.
Oczywiście ważne jest, żeby w czasie tego "procesu" nie zamykać się na innych, nie iść w stronę "tylko ja jestem naj", bo to już trąci egoizmem i ignorancją :)

W ogóle to fajnie, że ten wątek został odświeżony, bo miłość do siebie to jedna z najważniejszych i najpiękniejszych emocji <33

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
Mal
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy

Postprzez Scarlett » 26 lip 2017, o 08:26

Przyczyniłam się do tego swoim opieprzem? :lol:
Bo nie pamiętam czy mówiłam o tym wątku w nagraniu skasowanym czy nowym, czy i w tym i tym :D
Właśnie takie wątki powinny skakać w górę.
Ja dziś obudziłam się przeszczęśliwa, szłam spać przeszczęśliwa.
Kocham wszystko co jest wokół mnie, bo to wszystko jest lustrem moich wibracji <3
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1293 razy

Postprzez MagdaLooney » 12 wrz 2017, o 08:10

" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 281 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień