Jak zmienić psujące myśli ?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Jak zmienić psujące myśli ?

Postprzez Wenus21 » 1 kwi 2018, o 13:43

Prawda jest taka ,że nie ma co o tym pisać w kółko bo nikt tu nie ma magicznej różdżki i pomimo najszczerszych checi nikt Ci faceta marzeń nie wyczaruje :przytul: A w takich postach ciągle się skupiasz na braku i właśnie ten brak do siebie przyciagasz.

Nic nie musisz odpuszczać to noramlne ,że chciałabyś się zakochać być w związku itd
Ba nawet powiem ,że myślenie o tym wyobrazanie sobie tego parnera itd może działać tylko na naszą korzyc ALE te myśli nie mogą byc podszyte strachem przed samotnością jakiś obawami , wątpliwościami itd. Dlatego warto o tym związku myśleć właśnie wtedy gdy mamy wysokie wibracje. A nie wtedy gdy coś idzie nie tak a my się jeszcze dobijamy brakiem faceta.

Pracuj dalej nad sobą,swoim życiem :D .Czuj się najlepiej jak mozesz w danym momencie a to napewno przybliży Cię do poznania odpowiedniego faceta :D

P.S.I nie zapominajmy o tym ,że na świecie jest miliony ludzi ,ktorzy pp nie znają lub w nie po prostu nie wierzą. A są w związkach.
Znajomosc pp wykorzytujmy na swoja korzyść . Bądźmy bardziej swiadomi tego co się dzieje w nas w naszym życiu ale blagam też nie analizujmy kazdej myśli,kazdego wydarzenia milion razy doszukujac się tam nie wiadomo czego bo to droga by postradac zmysły 8-)
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 98 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez enn » 1 kwi 2018, o 14:41

Na pewno jest wątek Black w Naszych Historiach i posty w Przyciąganiu miłości.
enn

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Scarlett » 1 kwi 2018, o 15:49

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez Innoke » 1 kwi 2018, o 22:28

Dziękuję dziewczyny za Wasze posty. :) :kwiatek
Jak zwykle już samo opisanie problemu na forum czyli podzielenie się nim publicznie trochę mi pomogło bo przynajmniej chwilowo wyłączyło mi się obsesyjne myślenie o problemie.

Przeczytałam historię Black, rzeczywiście ciekawa, na pewno mnie zainspirowała i spróbuję działać w podobny sposób jak Black, tylko trochę jeszcze poczytam o tym temacie. Już pomijając efekt sam proces kreowania takiej alternatywnej brzmi dla mnie dość pociągająco.

w ogóle takie wyobrażanie sobie niesiteniejących postaci kojarzy mi się z książką Ania z Zielonego Wzgórza
Innoke

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Karla » 7 kwi 2018, o 09:01

Innoke dopóki jesteś przed 40masz szanse jeszcze na wszystko i na fajny związek i na rodzinę na wszystko.Zatem uszy do góry Dziewczyno!
Karla

Podziękował : 323 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Zorja » 7 kwi 2018, o 10:39

Karla napisał(a):Innoke dopóki jesteś przed 40masz szanse jeszcze na wszystko i na fajny związek i na rodzinę na wszystko.Zatem uszy do góry Dziewczyno!

Sorry, Karla, ale muszę... co za bzdura, że po 40 to już kaplica! Zawsze masz szansę na fajny związek. Na rodzinę też. Owszem, dzieci lepiej rodzić wcześniej, ale znam dziewczynę, co została mamą po 40 i też jest pięknie.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 2
Pozytywna, Wenus21
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Scarlett » 7 kwi 2018, o 12:13

Moja kolezanka ma 40 lat i zaszla w ciaze. Faceta znalazla rok temu, pisalam o tym kiedys :) poznalam ja kiedy przyszlam do nowej pracy i w 2016 roku pozyczylam do poczytania "potege podswiadomosci" :)
Innoke ty juz dawno masz odkryta "moc" wiec to mega sila.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 1709 razy

Postprzez emerald » 7 kwi 2018, o 12:30

Zorja napisał(a):
Karla napisał(a):Innoke dopóki jesteś przed 40masz szanse jeszcze na wszystko i na fajny związek i na rodzinę na wszystko.Zatem uszy do góry Dziewczyno!

Sorry, Karla, ale muszę... co za bzdura, że po 40 to już kaplica! Zawsze masz szansę na fajny związek. Na rodzinę też. Owszem, dzieci lepiej rodzić wcześniej, ale znam dziewczynę, co została mamą po 40 i też jest pięknie.

Dokładnie. Poza tym to, ze sie odnajdzie milosc "wczesnie" w zyciu, nie oznacza ze zwiazek przetrwa. Czasem lepiej jak spotka się dwoje dojrzalych ludzi. W milosci nie ma reguł i zasad. Bywa i tak, ze na swoje szczescie trzeba poczekać nieraz bardzo dlugo. Zamiast obrazac się na los(to i tak nic nie da, a tylko pogorszy sprawy) trzeba ten czas "oczekiwania" sobie maksymalnie umilic. @Innoke ciotka jest lustrem Twojego przekonania, na drugi raz bądź w pelni obecna obserwuj swoje emocje, nie próbuj sie od nich odganiac czy uciekac, poczuj w pelni ten smutek, przygnębienie ale nie identyfikuj sie z tym, tylko powiedz do siebie jak radzil Tolle "smutek jest we mnie" zamiast myslec Jestem smutna. Po drugie jak zapewne wiesz, nadajesz zbyt duże znaczenie temu pragnieniu(w obecnej formie nie moze się spelnic jest "napompowane" do granic możliwości) jak usunąć ważność z pragnienia kazdy sam musi sobie wypracowac sposob.Ale wszystko sie da. Dobrym sposobem moze byc np wysmianie swojej sytuacji, nabranie dystansu humor bardzo dobrze usuwa waznosc.Trafilas na to forum nie przez przypadek i obys wyniosla z tej kopalni wiedzy jak najwięcej. Takze pozbądź sie tego cisnienia na związek(naprawdę bycie w zwiazku to nie jest najwazniejsza sprawa w zyciu) a jak mawiał klasyk staniesz się świadkiem cudów.
nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Zorja » 7 kwi 2018, o 12:54

Tak jak Ci piszą: skup się na sobie. I to na każdej sferze siebie. Na swoim umyśle (przekonania! ), sercu (uczucia!) a także ciele (bo w zdrowym ciele... używam też tego jako argumentu gdy mi, 31latce, ktoś próbuje mówić, że to późno na dzieci: "moje ciało jest w lepszej kondycji niż większości 25latek, obawiam się, że umysł również":P) Dopieść się! Ty jesteś najważniejsza! Pewnie, ze pojawią się chwile zwątpienia (moje trwały ostatni tydzień i się "zaoporzyłam" po szyję, ale równie skuteczny co medytacje okazał się Captain Sugar - nieustraszony poskromniciel smutków z półkilowym opakowaniem lodów w jednej ręce i 300g milką Oreo w drugiej), ale po każdym podniesieniu się, będziesz silniejsza, pewniejsza i piękniejsza (bo wszyscy wiemy, że lody i milka Oreo idą w cycki):) Po ostatnim kryzysiku odkryłam potęgę "wyjebania". I teraz ćwiczę się w olewaniu:) Ten sposób z uznaniem emocji a potem pożegnaniem jej jest bardzo skuteczny.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez emerald » 7 kwi 2018, o 13:10

Zorja napisał(a): używam też tego jako argumentu gdy mi, 31latce, ktoś próbuje mówić, że to późno na dzieci: "moje ciało jest w lepszej kondycji niż większości 25latek, obawiam się, że umysł również":P) .

Tak trzymaj Zorja, nie daj się (y) zapewne tak twierdzą jacys frustraci zyciowi ktorzy chca się podbudowac Twoim kosztem,byle innym szpile wbic, welcome to Poland!
nie zostawiaj swoich wibracji samopas
emerald

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień