Barsy

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Barsy

Postprzez violet_vill » 12 gru 2020, o 19:52

Chciałam podzielić się moimi efektami związanymi z sesjami bars i innymi narzędziami access:) Te metody poznałam na forum, zresztą jak wszystkie inne, ale nie od razu zwróciłam na nie uwagę. Przez te kilka lat przerobiłam chyba wszystkie techniki opisane na forum z lepszymi bądź gorszymi rezultatami :D Jakieś trzy lata temu postanowiłam pójść na sesję bars, tak po prostu, z ciekawości, bez żadnych konkretnych oczekiwań. Wyszłam stamtąd pod wielkim wrażeniem, czułam jakby ktoś zdjął ze mnie jakiś wielki ciężar, wszystkie myśli się uspokoiły...Nigdy w życiu nie czułam się tak bardzo SOBĄ. Później korzystałam z tej metody jeszcze kilka razy, u różnych osób, ale za każdym razem coś mi nie grało - owszem, czułam lekkość bezpośrednio po sesji ale nic poza tym nie obserwowałam. Dla mnie w ogóle ogromne znaczenie ma osoba, która robi mi jakiś proces jeżeli mi nie odpowiada coś w niej to wtedy nie umiem jej do końca do siebie dopuścić, "wypadam" z danego procesu. Jakiś czas temu przyszła mi do głowy myśl by wrócić do barsów a najlepiej zrobić kurs. Nie dawało mi to spokoju więc tak też zrobiłam:P I muszę przyznać, że naprawdę już wiele się zmieniło odkąd praktykuję i wymieniam się sesjami:) To co już zaobserwowałam:

- dużo mniej myśli (ale w pozytywnym sensie :D), działam bardziej spontanicznie, podążam za inspiracją, nie zastanawiam się milion razy nad kolejnym krokiem, nie analizuję przesadnie, bardziej doceniam każdą chwilę
- znacznie mniej lęku w życiu. Pozbyłam się fobii, która towarzyszyła mi od kilku lat i myślałam, że już nigdy sobie z nią nie poradzę. W codziennych sytuacjach też mam dużo więcej spokoju, trudniej mnie wyprowadzić z równowagi
- przestałam się przejmować innymi ludźmi, tym co myślą, czego ode mnie oczekują, odcinam się od toksycznych ludzi od razu, a jeżeli muszę mieć z nimi jakiś kontakt (bo np pracujemy razem) to nie daję się wciągać w ich manipulacje i jestem bardziej asertywna
- zmieniłam się fizycznie, dużo osób zauważa, że schudłam, albo, że wyglądam młodziej:) Ostatnio nawet usłyszałam, że bije ode mnie jakieś światło :D Bardziej się sobie podobam:)
- przestałam porównywać się z innymi ludźmi (zdarzało mi się zwłaszcza pod kątem osiągnięć zawodowych), doceniam mój charakter i to co sama potrafię, nie staram się przypodobać wszystkim:)
- większa lekkość z pieniędzmi, choć to akurat może być zasługa procesów Scarlett :)

Podsumowując, chyba znalazłam drogę dla siebie i zamierzam zmieniać się dalej:)

Za ten post autor violet_vill otrzymał podziękowania - 7
Agis, altair, domi, Dream Walker, Lilly079, michu, wiolii
violet_vill

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień