Barsy

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Barsy

Postprzez Slonce » 19 paź 2016, o 12:09

Ania1703 napisał(a):Słońce, jeżeli możesz mi przesłać taką modlitwę, to bardzo proszę.

Wysłałam Ci w PW :kwiatek ;)
Slonce

Podziękował : 136 razy
Otrzymał podziękowań: 213 razy

Postprzez Ania1703 » 19 paź 2016, o 12:10

Bardzo, bardzo dziękuję. Pięknego dnia Ci życzę :-) <3
Ania1703

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Postprzez Gigi » 19 paź 2016, o 13:54

Moje drogie, czy ktoś się orientuję, gdzie mogę zrobić barsy w rejonie woj. zachodniopomorskiego. Będę krótką chwilę w Polsce i chciałabym spróbować, a niestety w internecie nie mogę znaleźć żadnego namiaru.
Gigi

Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez wolves » 19 paź 2016, o 13:54

Slonce napisał(a):
wolves napisał(a):Może źle się wyraziłam, nie chodziło mi oczywiście o porzucenie marzenia i olanie go na resztę życia, tylko o odpuszczenie w sensie puszczenie presji jaką sama na siebie nakładam. Na Barsach zostałam zapytana czy mam jakieś blokady związane z pracą, powiedziałam, że tak, bo nie wiem na którą się zdecydować. No i jest ten głos w głowie, który mówi, że upływa kolejny dzień, a ja nie mam pracy. Więc raczej mam odpuścić sobie samej :)

Wolves, jeśli chcesz mogę Ci podesłać taką modlitwę - afirmację na znalezienie pracy. Mnie pomogła, zaraz po niej praca sama do mnie przyszła ;) Pomaga też puścić opór więc może i Tobie pomoże ;)

Ojej, oczywiście, że chcę kochana!!
wolves

Podziękował : 89 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Catalina » 19 paź 2016, o 16:29

Gigi napisał(a):Moje drogie, czy ktoś się orientuję, gdzie mogę zrobić barsy w rejonie woj. zachodniopomorskiego. Będę krótką chwilę w Polsce i chciałabym spróbować, a niestety w internecie nie mogę znaleźć żadnego namiaru.

Wysłałam pw linki do osób robiących barsy w Szczecinie.
Catalina

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez koniczynka » 25 paź 2016, o 12:36

o pozytywnych efektach pobarsowych pisałam juz wcześniej, ale chciałam dodac cos co zaobserwowałam po dłuższym czasie.
od jakiegoś odczuwam w sobie pewnego rodzaju spokój, wewnętrzne przeświadczenie ze cokolwiek by sie nie działo to jest to jedynie niezbędny krok do tego bym ostatecznie osiągnęła swoj cel/byla szczęśliwa.
Każda niekorzystna dla mnie sytuacja, powoduje ze automatycznie pojawia sie ten spokój i jakaś taka wewnętrzna samoistna wiedza ze wszystko ostatecznie ulozy sie po mojej mysli, ze to wszystko ma swoj sens.
wcześniej musiałam takie rzeczy tłumaczyć sama sobie, przekonywać samą siebie a teraz nie jest mi to juz potrzebne. ta wiedza jest po prostu we mnie.
i to nie jest tak, ze jak przydarza mi sie cos niekorzystnego/zlego to ja od razu skacze z radości bo przecież wiem ze ostatecznie będzie to z korzyścią dla mnie. oczywiście adekwatnie do sytuacji czasem odczuwam w danej chwili smutek czy przykrość czy inne emocje z dolnej skali ale przynajmniej nie popadam w doly, nie pogłębiam ich jeszcze bardziej, nie rozkminiam, nie doszukuje sie niczego, nie zaczynam wątpić. wiem ze jest to potrzebne by nastąpiło cos lepszego i tyle <3
i powiem Wam ze dla mnie to duży krok milowy <3

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowania - 4
Ania1703, Lwiczka, Renata, serena
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Rose » 29 paź 2016, o 21:44

Naczytałam się o barsach wczoraj i dzisiaj i czuję, że chcę to zrobić! Jestem mega podekscytowana i ciekawa tej techniki :D Jeśli ktoś zna kogoś godnego polecenia z Krakowa to byłabym ogromnie wdzięczna <3
Chętnie wybrałabym się do Lwiczki...ale bliżej mi do Krakowa, niż Katowic chociaż mogłabym się nawet poświęcić :thinking :sun
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez serena » 30 paź 2016, o 13:18

Zrobilam sobie w piatek Barsy i to byla jedna z najfajniejszych sesji ever!

Kocham fakt, ze niedlugo przeprowadze sie do nowego mieszkania, ale generalny remont i wszystko co z tym zwiazne jest mega stresujace. (poc pod dla stresujace!)

I po barsach w piatek musialam sie zderzyc z naprawde istotnymi kwestaimi oragnizacyjno-finansowymi.
I ten spokoj i opanowanie, to nie kupowanie cudzych opinii o tym jak cos jest ciezkiei niemozliwe do zrobienia bylo na wage zlota!!! <33

Gdyby jeszcze te trupy z szafy z przeszlosci nie wychodzily po kazdych :roll: :roll: :roll: barsach dopominajac sie uwagi to byloby juz mega cool, a tak musze jeszcze sprzatac jakies stare smieci z przeszlosci. Troche na to nie mam sily, ale wierze ze to dla moejgo dobra i ze "w dzien i w nocy wszystko mi sprzyja!"
:kwiatek
serena

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 131 razy

Postprzez Lwiczka » 30 paź 2016, o 14:14

serena napisał(a):Gdyby jeszcze te trupy z szafy z przeszlosci nie wychodzily po kazdych :roll: :roll: :roll: barsach dopominajac sie uwagi to byloby juz mega cool, a tak musze jeszcze sprzatac jakies stare smieci z przeszlosci. Troche na to nie mam sily, ale wierze ze to dla moejgo dobra i ze "w dzien i w nocy wszystko mi sprzyja!"
:kwiatek

A dla mnie to jest najlepsza część efektów po-barsowych :party Dzięki temu czuję się jak detektyw! Ktoś/coś (pozornie nieistotnego) wraca z przeszłości? Wspaniale! Już wiem, co mam TERAZ oswoić i rozpuścić, a co mnie osłabiało do tej pory w strefie niewidzialnej :mrgreen:

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
serena
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 369 razy

Postprzez Lwiczka » 30 paź 2016, o 14:16

Rose napisał(a):Naczytałam się o barsach wczoraj i dzisiaj i czuję, że chcę to zrobić! Jestem mega podekscytowana i ciekawa tej techniki :D Jeśli ktoś zna kogoś godnego polecenia z Krakowa to byłabym ogromnie wdzięczna <3
Chętnie wybrałabym się do Lwiczki...ale bliżej mi do Krakowa, niż Katowic chociaż mogłabym się nawet poświęcić :thinking :sun

Bardzo mi miło! :D

Btw nieeeee, nie znam nikogo z Krakowa, aczkolwiek...poznałam kogoś, kto zna właśnie stamtąd KOGOŚ :sun Zapytam!
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 369 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień