Barsy

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Barsy

Postprzez Maagdaa160 » 2 lis 2016, o 18:13

honey1012 napisał(a):
Maagdaa160 napisał(a):A mi się właśnie posypała przyjaźń z moją najlepszą przyjaciółką. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że właściwie to ja ją zakończyłam mówiąc jej parę gorzkich słów, ale narósł między nami jakiś dziwny konflikt i zostałam do tego sprowokowana :mur:

Nie wiem czy to efekt Barsów, ale faktem jest, że ona od mniej więcej pół roku mnie trochę irytowała, miałyśmy ciche dni, czasem było nam nie po drodze, ale przymknęłam na to oko, bo relacja nasza się znacznie poprawiła w ciągu ostatnich 2 miesięcy... a ostatnio wszystko nagle wybuchło, a raczej ja wybuchłam :/

Podobna sytuacja z moimi rodzicami - nasze relacje nie są idealne, ale ostatnio poczułam, że muszę wyrzucić z siebie ten żal. I wyrzuciłam... ale akurat po tym wyrzucie czuję tylko ulgę :sun i nasze relacje się polepszyły <33

Wiesz akurat takie ''pogorszenie'' relacji w przyjaźniach przynoszą odświeżenie z mojego punktu widzenia ale może spróbuj odkreować Waszę relacje?

Pytanie czy chcę ją odkreować, bo na razie nie mam na to ochoty... nie wiem, może po prostu tak miało być, spięcia były między nami od kilku miesięcy już, może po prostu przestałyśmy nadawać na tych samych falach...
Maagdaa160

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez TheMe » 2 lis 2016, o 18:51

Być może...wszyscy się zmieniamy. Pewnie Wszechświat robi Ci miejsce dla nowych ludzi :sun
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez serena » 9 lis 2016, o 19:24

Jutro ide na moja druga facilitatorska sesje. :sun :sun

Robi sie to na bazie barsow ale wchodzi sie o wiele glebiej bo pracuje sie na bardzo konkretnych pytaniach,
Nie moge sie tego doczekac! :dance :dance :dance :dance :dance :dance

Tamta pierwsza sejsa w kwietniu obrocila moje zycie o 180 stopni. <33
Mam nadzieje, ze teraz nie bedzie znow 180 bo to zalatuje powrotem do punktu wyjscia. :D :D :D :D
serena

Podziękował : 44 razy

Postprzez TheMe » 10 lis 2016, o 09:21

serena napisał(a):Jutro ide na moja druga facilitatorska sesje. :sun :sun

Robi sie to na bazie barsow ale wchodzi sie o wiele glebiej bo pracuje sie na bardzo konkretnych pytaniach,
Nie moge sie tego doczekac! :dance :dance :dance :dance :dance :dance

Tamta pierwsza sejsa w kwietniu obrocila moje zycie o 180 stopni. <33
Mam nadzieje, ze teraz nie bedzie znow 180 bo to zalatuje powrotem do punktu wyjscia. :D :D :D :D

To jest jakby kolejna klasa AC? :-> to życzę genialnych efektów :sun
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy

Postprzez serena » 11 lis 2016, o 08:37

honey1012 napisał(a):To jest jakby kolejna klasa AC? :-> to życzę genialnych efektów :sun

Nie to nie byla klasa, tylko sesja z facilitatorka AC. Rodzaj konsulatacji dotyczacej czegos z czym sobie nie radze, czego nie potrafie ogranac w swoim zyciu. Metod pracy jest wiele.
Ta pierwsza byla na bazie barsow, ta wczorajsza nie.

Odbyla sie na bazie pytan i pracy z cialem.
Mnie dosc regularnie wraca pewiem problem z dziecinstwa i determinuje pewne moje zyciowe wybory. Wiec popracowalismy nad tym..

Lekkosc, spokoj..

Za ten post autor serena otrzymał podziękowanie od
TheMe
serena

Podziękował : 44 razy

Postprzez Egzotyczna » 5 lip 2017, o 17:03

Odnawiam temat !
Właśnie wróciłam z barsów. Podczas masażu zasnęlam w sumie to troche odleciałam.. Czy ktoś ostatnio był?:)
Egzotyczna

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez osa » 6 lip 2017, o 23:44

Dzięki za odnowienie tematu :) Dzięki tobie wczoraj przeczytałam cały wątek :) I skusiło mnie żeby iść, ale ale!!!! nie wiem co jest grane. Bo jak skończyłam czytać to byłam totalnie zmęczona w ogóle nie chciałam już słyszeć o PP, a o Barsach to już wrrrrr. Nawet rzuciłam Hicków w kąt i włączyłam jakąś komedię żeby się rozluźnić. Hahahah ciekawe czy energia z wpisów forumowiczów mogła na mnie zadziałać?
osa

Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Postprzez wolves » 9 lip 2017, o 21:56

Jestem umówiona na piątek na Barsy!
Ostatnią sesję miałam w październiku, dość dla mnie z tego co pamiętam rozczarowującą, nie dostałam wtedy pracy w intencji której barsowałam i przyszłam tutaj ponarzekać :lol: potem odkryłam Silvę-szkolenie, Dwupunkt, no i Barsy poszły w zapomnienie, natomiast co jakiś czas o sobie przypominały i uznałam, że może już czas :)
to będzie zupełnie nowa osoba mnie barsująca także zobaczymy :sun
wolves

Podziękował : 88 razy

Postprzez Scarlett » 9 lip 2017, o 22:14

Ja myślę, że z Barsami jest jak ze wszystkim innym - nie można mieć typowego chciejstwa.
W ogóle pierwszy raz spotykam się żeby barsować po coś ;>
To chyba służy odblokowaniu energii ;>
I po barsach może być różnie - tak jak i po dwupunkcie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez wolves » 9 lip 2017, o 22:32

Taak, pierwsze dwie sesje miałam "bez niczego", a na trzeciej już u kogoś innego zostałam trochę zaskoczona pytaniem w jakiej intencji barsujemy :D więc no wybrałam pracę, bo wtedy akurat szukałam. Ach nie wiem, może miałam jakieś tam za duże oczekiwania, może stworzyłam opór, może energetycznie się z tamtą dziewczyną nie zgrałam. Nieważne. Teraz skupiam się na tym co dobre <33
wolves

Podziękował : 88 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień