Dieta cud, czyli odchudzanie za pomocą własnych myśli.

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Dieta cud, czyli odchudzanie za pomocą własnych myśli.

Postprzez Born1975 » 25 lut 2018, o 23:09

Co do wszelakich diet to nigdy nie stosuj żadnej diety jeśli wcześniej:
-nie nauczysz się, jak mieć stale zakwaszony żołądek,
-nie nauczysz się, jak mieć stale nawodniony organizm,
-nie nauczysz się, jak mieć stale zdrową florę jelitową,
-nie nauczysz się, jak w zimie nie chorować na grypę,
-nie nauczysz się, jak nie mieć zakwaszonego organizmu,
-nie nauczysz się, jak stale dbać o swoje serce,
-nie nauczysz się, jak utrzymywać w dobrej kondycji swoje ciało.

Parę rzeczy do tej listy pewnie jeszcze można by dodać.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 828 razy
Otrzymał podziękowań: 569 razy

Postprzez mrO » 26 lut 2018, o 07:52

Born1975 napisał(a):Co do wszelakich diet to nigdy nie stosuj żadnej diety jeśli wcześniej:

Nic do tego nie mam, niech każdy sobie robi co chcesz. Ale jak myślisz w co ludziom będzie łatwiej uwierzyć, w efekty diet których w internecie jest masa czy to że trzeba pilnować tego o czym wspomniałeś.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 228 razy

Postprzez Aurora » 26 lut 2018, o 17:22

A więc tak.
-rano woda z cytryną, dieta bogata w kiszonki; ograniczenie białego pieczywa (albo w ogóle pieczywa), cukru, oczywiście rzeczy przetworzonych;
-pić wodę dobrą jakościowo (nie żywiec, a np. Galicjanka, chociaż nie przeszkadzają z nią), popijając cały dzień. Można dosypać odrobinkę klodawskiej soli, aby uzupełnić minerały. Ja gotuję wodę i zostawiam na noc wszklanym dzbanku. Można też ją troszkę skomplementowac; p
-flora jelitowa: maślanka, kefir, błonnik (!!!), ja zajadam chlorellę;
-nie choruję: ) w tę zimę miałam problem z gardłem, przyznaję...
-nie zakwaszac organizmu, regulujemy to dietą
-o serducho. Hm, pomidory? Cardio?
Aurora

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 26 lut 2018, o 18:14

Aurora napisał(a):A więc tak.
-rano woda z cytryną, dieta bogata w kiszonki; ograniczenie białego pieczywa (albo w ogóle pieczywa), cukru, oczywiście rzeczy przetworzonych;
-pić wodę dobrą jakościowo (nie żywiec, a np. Galicjanka, chociaż nie przeszkadzają z nią), popijając cały dzień. Można dosypać odrobinkę klodawskiej soli, aby uzupełnić minerały. Ja gotuję wodę i zostawiam na noc wszklanym dzbanku. Można też ją troszkę skomplementowac; p
-flora jelitowa: maślanka, kefir, błonnik (!!!), ja zajadam chlorellę;
-nie choruję: ) w tę zimę miałam problem z gardłem, przyznaję...
-nie zakwaszac organizmu, regulujemy to dietą
-o serducho. Hm, pomidory? Cardio?

Jestem świadomy że jest to forum PPowe i że normalne jest przekonanie o tym że kilka teorii/podejść w kwestii sylwetki wystarczy, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Tylko jestem ciekawy jest bardzo pokrywa się to w rzeczywistości i jak wyglądają takie sylwetki.
Wybaczcie mi za moje ograniczone myślenie. Pojawiło się gdzieś pomiędzy "masą" przebiegniętych kilometrów, a jeszcze większą "masą" żelastwa "przerzuconą" na siłowni.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Renata, Scarlett
mrO

Podziękował : 67 razy
Otrzymał podziękowań: 228 razy

Postprzez Renata » 26 lut 2018, o 18:37

Cóż, prawa fizyki (chemii i biologii również) są bezwzględne i nawet moc myślenia nie ma zbytniej siły przebicia, i to nie tylko w kwestii sylwetki.
Jak za szybko schudniesz, skóra zacznie wisieć jak na wieszaku ubranie. Jak zaczniesz spożywać tłusto, słodko i niezdrowo, zaraz przybędzie masy...
Jak chcesz wyrzeźbić sobie masę, to wizualizacja, afirmacja i inne srele-morele zdadzą się na niewiele ;)
Obserwuję swojego męża akurat w tym temacie i jego zawziętość, cierpliwość i determinację. A przy tym ciężką pracę. I widzę, jak stopniowo osiąga swoje zamierzone cele. Myślenie pomaga tu o tyle, o ile idzie w parze z motywacją do ćwiczeń, wizualizacja sprawdza się w takim stopniu, w jakim wyobrażany jest cel końcowy. Ale to proces! To nie stanie się z dnia na dzień, nie obudzisz się nagle z kaloryferem na brzuchu, bo jest tu ograniczenie formą.
Tak więc moje ograniczone myślenie w tym temacie jest jak najbardziej zgodne z ograniczonym myśleniem mrO :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Scarlett
Renata

Podziękował : 630 razy
Otrzymał podziękowań: 799 razy

Postprzez Scarlett » 26 lut 2018, o 18:51

Moje ograniczone myślenie jest tak samo ograniczone jak Renaty i mrO :lol:

A tak poważnie... Nie mamy ograniczonego myślenia, tylko jesteśmy świadomymi ludźmi ;) nie mamy w głowie bajek pani Byrne i jej wątpliwego dzieła "Sekret". Nie mamy w głowie wierzenia w bajeczki i magiczne PP. Wiemy jak działa świat i wiemy, że PP jest jednym z wielu praw działających we Wszechświecie i raczej nie wiążę się tylko z myśleniem o niebieskich migdałach i czekaniem na cudowne efekty. Prawa się łączą. Z związku z tym PP można połączyć z czymś innym i to da bardzo spektakularne efekty.
Ja nie muszę być na żadnej diecie bo mam przekonanie, że mogę jeść ile chcę i co chcę i nie przytyję - i takie przekonanie polecam sobie wbić do główki. Trenuję bo lubię rzeźbić mięśnie. Byłabym szczupła nawet bez treningów, ale sześciopaka raczej bym sobie nie wyrzeźbiła żrąc codziennie w Maku. Mało tego. Nie sądzę bym była przy tym zdrowa. nie sądzę jednak bym umarła - tutaj naprawdę ścierają się ze sobą PP jak i wiele innych praw.
Wiem, że znajdzie się tutaj milion głosów za tym, że gówno prawda, pieprzę farmazony, bo oni mogą sobie myśleć o ciałku Chodakowskiej w rytmie mlaskania do przeżuwania kurczakburgera popijanego colą i będą mieć wymarzone efekty bo przecież to cudowne PP. Niech sobie wierzą w co chcą - już dawno przestałam się przejmować tym, że nie jestem w stanie niektórych czegoś nauczyć :P (btw. nadal nie widzę zmian u osób, które tak żarliwie broniły swego poglądu - co więc poszło nie tak?! :twisted: ).
Przypomnę więc tylko, że Ewcia Chodakowska zna i stosuje PP, a mimo to trenuje i zdrowo się odżywia.
Wiecie, że jestem za PP całym sercem, ale nie popadam w skrajności i Wam też to polecam.
Najlepsze efekty PP przynosi kiedy zrozumie się, że w życiu są też inne prawa. Jak się je połączy to to jest taka petarda, że zapieprzacie szybciej niż diabeł tasmański.

PS Nie czytałam całego wątku więc wjechałam jak okrutny w afirmacje :ugeek: Wybaczcie.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
megip1, Renata
Scarlett

Podziękował : 444 razy
Otrzymał podziękowań: 1564 razy

Postprzez Born1975 » 26 lut 2018, o 20:05

mrO napisał(a):
Born1975 napisał(a):Co do wszelakich diet to nigdy nie stosuj żadnej diety jeśli wcześniej:

Nic do tego nie mam, niech każdy sobie robi co chcesz. Ale jak myślisz w co ludziom będzie łatwiej uwierzyć, w efekty diet których w internecie jest masa czy to że trzeba pilnować tego o czym wspomniałeś.

To w co ludzie uwierzą to ich sprawa. Ja podałem zasady, które trzeba stosować jeśli poważnie myśli się o swoim zdrowiu. Ja bym nie narzucał sobie jakiejś konkretnej wagi, przy właściwym odżywianiu ciało samo "dobierze" idealną wagę, ale wiem, że będzie się szczupłym.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 828 razy
Otrzymał podziękowań: 569 razy

Postprzez Zorja » 1 mar 2018, o 00:08

Ja w pracy robię dziennie +10km a trochę siłowych też zawsze wpadnie, jem na wyczucie (bo mi organizm dużo podpowiada), piję za mało:P a genaralnie mam wbite do głowy: moja praca trzyma mnie w idealnej formie. I formę mam naprawdę dobrą, jestem zdrowa jak koń:P Gdy ustaliłam w głowie "idealną wagę" przestały mi smakować niektóre "grzechy" a zaczęłam mieć zapotrzebowanie na więcej aktywności. PP pomogło mi zmienić nawyki i pomaga poprawić sylwetkę o ile mu nie przeszkadzam, natomiast jestem zdania, ze w "czystym" środowisku, bez oporów i negatywnych przekonań itp nasz umysł nie zna granic transformacji. Skoro są osoby, które wcinają wszystko bez szkody to znaczy, że są w nas mechanizmy, które można uruchomić np. metabolizm można przyspieszyć. Dla mnie przekonujący jest przykład komórek nerwowych, które nie regenerowały się, dopóki naukowcy nie udowodnili, że jednak mogą.
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 2
Aurora, megip1
Zorja

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień