Czy przciagacie czasem na czyjes konto?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Czy przciagacie czasem na czyjes konto?

Postprzez Leeloo » 17 sie 2016, o 21:34

Ostatnio zaczelam praktykowac od niechcenia dla bliskiej mi osoby. I kurczaki pieczone, udaje mi sie. :lol: Tylko jakos nie sprecyzowalam dokladnie i na przxklad kasa mu przychodzi nie cala, ale jednak, albo auto naprawione dopiero na jutro, ale juz blizej niz dalej, nie za tydzien. Macie takie przypadki? :)
Leeloo

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Re: Czy przciagacie czasem na czyjes konto?

Postprzez PrettyOne » 17 sie 2016, o 22:00

Jeśli dobrze rozumiem to chodzi Ci o świadome przyciąganie tak? Hmm czegoś takiego jeszcze nie próbowałam, choć w sumie to ciekawa sprawa. Za to jeśli chodzi o nieświadome kreacje to już jak najbardziej tak :lol: Oj taaak :lol: Zdarzało mi się wiele razy, że rzecz bądź sytuacja, o której marzyłam, nad którą intensywnie "pracowałam" niedługo później przydarzała się komuś w moim otoczeniu ;) Nie dalej jak z dwa miesiące temu zapragnęłam jednej rzeczy. Pomyślałam, że fajnie by było jakby przyszło to do mnie w pierwszej połowie lipca (z reguły nie narzucam sobie ram czasowych, ale w tym przypadku jakoś odpowiadał mi ten okres), oczami wyobraźni widziałam reakcję otoczenia, no i ogólnie wszystko w mojej głowie było pięknie i cacy :D Jakiś czas później wszystko się zadziało już w realu: i lipiec się zgadzał i reakcja otoczenia też i związane z tym sytuacje, tylko że nie u mnie a u koleżanki :shock: Z racji tego, że życzę jej jak najlepiej, to cieszę się jej szczęściem, ale w sumie to całkiem zabawna sytuacja. Muszę w takim razie coś zmodyfikować, ale już teraz mogę powiedzieć, a nawet zaśpiewać: mam tę mooooc, mam tę moooc :lol:

Za ten post autor PrettyOne otrzymał podziękowanie od
Leeloo
PrettyOne

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Leeloo » 17 sie 2016, o 22:07

Ja zrobilam to z premedytacja i z reszta czesto to robie. Tylko pozniej pluje sobie w brode, ze nie precyzuje dokladnie zamowienie. :D Siostrze wyprosilam lepsza robote. :)
Leeloo

Postprzez Scarlett » 17 sie 2016, o 22:08

Ja też czasem pomagam komuś dzięki PP, także tak - można :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Leeloo
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1719 razy

Postprzez PrettyOne » 17 sie 2016, o 22:19

Fajna sprawa :) Ciekawi mnie w jaki sposób świadomie pomagacie ludziom przyciągać różne rzeczy? Jakich metod używacie, żeby zamanifestowało się coś w ich życiu?

A poniżej, tak dla równowagi, wklejam link, gdzie opisałam sytuację, kiedy to mnie zrealizowało się życzenie innej osoby :) http://www.prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=21&t=161&p=16718#p16718
Ostatnio edytowano 17 sie 2016, o 22:27 przez PrettyOne, łącznie edytowano 1 raz
PrettyOne

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Scarlett » 17 sie 2016, o 22:21

Ja robię to np. poprzez wizualizację. Wizualizuję sobie tę osobę, że coś tam osiąga albo że słyszy dobrą diagnozę.
Dobre są też na to techniki - sugestia nocna albo trzech tygodni (piszesz wtedy w punktach np. mój tata jest zdrowy). Myślę, że zwykłe afirmacje są też tutaj pod tym względem bardzo skuteczne.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
PrettyOne
Scarlett

Postprzez Scarlett » 17 sie 2016, o 22:27

Jeszcze nawiążę trochę do wizualizacji celu.
Jeśli ktoś sobie wmówi, że wizualizując z perspektywy osoby trzeciej, to, czego się pragnie spełni się komuś innemu to tak się stanie - stworzy się przekonanie.
Silva tłumaczył, że są dwa punkty wizualizacji - punkt dysocjacji i punkt asocjacji.
Wizualizując z punktu asocjacji wizualizujesz widząc siebie. Wizualizując z punkty dysocjacji, wizualizujesz jako widz.
Poleca się by rozwiązywanie problemów wizualizować właśnie z punktu dysocjacji, by pokazać, że odcinamy się od problemów.
Z kolei jeśli wizualizujemy powroty do zdrowia, zaleca się wizualizację asocjacyjną, gdyż Twój organizm typowo musi poczuć uleczanie.
Ja osobiście umiem wizualizować z obu punktów. Kiedyś wolałam dysocjacyjnie (wynika to z tego, że w przeszłości raczej wolałam unikać i przyglądać się niż uczestniczyć w zdarzeniu - jakaś zadra chyba :D ), teraz jak nauczyłam się asocjacyjnie to wolę tak, aczkolwiek po kursie stosuję obie metody :)
Np. w technice Zwierciadło Umysłu zalecana jest dysocjacyjna, bo masz się w tym lustrze widzieć.
Kiedy to ogarnęłam to nie zdarza mi się aby przyciągnąć to czego pragnę, komuś innemu ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Leeloo » 17 sie 2016, o 22:33

No to ja prostaczka jestem. :D Mowie np.:
"Chce zeby ta osoba znalazla swietna prace i skonczyly sie w koncu jej problemy finansowe. Mam dar i daje go tej osobie. Prosze, zeby tak sie stalo.Mam dar i daje go tej osobie." Taka technika. :)
Musze to zedytowac: mozliwe, ze ta osoba sama sobie to "zorganizowala", ale znam takie ciezkie przypadki, ze nie ma szans, ze by sobie tego zazyczyla, tylko sam pesymizm snuje. Az do bolu! I wtedy wkraczam do akcji. ;)
Ostatnio edytowano 17 sie 2016, o 22:36 przez Leeloo, łącznie edytowano 1 raz

Za ten post autor Leeloo otrzymał podziękowanie od
PrettyOne
Leeloo

Postprzez Scarlett » 17 sie 2016, o 22:35

Bo najprostsze sposoby są najskuteczniejsze :D Pokazuje to też, że właśnie zdajesz sobie sprawę, że "masz tę moc" jak śpiewała bohaterka "Krainy lodu". A kiedy jasno przekazać umysłowi, że to Ty masz władzę i to TY wydajesz tutaj polecenia, to tak musi się stać.
Największym błędem jest poddać się umysłowi i jego szeptom. To MY mamy mieć tutaj kontrolę. :D
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez diamentowy kolczyk » 21 sie 2016, o 18:30

Muszę o tym napisać. Udało mi się przyciągnąć miłość dla siostry.Zrobiłam to świadomie, bo już mi szkoda jej było. Fajna dziewczyna, kilka lat po rozwodzie i jakoś nie mogła trafić na fajnego faceta.Ja wierze w pp, posuwają jej różne przykłady, że to działa. Sekret, Potęgę podświadomości, ona pesymistka , stany depresyjne.Pomyślałam, że nie może tak być. Ja swoje zamówienie złożyłam i czekam, ale chciałam i jej pomóc i w zeszłym tygodniu poprosiłam wszechświat o mężczyznę dla niej i podziękowałam.A wczoraj poznała faceta z którym nadają na tych samych falach, oboje zwariowali , a ja strasznie się cieszę. <3 :sun
diamentowy kolczyk

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień