ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

Postprzez Ladylady » 10 sty 2017, o 21:10

Marta napisał(a):Dzięki dziewczyny,
a chce mieć 2 dzieci, (mam 38 lat)

no ja podobnie, jestem grubo po 30 i chciałabym jeszcze zostać matką:) Przez większość czasu podchodzę do tego ze spokojem i że będzie co ma być;-), ale czasem mam myśli o wieku i obawy czy zdążę jeszcze założyć rodzinę :thinking

PS Przepraszam za off topic, bo temat o znakach jest :lol:
Ladylady

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Scarlett » 4 sie 2017, o 18:21

W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 5
dinka, easy, Renata, Rose, SaRock
Scarlett

Podziękował : 479 razy
Otrzymał podziękowań: 1821 razy

Postprzez wolves » 4 sie 2017, o 19:15

Scarlett - lejęęęę z Twoich wstawek :haha: (ta z Archiwum X jest spoko, a ten taki przerywnikowy dźwięk, który wstawiasz ostatnio przyprawia mnie o zawał jak słucham w nocy na słuchawkach ;))
dzięki za nagranie :)
wolves

Podziękował : 95 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Scarlett » 4 sie 2017, o 19:22

Czujesz, że żyjesz :lol:
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez wolves » 4 sie 2017, o 19:36

No zrywam się na równe nogi nawet jak przysypiam :lol: (bo czasami słucham przed snem).
wolves

Podziękował : 95 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Slonce » 5 sie 2017, o 10:00

Scarlett, aleee świetnie, że znowu coś nagrałaś <3 Dzięki Twoim nagraniom cała ta wiedza jeszcze lepiej układa mi się w głowie. Podobają mi się też efekty, które wstawiasz w poszczególnych częściach nagrania :)

Co do znaków to na początku byłam trochę na nich skupiona. Zapewne jak większość nowicjuszy. A teraz jedynie zauważam, że coś się dzieje. Obserwuję i myślę sobie "Ah, tak - to teraz tak to wszystko układasz Wszechświecie." Staram się nie analizować, płynąć z prądem. Na początku zapoznawania się z całym procesem PP często możemy wpaść w pułapkę ich wypatrywania, bo niektórzy właśnie powielają tezę, że są znaki/zwiastuny mówiące, że nasz cel jest w trakcie realizacji. Wcześniej sama wpadłam w sidła oczekiwania, co oczywiście dało mi go jeszcze więcej. Wierzę w odpowiedzi płynące od mojej intuicji i podświadomości - czasami gdy nie wiem jaką decyzję mam podjąć to wtedy pytam i obserwuję. Choć przyznam, że nie zawsze je zauważam :D
Slonce

Podziękował : 151 razy
Otrzymał podziękowań: 222 razy

Postprzez mrO » 5 sie 2017, o 10:43

Znaki to po prostu "efekt potwierdzenia", czyli moim zdaniem nic dobrego. Poprzez wypatrywanie, a nawet i zwracanie uwagi na znaki człowiek sam bardziej skupia się na "znakach" zamiast na tym do czego w ogóle one nawiązują.
Często widząc posty na zasadzie " własnie widziałem na zegarze 11:11/12:12/13:13" podchodzę do tego z dystansem, bo w większości przypadków jest tak, że te osoby nic nie osiągają, poza tymi "znakami"
Prawie jak : http://imgur.com/L7plIpB
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 111 razy
Otrzymał podziękowań: 339 razy

Postprzez Rose » 5 sie 2017, o 10:57

Rozumiem już o co chodzi z tymi znakami i zwiastunami, jedyne co mnie jeszcze nurtuje to czy to, że pojawia się wspomniana synchroniczność nie ma WCALE A WCALE nic wspólnego ze spełnieniem naszego pragnienia? Czyli jeśli jestem świadkiem tego powinnam to rozumieć jako "Za dużo się na tym skupiam"?
<33 :bear <33

"Twoja wartość to rzecz stała i nie ma ona nic wspólnego z Twoim zachowaniem i uczuciami. Twoje zachowanie może Ci się w konkretnym przypadku nie podobać, ale nie ma to nic wspólnego z poczuciem Twojej wartości."
Rose

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez Scarlett » 5 sie 2017, o 11:30

Więcej piszę... stronę wcześniej :devil

Scarlett napisał(a):Ostatnio często dostaję pytania odnośnie znaków, które mogą wskazywać, że nastąpi materializacja. Kochani, tak się jednak składa, że nie ma czegoś takiego jak znaki mówiące, że nasze „zamówienie” jest w realizacji!

Po pierwsze i NAJWAŻNIEJSZE – czym jest tzw. „prawo przyciągania”? To nic innego jak zjawisko w przyrodzie, podobnie jak grawitacja. Wszystko wokół jest energią i składa się z cząsteczek, my także. I przyciągamy do siebie to, co znajduje się na tej samej częstotliwości. Mówiąc już językiem typowo z książek o „prawie przyciągania” – przyciągamy do siebie wszystko na czym skupiamy swoją energię, uwagę, ALE jesteśmy jednocześnie dostrojeni (naukowo: zsynchronizowani) z tym o czym myślimy, co chcemy przyciągnąć.

Także jeśli chcemy przyciągnąć osobnika X albo pracę albo mieszkanie albo pieniądze albo COKOLWIEK (nie ma żadnych ograniczeń jeśli fizyka i biologia nas w tym nie ogranicza – np. skrzydła nam raczej nie wyrosną albo nie polecimy jak ptak gdy skoczymy z mostu) to naturalne jest, że w naszym życiu będą przejawiały się sytuacje lub rzeczy, które kojarzą nam się z tym, co chcemy przyciągnąć. Na przykład – ktoś chce przyciągnąć konkretną osobę. No to z czym jego energia może się synchronizować? Może ze piosenką, która kojarzy się z tą osoba? Może gdzieś wiedzieć jego imię? Kiedy półtora roku temu chciałam przyciągnąć konkretną osobę, tramwaj, którym zawsze jeździłam, miał akurat zmienioną trasę i jechał obok domu tej osoby (nie wiedziałam, że zmienił trasę i zmienił akurat tego dnia, kiedy byłam w tym mieście). Mało tego – ten tramwaj zepsuł się przed domem tej osoby. Wtedy pomyślałam – „O Boże, znak! Na pewno jestem na dobrej drodze!”. Tym bardziej się w tym uświadamiałam kiedy tego samego dnia zobaczyłam wielkimi literami na plakacie jego imię. Znak? Jaki znak?! Od kiedy to od jakiegoś „znaku” zależy czy coś przyciągamy? Od kiedy to przyciągamy mając opory?
To jest nic innego jak synchroniczność. Carl Gustav Jung w taki sposób wyjaśnia pojęcie synchroniczności:
„Synchroniczność to spotkanie wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych w sposób niemający wyjaśnienia przez związek przyczynowo skutkowy i które ma znaczenie dla obserwatora”.
Przykładowo – czy zepsucie się tramwaju akurat przed domem osoby, którą ja przyciągałam miało znaczenie dla innych osób w tramwaju poza mna? Nie. Dla nich było to przypadkowe miejsce, dla mnie to był „znak”, dla mnie to coś znaczyło i tylko ja ten „znak” zauważę. Dlatego też między innymi nie powinno się pytać kogoś innego czy mieliście znak czy nie (zresztą i tak tej osoby nie przyciągnęłam bo byłam wtedy na maxa zblokowana - więc znak i tak nic nie dał jak widać).
I tutaj przechodzę do punktu drugiego:

Po drugie
- Jeżeli coś w naszym życiu ma nastąpić to tylko my możemy na to pozwolić i tylko nasze samopoczucie i emocje mogą wskazywać nam czy jesteśmy na dobrej do tego drodze czy nie. Jeśli wszędzie dostrzegamy jakieś „znaki” to znaczy, że mamy wręcz opory, które nas blokują przed materializacją. Człowiek u którego następują szybkie i bezbłędne materializacje nie ma żadnych oporów, nie czeka na to, nie szuka tego, nie dostrzega na siłę tych znaków, nie szuka znaków i nie dopasowuje ich do pragnienia. Owszem, zauważa synchronizacje, ale to jest normalne i nie jest żadnym znakiem ani nie oznacza, że coś nadchodzi. A im szybciej pozbędzie się myślenia, że to nadchodzi, tym szybciej przyciągnie, bo nie tworzy oporu. Naturalne jest, że jeśli mamy w sercu jakieś pragnienie, możemy dostrzegać synchronizację z nim na różne sposoby, ale należy to traktować normalnie i przede wszystkim podnieść swoją uważność bo coś może nas zaprowadzić lub naprowadzić na to lub coś lepszego. Ale błędem jest myślenie, że to oznacza, że to już jest blisko. To jest taka bardzo cienka granica.
Człowiek, który jest blisko materializacji, nie dostrzega tego, że jest blisko materializacji! On tego nie szuka, on tego nie potrzebuje, on żyje sobie czymś zupełnie innym, wiedząc, że to czego pragnie, jest już w jego polu morficznym (mówiąc językiem Abrahama – w Vortexie), to już jest stworzone. No chyba, że jeśli np. poszukuje pracy, ktoś już do niego zadzwoni i umówi się na rozmowę kwalifikacyjną. To już nie znak tylko taki „przedpokój” do materializacji i to pokazuje, że „oho, coś się dzieje!”. Albo np. osoba z którą chcemy być nagle się z nami skontaktuje itp.

Wszystko na świecie jest energią, wszystko co nas spotyka, wszyscy ludzi, których spotykamy, sytuacje, które się nam przytrafiają a nawet liść, który opadnie obok nas jest to nasze przyciągnięcie, nasza synchronizacja ze światem. To co ludzie nazywają „znakami”, tak naprawdę przejawia się w naszym życiu non stop, ale nie zwracamy na to uwagi dopóki nie poświęcamy uwagi temu pragnieniu. Ale kiedy za bardzo poświęcamy mu uwagę, za bardzo się skupiamy, a co gorsza – czekamy i za bardzo chcemy, wówczas tworzy się opór i z przyciągnięcia nici (w najbliższym czasie na pewno).
Jeżeli zaczynamy dostrzegać „znaki”, które kojarzą nam się z tym, co chcemy przyciągnąć, nie oznacza to, że jesteśmy na drodze do przyciągnięcia, ale jest to sygnał, zwrócenie naszej uwagi:
a) albo że zaczynamy tworzyć za duże opory i musimy odwrócić uwagę bo za dużo się skupiamy
b) albo że jesteśmy na dobrej drodze, synchronizujemy się z pragnieniem, ALE musimy podnieść swoją uważność (bez jednoczesnego tworzenia tzw. „nadmiernego potencjału” i oporów”).

Bardzo polecam zapoznanie się ze zjawiskiem PP ze strony naukowo-fizyczno-biologicznej (zwał jak zwał :P ), gdyż moim zdaniem jest o wiele bardziej przystępniejsze i zrozumiałe. Na tematy PP rozmawiam z wieloma osobami, wielu przekonałam do PP i stosują to zjawisko naprawdę doskonale, ale zawsze jest to łatwiejsze od tej strony niż ze strony osoby z innego wymiaru, która przemawia przez jakiegoś człowieka (Abraham Hicks). Uważam, że Abraham przedstawia PP z najlepszej strony w porównaniu do innych książek o PP, aczkolwiek wyjaśnienie od strony naukowej jest zdecydowanie łatwiejsze do zrozumienia dla większości ludzi.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez SaRock » 5 sie 2017, o 16:10

mrO napisał(a):Często widząc posty na zasadzie " własnie widziałem na zegarze 11:11/12:12/13:13"

Właśnie! Od miesiąca bez przerwy prześladują mnie te godziny. Ktoś zna jakąś teorię, nawet nie związana z PP. Czy to po prostu może być efekt tego, że parę razy "zauważyłam" że widzę zdublowaną godzinę i już moja podświadomość złapała to jako program i pozwala mi coraz częściej świadomie ujrzeć ten nieszczęsny zegar :D
SaRock

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień