ZNAKI I ZWIASTUNY (mit obalony)

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: ZNAKI I ZWIASTUNY (mit obalony)

Postprzez kasiasl » 29 sie 2020, o 13:09

Dziękuję :)
Tak, to czytałam, ale najwyrazniej nie do konca dobrze zadałam pytanie :)
Czy tego typu godziny rzeczywiscie "cokolwiek znacza", chociażby o większej synchroniczności, czy jest to dokładnie taka sama godzina jak 11:35 ;) tyle, że ladniej wyglada na zegarku :)
kasiasl

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez mrO » 29 sie 2020, o 13:24

kasiasl napisał(a):Dziękuję :)
Tak, to czytałam, ale najwyrazniej nie do konca dobrze zadałam pytanie :)
Czy tego typu godziny rzeczywiscie "cokolwiek znacza", chociażby o większej synchroniczności, czy jest to dokładnie taka sama godzina jak 11:35 ;) tyle, że ladniej wyglada na zegarku :)

Nic nie znaczy, bezsensowny mit powielany przez "znawców".
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 155 razy
Otrzymał podziękowań: 663 razy

Postprzez Dream Walker » 29 sie 2020, o 15:16

Kiedy zaczelam sie skupiac na powtarzajacych sie godzinach, widze je wszedzie. „Samo z siebie” to nic nie znaczy. Pisze tego posta o 16:16, oczywiscie :)
Dream Walker

Podziękował : 198 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Postprzez Princesska0512 » 7 sty 2021, o 12:55

Interesując się tym i owym o prawie przyciągania natrafiłam na kanał Kmaili Surmy na yt. W jednym z filmików Kamila opowiadała, że jeśli chcemy sprawdzić - - czy to co chcemy - zamanifestuje się albo bardziej na ile kroczymy dobrą drogą - możemy wybrać znak i zobaczyć czy się pojawi w naszym życiu. I teraz nie wiem na ile to pp, a na ile faktycznie znaki. Zadałam pytanie: jeśli kroczę dobrą droga, choć jest wyboista, ale pragnę go całym sercem, choć teraz cierpię to czy jednak 'ta' relacja ma sens? Jeśli tak chcę widzieć 'słonie'. Na drugi dzień byłam na spotkaniu u klienta. Mniej więcej godzina 9 rano, klient prosi o chwilę czasu żeby przynieść mi próbki, czekam... podnoszę ręce, zakładam je za głowę i moim oczom ukazuje się obraz na którym są słonie. Tego samego dnia podjeżdżam do hotelu w totalnie obcym mi mieście, a tam obok mini zoo dla dzieci i słonie. W każdym z obu przypadków towarzyszyła mi tak dziwna radość i jeszcze większe zdziwienie. Potem 'słonie' były wszędzie i gdy już myślałam, że się nie pojawi... będąc w Ikei jakaś kobieta pod ręką trzymała słonia (nie marchewkę, prosiaczka czy to co kojarzę z maskotek z Ikei). Obecnie 'ta' relacja o którą pytałam ma najgorszy okres jaki tylko mogłam sama na siebie ściągnąć. Facet napisał, że nie unika mnie, a dystansuje się, bo obawia się, że nie da mi tego czego ja chcę dać mu... I tyle :) odpuściłam (pomijając dzisiejszy post - żeby przytoczyć historię ze znakami) Oczywiście słonie 'zostały' ze mną :) Dzisiaj widziałam ich już chyba 4, a nie ma jeszcze wieczora ;p
Princesska0512

Podziękował : 0 raz

Postprzez Scarlett » 7 sty 2021, o 13:20

To co piszesz kojarzy mi się z sowami o których ludzie pisali w "Metodzie lustra" :D Tylko że tam wymyślili sobie sowy.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 544 razy
Otrzymał podziękowań: 2544 razy

Postprzez Princesska0512 » 7 sty 2021, o 13:55

A muszę co nieco poczytać o ''Metodzie Lustra''. Z lustrem kojarzę oczywiście tylko, że to co na zewnątrz nas odzwierciedla to, co w środku :)

Idąc za ciosem (w końcu na tamten moment stwierdziłam, że jest to twierdząca odpowiedź od wszechświata) zadałam kolejne pytanie, wówczas to miałam zobaczyć tęczę i już wieczorem, gdy przeglądałam Internet w komentarzach pewnej osoby ujrzałam tęczę :D
Princesska0512

Postprzez magicmind » 7 sty 2021, o 14:15

Interesując się tym i owym o prawie przyciągania natrafiłam na kanał Kmaili Surmy na yt. W jednym z filmików Kamila opowiadała, że jeśli chcemy sprawdzić - - czy to co chcemy - zamanifestuje się albo bardziej na ile kroczymy dobrą drogą - możemy wybrać znak i zobaczyć czy się pojawi w naszym życiu. I teraz nie wiem na ile to pp, a na ile faktycznie znaki. Zadałam pytanie: jeśli kroczę dobrą droga, choć jest wyboista, ale pragnę go całym sercem, choć teraz cierpię to czy jednak 'ta' relacja ma sens? Jeśli tak chcę widzieć 'słonie'. Na drugi dzień byłam na spotkaniu u klienta. Mniej więcej godzina 9 rano, klient prosi o chwilę czasu żeby przynieść mi próbki, czekam... podnoszę ręce, zakładam je za głowę i moim oczom ukazuje się obraz na którym są słonie. Tego samego dnia podjeżdżam do hotelu w totalnie obcym mi mieście, a tam obok mini zoo dla dzieci i słonie. W każdym z obu przypadków towarzyszyła mi tak dziwna radość i jeszcze większe zdziwienie. Potem 'słonie' były wszędzie i gdy już myślałam, że się nie pojawi... będąc w Ikei jakaś kobieta pod ręką trzymała słonia (nie marchewkę, prosiaczka czy to co kojarzę z maskotek z Ikei). Obecnie 'ta' relacja o którą pytałam ma najgorszy okres jaki tylko mogłam sama na siebie ściągnąć. Facet napisał, że nie unika mnie, a dystansuje się, bo obawia się, że nie da mi tego czego ja chcę dać mu... I tyle :) odpuściłam (pomijając dzisiejszy post - żeby przytoczyć historię ze znakami) Oczywiście słonie 'zostały' ze mną :) Dzisiaj widziałam ich już chyba 4, a nie ma jeszcze wieczora ;p

To jest zwykłe PP a nie jakaś skuteczna weryfikacja czegokolwiek. W taki sposób jestem w stanie przyciągnąć każdy znak i nie zajmuje mi to najczęściej więcej niż parę minut.
Skoro nie wiesz czy twoja relacja jest właściwa to znaczy ,że jest w Tobie dużo niepewności, sprzeczności względem niej i dlatego takie coś ci się manifestuje.
Według mnie zamiast wróżyć z fusów i zdawać się na los powinnaś zadbać o swoje wibracje a sytuacja się sama wyklaruje dostosowując do Ciebie.
Na razie masz w sobie dużo wątpliwości i niepewności, a same Słonie tego nie zmienią.
Ciekawość sprawia ,że wszystko staje się możliwe.
magicmind

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 454 razy

Postprzez Princesska0512 » 7 sty 2021, o 14:21

Początkujący to nawet słonia by nie zobaczyli ;p
Ja sobie tego słonia przyciągnęłam i jest mi z tym po prostu miło:)
Z innych drobniejszych rzeczy to oczywiście to że zawsze znajduję miejsce na parkingu jaki by nie był zatłoczony :) Po prosu wiem, że będzie jedno miejsce dla mnie. Tak samo z windą:) Wchodzę do bloku i wiem, że winda czeka na dole i jest (choć u mnie w budynku to rzadkość. Nie będę tego tłumaczyła przypadkiem, a moim pp o!:)
Princesska0512

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień