ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

Postprzez Nicky » 26 lip 2016, o 11:07

Kochani, szukałam wątku na ten temat ale nie znalazłam - jeśli jest, to proszę adminów o przeniesienie a jeśli nie ma, to świetnie, bo rozpoczynam nowy :sun

Chodzi o ZNAKI. Znaki, że nasze zamówienie jest w drodze... znaki, że jesteśmy na "dobrym kursie", znaki uspokajające nas, mówiące: "spoko... widzisz? wszystko jest tak, jak ma być", znaki które same nam wpadają w łapy co krok, musimy się tylko nauczyć je odczytywać.

Kiedy pojawiają się znaki? To proste: pojawiają się już w momencie, gdy złożymy nowe zamówienie, i natrafiamy na nie co krok aż do realizacji zamówienia. Powiedzmy - wymyślam sobie, że chcę wyjechać na Karaiby. Wyobrażam sobie to, wizualizuję, czuję mocno... i co dalej? Ano dalej, właśnie przychodzi czas na wyostrzenie wszystkich zmysłów na to, co dzieje się dookoła mnie. Teksty w gazetach, na Facebooku, na portalach informacyjnych, rozmowy z ludźmi, banery, jakieś wydarzenia, sytuacje, przedmioty, rzeczy które dookoła siebie widzimy, słowa które wypowiadają do nas inni (czasem między wierszami można odczytać przesłanie dla siebie!)... no, mnóstwo tego jest.

Warto nauczyć się mieć oczy i uszy otwarte na takie właśnie znaki. Dlaczego? Dlatego, że samo odnajdywanie znaków podnosi nam wibracje i przekonuje nasz uparty, racjonalny umysł że NAPRAWDĘ nasze zamówienie idzie do nas i że NAPRAWDĘ się spełni.

A jest to hiper - ważne żeby przekonać do tego nasz umysł, ponieważ wtedy on pomalutku przestanie nas zadręczać wątpliwościami, pytaniami, gdybaniem i tym podobnymi blokującymi pierdołami! To nasz własny umysł jest naszym największym blokerem w drodze do zdobywania tego, co chcemy a zatem wszelkie triki mające na celu uspokojenie umysłu są bezcenne :sun

Zadajcie sobie zatem pytanie: czy widzę znaki po złożeniu zamówienia? Czy zwracam na nie uwagę? Czy potrafię je prawidłowo odczytywać?

Ja bardzo często dostaję znaki nie tylko takie "oczywiste" typu jakieś tytuły artykułów bijące po oczach itp., co np. ukryte między wierszami w wypowiedzi osób które ze mną rozmawiają, albo w jakichś wydarzeniach... np. rozmawiam z kimś, i jeszcze nie do końca kumam to co ta osoba powiedziała, a potem - następnego dnia, albo za kilka godzin nagle mam takie olśnienie: "jejku... przecież to co on do mnie powiedział to ewidentny znak odnośnie mojego życzenia! Wow!!" i zawsze jest eureka, i cieszę się że udało mi się tą zaszyfrowaną wiadomość odczytać.

W ogóle ze znakami jest dużo frajdy :lol:

MIT "ZNAKÓW" ZOSTAŁ OBALONY.
PROSZĘ CZYTAĆ OD TEGO MOMENTU: viewtopic.php?f=3&t=471&start=80#p23817
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 260 razy

Re: ZNAKI mówiące o tym że zamówienie jest w realizacji :)

Postprzez MagdaLooney » 26 lip 2016, o 13:14

Jejku...z tymi znakami to jest niezła jazda.
Zawsze się pojawiają.
Pisałam Wam o mojej nowej "przyjaźni" z takim jednym :D i o ewentualnym spotkaniu. Miałoby ono nastąpić w Paryżu... No i oczywiście od czasu gdy pomysł się narodził, mimo że siedzę w Niemczech.. Wszędzie widzę Francję. Piosenki w radio,małe wieże Eiffla w supermarketach i milion innych przykładów. Do tego stopnia,że wczoraj, gdy już mnie ogarnęło zwątpienie i dół (spotegowany przez pewne posty w motywatorni :D) pomyślałam "yyy tam, dupa..już o tym nie mysle. Koniec. Dosłownie minute później patrzę na regał a tam książka" L'art de Paris". Przyznaję - użyłam wtedy swojskiego "nosz k*****!" ;)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Postprzez koniczynka » 26 lip 2016, o 13:17

Nicky super wątek :brawo
myslalam o takim ostatnio :D
ostatnio bardzo duzo widze / czytam/ slysze zdan typu "idz inna droga", "zrob cos inaczej" .. Za duzo tego jest ostatnio by moglo byc przypadkiem :sun no i siedze i kombinuje jaka to inna droga, co zrobic inaczj hahahaha
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez MagdaLooney » 26 lip 2016, o 13:22

Z drugiej strony, pamiętam dyskusje na ten temat na AB i argumenty mówiące,że to nie znaki a wyostrzenie naszej percepcji na rzeczy związane z naszym pragnieniem. Sama do końca nie wiem co o tym myśleć.
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Postprzez Nicky » 26 lip 2016, o 13:29

koniczynka napisał(a):Nicky super wątek :brawo
myslalam o takim ostatnio :D
ostatnio bardzo duzo widze / czytam/ slysze zdan typu "idz inna droga", "zrob cos inaczej" .. Za duzo tego jest ostatnio by moglo byc przypadkiem :sun no i siedze i kombinuje jaka to inna droga, co zrobic inaczj hahahaha

Absolutnie nie kombinuj!! Nie popełniaj tego błędu, nie dawaj wodzić się za nos własnemu umysłowi. Chcesz żeby się spełniło coś tam?

1.Zamów to, 2. Wypatruj znaków i ciesz się z każdej oznaki że to coś jest w drodze do ciebie 3. Daj się prowadzić wszechświatowi.

Ten ostatni punkt oznacza, że masz totalnie puścić kierownicę. Totalnie! Wiem że to trudne. Ale musisz powstrzymać się od "kombinowania", zastanawiania się JAK coś tam do ciebie przyjdzie, planowania etc. Odstaw to wszystko na bok! Jak tylko Twój umysł zacznie swoje marudzenie: "No ale jak to..." "Ale jak niby..." , "Ale przecież...", powiedz do siebie samej: STOP! SHUT UP :) Tylko w ten sposób najszybciej dojdziesz do celu. Wierz mi :) Sprawdzone, przetestowane przeze mnie osobiście chyba z kilkaset razy. Nasz umysł niestety NIE jest naszym przyjacielem w PP, on nam raczej przeszkadza a więc niestety trzeba go chwilowo... przymknąć, no. Hehe ;) Jedyne w czym nasz umysł może się przydać to właśnie wypatrywanie i rozszyfrowywanie zaszyfrowanych znaków. Dajcie mu takie zadanie! Niech wypatruje, rozszyfrowuje, niech się cieszy jak odgadnie kolejną zagadkę. A w tym czasie wasza PŚ będzie szybko i sprawnie prowadzić was do celu :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
koniczynka
Nicky

Postprzez koniczynka » 26 lip 2016, o 13:34

Nicky napisał(a):
Absolutnie nie kombinuj!! Nie popełniaj tego błędu, nie dawaj wodzić się za nos własnemu umysłowi. Chcesz żeby się spełniło coś tam?

1.Zamów to, 2. Wypatruj znaków i ciesz się z każdej oznaki że to coś jest w drodze do ciebie 3. Daj się prowadzić wszechświatowi.

Ten ostatni punkt oznacza, że masz totalnie puścić kierownicę. Totalnie! Wiem że to trudne. Ale musisz powstrzymać się od "kombinowania", zastanawiania się JAK coś tam do ciebie przyjdzie, planowania etc. Odstaw to wszystko na bok! Jak tylko Twój umysł zacznie swoje marudzenie: "No ale jak to..." "Ale jak niby..." , "Ale przecież...", powiedz do siebie samej: STOP! SHUT UP :) Tylko w ten sposób najszybciej dojdziesz do celu. Wierz mi :) Sprawdzone, przetestowane przeze mnie osobiście chyba z kilkaset razy. Nasz umysł niestety NIE jest naszym przyjacielem w PP, on nam raczej przeszkadza a więc niestety trzeba go chwilowo... przymknąć, no. Hehe ;) Jedyne w czym nasz umysł może się przydać to właśnie wypatrywanie i rozszyfrowywanie zaszyfrowanych znaków. Dajcie mu takie zadanie! Niech wypatruje, rozszyfrowuje, niech się cieszy jak odgadnie kolejną zagadkę. A w tym czasie wasza PŚ będzie szybko i sprawnie prowadzić was do celu :)

no tak, niby wiem ze mam puscic kierownice i staram sie tak robic, nie kombinowac :mrgreen: ale jak widze znaki "idz inna droga, zrob cos inaczej, itp" to zaczynam wtedy myslec ze skoro to znak dla mnie to powinnam sie zastosowac czyli "cos zmienic, isc inna droga itp" :thinking
i wtedy wlacza sie to myslenie "ale co to moze byc? :D
czyli co? znak znakiem a ja mam nic z tym nie robic?
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Nicky » 26 lip 2016, o 14:22

koniczynka napisał(a):no tak, niby wiem ze mam puscic kierownice i staram sie tak robic, nie kombinowac :mrgreen: ale jak widze znaki "idz inna droga, zrob cos inaczej, itp" to zaczynam wtedy myslec ze skoro to znak dla mnie to powinnam sie zastosowac czyli "cos zmienic, isc inna droga itp" :thinking
i wtedy wlacza sie to myslenie "ale co to moze byc? :D czyli co? znak znakiem a ja mam nic z tym nie robic?

Ze znakami generalnie nic nie robimy, ze znaków mamy się cieszyć bo one oznaczają że nasze zamówienie jest w drodze :)

Taki przykład, typowego znaku że życzenie zostanie spełnione:

Kiedyś zamówiłam sobie, jak to ja... konkretnego chłopaka ;) To było sto lat temu, gdy jeszcze nie znałam PP... ale faktem jest że dopiero teraz zaczynam rozumieć rzeczy, które wówczas się działy. No więc zamówiłam sobie tego chłopaka, spodobał mi się i stwierdziłam że fajnie by było z nim być. Ale niestety najgorsze było to, że byłam wtedy... (ok wiem, jestem wredna ale mnie nie potępiajcie haha :lol: ) w związku z INNYM chłopakiem o imieniu Y. Z tym, że nasz związek był taki na luzie i ja pomalutku zaczynałam mieć go dość, tego Y. Wkurzał mnie. Pomału zatem zaczynałam myśleć jakby to było fajnie, gdybym nagle wylądowała w związku z X, a Y znalazłby sobie kogoś innego. No ale oczywiście nic z tym nie robiłam ;) Bynajmniej nie dlatego, że wówczas już wiedziałam o co biega w PP, bo nie miałam zielonego pojęcia - tylko dlatego że byłam zbyt nieśmiała żeby zrobić jakikolwiek pierwszy krok. Czekałam więc na rozwój wypadków.

I wtedy przyszedł znak, że moje zamówienie jest w drodze. Wtedy nie wiedziałam że to znak... dziś już wiem!!
Otóż któregoś dnia na imprezce jedna moja koleżanka, nazwijmy ją Karolina, mówi do drugiej (a mowa była o związkach, relacjach z facetami itp.): "Ale widzisz, na przykład taka Nicky i X to się naprawdę doskonale dobrali!!!" Słyszę to, i nie mogę uwierzyć własnym uszom: X?! Skąd ona wzięła to imię!? Nikt nie wiedział, że X mi się podoba. Ja byłam naprawdę skryta jeżeli chodzi o te sprawy. Poza tym on był spoza naszej paczki. A najlepsze, że tamta druga koleżanka nawet nie zauważyła, że Karolina POMYLIŁA IMIONA i że ja jestem przecież w związku z panem Y :lol: :lol: :lol:

Skąd taka niesamowita pomyłka i taki zbieg okoliczności?? Dlaczego nagle, zamiast imienia mojego ówczesnego chłopaka koleżanka wstawiła imię tego, o którym ja już myślałam jako o moim przyszłym chłopaku?? Z wrażenia zaczerwieniłam się, jak to usłyszałam, ale nic nie powiedziałam, nie sprostowałam, stałam nadal spokojnie (zresztą one obie były po paru piwkach i tak zaaferowane swoją rozmową że na szczęście jakoś ta mała pomyłka w imionach umknęła ich uwadze :lol: ). I to był ten ZNAK, ponieważ parę tygodni później rozstałam się z Y i zaczęłam się spotykać z X (a początek naszego związku też był kręty i zawiły, ale powiem tylko że ja niewiele od siebie robiłam aby go zdobyć :P)

Tak więc... o takie znaki głównie mi chodzi. O znaki które powodują że nagle "coś" nas ukłuje wewnątrz i że wiemy... że zamówienie jest w drodze.

A te przebłyski intuicji, o których wyżej piszesz, żeby coś zmienić czy iść inną drogą... warto tego posłuchać, ale nic na siłę. Tj. jak pokazuje ci się taki znak, taki przebłysk od intuicji, to po prostu przerwij to co robisz (chodzi ogólnie o drogę którą podążasz) i poczekaj, wstrzymaj się chwilę... za moment powinnać mieć coś w rodzaju kolejnego przepłysku który będzie mówić CO konkretnie powinnaś zrobić, którą drogą iść. Sama nie kombinuj, nie ma co... nasz umysł lubi nam płatać psikusy i lubi chadzać utartymi ścieżkami, rzadko kiedy prowadzi nas dobrą drogą. Lepiej poczekać zatem na kolejny znak który będzie mówił: "Bierz to!!" albo: "Idź tą drogą!" albo: "Łap tę okazję!" i tak dalej :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
koniczynka
Nicky

Postprzez Blau » 26 lip 2016, o 14:47

Od wczoraj przewija mi się imię Cyprian. Skąd się wzięo to nie wiem, ale co oglądam program jakiś to jest tam Cyprian. Kiedyś tu z Katuni gadałyśmy w kontekście imion dla dziecka i użyłam tego imienia. A dawno temu podobał mi się koleś o takim imieniu.
Od wczoraj odkreowuje sobie znajmości i od wczoraj to imię się przewija gdzieś tam.
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez Karla » 26 lip 2016, o 14:49

Nicky ...a co myśleć jak żadnych znaków nie ma ?żadnych przebłyski przyszłości? I to od dawna ....:/
Karla

Podziękował : 335 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Nani » 26 lip 2016, o 15:08

Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale ja właśnie nie lubię tych znaków... Wzbudzają we mnie poczucie braku i jakąś dziwną tęsknotę. Już wiele razy w przeszłości miałam tak, że złożyłam zamówienie i otrzymywałam mnóstwo znaków, więc myślałam sobie "no, moje marzenie na bank się spełni". A tu klapa. Nic się nie działo. I dodam jeszcze, że wcale nie czułam jakiejś presji, po prostu zajmowałam się swoimi sprawami. Za to spełniały się te zamówienia, przy których nie było żadnych znaków :P Z tego powodu też mi się wydaje, że jest to po prostu wyostrzenie percepcji. Przyszło mi też do głowy, że w moim przypadku może być to spowodowane tym, że nie precyzję swojego zamówienia i dlatego otrzymuję tylko taką namiastkę tego pragnienia.
Nani

Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień