Dziennik wdzięczności

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez Infinity » 20 cze 2020, o 18:54

@mrO, moj były mąż usłyszał dokładnie to samo :P hahaha

a żeby nie robić OT jestem wdzięczna za tak szybkie manifestacje pozytywny rzeczy w moim życiu :) jak np. Czterolistna kończyna (manifestacja w ok 12 godzin, była tuż przede mną na wyciągnięcie ręki), czy znajomy który wyjechał za granicę i nie widziałam go na oczy i nie miałam kontaktu z 10 lat (manifestacja też w 12 godzin, odwiedziliśmy w tym samym czasie ten sam lokal gastronomiczny w moim mieście :))
Jestem wdzięczna za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove
.
Jak może być jeszcze lepiej? :wnastroju
Infinity

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Postprzez michu » 20 cze 2020, o 22:49

Ja jestem wdzięczny za życie, które jest niesamowitym cudem. Jestem wdzięczny moim rodzicom, za wszystko co dla mnie zrobili. Za to że są. Jestem wdzięczny moim przyjaciołom, za to że byli przy mnie kiedy najbardziej tego potrzebowałem. Jestem wdzięczny za takie miejsca w internecie jak to forum, gdzie tylu wspaniałych ludzi można spotkać. Jestem wdzięczny za waszą pomoc, za wasze wartościowe posty i wasze historie którym również zawdzięczam to, że obecnie znajduję się tu, gdzie się znajduję, i jestem tym, kim jestem - sobą. Jestem wdzięczny za to, jesteście. Dziękuję za każdą życiową lekcję, z której mogłem wyciągnąć wnioski. Dziękuję za każdy błąd który popełniłem w życiu, bo to one mi pokazały co robię źle. Dziękuję za cierpienie którego doświadczyłem, bo teraz znacznie bardziej doceniam to co mam, i to kim jestem. Dziękuję za to że każdego dnia mogę się stawać coraz lepszym człowiekiem. Jestem wdzięczny za coraz szybszą manifestację pragnień. Dziękuję za marzenia które towarzyszyły mi od lat, a które teraz zaczynają się manifestować. Dziękuję za cele do których dążę - to one dają mi motywację by wstać rano z łóżka i zacząć kolejny wyjątkowy dzień. Jestem wdzięczny sobie - że znalazłem w sobie tę siłę, która zawsze we mnie drzemała, a tylko ja nie zawsze byłem jej świadom. Jestem wdzięczny za ten wspaniały i przełomowy dla mnie rok, choć jeszcze się nie skończył. Jestem wdzięczny Bogu za wszystko co mnie otacza i wszystko czego doświadczam.
Lepiej być szczęśliwym, niż mieć dobry humor

Za ten post autor michu otrzymał podziękowania - 2
Dream Walker, Świetlista
michu

Otrzymał podziękowań: 76 razy

Postprzez Infinity » 13 wrz 2020, o 15:52

Jestem wdzięczna za moje dzieciństwo. Choć było trudne. Dzięki niemu stałam się tym, kim jestem.
Dziękuję mojej babci, za to, że opiekowała się mną na tyle, na ile mogła kiedy inni nie zawsze byli w stanie trudów rodzicielstwa się podjąć.

Jestem wdzięczna za wszystkie moje doświadczenia z domu. Dzięki nim wiem, jakiego domu nie chcę mieć i JAKI DOM DLA MOJEJ RODZINY CHCĘ STWORZYĆ.

Jestem wdzięczna za mojego byłego męża. To w dużej mierze dzięki niemu jestem teraz osobą, którą cieszę się, że jestem. Dziękuję za miłość, jaką siebie przez wiele lat obdarowywaliśmy. Dziękuję mu za wszystko, co dla mnie zrobił. Choć skończyło się jak się skończyło i teraz jesteśmy bardziej jak pies z kotem - zawsze będę mu za wszystko wdzięczna (i wiem, że on mnie też :)) i już zawsze będę miała go w sercu bo wiem, że gdzieś w przeszłości istnieje Infinity i jej mąż, którzy kochają się do szaleństwa i zrobili by dla siebie WSZYSTKO. :)

Jestem wdzięczna za mojego byłego, który mentalnie był chłopcem. Relacja z nim mocno mnie poturbowała i była zapalnikiem by w końcu nauczyć się kochać SAMĄ SIEBIE :) Jestem mu wdzięczna za wszystkie chwile, w których czułam się naprawdę szczęśliwa, a także za każdy moment, w którym czułam się jak G**** :) On był jedną z moich największych przygód, i jedną z największych lekcji :)

Jestem wdzięczna za mojego ostatniego exa, który pojawił się w idealnym dla mnie momencie życia. Za każdą chwilę, za to, że akurat w odpowiednich momentach dawał mi wszystko to, czego potrzebowałam. Za to, że zawsze był mi gotowy pomóc. Jestem wdzięczna za każdą wspaniałą chwilę z nim, która pozwoliła mi poznać te dobre smaki życia, a także za momenty, w których czułam się odrzucona - one pokazały mi, to nad czym w sobie jeszcze muszę popracować :)

Jestem wdzięczna także swojej intuicji, która kazała mi od każdego z nich w odpowiednim momencie odejść.

Swojej intuicji jestem także wdzięczna za to, że niemal nigdy mnie nie zawodzi.

Jestem wdzięczna za wszystkie odpowiedzi od wszechświata na moje pytania, którymi każdego dnia wręcz mnie ku mojemu zdumieniu zasypuje :)

Jestem wdzięczna za wszystkie synchronizacje w moim życiu, które potwierdzają, że idę właściwą drogą :)

Jestem wdzięczna za wszystkie wręcz nieprawdopodobne przyciągania, którymi wszechświat sypie na mnie jak z rękawa :)

Jestem wdzięczna za wszystkie osoby, które w odpowiednich momentach mojego życia oferują mi swoją pomoc w wielu dziedzinach życia.

Jestem wdzięczna za wspaniałe osoby, które wszechświat nieustannie mi podsuwa. Jedni z nich są przystankiem, inni okazują się być przystanią, w której bezpiecznie mogę zadokować na dłużej, jeszcze inni są jak drogowskazy - pojawiają się na krótko, ale okazują się być bardzo znaczący i wskazują mi właściwą drogę. Kolejni pojawiają się po to by przez dłuższy czas iść przez życie ze mną. Inni okazują się być wsparciem - mogę liczyć na nich w wielu, mniej i bardziej znaczących chwilach życia :))

Jestem wdzięczna za to forum :) Jestem wdzięczna za Moje kochane dziewczyny ze zlotu czarownic <3 Zawsze chciałam mieć fajne koleżanki, z którymi tak dobrze bym się rozumiała, jednak obawiałam się, że przez brak czasu nie będę w stanie pielęgnować tych znajomości.. A tutaj niespodzianka. Wszystkie jesteśmy z różnych miejsc polski i wcale nie musimy robić w swoim życiu czasu i wciskać się nawzajem w swoje terminarze bo.. dzieli nas odległość, a jednak łączy bardzo wiele :) Wszystkie jesteście na wyciągnięcie ręki - bo tutaj, na forum i jedna na drugą spokojnie może liczyć <3 To jest właśnie to, czego potrzebowałam :) Wspaniałych znajomych, z którymi razem będziemy się wznosić, razem wspierać, a przy tym nie będziemy musiały zajmować sobie zbyt wiele czasu :)

Jestem wdzięczna także za wspaniałego przyjaciela, którego mniej więcej w tym samym momencie co mnie ponownie przywiało na forum :) Jestem wdzięczna, za to, że już od kilku miesięcy mimo dzielącej nas odległości możemy na siebie liczyć, sobie pożalić, siebie wesprzeć i ciągnąć ku górze :) Choć trochę nas różni, naprawdę bardzo wiele nas łączy. Przyjaźń ta pojawiła się w odpowiednim momencie mojego życia i to na niej mogłam się oprzeć podczas swoich różnych życiowych zawirowań :) Nigdy nie wiadomo kiedy czyje drogi się naturalnie rozejdą, dlatego jestem wdzięczna za każdy moment, w którym wspólnie budujemy 'nasze centrum inspiracji i motywacji' ( :) ) i każdą chwilę, kiedy możemy z niego w razie potrzeby czerpać lub się o nie po prostu oprzeć :) Dziękuję, @Michu :)

Na koniec.. jestem wdzięczna za wszystkie rzeczy, które pojawiły się na drodze mojego życia i także za te, które na tej drodze się nie pojawiły. Za te pierwsze zawsze warto być wdzięcznym. Tych drugich nie warto opłakiwać. Wszystko jest po coś :)

Sorki za przydługi post.. Od niedawna chodziło za mną, aby odwrócić się za siebie i poczuć wdzięczność za wszystko co było po to by po zamknięciu pewnych rozdziałów w swoim życiu ostatni raz spojrzeć przez ramię i już na spokojnie skupić się na tym co jest teraz i bez zbędnego bagażu ruszyć przed siebie :) Jestem przekonana, że na dalszej drodze czeka mnie wiele wspaniałości, które już nie mogą doczekać się aż je odkryję :)
Jestem wdzięczna za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove
.
Jak może być jeszcze lepiej? :wnastroju

Za ten post autor Infinity otrzymał podziękowania - 4
AnnMargaret, Dream Walker, michu, Wenus21
Infinity

Otrzymał podziękowań: 63 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień