Dziennik wdzięczności

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez Infinity » 20 cze 2020, o 18:54

@mrO, moj były mąż usłyszał dokładnie to samo :P hahaha

a żeby nie robić OT jestem wdzięczna za tak szybkie manifestacje pozytywny rzeczy w moim życiu :) jak np. Czterolistna kończyna (manifestacja w ok 12 godzin, była tuż przede mną na wyciągnięcie ręki), czy znajomy który wyjechał za granicę i nie widziałam go na oczy i nie miałam kontaktu z 10 lat (manifestacja też w 12 godzin, odwiedziliśmy w tym samym czasie ten sam lokal gastronomiczny w moim mieście :))
Dlaczego miałbyś dostać więcej, jeśli nie doceniasz tego, co masz?
Dziękuję za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove
Infinity

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 47 razy

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez michu » 20 cze 2020, o 22:49

Ja jestem wdzięczny za życie, które jest niesamowitym cudem. Jestem wdzięczny moim rodzicom, za wszystko co dla mnie zrobili. Za to że są. Jestem wdzięczny moim przyjaciołom, za to że byli przy mnie kiedy najbardziej tego potrzebowałem. Jestem wdzięczny za takie miejsca w internecie jak to forum, gdzie tylu wspaniałych ludzi można spotkać. Jestem wdzięczny za waszą pomoc, za wasze wartościowe posty i wasze historie którym również zawdzięczam to, że obecnie znajduję się tu, gdzie się znajduję, i jestem tym, kim jestem - sobą. Jestem wdzięczny za to, jesteście. Dziękuję za każdą życiową lekcję, z której mogłem wyciągnąć wnioski. Dziękuję za każdy błąd który popełniłem w życiu, bo to one mi pokazały co robię źle. Dziękuję za cierpienie którego doświadczyłem, bo teraz znacznie bardziej doceniam to co mam, i to kim jestem. Dziękuję za to że każdego dnia mogę się stawać coraz lepszym człowiekiem. Jestem wdzięczny za coraz szybszą manifestację pragnień. Dziękuję za marzenia które towarzyszyły mi od lat, a które teraz zaczynają się manifestować. Dziękuję za cele do których dążę - to one dają mi motywację by wstać rano z łóżka i zacząć kolejny wyjątkowy dzień. Jestem wdzięczny sobie - że znalazłem w sobie tę siłę, która zawsze we mnie drzemała, a tylko ja nie zawsze byłem jej świadom. Jestem wdzięczny za ten wspaniały i przełomowy dla mnie rok, choć jeszcze się nie skończył. Jestem wdzięczny Bogu za wszystko co mnie otacza i wszystko czego doświadczam.
Lepiej być szczęśliwym, niż mieć dobry humor

Za ten post autor michu otrzymał podziękowanie od
Świetlista
michu

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień