Dziennik wdzięczności

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez Aqua » 3 gru 2018, o 23:28

Jestem wdzięczna za to, że dzięki dzisiejszemu, totalnie nowemu, doświadczeniu mogłam nauczyć się czegoś nowego i poznać bardzo uprzejmych ludzi.
Jestem również wdzięczna za dobre samopoczucie i wewnętrzny spokój mimo ogromnego zmęczenia z powodu braku snu. :)
Aqua

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Garden » 25 gru 2018, o 10:25

Podsumowując ten rok, jestem wdzięczna za to, że trafiłam na to forum, że doznałam oświecenia czytając Was, że wreszcie wszystko ułożyło się w logiczną całość i odnalazłam sens w swoim życiowym chaosie. Jestem wdzięczna za zbliżające się zmiany w moim życiu, choć na początku byłam przerażona, teraz doczekać się nie mogę. :)

Poznałam tez wspaniałego człowieka, za co również jestem wdzięczna ;) ...może za jakiś czas opisze to w wątku „Przyciąganie miłości, związków i ludzi..”
„Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem.” Owidiusz

Za ten post autor Garden otrzymał podziękowanie od
Scarlett
Garden

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Malwina » 29 gru 2018, o 00:50

Ja jestem wdzięczna za to że mogłam dziś obejrzeć jeden z najpiękniejszych filmów - jakie dotąd widziałam - Powrót Króla i którego nie dane było mi obejrzeć wtedy kiedy oglądali go moi rówieśnicy.
Malwina

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez cabochard » 3 sty 2019, o 19:59

1. jestem wdzięczna obsłudze biura, która wysłała mi coś, choć nie musiała i to w ilości większej niż potrzebowałam :sun
2. jestem wdzięczna za śnieg i za to, że jest tak pięknie na dworze :sun
3. jestem wdzięczna za to, że zmotywowałam się, żeby zacząć realizować zaległe zamówienie i że okazało się, że tej pracy jest mniej niż myślałam :sun
ok, lovely
cabochard

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy

Postprzez alicja » 6 sty 2019, o 23:28

Jestem wdzięczna za podwyżkę w swojej wymarzonej pracy, na którą niepotrzebnie psioczyłam!
alicja

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień