Dziennik wdzięczności

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez Miriam » 13 paź 2017, o 18:48

Dziękuję za odzyskanie prądu :) Za fachową pomoc miłego elektryka po 10 telefonach z odmowami i kosmicznymi cenami w piątek popołudniu. I za przypomnienie, że "rzeczy" trywialnymi wydają się być wtedy, kiedy są, a gdy nagle znikają ich brak powoduje wielki error. Dziękuję za małego prztyczka w nos, że codziennie, absolutnie codziennie jest za co dziękować, ZWŁASZCZA za rzeczy podstawowe i zwłaszcza wtedy, kiedy wajby lecą na łeb na szyję :sun <3
Miriam

Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez feniks » 14 paź 2017, o 19:53

Dziękuję za ludzi wokół mnie, którzy bardzo mi pomogli i pomagają, bez pomocy pewnej pani moje życie było by gorsze. Jestem jej bardzo wdzięczna.
feniks

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez pit » 14 paź 2017, o 21:42

Dziękuję za to, że przeżyłem i w miarę normalnie funkcjonuję, mimo, że wg lekarzy było to niemożliwe. Za to, że zrozumiałem tak dużo w krótkim czasie i że praktycznie każdego dnia uczę się czegoś nowego i za to, że już pomogłem temu, komu pomogłem :)
pit

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez soma » 20 paź 2017, o 10:02

Mialam napisac za co jestem wdzieczna. Ukladalam sobie w glowie:

-Jestem wdzieczna za "wrogow", ktorzy pojawiali sie w moim zyciu, bo dzieki nim moglam zobaczyc wyparte czesci siebie.
-Jestem wdzieczna za swoja otwartosc, bo dzieki niej czesto szlam pod prad, a nie tak jak ogol.
-Jestem wdzieczna za to cialo, bo dzieki niemu moge doswiadczac roznych uczuc.

I wtedy pojawil sie opor.
Weszlam w ten opor i on powiedzial:
"Nie chce byc wdzieczna.
Chce byc Wdziecznoscia"

I wtedy przyszlo zrozumienie, ze stwierdzenie "jestem wdzieczna" nalezy do osobowosci. To jest wdziecznosc wybiorcza: za jedno jestem wdzieczna, a za cos innego nie.
Wdziecznosc, jako wolne wibrujace Slowo nie potrafi wibrowac niczym innym, do wszystkiego wibruje wdziecznoscia.
Jestesmy zyjacym Slowem. Nawet w religi mowia, ze "Slowo stalo sie cialem".
Gdzies po drodze stalismy sie zniewolonymi Slowami. To co je zniewolilo to przyimki.
Z chwila, gdy uwierzylismy, ze trzeba byc wdziecznym za cos zniewolilismy Slowo Wdziecznosc.

Jako istota, pragnaca dawac sobie wiecej i wiecej wolnosci czuje wdziecznosc do oporu, ktory pozwala mi odkrywac tajemnice siebie.
Ogloszenie: zamienie dobre checi na ochote.
soma

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez soma » 20 paź 2017, o 17:43

Ale zanim stane sie Wdziecznoscia,to pozwole mowic osobowosci.

Jestem wdzieczna za CD, ktore sobie kupilam, ktore kupilam z overtonami, dzwiekami robionymi glosem, ktore pomagaja rozbijac zablokowania. To nagranie, to dzwieki z Wieliczki, a wiec jest dobre na pluca. Sa tez dzwieki na serce i dusze. Tak podzialalo, ze az zablokowania, ktore mam w nogach tak sie poruszaly, bolaly i piekly, ze prawie spac nie moglam. Jestem jednak wdzieczna za ta nieprzespana noc, bo zobaczylam co to za bloki.

Jestem wdzieczna za inne nagranie, tez z overtonami "Wawel", z dzwiekami z Wawelu, ktore maja leczyc narodowa traume.
Ogloszenie: zamienie dobre checi na ochote.
soma

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez Born1975 » 25 lis 2017, o 20:45

Mega fajny dzień. Spotkałem sie dziś na żywo z osobą, którą do tej pory znałem tylko z internetu. To wschodząca gwiazda polskiej sceny rap. Oprócz tej osoby było jeszcze kilka innych fantastycznych młodych osób z bardzo nietypową wizją. Zostałem zaproszony przez jedną z tych osób do udziału w ich przedsięwzięciu (to nie jest żaden biznes) jako osoba mogąca im pomóc w realizacji celu-krótko mówiąc uznali mnie za eksperta.

Dziękuję za to spotkanie i poznanie nowych, ciekawych osób.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowania - 2
Anka12, soma
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień