Dziennik wdzięczności

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Dziennik wdzięczności

Postprzez Calcifer » 13 cze 2014, o 12:47

Jeśli głębiej zastanowimy się nad swoją rzeczywistością to na pewno znajdziemy w niej wydarzenia za które warto być wdzięcznym :)
Mamy dziś piątek trzynastego, więc warto odczarować ten dzień i zamiast nazywać go dniem pecha, zacząć nazywać go dniem wdzięczności! :)

- Dziś jestem wdzięczny za kolejne możliwości rozwoju jakie otrzymuje, poprzez sytuacje które z pozoru można by nazwać drobnymi problemami a okazują się dla mnie być jedynie potwierdzeniem mojej zaradności.
- Jestem wdzięczny za to, że mam przy sobie pozytywnie nastawionych ludzi na których mogę liczyć w każdej sytuacji co potwierdza każde wydarzenie w którym mogą mi się na coś przydać - zawsze są gotowi by mi pomóc.
- Dziękuje, że mam przy sobie wspaniałą rodzinę która wspiera mnie na każdym kroku i wciąż przesyła ogrom pozytywnej energii zjednoczenia i bezinteresownej miłości, mam świadomość że to niesamowity dar :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez Renata » 13 cze 2014, o 12:51

Dziekuje za nowe forum, za ludzi, ktorzy tu przyszli, za to, ze jestem w miejscu, gdzie czuje sie dobrze.
Dziekuje za sloneczny dzien, spiew ptakow za oknem i a wszystko, co mam i kim jestem :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez James » 13 cze 2014, o 12:54

Wiedziałem, że jakiegoś tematu tu brakuje... :) Dzięki, Happy!

Dziś jestem wdzięczny za wspaniałe "koszmary" senne, których doświadczyłem - ponieważ po głębszym przemyśleniu miały mi pokazać, bym przestał mieć obawy i lęki w życiu, niesamowite doświadczenie...

Dziś jestem również wdzięczny za to, że mogłem zjeść wspaniałe śniadanie i dostarczyć sobie wiele witamin...

Dziś jestem wdzięczny za to forum, że mogę z Wami pisać i współtworzyć, przesyłać emocje, za Was! :)

Dziś jestem także wdzięczny za taki wspaniały stan Ducha, który właśnie czuję - chyba czas na medytację... :)

Dziękuję i pozdrawiam! :)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez dariaanna » 13 cze 2014, o 12:58

Dziękuję za spełnione marzenie :) i dziękuję za mnóstwo pozytywnych wrażeń i za te emocje, i energię, które teraz we mnie siedzą :). Uwielbiam ten stan :D.
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Renata » 13 cze 2014, o 13:18

Dziekuje za propozycje dorobienia sobie kilku dodatkowych pieniazkow. Wlasnie przed chwila dostalam telefon...
W sumie piatek 13-ego wcale nie jest taki straszny ;)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Born1975 » 13 cze 2014, o 16:10

Co jakiś temat otworzę, to od razu 13 piątek :D Proponuję, by dla użytkowników tego forum, ten szczególny dzień był dniem najbardziej pozytywnym w miesiącu. Co Wy na to, by tak się ustosunkować do 13 w piątek?

Jestem wdzięczny za to, że dziś jest 13 w piątek, najbardziej pozytywny dzień w miesiącu.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Margot » 13 cze 2014, o 16:14

Ja proponuję ten wątek podwiesić w Prawie Przyciągania, żeby tam każdy mial dobrze widoczne.

Ja jestem wdzięczna za znalezienie fajnego sposobu na zakrecenie włosów na rajstopach :D
Margot

Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez James » 13 cze 2014, o 16:15

dream75 napisał(a):Co jakiś temat otworzę, to od razu 13 piątek :D Proponuję, by dla użytkowników tego forum, ten szczególny dzień był dniem najbardziej pozytywnym w miesiącu. Co Wy na to, by tak się ustosunkować do 13 w piątek?

Jestem wdzięczny za to, że dziś jest 13 w piątek, najbardziej pozytywny dzień w miesiącu.

Zgadzam się, przecież to dzień jak dzień. Ktoś sobie wymyślił i powiedział, że będzie przesądny... Mógł powiedzieć że środa 27 i ludzie by wtedy "panikowali" w środę 27 :D Nie dajmy się zwariować :D
James

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez SHANI2 » 13 cze 2014, o 20:20

Dziękuję za moje cudowne życie i moją świadomość. Dziękuję za spełnione marzenia oraz za to, że jestem...
JESTEM CZARODZIEJKĄ SWOJEGO ŻYCIA!!!
SHANI2

Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez Alter_Ego » 14 cze 2014, o 08:33

Jestem wdzięczny za to, że mnie wczoraj gołąb nie osrał...

Czekając na autobus stoję sobie na dworcu i troszeczkę zaczęło kropić, więc postanowiłem schować się pod dachem stanowiska na który zaraz ma przyjechać mój transport. Stoję... stoję... stoję i nagle chlas... jakieś 15-20cm ode mnie ląduje gołębi pocisk ziemia-powietrze. Pomyślałem sobie "dobrze że nie opierałem się o filar bo na 100% bym dostał, ale byłby wstyd..." LUDZIE PILNUJCIE SIĘ, GOŁĘBIE SĄ WSZĘDZIE ! ! ! :lol:
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień