Dziennik wdzięczności

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Dziennik wdzięczności

Postprzez feniks » 12 mar 2019, o 09:47

Jestem wdzięczna Scarlett za te procesy :) każdy coś wnosi ale te nowe dały mi wewnętrznie bardzo dużo. Nauczyły wiary w swoje możliwości, dbania o siebie, mądrości, serio bardzo to widzę w pracy :)
feniks

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez Świetlista » 13 mar 2019, o 23:48

Jestem cholernie wdzięczna za zdany test , jestem wdzięczna za wszystko co mnie otacza,jestem wdzięczna sobie za chęć ciągłego rozwoju i za to że jestem ...Jestem wdzięczna za wszystko
Świetlista

Podziękował : 374 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Oleander » 23 kwi 2019, o 21:36

A ja dziękuję, że natknęłam się na to forum, za wasze posty, rady i historie, które w złe dni poprawiały mi humor i zmotywowały mnie do walczenia o swoje samopoczucie, podejście do życia i zmianę nastawienia. I oczywiście za wyjaśnienie wielu kwestii odnośnie PP, o których wcześniej nie miałam pojęcia. <3
Oleander

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez magicmind » 24 kwi 2019, o 10:33

najbardziej jestem wdzięczny za doświadczenia z ostatnich 2 miesięcy gdzie zacząłem coraz silniej dostrzegać jak to na czym się skupiam manifestuje się się w moim życiu i coraz lepiej to czuję.
Mam wrażenie że wchodzę na zupełnie inny level niż dotychczas byłem z PP i to jest to o czym marzyłem od dawna.Przejrzystość.Jestem za nią ogromnie wdzięczny.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień