Trening/Zabawa PP 48h

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez SnowWhite » 20 cze 2016, o 20:37

Zadziałało! W pracy nie było jednego szczególnego klienta, który codziennie przychodzi. Mała rzecz, a cieszy :D.
"Brakuje mi 5 klepki, ale za to mam 6 zmysł" :D
SnowWhite

Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Małgosia » 21 cze 2016, o 20:16

Ja u siebie niczego nie zauważyłam.

Oczekiwałam na niespodziankę tak, jak małe dziecko czeka na cukierka :mrgreen:

Nie dostałam niczego niespodziewanego. Nic mnie nie zaskoczyło.
JAM JEST MIŁOŚCIĄ,
JAM JEST OBFITOŚCIĄ,
JAM JEST WSZYSTKIM I WSZYSTKO JEST MNĄ.
Małgosia

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez magicmind » 21 cze 2016, o 20:30

Słowo klucz, zabawa/trening.

Postarajcie się aby najistotniejsze w tym wszystkim nie było spełnienie intencji a całkowite wyzerowanie oczekiwań.
To ma być niespodzianka a wszystko o co w tej zabawie chodzi to właśnie aby nauczyć się aby nie mieć oczekiwań.

Mi też się nie udało w terminie nic i przynajmniej przekonałem się o tym jak mocne miałem oczekiwania i jaką to frustracje zrodziło we mnie ;)
Spełnilo się jak machnąłem ręką i faktycznie niespodzianki sie posypały ;)
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez koniczynka » 21 cze 2016, o 21:03

u mnie tym razem tez nic sie nie wydarzylo. trudno, moze nastepnym razem ;)
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Black » 22 cze 2016, o 10:21

Zrobiłam tę zabawę już wtedy kiedy magic wstawił ją na AB. Podziałało. Byłam w totalnym szoku - nie minęły nawet 24h :D Dzięki za przypomnienie, zrobię znów :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"
Black

Podziękował : 126 razy
Otrzymał podziękowań: 474 razy

Postprzez domi » 22 cze 2016, o 17:02

magicmind napisał(a):Słowo klucz, zabawa/trening.

Postarajcie się aby najistotniejsze w tym wszystkim nie było spełnienie intencji a całkowite wyzerowanie oczekiwań.
To ma być niespodzianka a wszystko o co w tej zabawie chodzi to właśnie aby nauczyć się aby nie mieć oczekiwań.

Mi też się nie udało w terminie nic i przynajmniej przekonałem się o tym jak mocne miałem oczekiwania i jaką to frustracje zrodziło we mnie ;)

Ale "machnąłeś" ręką na wszystkie swoje oczekiwania nawet sprzed tej zabawy? Chodzi mi o to, że nie skupiałeś się na niczym, co chciałeś w tym czasie czy normalnie dalej zadawałeś sobie pytania kwantowe/afirmacje itp?
domi

Podziękował : 170 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Postprzez magicmind » 22 cze 2016, o 20:17

domi napisał(a):
magicmind napisał(a):Słowo klucz, zabawa/trening.

Ale "machnąłeś" ręką na wszystkie swoje oczekiwania nawet sprzed tej zabawy? Chodzi mi o to, że nie skupiałeś się na niczym, co chciałeś w tym czasie czy normalnie dalej zadawałeś sobie pytania kwantowe/afirmacje itp?

Tak, dokładnie masz nie skupiac się na niczym. Ta zabawa świetnie pokazuje czy radzimy sobie i w jakim stopniu z oczekiwaniami.
Mi wydawało sie ze nie mam oczekiwań skoro nie ma konkretnej intencji a jednak były bo po 48h poczułem mega frustracje, też miałem takie myśli ,że pewnie innym się popełnia a mi nie z racji tego ,ze sam najpierw nie sprawdziłem tej techniki a od razu sie nią dziele z innymi.
No i faktycznie jak ludzie pisali o swoich niespodziankach a mi nic nie przychodziło to się nakręciłem jeszcze bardziej.
Wtedy stwierdziłem ze przeciez to miała być zabawa a ja sie przejmuje i tak poważnie podchodze do tego no i powiedziałem sobie trudno najwidoczniej nie tym razem.
No i spełniła się jedna intencja i była niespodzianka a później kolejna, a później w ogóle miałem okres fajnych dużych niespodzianek i bardzo pozytywny czas ;)

Dlatego tak jak napisałem trzeba to traktować jak zabawe i z góry założyć ze nic się nie spełni a jak się spełni to fajnie ;)

Myślę ze ta zabawa doskonale ukazuje działanie Wszechświata i to w jaki sposób go najcześniej ograniczamy i blokujemy.
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 386 razy

Postprzez domi » 22 cze 2016, o 21:12

magicmind napisał(a):Tak, dokładnie masz nie skupiac się na niczym. Ta zabawa świetnie pokazuje czy radzimy sobie i w jakim stopniu z oczekiwaniami.
Mi wydawało sie ze nie mam oczekiwań skoro nie ma konkretnej intencji a jednak były bo po 48h poczułem mega frustracje, też miałem takie myśli ,że pewnie innym się popełnia a mi nie z racji tego ,ze sam najpierw nie sprawdziłem tej techniki a od razu sie nią dziele z innymi.
No i faktycznie jak ludzie pisali o swoich niespodziankach a mi nic nie przychodziło to się nakręciłem jeszcze bardziej.
Wtedy stwierdziłem ze przeciez to miała być zabawa a ja sie przejmuje i tak poważnie podchodze do tego no i powiedziałem sobie trudno najwidoczniej nie tym razem.
No i spełniła się jedna intencja i była niespodzianka a później kolejna, a później w ogóle miałem okres fajnych dużych niespodzianek i bardzo pozytywny czas ;)

Dlatego tak jak napisałem trzeba to traktować jak zabawe i z góry założyć ze nic się nie spełni a jak się spełni to fajnie ;)

Myślę ze ta zabawa doskonale ukazuje działanie Wszechświata i to w jaki sposób go najcześniej ograniczamy i blokujemy.

Aha, no to super, widzę, że ja robię podobnie jak Ty kiedyś :lol: człowiek jest pełen nadziei na to, że mu się spełnią jego marzenia i mimo, że też nie skupiałam się na konkretnej intencji, to cały czas w sobie "czułam" i "oczekiwałam" co mi się może spełnić.... Cały czas w głębi głowy miałam tą myśl, że Wszechświat mi coś spełni :roll:
Niby przeczytałam tyle książek i sporo wyniosłam z forum, ale dalej jeśli chodzi o odpuszczenie, to jestem noga :?
domi

Podziękował : 170 razy
Otrzymał podziękowań: 66 razy

Postprzez Bialy Krolik » 23 cze 2016, o 08:53

Nie no to działa !!
Spotkało mnie coś o czym marzyłem , przepraszam że piszę tak ogólnikowo ale jeszcze nie do końca tak jak ma być więc podzielę się z Wami jedynie rąbkiem tajemnicy . Spotkałem kogoś kogo nie widziałem 2 lata :D
Jak może być jeszcze lepiej?
Bialy Krolik

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy

Postprzez Renata » 23 cze 2016, o 13:43

Ja też wchodzę do gry :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 638 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Poprzednia stronaNastępna strona