METODA SILVY

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: METODA SILVY

Postprzez Rubin Carter » 5 lut 2018, o 10:05

chodzi o mnie, fakt ide tam "po coś", ale znam relacje wielu osob ktore braly udzial w kursie silvy za namowa bliskich wrecz sila tam zaciagane, a efekty byly najlepsze
Nie ma w tym nic dziwnego
Rubin Carter

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Scarlett » 5 lut 2018, o 10:53

Nie patrz co mieli inni ludzie, bo Ty nie jesteś "każdy" i Twoje efekty mogą być całkiem inne. Tobie może się np. w ogóle nie spodobać. "Każdy" myślał, że jak pójdzie na Silvę to będzie zadowolony jak ja. Klops.
To ile dostaniesz z kursu zależy od tego na ile na to przyzwolisz i czy nie będziesz miał oporu.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 448 razy
Otrzymał podziękowań: 1574 razy

Postprzez Rubin Carter » 5 lut 2018, o 12:30

oporu ? chyba jakiegos pdswiadomego od dwoch lat sie do tego przymierzam, ale zawsze cos stawalo na przeszkodzie, zdaje sobie sprawe ze zle mysle, mam zle nawyki ale nie potrafie tego zmienic, wierze ze tam sie naucze wiekszej kontroli. A tak swoja droga to jakie Ty/Wy oczekiwania mieliscie biorac udzial w tego typu szkoleniach ?
Rubin Carter

Postprzez mrO » 5 lut 2018, o 13:18

Rubin Carter napisał(a):zdaje sobie sprawe ze zle mysle, mam zle nawyki ale nie potrafie tego zmienic, wierze ze tam sie naucze wiekszej kontroli.

No tak, ale zawsze możesz już teraz nauczyć się takich rzeczy. Zarówno złe myślenie jaki i złe nawyki są tak na prawdę odzwierciedleniem tego jakim byłeś człowiekiem, kiedykolwiek byłeś w przeszłości. Może nie człowiekiem, a jakim umysłem. Uświadom sobie że wszystko to co teraz myślisz/robisz jest tak na prawdę tym co przyciągnąłeś z sobą do tego momentu twojego życia bazując na tym jaka była twoja przeszłość. Ciągniesz to dalej i będziesz ciągnął to dalej do czasu, aż nie zmienisz tego co dzieje się teraz w twojej głowie. To tylko twój wybór.
Tworzenie "przyszłości" odbywa się poprzez działanie w teraźniejszości, ale skoro twoje działania są działaniami z "przeszłości" to jak chcesz oczekiwać zmian w "przyszłości" ?
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 2
Aurora, Rubin Carter
mrO

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 239 razy

Postprzez Scarlett » 5 lut 2018, o 14:29

Nie odróżniasz oczekiwań pozytywnych od oporu. Musisz poczytać o PP bo kompletnie nie wiesz o czym do Ciebie piszę ;)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Rubin Carter
Scarlett

Postprzez Scarlett » 5 lut 2018, o 14:55

Ogarnij to nagranie:
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... -kiedy-nie

Pytałeś jakie mieliśmy "oczekiwania" co do kursów. Jest oczekiwanie będące oporem, a jest oczekiwanie radosne jako mieszanina czegoś z ekscytacją. Praca z podświadomością to była moja pasja, interesowałam Cię tym, a Silva to nie tylko techniki, ale też ogromna baza informacji o podświadomości. Zanim przejdziesz do programowania technik, przygotuj się na długi wykład na ten temat.
Zresztą masz przecież wiele napisane w tym wątku, dzieliłam się tutaj tym, co myślę, a z tego co widzę to dość intensywnie go przeglądasz ;)
Znalezione w innych wątkach:
Dlatego jestem tak zakochana w Metodzie Silvy i dlatego wybrałam się na kursy. Z wyrobionym już gruntem, dostałam porcję racjonalnych informacji i technikami na pracę z podświadomością (nie na przyciąganie – tu jest ta subtelna różnica w nazewnictwie). Dlatego było u mnie widać zmiany po kursie – po prostu byłam człowiekiem z wiedzą teoretyczną i praktyczną, która przyszła po więcej bez żadnych oczekiwań typu „po tym kursie na pewno znajdę męża, spadnie mi z nieba milion euro i zamieszkam na Karaibach”.

Wiecie, że ja chodzę na kursy i warsztaty z potrzeby rozwijania się i poszerzania horyzontów. Nie dlatego, że czegoś nie umiem, że sobie nie radzę albo że chcę coś przyciągnąć. I to najlepszy powód do chodzenia na tego typu wydarzenia. Cała reszta to skutek uboczny, wierzcie mi ;) Choć dla tych, którzy chcą podszlifować jakieś umiejętności to też bardzo dobra opcja

Czy możesz iść na kurs z jakimś problemem? Jasne, że tak i znam sporo osób (nie z forum - ale jak takie są to możecie opisać doświadczenia), które naprawdę całkiem zmieniły swoje życie, uleczyły się itp.
Bardzo ciekawym doświadczeniem było poznanie ludzi na seminarium ULTRA. To ostatni kurs Silvy, odbywa się dość rzadko. Byli na nim ludzie, którzy podstawy zrobili wiele lat temu, ludzie, którzy powtarzali ten kurs, czy też nowe - tak jak ja. Ale każdy ma za sobą podstawy i wielu miało też Drugi Stopień. Jadłam obiad z pewną grupką i Andrzejem - wierz mi, to co usłyszałam było naprawdę niesamowite.
Ja też sporo pisałam po kursie podstawowym, zachęciło to użytkowników do kursów, ale część z nich zapomniała o pewnej ważnej rzeczy. A mianowicie o sobie samych i o wciąż działających zasadach PP. Kurs to nie magiczna różdżka, a wielu ludzi tak myślało. Że odbębnią kursy, a to, że mają fatalne myśli i są negatywnie nastawieni na swoje pragnienia (negatywnie, czyli mają wibracje dalekie od wibracji pragnienia) nie ma kompletnie nic do rzeczy. Dlatego musiałam się tyle naprodukować a tym wątku. Umysł musi być otwarty. Nie musi być oczyszczony. Niech będzie otwarty. Zaciekawiony. Nie nastawiony, że "idę po to by być zdrowym, nic więcej mnie nie obchodzi".
Rzuć okiem - dość sensowny post: viewtopic.php?f=3&t=656&start=60#p25850

Zapoznaj się też z Prawem Przyciągania w pigułce: viewtopic.php?f=3&t=613 (tutaj wiele treści jest moją nauką z kursów Silvy właśnie, bo głównie dotyczy mechanizmów podświadomości)
Carl Gustav Jung

Rubin Carter
Scarlett

Postprzez Zorja » 5 lut 2018, o 15:32

Moim zdaniem: Nie zastanawiaj się, nie szukaj opinii, poparcia, przykładów "zbawienia" czy wręcz przeciwnie. Po prostu, jeśli możesz i chcesz to idź. Cokolwiek robimy dla siebie daje nam jakieś efekty. Wg mnie, pójście na kurs by rozwiązać konkretny problem też ma sens, bo w końcu rozwiązanie tego problemu to też coś "dla Ciebie". Czasem trzeba poczekać na efekty, aż opory puszczą, ale Silva daje kilka fajnych "sztuczek" od których można zacząć. Najcenniejsze zdanie z kursu dla mnie to: Nie realizujemy pragnień, a przekonania. I to z nimi warto zrobić porządek nim rzucimy się w wir przyciągania:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowania - 2
Rubin Carter, soma
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez cabochard » 5 lut 2018, o 18:39

Byłam na kursie Silvy (I stopień) sześć i pół roku temu i byłam ostatnio pół miesiąca temu. Różnica jest niesamowita. Pierwszy kurs był moim początkiem zainteresowania rozwojem, praktycznie nic nie wiedziałam, szłam dość zdygana bo się naczytałam dziwnych opinii. Nie żebym szukała na chrześcijańskich stronach, ale często na zwykłych portalach wypowiadają się osoby w tym klimacie i ostrzegają przed Silvą, że to zuo, satanizm, grzech i w ogóle. Ale Laboratorium dla mnie było super i wykorzystuję je jako jedno z podstawowych narzędzi. Pół miesiąca temu byłam na SIS żeby sobie odświeżyć i dla mnie było jedno wielkie WOW, co chwilę super uświadomienia, flow, wiedza mi się łączyła, informacje jedne z drugimi, no coś niesamowitego po prostu. A treści z grubsza te same, tylko podejście inne, wiedza inna i większa otwartość

Za ten post autor cabochard otrzymał podziękowanie od
Rubin Carter
cabochard

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Rubin Carter » 17 lut 2018, o 18:58

Drodzy, szanowni,
mam do Was wielką prośbę, proszę podajcie mi sposób ułatwiający osiąganie stanu alfa(tak wiem, powinienem iść na kurs, jestem zapisany na czerwiec w Opolu) jednak czasu nie przyspieszę, a bardzo mi zależy aby choć w jakimkolwiek stopniu sobie pomóc, wszystko do tej pory idzie jak krew w piach. proszę o radę, wiem że na kursie, kursach metody silva można poznać pełne spektrum możliwości jednak ja potrzebuje doraźnej, natychmiastowej interwencji, wiem że jest tu sporo osób z dużą wiedzą i doświadczeniem, proszę tylko o wskazówkę informację, zdradzenie sposobu jak osiągnąć stan alfa, nie pracuję, całe dnie mam teraz wolne mogę leżeć w łóżku tylko nie potrafię tego osiągnąć, z góry dziękuję
Rubin Carter

Postprzez Scarlett » 17 lut 2018, o 19:25

Naucz się medytacji - to to samo ;)

I oczywiście, że potrafisz to osiągnąć. Stan alfa to nie jest jakaś wiedza dla wtajemniczonych, tylko normalny stan, kiedy częstotliwość Twojego mózgu nieco zwalnia i znajduje się np. tuż przed snem. Dlatego wspominam o medytacji. Wyluzuj się, oddychaj spokojnie, miarowo i voila.
Carl Gustav Jung

Rubin Carter
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień