METODA SILVY

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: METODA SILVY

Postprzez Born1975 » 6 wrz 2017, o 19:03

Scarlett napisał(a):Tomku, nie mamy wątku o Hunie więc fajnie by było jakbyś założył (albo ktoś inny) :D

Mamy już wątek o hunie: viewtopic.php?f=21&t=72
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 511 razy

Postprzez Scarlett » 6 wrz 2017, o 19:25

To pilnować tego.

PS Przejrzałam, nic nowego. Chyba już nie ma niczego nowego w tych tematach.
Ale... Bum na Hunę za.... 3,2,1 :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
mrO, Renata
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez TheMe » 6 wrz 2017, o 19:29

Scarlett napisał(a):To pilnować tego.

PS Przejrzałam, nic nowego. Chyba już nie ma niczego nowego w tych tematach.
Ale... Bum na Hunę za.... 3,2,1 :D

Dlatego jestem ciekawa spojrzenia Tomka bo dla mnie to tylko ten zbiór prawd który jest w wątku ale fakt ze nie interesowałam się tematem :sun
Może nie od razu "bum" ale fajnie jest poznawać nowe poglądy i wyciągać coś dla siebie bo chyba po to tu jesteśmy.
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 213 razy
Otrzymał podziękowań: 125 razy

Postprzez Scarlett » 6 wrz 2017, o 19:33

Wiesz co mam na myśli.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez megip1 » 6 wrz 2017, o 20:34

tomek0794 napisał(a):Witaj megip1.
Byłem na trzech kursach Silvy w odstępie miesiąca (Live, Intuition, II stopień). Naprawdę polecam. Bardzo dużo mi dały. Ale czułem mały niedosyt. Mimo, że dużo mi się wyjaśniło to jednak czułem, że jest coś jeszcze, że Silva nie wyjaśniła mi wszystkiego. Czytałem także dużo o dwupunkcie. Bardzo ciekawy i też mi dużo wyjaśnił. Ale czułem, że to też jeszcze nie to, że to nie jest klucz, że wszystkiego nie wyjaśnia. I wreszcie trafiłem na .... Hunę. Niesamowita "filozofia". Kupiłem sobie wszystkie książki o HUnie dostępne w Polsce. W ciągu dwóch tygodni przeczytałem wszystkie! Uzmysłowiłem sobie, że zdobyłem klucz do wyjaśnienia wielu zagadnień z duchowości i ezoteryki. Dzięki HUnie zrozumiałem dlaczego działa (lub czasami nie działa) metoda Silvy, na czym polega dwupunkt, zrozumiałem FUNDAMENT. Przez ostatnie kilka lat przeczytałem wiele książek z dziedziny ezoteryki i duchowości. Naprawdę dużo. Wielu nie rozumiałem. Teraz kiedy wracam do tych książek rozumiem wszystko! Wiem co chcieli przekazać ci autorzy. Wszystko dzięki Hunie. Chociaż dalej się rozwijam i wiele czytam, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Huna to bezdyskusyjny fundament, podstawa. Bez niej trudno jest zrozumieć prawdziwą "duchowość", trudno się rozwijać, zawsze czegoś brakuje. Huna tłumaczy Silvę, dwupunkt, Murphiego (Potęga Podświadomości) i wiele, wiele innych. Ze zdziwieniem widzę jak wszyscy "wielcy" autorzy piszą o Hunie lub jej elementach tylko innym językiem. Naprawdę polecam ci Hunę. Zacznij od Maxa Longa, a potem inne. Zrozumiesz kim jesteś i co robić by bez problemu uzyskać co tylko chcesz. Pozdrawiam :)

tomek0794 pięknie Ci dziękuję za wpis :) Teraz zamierzam iść na Silvę Intuition, zaczęłam też czytać o dwupunkcie i jak się uda to w przyszłym roku pójdę na kurs. O Hunie nie słyszałam, ale dzięki Twojemu poleceniu zainteresuję się :)
Pozdrawiam :)
megip1

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Renata » 8 wrz 2017, o 07:49

Przeniosłam wątki dotyczące Huny do działu o Hunie
Dalsze wpisy proszę kontynuować już tam :) viewtopic.php?p=940#p940
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 756 razy

Postprzez megip1 » 11 wrz 2017, o 16:22

Witajcie,

Wklejam maila o kursie Silvy, może Ktoś będzie zainteresowany:

Drodzy Absolwenci,

Serdecznie zapraszam na seminarium Silva Success and Bussines System czyli Metoda Silvy w Świecie Biznesu prowadzone przez prof. Zbigniewa Królickiego, wieloletniego wykładowcę Metody Silvy, który od trzydziestu lat prowadzi wykłady, seminaria i kursy na temat pozytywnego myślenia, samorozwoju i twórczego osiągania celów.

Silva Success and Bussines System to autorskie seminarium prof. Królickiego, które po raz pierwszy zostanie zaprezentowane w Warszawie.

Następne takie spotkanie odbędzie się prawdopodobnie dopiero za kilka lat ponieważ Zbigniew Królicki nie prowadzi regularnie kursów w Warszawie – ostatnio gościł u nas ponad 15 lat temu. Właśnie dlatego to jedyna, niepowtarzalna okazja aby poznać jednego z najlepszych wykładowców w Polsce.

Ponieważ seminarium przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych motywowaniem siebie i innych, nie tylko absolwentów Metody Silvy możesz zabrać ze sobą Rodzinę lub znajomych, którzy nie ukończyli kursu Silvy.

Obejrzyj zaproszenie od prof. Zbigniewa Królickiego na seminarium Silva Success and Bussines System

Informacje organizacyjne:

DATA: 13 -14 października 2017

MIEJSCE: Warszawa, ul. Konwiktorska 9 (Polski Związek Niewidomych)

KOSZT: 490 zł

ZAPISY: Marta Skóra (Biuro Główne Metody Silvy)

tel: 22/879 81 62, 22/879 73 77

mail: biuro@analizawlosa.com.pl

Pozdrawiam
megip1

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez violet_vill » 23 wrz 2017, o 08:20

U mnie metoda szklanki wody działa bardzo dziwnie. Jeśli zadaję jakieś pytanie to nie zawsze otrzymuje odpowiedź :( Ale jeśli tylko pomyślę o tym, że chcę zadać jakieś pytanie, mam jakąś krótką myśl na ten temat, to zawsze otrzymuję odpowiedź we śnie, albo w ciągu najbliższych kilku godzin. O co chodzi? ;)
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Scarlett » 23 wrz 2017, o 08:48

Bo szklanka wody to technika na dylematy - ciężkie decyzje między jedną a drugą odpowiedzią.
Jak to często bywa z technikami Silvy - jest ona nadużywana: albo do pierdół albo nie nie tak jak powinna. A nie-absolwenci po prostu mogą nie umieć odczytać odpowiedzi.
To najczęstsze "błędy" ;)
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez violet_vill » 23 wrz 2017, o 10:55

Nie powiedziałabym, że stosuję ją na pierdoły. Może faktycznie chodzi o to, że nie stosowałam jej na dylematy, tylko w celu takiego ogólnego rozeznania tematu. To co można zrobić, jeżeli nie mamy pomysłu na rozwiazanie danej sytuacji? Kiedy nie wiemy co wybrać, co robić, ale nie mamy opcji wyboru do rozważenia?
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień