METODA SILVY

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: METODA SILVY

Postprzez cabochard » 12 gru 2017, o 15:43

Nie mówię o manipulowaniu tylko na wpływaniu na inne osoby, wiele osób tutaj chce np. przyciągnąć konkretnego partnera do związku i jakoś nikt się nie burzy a moje pytanie wywołało od razu negatywne odpowiedzi. Równie dobrze mogę chcieć wpływać np. na osobę która mnie prześladuje, żeby mi dała spokój i to też będzie wpływanie prawda?

Scarlett, rozumiem, że jeśli taki program mi się nie podoba to odrzucę go, nawet jeśli będzie mi wdrukowany w stanie alfa?
cabochard

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Scarlett » 12 gru 2017, o 16:00

Jasne, możesz odrzucić wszystko z czym się nie zgadzasz. To jest właśnie wolna wola ;)
Musisz wziąć jednak pod uwagę, że to prawo posiada każdy z nas.
Nie zauważyłam by były to negatywne odpowiedzi. To wszystko jest Twój odbiór. Wpływanie na siłę na kogoś jest poniekąd formą manipulacji. Sama kiedyś buntowałam się na tę myśl, bo 3 lata temu byłam zafiksowana konkretną osobą. Wszystko, co my możemy zrobić to sugestia, którą albo ktoś przyjmie albo nie.
Właśnie przed chwilą rozmawialiśmy o tym na warsztacie.
Poczytaj pierwszy post o nocnej sugestii, tam wszystko rozpisałam.
Jak znajdę czas to opiszę szerzej programowanie obiektywno-subiektywne i wszystko to, co Wójcikiewicz mówi na ten temat.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1581 razy

Postprzez cabochard » 12 gru 2017, o 18:00

No właśnie ja nie chcę kogoś przyciągać tylko odepchnąć tzn sprawić żeby ten ktoś przestał się mną interesować (w negatywnym sensie) tylko zajął się swoim życiem i swoimi sprawami.
cabochard

Postprzez Scarlett » 12 gru 2017, o 18:03

Może spróbuj dwupunkt z intencją odcięcia się. Ja na żywo robię dość głęboki proces na to, ale myślę, że samodzielny, krótki intencyjny powinien pomóc.
Jak chcesz to mogę spróbować dziś wieczorem. Jestem akurat w silnym polu morficznym po dwupunkcie.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 12 gru 2017, o 18:06

A sugestię oczywiście spróbuj. Próbować warto wszystkiego. Postrasz go sądem w sugestii - działa :P Choć dwupunkt z wyobrażeniem sobie odcinania lin i sznurów wydaje mi się lepszym pomysłem.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez cabochard » 13 gru 2017, o 21:15

Scarlett, za późno przeczytałam ale dzięki za propozycję :) Dwupunktu nie znam ale spróbuję nocnej sugestii
cabochard

Postprzez Zorja » 13 sty 2018, o 19:28

Kilka dni temu programowałam sny, by podsunęły mi pomysły na organizację pracy w stajni tak, by: "koniom pracowało się lżej a jeźdźcom ciekawiej". Tak jak pisałam w innym wątku, bardzo skutecznie zaprogramowałam sobie dobrostan finansowy w firmie i dużo klientów i okazało się że mam więcej klientów niż możliwości, więc muszę inaczej planować pracę.
Nie przyśniło mi się, ale są efekty: Grafiki "układają się" same - ludzie, których mam "nadmiar" sami dzwonią odwołać albo przesunąć jazdy na inny termin. Dziś jedna instruktorka przyszła i mówi: dziś na zajęcia przygotowałam plac do trailu (dyscyplina, gdzie zadania wymagają dużo precyzji i są ciekawe dla jeźdźców, ale są mało męczące dla koni). Roześmiałam się, przeprosiłam za przeprowadzoną "manipulację" i namawiam na Silvę:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez Rubin Carter » 4 lut 2018, o 23:42

jestem tu nowy i nie uczestniczylem jeszcze w kursie metdy Silvy. W zwiazku z tym ze jest tu takie szerokie grono osob po kursach i z doswiadczeniem w praktykowaniu tych technik, mam pytanie: czy jest mozliwe aby stosowanie metody Silvy wyleczylo kogos z nieuleczalnej choroby ?
Nie ma w tym nic dziwnego
Rubin Carter

Podziękował : 11 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 4 lut 2018, o 23:45

Rubin Carter tak jest to możliwe. Nie ma czegoś takiego jak nieuleczalna choroba.
No Dejes De Soñar :D

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Rubin Carter
Born1975

Podziękował : 828 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Postprzez Scarlett » 4 lut 2018, o 23:57

Kogoś to znaczy kogo? Bo sobie na pewno możesz pomóc po kursie podstawowym. Natomiast komuś, po Silvie ULTRA, a to już ostatni stopień przygody z Silvą, a i tak wszystko zależy od prawdziwej woli wyzdrowienia tej osoby. Wójcikiewicz opowiadał nam świetne historie na ten temat.
Z góry zaznaczam - jeśli idziesz na kurs tylko "po coś", możesz się nieprzyjemnie zdziwić brakiem "efektów" z powodu nadmiaru oporu jakim jest presja czy oczekiwanie.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Rubin Carter
Scarlett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień