METODA SILVY

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

METODA SILVY

Postprzez Scarlett » 12 cze 2016, o 20:41

Metoda Silvy
Metoda Silvy jest systemem medytacji dynamicznej, w którym stan rozluźnienia (tzw. „stan alfa”) wykorzystywany jest do rozwiązywania konkretnych problemów życia codziennego.
Jose Silva (1914-1999) jest założycielem The Silva Method i pionierem w badaniach nad potencjałem ludzkiego umysłu.

Kurs Silvy obejmuje nauczenie się samoczynnego wprowadzania mózgu w stan alfa oraz przedstawienie metod wizualizacji na tym poziomie. Stan alfa to specyficzny stan organizmu, zbliżony fizycznie do momentu zasypiania, znany też pod nazwą fazy REM, czy też medytowania. Metoda Silvy zakłada, że organizm w takim momencie jest naturalnie otwarty na komunikację świadomości z podświadomością i nadświadomością (ego, id i superego) i że będąc w takim stanie można przekonać samego siebie do zmiany zachowań, nastawienia do świata, czy też postrzegania innych osób. Stan theta to z kolei stan głębszy od stanu alfa, równoznaczny z głębszym snem – na tym poziomie komunikacja z własnymi poziomami świadomości jest jeszcze łatwiejsza i efekty uzyskiwane mogą być bardziej spektakularne, ale też trudniej ją kontrolować. Programowanie własnego umysłu oraz kontrolowanie go w stanie alfa i theta możliwe jest w zasadzie dla każdego adepta kursu Metody Silvy.
Ciocia Wikipedia

Kursy metodą Silvy:

SILVA LIFE SYSTEM – SPOSÓB ŻYCIA (kurs podstawowy - I część)
- Kontrola myśli
- Kontrola stresu
- Poprawa pamięci
- Włączenie intuicji do podejmowania decyzji
- Technika zmiany przekonań
- Technika utrzymania wiecznej młodości
- Technika Trzech Palców (automatyczne wejście a alfę po połączeniu trzech palców, w każdym miejscu, w każdych warunkach)
- Zdrowy sen
- Programowanie snów
- Budzenie się bez budzika
- Autoenergetyzacja (usuwanie senności)
- Usuwanie bólu (bólu głowy, migreny, bólów urazowych, porodowych i pooperacyjnych)
- Idealna waga
- Pozbywanie się uzależnień (palenie papierosów, alkoholizm i inne nawyki)
- Medycyna psychosomatyczna (włączenie umysłu do utrzymania lub poprawy swojego zdrowia)
- Pomoc innym
- Technika szklanki wody (tylko dylematy i podejmowanie trudnych decyzji – nie coś takiego, że wahasz się między czymś tak błahym jak perfumy z Diora czy Chanel?)
- Techniki sugestii nocnej (czyli sugerowanie coś podświadomości innej niż swoja)
- Zagięcie czasoprzestrzeni (zapobieganie spóźnianiu się itp.)
- Zwierciadło umysłu (technika, dzięki której można przyciągnąć coś w określonym terminie i zamienić podświadomości bardzo łatwo to czego nie chcemy, na to co chcemy – uwielbiam tę technikę!)
- Laboratorium (doradcy, szafka miłości, znikacz, szafka samooceny, prysznic obmywający z win, system informacyjny i wiele innych urządzeń)

A ponadto bardzo bogaty wykład o podświadomości, mózgu, pracy mózgu i fal mózgowych, wizualizacjach, afirmacjach/inkantacjach i przekonaniach oraz ich przeprogramowywaniu a także o psychoneurologii.

SILVA INTUITION SYSTEM - INTUICJA (kurs podstawowy - II część)
- Symbol Źródła Energii w Tobie
- Technika Holo – Widzenia
- Projekcja do poziomu materii nieożywionej
- Projekcja do poziomu materii ożywionej
- Ćwiczenie psychometrii
- Praca z kryształową Merkabą
- Połączenie ze Źródłem – odkrycie celu (misji) swojego życia
- Fantastyczna podróż
- Zdrowie: pomoc sobie… pomoc innym.

SILVA HEALING&BUSINESS SYSTEM - SEMINARIUM ULTRA (poziom zaawansowany, kurs wyższego stopnia)
- Techniki uzdrawiania holistycznego:
- Technika tzw. „szybkich wibracji dłoni” do usuwania problemów z bólem głowy oraz zlokalizowanych problemów zdrowotnych;
- Standardowe cykle uzdrawiające Silvy do ogólnych i zlokalizowanych problemów ze zdrowiem; Specjalnie Energetyzowana Woda
- Zaprogramowanie wody przy użyciu obiektywnej i subiektywnej energii biopola do fizycznego i emocjonalnego uzdrawiania;
- Zwierciadło Sukcesu. Ćwiczenie, które uczy nowego sposobu wykorzystania techniki Zwierciadła Umysłu;
- Zastosowanie dźwięku Alfa: magnetofon jako instrument gojący, użycie dźwięku alfa z kasety do zlokalizowanych i ogólnych problemów ze zdrowiem.
- Programowanie przedmiotów:
W jaki sposób materia akumuluje informacje. Unikalne zastosowanie tych praw do:
*poprawy stosunków międzyludzkich
*pomocy dzieciom w osiąganiu lepszych wyników w szkole
* poprawy wydajności pracy u pracowników, itp.
* Programowanie lepszego biznesu
*Zwiększenie sukcesów finansowych;
* Przyciąganie okazji do biznesu;
*Nowi klienci;
- Pomysły na zastosowanie technik Silvy do sprzedaży produktów lub usług;
- Uniwersalna Forma
- Unikalny myślokształt do pomocy innym w sprawach zdrowia;
- Tworzenie idealnych warunków do transferu myśli…
- Technika dezorientacji;
- Technika oczekiwania;
- Programowanie w czasie uaktywnienia mechanizmu przetrwania;
- Technika Trzech Scen;
- Technika odbierania długów.

SILVA EMOTION SYSTEM - KURS DRUGIEGO STOPNIA (poziom zaawansowany, kurs wyższego stopnia)
- „Specjalna Technika Szklanki Wody” (uzdrawianie).
- Gdy wydaje się, że wszystko już zawiodło: Technika Projekcji do Centrum Galaktyki.
- Prawo przebaczania i uwalniania.
- Oczyszczenie siebie i innych: ćwiczenie uwolnienia się od niechcianych, zalegających negatywnych emocji.
- Skupienie się na DOSKONAŁOŚCI (ćwiczenie).
- Przyciąganie: wykorzystanie prawa przyciągania do uzyskania wewnętrznego spokoju.
- „Pieczara”- ćwiczenie regresji wieku.
- Zmiana przeszłości: tworzenie nowego siebie.
- Zastosowanie regresji wieku do rozwinięcia genialności, zdolności wizualizacji, wyobraźni, rozwinięcie pamięci.
- Identyfikacja negatywnych emocji (lęków, obaw itp.).
- Ćwiczenie neutralizacji negatywnych emocji.
- Specjalny cykl warunkujący THETA
- Identyfikacja i przełamywanie „elementów blokujących” i oporów wewnętrznych w procesie programowania.
- Jak uniknąć sabotażu wyników własnego programowania: „Dziesięć przeszkód”…
- Identyfikacja swoich celów życiowych.
- Pięć warunków dobrze sformułowanego celu.
- Zrównanie celów i sensu życia; harmonia (ćwiczenie pomagające określić cele i stworzyć indywidualną „wizję” życia.).
- Sprawdzenie, czy twoje cele są rzeczywiście twoimi.
- Koncentracja emocji dla stworzenia sił przyciągających: Odtworzenie Doskonałości;
- Osiąganie lepszych wyników za pomocą techniki Zwierciadła Umysłu oraz techniki Laboratorium.
- Zwiększenie motywacji.
- Ćwiczenie „Przyszłe Ja”: odkrywanie samego siebie, usuwanie strachu przed porażką.
- Tworzenie nadziei – utrzymanie pozytywnego nastawienia w negatywnym otoczeniu.
- Podejmowanie intuicyjnych decyzji: planowanie etapów podejmowania działań.
Moja relacja z kursu DRUGIEGO STOPNIA: viewtopic.php?f=3&t=402&start=760#p27235

KURS SILVY DLA DZIECI (6-13 lat)
Cele:
-poprawić pamięć i koncentrację,
-szybciej i efektywniej uczyć się,
-podejmować prawidłowe decyzje,
-pozbyć się nocnych koszmarów spokojnie spać,
-opanować swoją nadmierną ruchliwość,
-zwiększyć swoją samodzielność,
-umiejętnie kierować sobą,
-rozwinąć swoją kreatywność i twórcze myślenie,
-podnieść samoocenę,
-rozwiązywać problemy,
-osiągać zamierzone cele,
-nauczyć się jak być lepszym kolegą (koleżanką),
-być zdrowszym i dbać o swoją kondycję,
-osiągać radość i harmonię życia już od najwcześniejszych lat..

Kursy zaawansowane są tylko absolwentów kursów podstawowych Metody Silvy.
Pierwszym kursem podstawowym jest LIFE SYSTEM, drugim INTUITION SYSTEM.
Osoby, które planują ukończenie kursu rozwoju osobistego Metodą Silvy proszone są o wzięcie pod uwagę następujących sugestii:
W Polsce 3-dniowy kurs podstawowy Silvy został podzielony na dwa osobne seminaria: SILVA LIFE SYSTEM oraz SILVA INTUITION SYSTEM. Przy planowaniu udziału w tych seminariach należy wziąć pod uwagę, że stanowią one całość – znacznie rozszerzoną w porównaniu do „starego” kursu podstawowego. Dlatego nowym uczestnikom sugerujemy zaczynać edukację od kursu SILVA LIFE i kontynuować z SILVA INTUITION. Pozwala to na najpełniejsze zrozumienie, przeżycie i przyswojenie przerabianego materiału.
Nie znaczy to, że ze względów czasowych lub jakichkolwiek innych nie można zacząć od kursu SILVA INTUITION i kontynuować z SILVA LIFE. Ponieważ są to dwa osobne szkolenia, uczestnicy mają wybór, od którego szkolenia chcą zacząć. Niemniej jednak osoby zaczynające od SILVA INTUITION są nieco gorzej przygotowane do pełnego i głębokiego doświadczenia możliwości, jakie daje to seminarium chyba, że miały już pewne doświadczenia z medytacją, czy jakąkolwiek inną formą relaksacji kontrolowanej.

Oficjalna strona Metody Silvy w Polsce:http://www.silva.alpha.pl
Moje sugestie odnośnie kursów Life i Intuition: viewtopic.php?f=3&t=402&start=750#p27229

Kochani, jeszcze jedna ważna sprawa, którą chcę poruszyć po niektórych pytaniach do mnie.
Silva to genialny kurs, który wiele mi dał i który będę kontynuować na wszystkich jego etapach.
Ale pamiętajcie, że idąc na kurs powinniście umieć praktycznie korzystać z PP. Na kursie Silvy nauczycie się na zawołanie wchodzić w alfę i korzystać z tego stanu umysłu. Nauczycie się i zostaniecie zaprogramowani na wspaniałe techniki (które będą znajdować się w programie wybranego kursu).
Ale tak jak pisałam w opisie mojego przyciągnięcia pracy i tak jak wałkuje to Black - technika nic nikomu nie da jeśli nie zmieni się nastawienia i nie nauczy korzystania z PP. Koniec i kropka.
Jeśli liczycie tylko na to, że manna Wam spadnie z nieba, wrócą wszyscy exowie a zamiast deszczu będą padać pieniądze to gorzko się zawiedziecie.
Proszę, nie traktujcie Silvy jak złotego środka i myślenia, że to wszystko za Was załatwi.
Najpierw PP, potem samokontrola umysłu. Metoda Silvy opiera się na pozytywnym myśleniu. Po kursie będziecie kontrolować alfę i wchodzić w nią na zawołanie, będzie umieli wykonywać techniki, ale Wszechświat nie da Wam tego, czego chcecie jeśli nie zestroicie się z pragnieniami. A jak się zestroicie i puści opór to podświadomość o wszystko zadba bo wszystko pamięta ;)
Wysokie wibracje są dla podświadomości jak podpis szefa - bez tego nic nie ruszy.
Ostatnio edytowano 15 lip 2016, o 15:30 przez Scarlett, łącznie edytowano 2 razy
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 6
Ada, Black, FractalWarrior, ika, Madamsyllaq, vortexng
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Re: METODA SILVY

Postprzez Scarlett » 12 cze 2016, o 20:44

No i stało się - spełniłam swoje marzenie, które miałam od roku.
Jestem szczęśliwą absolwentką kursu podstawowego Metody Silvy i nie mogę się napatrzeć na swój certyfikat i żaświadczenie :lol: Jest mi mało i dlatego nie mogę doczekać się września. W tym roku skończę cały program Metody Silvy :)
Od dziś mogę całkowicie na legalu, bezpiecznie (bo to jednak wchodzenie w głębokie fazy) i skutecznie korzystać z technik Silvy, prowadzonych na poziomie podstawowym kursu. Większość z Was dobrze te techniki kojarzy bo są najbardziej znane.
Starałam się pisać dla Was notatki choć są mi niepotrzebne. Dlaczego? Ano dlatego, że uczestnicy dostają podręczniki w których wszystko jest szczegółowo opisane a po drugie dzięki technice trzech palców i technice zakładek pamięci, po prostu się to wszystko pamięta ;)
Notatek pisać nie lubię bo wolę skupiać się na wykładzie, ale specjalnie wyłapywałam niektóre rzeczy dla Was bo wiem z czym jest najwięcej problemów albo o co najwięcej pytań.

Co najczęściej nam powtarzano? Na pewno to znacie ;)
1. GDY ZMIENISZ TREŚĆ SWOICH MYŚLI, ZMIENISZ RZECZYWISTOŚĆ WOKÓŁ SIEBIE.
2. TWOJE MYŚLI TWORZĄ TWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ.

Cytaty, z których korzystał pan profesor:

“Wejdź na pierwszy stopień, nie musisz widzieć całych schodów, po prostu wejdź na pierwszy stopień”.
- Martin Luther King

"Nie wysiaduj swoich problemów bo Ci się wylęgną".

"Zmartwienie jest jak fotel bujany. Poruszasz się cały czas do przodu i do tyłu".

No to zaczynamy... :
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 5
Ada, Black, Born1975, Capra, FractalWarrior
Scarlett

Postprzez Scarlett » 12 cze 2016, o 20:52

PODŚWIADOMOŚĆ:
- jest subiektywna, dziecinna, uczciwa, nie ocenia
- wypełnia polecenia świadomości
- realizuje programy i wzorce z SPO
- ma wbudowany mechanizm homeostazy
- utarte zwyczaje, myślenie, zachowanie
- nie odróżnia ironii! (lepiej więc mówić np. do dziecka, "mistrz z Ciebie", "geniusz!" niż "ty matole" :P )
- ma swoje granice komfortu
- utrzymuje stały kurs
- nie lubi zmian i nowości, dlatego gdy robisz coś nowego, czujesz się nieswojo
- nie odróżnia dobrego i złego - człowiek boi się zmiany bo zmiana jest nowa
- nie odróżnia zmyślonych obrazów od prawdziwych
- podświadomość nie widzi słowa "Nie", bo "nie" nie ma obrazu. Podświadomość posługuje się obrazami.

I tutaj był nasz mały test. Profesor powiedział żebyśmy pomyśleli o tym, co on powie. No to mówi np. "słoń", "łopata", "drzewo", "nie myśl o zielonym pingwinie" (każdy pomyślał o pingwinie :P ) i nagle słyszymy... "rozdętek". Wszyscy otworzyli oczy i "co??!". A co pan profesor na to?
Podświadomość jest jak dziecko. Dzieci potrafią wyobrazić sobie wszystko. Potrafią narysować Boga czy jakiekolwiek wymyślone słowo. Po prostu używają wyobraźni. Dorosły posługuje się częściej lewą półkulą mózgu - analityczną, logiczną, schematyczną. Teraz zrozumiałam w pełni "Małego Księcia" :P
Dorosły był zdziwiony kiedy ktoś każe mu wyobrazić sobie coś, czego nie ma. Nie potrafi wyobrazić sobie czegoś, czego nie widział (albo jest mu trudno). Dziecko nie zada takich pytań, dziecko sobie to wyobrazi.
Dlatego osoby niewidzące również mogą stosować wizualizacje. Nadają znaczenie obrazowi, którego nie znają. Nawet jeśli nigdy nie widziały czerwonej Toyoty Celiki, mogą ją sobie wyobrazić na SWÓJ sposób, bo podświadomość jest SUBIEKTYWNA? Wszystko jasne? :D

Wolna wola a programowanie kogoś techniką sugestii nocnej - czasem ktoś, chce kogoś programować na siłę, bez dobrych intencji, myśląc tylko o sobie i swoich korzyściach. Technika sugestii nocnej służy przekonywaniu innej podświadomości, ale należy pamiętać, że to sugestia! Ktoś może ją przyjąć lub nie. SUGESTIA - nie rozkaz, nie programowanie. Osoba na której wykonujemy technikę musi chcieć zmiany. Informacja z techniki do niej dotrze, ale nie oczekujcie, że zrealizuje się to wbrew wolnej woli człowieka.

Stan najbardziej podatny na sugestię - faza REM.

Można też programować siebie ;) Wystarczy przed snem robić technikę mówiąc, że obudzisz się w momencie kiedy Twoja podświadomość będzie najbardziej podatna na ZMIANY (nie sugestie). Kiedy się budzimy, można włączyć sobie w słuchawkach lub radiu afirmacje nagrane NASZYM głosem (podświadomość reaguje najbardziej i najszybciej na NASZ głos - ważne!)
Afirmacje ZAWSZE w pierwszej osobie.

A teraz wizualizacje! Bardzo ciekawa sprawa :)
Carl Gustav Jung

Ada, Black, Born1975, FractalWarrior, SnowWhite
Scarlett

Postprzez Born1975 » 12 cze 2016, o 21:01

Dawno dawno temu byłem na nieautoryzowanym kursie metody Silvy. W stanie alfa niesamowicie wyostrzają się zmysły. Zajęcia prowadziła wtedy moja znajoma. Te zajęcia odbywały się w sali domu kultury. Przed wejściem w stan alfa zamykaliśmy drzwi na klucz, by nikt nam nie przeszkadzał. To był chyba trzeci dzień zajęć(były prowadzone codziennie od poniedziałku do piątku). Gdy już byłem w stanie alfa usłyszałem jakby ktoś kopał po tych drzwiach. Ale podążałem za głosem osoby prowadzącej. Po wyjściu ze stanu alfa ktoś zapytał o to walenie po drzwiach. Okazało się, że jedna z uczestniczek sie spóźniła i bardzo delikatnie klupała w te drzwi, bo wiedziała, że już jestesmy w stanie alfa. A mysmy to jej klupanie słyszeli jak kopanie po drzwiach.

Innym razem wprowadzałem pewną osobę w trans bazując na technikach Silvy. Gdzieś bardzo daleko przejechała karetka na sygnale-ledwo ją słyszałem. Gdy wyprowadziłem tę osobę z transu, to się spytała do kogo z sasiadów ta kartka przyjechała, bo tak głośno ją słyszała będąc w transie...

Polecam metodę Silvy kazdemu :D
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez Scarlett » 12 cze 2016, o 21:16

Pragnienia, wizualizacja, wiara

PRAGNIENIE BEZ EMOCJI JEST JAK RAKIETA BEZ PALIWA, JAK ORZEŁ BEZ SKRZYDEŁ. NIE POLECI!

Czym jest wiara? To zachowywanie się i myślenie tak, jakby to czego pragnę było już ze mną tu i teraz.
Dla podświadomości nie ma innego czasu niż tu i teraz. Nie odróżnia tego czy wspominasz czy marzysz, czy robisz coś teraz. Dla niej po prostu to jest i do tego się dopasowuje.
Wyobraźcie sobie, że jesteście w restauracji.
Co zamawiacie? To co chcecie i co lubicie. Składacie zamówienie.
Oddajecie zamówienie kelnerowi, kelner odchodzi a wy spokojnie czekacie bo wiecie, że to dostaniecie. Nie biegacie co chwilę do kuchni i nie zaglądacie w gary :)

A jak to jest z wizualizacją? Niespodzianka!
Wizualizacja dzieli się na zewnętrzną i wewnętrzną.
Zewnętrzna, czyli widzimy jako obserwator, jak film.
Wewnętrzna, czyli widzimy ze swojej perspektywy.
Specjalnie dla Was poszłam osobiście w czasie przerwy do Pana profesora zapytać się jak to jest z tą wizualizacją. Powiedziałam, że wiele osób mówi aby wizualizować ze swojej perspektywy.
A co on na to? Zagiął mnie choć w sumie nie powinien: Jeśli wizualizujesz jako film to przecież TWOJA PERSPEKTYWA. Wizualizuj tak jak Ci wygodnie, tak jak CZUJESZ. Koniec, kropka.

A jeśli myślisz, że wizualizacja jako film jest zła to co wtedy? A jeśli ktoś Ci wmówi, że taka wizualizacja jest zła to co wtedy?
To taka będzie :)
Dlaczego? Bo tak myślisz albo pozwoliłeś zaprogramować sobie, że tak myślisz.
A TO O CZYM MYŚLISZ - TO PRZYCIĄGASZ.

W metodach Silvy są wizualizacje oparte na technikach ekranu wyobraźni czy zwierciadła umysłu. Co się robi na ekranie albo w lustrze? Patrzy na siebie!:)
Ja kiedyś wizualizowałam jako film, potem przez sugestię innych, nauczyłam się wizualizować ze swojej perspektywy. Umiem z obu :D Z obu będę korzystać, gdyż na co dzień wizualizuję już jako ja sama, ale zakochałam się bezgranicznie z techniki zwierciadła umysłu więc z tego korzystam jako obserwator. Np. widzę siebie wsiadającą do wymarzonego samochodu, który będę mieć za rok o tej porze (tak się zaprogramowałam :mrgreen: )
Kto wizualizuje jako film, ten wie, że też można CZUĆ, że można wzbudzać emocje, cieszyć się tym. Potrafimy też zmieniać kadry. Uwielbiam teraz oba sposoby. Uwielbiam też pana Królickiego i metodę Silvy :D

Nigdy się nie obwiniaj, nigdy się nie tłumacz - wszystko co robisz, rób najlepiej jak potrafisz.

Zaraz ostatni już post z moich notatek - wybaczcie nie byłam w stanie notować wszystkiego, zresztą większość ćwiczeń to techniki do których konieczny jest kurs (teraz to wiem, widzę różnicę) i wchodzenie w alfę i thetę. Poza tym seminarium trwało 2 dni od rana do wieczora :P
Carl Gustav Jung

Ada, Black, Born1975, SnowWhite, Tef
Scarlett

Postprzez FractalWarrior » 12 cze 2016, o 21:24

Wczoraj jak mi Scarlett opowiadała, to przypomniała mi się fajna rzecz. Kiedyś "przypadkowo" wszedłem z pełną świadomością w bardzo głęboką thetę. Wróciłem z piłki mega zmęczony fizycznie ale nie psychicznie, przyłożyłem się i od razu weszła theta. Świadomość w tym stanie pozwala in live kontrolować wszystkie procesy w ciele (np. krwawienie itp.). Idealnie właśnie tego doświadczyłem. Byłem w tym stanie może z kilka sekund, ale moja świadomość tak jakby "rozlała" się po całym ciele, byłem tym miejscem na którym się skupiłem. Jako, że podczas tego zasypiania skupiałem się na oddechu i biciu serca (sapałem aż ze zmęczenia itp. dlatego te bodźce najlepiej odbierałem wtedy) i przez dosłownie kilka sekund byłem jakby moim sercem. Proces bicia był czysto świadomy, tak jak możemy świadomie oddychać. Kiedyś się naczytałem o joginach zatrzymujących bicie serca i pewnie dlatego teraz mimowolnie mi się to zrobiło :D Ewidentnie czułem jak zatrzymuję bicie intencją (takie "wstrzymanie oddechu" sercem). Aż podskoczyłem na łóżku, zacząłem się dusić, kaszleć na cały pokój :D Fajne ale strasznie dziwne uczucie

Za ten post autor FractalWarrior otrzymał podziękowanie od
Born1975
FractalWarrior

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Postprzez Scarlett » 12 cze 2016, o 21:36

Przypadki zdarzają się tym, którzy wierzą w przypadki.
Przypadki mają tendencję do kierowania się w stronę dominujących myśli. To o czym myślisz, to przyciągasz.
Przypadek - Twoja myśl
Niemożliwe - Twoja myśl
To trudne - Twoja myśl
TO O CZYM MYŚLISZ, TO PRZYCIĄGASZ!

Jak to jest ze słowem "nie"?
Tak jak pisałam wcześniej - "nie" nie ma obrazu więc dlatego podświadomość, która myśli obrazami, nie widzi tego słowa. Co innego z podwójnym zaprzeczeniem. O co chodzi?
"Nigdy więcej nie" = podwójne zaprzeczenie, można stosować
+
"teraz będę" lub "zawszę będę", "jestem".
Np. Nigdy więcej nie będę miała pryszczy. Teraz będę miała piękną, gładką twarz.

Jak mi się coś przypomni to będę pisała na bieżąco, można pytać jak ktoś chce coś wiedzieć :D

Muszę przyznać, że pokochałam swoją podświadomość. Kocham ją, wielbię bezgranicznie.
Kiedy tylko połączę trzy palce, znajduję się w alfie. Tak zostałam zaprogramowana. Kiedy wejdę w alfę metodą 333-222-111, również jestem w alfie. Kiedy wykonam technikę lewitacji ręki, trafiam od razu do thety (nie zasnęłam, choć zdarzały się momenty odpływu - muszę to poćwiczyć :D ). W każdym razie jak tylko połączę się z podświadomością, stara mi się coś pokazać.
Np. dziś jak weszłam to od razu zobaczyłam jakieś obrazy. Powiedziałam w myślach: "Nie teraz, robię programowanie/technikę/relaksację (niepotrzebne skreślic)". Z kolei jak chcę po prostu zobaczyć co mi pokaże (przyznam, że teraz bawię się alfą cały czas", to po prostu się "łączę" i już. No i dziś zobaczyłam, że idę chodnikiem, koło jakichś bloków. Idę, idę i w końcu pytam: "Dziecko, co Ty chcesz mi pokazać?". Za chwilę zza bloku wyłania się piękniutki, czerwoniutki samochód, który chcę mieć. Od razu zwróciłam się do podświadomości: "Tak kochanie, taki piekny samochodzik mamy". Poczułam taką radość w tej alfie, że nie wiedziałam czy to ja czy ona czy po prostu już tak dobrze się zgrałyśmy :lol:
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 4
Ada, Black, Born1975, SnowWhite
Scarlett

Postprzez Scarlett » 12 cze 2016, o 21:42

A co to znaczyło, że szłam tym chodnikiem?
Jak nic starała się mi pokazać, że idę do celu :D Ale to wiem, bo zaprogramowałam cwaniarę, że 12 czerwca 2017 roku będziemy mieć takie cacuszko.

Theta to super sprawa. Sprawiłam, że miała parującą lewą rękę a prawą lodowatą. Potem zimną ręką złagodziłam gorąco w lewej ręce. Czuje się po prostu coś, czego w wymiarze fizycznym nie ma. Np. gdyby moja koleżanka chwyciła mnie za rękę, to byłaby normalna temperatura.
Aż żałowałam, że akurat mnie nic nie bolało bo znajomi z kursu, których coś bolało, momentalnie w thecie wyłączyli sobie ten ból. Po powrocie do bety (świadomy poziom umysłu), ból po prostu minął.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez MagdaLooney » 12 cze 2016, o 21:51

O kurcze! Scarlett, dzięki!!! To będzie dziś moja lektura przed snem!
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Scarlett » 12 cze 2016, o 22:02

Kursy metodą Silvy to naprawdę super sprawa i polecam z całego serca.
Techniki te na pewno ułatwiają życie. Jakby miały nie ułatwiać? Nawiązujemy kontakt ze swoją podświadomością dosłownie w każdej chwili, w jakiej chcemy.
Zabawne było kiedy dwie kursantki (ja i koleżanka), świeżo usłyszeniu historii o czytaniu z cudzej podświadomości, zaczęły odpowiadać sobie na pytania, których jeszcze nie zadały. Jedno z nparawdę niezwykłych doświadczeń.
Drugie? Zmiana programów podświadomości. Pobywaliśmy się przekonań. Oczywiście można kilka, można jedno. Ja zrobiłam dwa. Niesamowite było, kiedy zaczęłam widzieć obrazy podsuwane przez podświadomość. Widziałam jak schodzę schodami, a kiedy zobaczyłam ważną dla mnie osobę, nagle zaczęłam iść tyłem z powrotem do góry. I nie muszę się zastanawiać o co chodziło... Po prostu wiedziałam... W życiu się wycofywałam, rezygnowałam, poddawałam. Jak się nawiążę fajny kontakt ze swoim dzieciątkiem (podświadomością), wówczas nie musisz rozkminiać "O co chodziło?".
Albo widziałam obrazy z dzieciństwa, widziałam siebie siedzącą na schodach przy mojej szkole i mówiącą do ówczesnej przyjaciółki o pewnym chłopaku: "Nie powiem mu, że mi się podoba, przecież i tak nie będzie mnia chciał". To była autentyczna sytuacja, którą przeżyłam. I wierzcie mi, nie wysilałam się z myśleniem ani przez sekundę będąc w alfie. Świadomość była wyłączona, to podświadomość, która nigdy nie śpi i zawsze czuwa, dawała mi obrazy.
Za chwilę słyszałam głos mojej mamy mówiącej mi inne rzeczy itp.
Obrazy migały jeden za drugim.
Co pokazywała podświadomość? Momenty w których byłam programowana. I to tylko na dwie sprawy! Byłam programowana wiele razy na konkretne sprawy! Potem ona realizowała to, co sama sobie wkręciłam lub ktoś wkręcił mi. Kiedy znamy przekonania można je zmienić lub usunąć (ja akurat jestem po kursie więc usunęłam co chciałam :lol: ).

Ludzie, cokolwiek robicie, powtarzajcie sobie "Jestem genialny". Na początku podświadomość będzie się opierała. Mogą pojawić się głosy z lewej półkuli: "Hahaha jasne, wlewaj sobie idioto". Ale Ty nie przestawaj! Podświadomość działa jak Google. Jeśli Ty mówisz do siebie, że jesteś genialny a podświadomość tego nie przyjmuje albo świadomość się z Ciebie śmieje to znaczy, że podświadomość nie ma takiego programu. Nie czujesz się genialny i to, że sobie tak raz powiesz nie zmieni tego, że będziesz. Dla podświadomości musisz mieć program. Program "Jest coraz lepiej". Program "Jestem lubiany, szanowany i doceniany". Program "W życiu wszystko mi się udaje". Jeśli świadomość stawia opór to znaczy, że nie masz tego programu, że nie czujesz się taki.
Codziennie rano przed lustrem, pod prysznicem, gdzie chcesz, powtarzaj sobie afirmację z 15 razy. 15-20, nie więcej, nie mniej. Minie tydzień, dwa tygodnie, trzy tygodnie... Podświadomość nie będzie się opierała.

Wszyscy jesteście genialni i wspaniali!
Poszukajcie kursów Silvy w swoich miastach albo okolicach. Ja dojechałam - pociągiem :D W październiku sama pojadę do Bydgoszczy, 300 km, dwie przesiadki pociągiem, 3 nocki w hotelu i dwa dni kursu Silvy Ultra. Nie mówię, że daleko, że czemu sama itp. Jadę.
Realizujcie się! :)
Carl Gustav Jung

Ada, Anka12, Black, Born1975, Kokos
Scarlett

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień