METODA SILVY

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: METODA SILVY

Postprzez kejt8 » 7 paź 2020, o 14:19

Hej, nad Silvą zastanawiałam się już jakiś czas temu, bardzo chciałam wtedy uczestniczyć w kursie, jednak zawsze coś innego stawało mi na drodze. Najwidoczniej to nie był dla mnie odpowiedni moment. Dopiero ostatnio po dość długiej przerwie na forum, zauważyłam ten temat przejawiając się na czacie. Pierwsze co weszłam tutaj i temat Silvy. Od nowa mnie to zainteresowało, szybko sprawdziłam terminy kursów. Oczywiście w weekend, na który nie mam planów jest kurs i to w moim mieście :brawo Chyba już wszyscy wiedzą, że w sobotę spotkam się z Wójcikiewiczem na SLS :bigsmile .
Od momentu zapisania przeczytałam cały wątek o Silvie, jestem zachwycona! Nie mogę się doczekać możliwości zdobycia nowej wiedzy.
W tym momencie już wiem, że na pewno będę chciała ukończyć jeszcze SIS, a może i dalej.
Termin na Intuition w moim mieście jest po dwóch tygodniach, jednak mi nie pasuje, aczkolwiek zauważyłam na stronie, że organizowane są kursy Online.
Stąd moje pytanie- czy ktoś uczestniczył w kursie Online?
Oraz drugie bardziej do absolwentów SIS: czy według Was kurs online mógłby dostarczyć takiej samej wiedzy jak stacjonarny? (głównie chodzi mi o ćwiczenia w parach- jak dużą część takiego kursu one stanowią?)

Pozdrawiam cieplutko! <3
kejt8

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez kara-mia7 » 11 paź 2020, o 07:20

Hej Kejt, chyba jesteśmy na tym samym kursie :kiss
kara-mia7

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez jabluszko88 » 12 paź 2020, o 18:37

Ja z kolei czekam na wyznaczenie terminu Ultra Seminarium dla absolwentów Silva Life i Silva Intuition.
jabluszko88

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez MARTAJ » 13 paź 2020, o 13:24

szybki sprawdzian szybka odpowiedź - wyszła mi reszka czyli wyrzuciłam. No cóż koniec złudzeń , plusem jest przeczytanie bardzo dużo ciekawych postów. Na pewno będę powracała na ten blog.
Pozdrawiam serdecznie
MARTAJ

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień