Pytania Kwantowe

techniki i metody pracy z prawem przyciągania

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez The_Saint » 30 sie 2018, o 20:55

Scarlett napisał(a):To dobry znak. Odkreowuj dalej.

A jest sens robić tak jak dzisiaj robiłem? To znaczy nie zadaję żadnych pytań, tylko powtarzam jak mantrę zdanie odkreowujące?
I przyjrzałem się wszystkim dziełom,
jakich dokonały moje ręce,
i trudowi, jaki sobie przy tym zadałem.
A oto: wszystko to marność i pogoń za wiatrem!
Z niczego nie ma pożytku pod słońcem.
The_Saint

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Scarlett » 30 sie 2018, o 21:12

Odkreowanie dotyczy Ciebie jeśli nie określiłeś tematu :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 472 razy
Otrzymał podziękowań: 1717 razy

Postprzez The_Saint » 30 sie 2018, o 21:17

Scarlett napisał(a):Odkreowanie dotyczy Ciebie jeśli nie określiłeś tematu :)

To dobrze. Po prostu szedłem i powtarzałem w kółko pytanie odkreowujące. Sądziłem, że zadziała to na wszystko tj. ogół dotyczących mnie zagadnień i jak widać nie pomyliłem się. Tylko nie spodziewałem się aż tak negatywnej reakcji. Teraz jestem bardzo przygnębiony i w nostalgicznym nastroju. Czuję niepokój, jakby coś miało się stać (negatywnego). Mam niepohamowaną ochotę słuchać przygnębiających piosenek. Oczekiwałem raczej przeciwnej reakcji.
The_Saint

Postprzez Scarlett » 30 sie 2018, o 21:24

Podstawowa zasada WSZYSTKIEGO: NIE OCZEKUJ.
Otwórz się na możliwości, zaufaj. To jest podstawa. Oczekując, stwarzasz opór. Kluczem od wszystkiego jest zrobienie płynnego przejścia na zmiany. To tak jakbyś zasypał jaskinię kamieniami. Zamykasz wejście i wyjście.

I nie przerywaj.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez The_Saint » 30 sie 2018, o 21:40

Scarlett napisał(a):Podstawowa zasada WSZYSTKIEGO: NIE OCZEKUJ.
Otwórz się na możliwości, zaufaj. To jest podstawa. Oczekując, stwarzasz opór. Kluczem od wszystkiego jest zrobienie płynnego przejścia na zmiany. To tak jakbyś zasypał jaskinię kamieniami. Zamykasz wejście i wyjście.

I nie przerywaj.

Dzisiaj eksperymentalnie zastosowałem tylko zdanie odkreowujące. Podobała mi się taka sesja. W pewnym momencie powtarzanie zdania brzmiało jak śpiewanie piosenki. Robiłem to w różnym rytmie. Staram się nie oczekiwać. Choć nie ukrywam również, że nie zauważyłem żadnej zmiany w moim życiu od tych 3 tygodni. Jeśli nastąpiła to niewielka. Na pewno czegoś nie dopilnowałem w całym łańcuchu przemiany. Jest we mnie masa strachu i wątpliwości. Nie potrafię zaufać drugiemu człowiekowi, a co dopiero losowi.

Mam też spory problem z odpuszczaniem. Mam chorobliwą wręcz potrzebę trzymania wszystkiego pod kontrolą. Nawet jeśli na coś nie mam wpływu, to i tak oskarżam siebie, że mogłem dane wydarzenie przewidzieć (mimo że nie mogłem, bo nie miałem szans). To pewnie wpływa na moje niewielkie sukcesy w całym pp.
The_Saint

Postprzez Scarlett » 30 sie 2018, o 21:55

Przyzwól, nie odpuszczaj.
Posłuchaj moich nagrań póki są.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Poppy » 6 wrz 2018, o 17:53

spodobał mi się pomysł stosowania samego zdania odkreowującego. to już jakieś 3 dni. a dzisiaj - boli mnie dosłownie cały człowiek. Ból głowy nie słabnie nawet po tabletkach. ale ciekawi mnie co będzie dalej :)
Poppy

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez niweleta » 13 wrz 2018, o 11:30

Pytania kwantowe poznałam dzięki Wam :) podczytując to forum jeszcze jako gość. I tak zaczęłam szukać informacji na ten temat, a że lubię wszystko wypróbować na sobie to musiałam to spróbować. Sceptycznie do tego podchodziłam na początku, jakoś nie wierzyłam do końca, że rzucanie pytań do Wszechświata coś daje ale....

Spróbowałam jednego dnia, siedząc przy kompie w pracy. Ten dzień nie był jakoś specjalnie ciekawy, wieczorem jedynie byłam umówiona z dwoma koleżankami na basen - jedyny pozytywny aspekt tego dnia. No wiało nudą tak ogólnie.

Rzuciłam pytania do Wszechświata i olałam temat, po czym dostałam wiadomość od koleżanek że dziś one nie wyrobią się na basen! Czyli zawiało nudą jeszcze bardziej. Zezłościło mnie to, bo przecież "odprawiłam" pytania kwantowe więc miało być jeszcze lepiej i co?

Napisałam do kilku znajomych, ale nikt nie miał w tym dniu dla mnie czasu. Jedna znajoma napisała, że się ze mną spotka, a po 20 min, że jednak jej coś wypadło. Także już w ogóle straciłam wiarę - pytania kwantowe nie działają i już. Miało być lepiej a jest jeszcze gorzej.

No i nagle dostałam dziwną wiadomość od chłopaka, którego kiedyś poznałam przez internet, ale na oczy go nie widziałam, a kontakt też nam się jakoś nie kleił. Nagle on zaproponował mi randkę. Poszłam i przyznam że tak świetnego wieczoru to od miesięcy nie miałam. A obecnie się spotykamy już drugi miesiąc :)

Uważam, że pytania kwantowe działają. Wszechświat się gimnastykuje, co pozornie może wyglądać różnie, ale efekt jest super. Obecnie je czasem stosuję jak czuję zastój w życiu - zawsze coś fajnego mnie później spotyka :)
niweleta

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Poprzednia strona

Powrót do Techniki PP