Pytania Kwantowe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez TheMe » 14 lis 2016, o 22:49

Karla napisał(a):Honey jak Ci to pasuje to rób :) dla mnie to pytanie byloby osobiście nie za bardzo bo sugeruje że nie jeste idealną wersją samej siebie że czegoś mi jeszcze brakuje ...Ale to Ty masz czuć co Ci pracuje..

Właśnie sama nie wiem haha ale dzięki za Twój punkt widzenia :)
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez serena » 14 lis 2016, o 22:54

honey1012 napisał(a):Hejka :D
Co myślicie o takim pytaniu:

Jaki mam punkt widzenia który nie pozwala mojemu ciału stać się najpiękniejszą możliwą wersją? :D
I wszystko to ZN

Honey ale w zdaniach odkreowujacyh w ogole nie chodzi o poznanie dokladnie tego punktu widzenia.
Zakladasz, ze cos tam jest na rzeczy i to niszczysz usuwasz bez zbednego paprania sie w tym, bo i po co?

Nie lepeiej sobie zadac pytanie:
Co jest we mnie pieknego czego jeszcze nie widze?
I wszystko co nie pozwala mi tego dostrzec zniszcze odkreuje wszystko ZN

Jakby to bylo odczuwac wdziecznosc za moje cudowne cialo?
I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje wszystko ZN

Z tym odkrowaniem na cialo to jest tak troche jak z tymi odkreowaniami na zwiazki. Duzo jest o tym w drugim watku. Wiele z was startowalo z oczekiwaniami jak to potem ma byc lub co powinno sie wydarzyc a potem sie okazlo, ze odkreowania kreuja cos zuplenie nowego w waszej rzeczywistosci. Klapki spadaj z oczu, zwiazek nie wydaje sie byc czasami juz tak atrakcyjny, ludzie znikaja z naszej codziennosci...

Z cialem wydaje sie byc podobnie.
Mamy dokladne oczekiwania, chcemy byc szczuplejsze, jedrniejsze itd
Ja np schudlam troche ale chociaz wolalabym wiecej to i tak to nie zmienia faktu, ze patrze na siebie o wiele bardziej przychylnym okiem i mam takie odczucia w stosunku do swojego ciala jak zazwyczaj gdy ubiore swoj ulubiony outfit.
Kazda z nas chyba ma w szafie jakis taki ciuch, ktory gdy go ubierze to czuje sie w nim po prostu super.
I ja mam wlasnie tego typu odczucie w stosunku do mojego ciala po odkreowaniach..
:kwiatek
serena

Podziękował : 44 razy

Postprzez TheMe » 14 lis 2016, o 23:09

Serena okej w sumie racja jest w tym oczekiwanie ....
ale np. jest pytanie gdzie jest ten komponent energi który sprawi że będę waży x kg i mieć piękne i zdrowe ciało? Chodzi mi o to czy konkrety są złe? Bo ograniczają?Czy może łączyć konkrety z właśnie takimi pytaniami jak piszesz :D czuję że przedabrzam z myśleniem i stąd te rozkminy :D
TheMe

Postprzez serena » 15 lis 2016, o 09:02

honey1012 napisał(a):Serena okej w sumie racja jest w tym oczekiwanie ....
ale np. jest pytanie gdzie jest ten komponent energi który sprawi że będę waży x kg i mieć piękne i zdrowe ciało? Chodzi mi o to czy konkrety są złe? Bo ograniczają?Czy może łączyć konkrety z właśnie takimi pytaniami jak piszesz :D czuję że przedabrzam z myśleniem i stąd te rozkminy :D

Honey raz a dobrze postaram sie odpowiedziec na stwierdzenie "tak.. ALE"
To sie czesto przewija nie tylko tu w pytaniach kwantowych.

Pytania kwantowe czy inne proponowane tu techniki SA PROSTE.
Ja ich dla siebie nie komplikuje, wiec oczekiwanie, ze wciagne sie w komplikowanie ich przez kogos innego jest raczej male, ale skoro pojawia sie tu wciaz jakis dylemat to odpowiem jakie ja mam do tego podejscie.
Sorry z gory za lopatologie, ale czasami tak najlepiej podac cos na tacy.

Wyobraz sobie, ze....Przynosze Ci pysznego, pachnacego muffina.
I mowie Ci: Kochana zjedz, jest pyszny!!! Niebo w gebie! Zaloze sie, ze niczego tak dobrego nie jadlas od lat!!!!
Rozplyniesz sie w rozkoszy a twoje cialo bedzie ci wdzieczne za tyle dobrego.

A wtedy w odpowiedzi slysze: A maka ktora jest tu uzyta jest zwykla, czy z uprawy biologicznej? A kakao z Gwatemali czy Chile? I w ktorej porze roku bylo zbierane? A cukier trzcinowy, ktorego uyzlas to muscovado jasne czy ciemne? Ile ma kalorii? A czy jajka ktorych uzylas sa od kur hodowanych na otwartej przestrzeni a jesli tak to ile godzin dziennie przebywaja na swiezym powietrzu?
itd itd...
A ja jedyna recza jak mam ochote zrobic to krzyknac z calej sily: OLEJ TO! Sprobuj tego muffina!!!!!

To juz zosatalo wielokrotnie tutaj powiedziane! AC i pytania kwantowe NIE SLUZA otrzymywaniu odpowiedzi.
Ty myslisz, ze jak ja ide na sesje facilitatorska to dostaje jakas odpwiedz?

Zapomnij!!!
Dostaje TYLKO pytania!

Powiem Ci jakby to wygladalo akurat w tym konkretnym przypadku:

Co uczynilas tak waznego w rozkminianiu sie nad kazdym szczegolem co nie pozwala Ci zobaczyc calosci?
Jakiej glupoty uzywasz ktora nie pozwala Ci korzystac z dobrodziejstwa technik, ktore znasz?
Co uczynilas tak waznego w rozumieniu co nie pozwala ci po prostu byc i WIEDZIEC?
Co uczynilas tak waznego w znajdowaniu sensu rzeczy, co nie pozwala Ci kreowac rzeczywistosci jakiej pragniesz?
Jakiego wymyslu uzywasz, w doszukiwaniu sie sprzecznosci co uniemozliwia Ci korzystanie z dobrodziejstw techniki, ktora znasz?
Co uczynilas tak waznego w przekonaniu, ze dopoki Twoj umysl nie rozlozy kazdego problemu na czynniki pierwsze, problem nie moze zostac rozwiazany?

I WSZYSTKO TO ZNISZCZYSZ ODKREUJESZ TERAZ WSZYSTKO??? ZN.....

I moglabym tak w nieskonczonosc.... :D :D :D
Juz to pisalam. Ac uwaza ze im wiecej myslimy tym mniejszy dostep swiadomosci. Nasz umysl nie chce oddac pola swiadomosci i bedzie macil, kminil, rozkladal, dziali wlos na 4 zeby Ci udowodnic, ze jesli czegos nie zrozumiesz to nie mozesz tego poznac i wiedziec.
Guzik prawda.
Swiadomosc wie
Umysl probuje zrozumiec.
Zupelnie dwie rozne rzeczy..

Moglabym jeszcze pare rzeczy napisac ale musze leciec!

Za ten post autor serena otrzymał podziękowania - 4
Born1975, Mal, Renata, TheMe
serena

Postprzez Renata » 15 lis 2016, o 09:34

serena napisał(a):Ac uwaza ze im wiecej myslimy tym mniejszy dostep swiadomosci. Nasz umysl nie chce oddac pola swiadomosci i bedzie macil, kminil, rozkladal, dziali wlos na 4 zeby Ci udowodnic, ze jesli czegos nie zrozumiesz to nie mozesz tego poznac i wiedziec.
Guzik prawda.
Swiadomosc wie
Umysl probuje zrozumiec.
Zupelnie dwie rozne rzeczy..

Moglabym jeszcze pare rzeczy napisac ale musze leciec!

Genialne! Święta prawda!!!
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 608 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez TheMe » 15 lis 2016, o 11:13

Serena bardzo bardzo Ci dziękuję :kwiatek :przytul:
TheMe

Postprzez Blau » 16 lis 2016, o 20:04

Zaczęłam dziś po południu stosować pytania kwantowe i oczywiście było jak zawsze. Po pół godzinie już się spitolilo. Najpierw sprzęt mi w pracy padł, A teraz wieczorem nowa znajomość padła. Ale tak to jest jak się miało wczoraj wieczorem negatywne uczucia :/ no cóż trzeba to przetrwać :)
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez Daisy » 16 lis 2016, o 20:20

Ja dzisiaj też miałam ciężki dzień. Za każdym razem, gdy wstaję rano i zadaję sobie pytanie co dzisiaj spotka mnie miłego mam wysyp nieciekawych rzeczy. Myślę, że to wynik przekonania, że nie mogę być szczęśliwa bez konsekwencji. Jak kiedyś napisała Eliza Sarna: osoba w jej sytuacji nie miała prawa być szczęśliwa. Musiała się za to karać. Nie mogę się pozbyć tego przekonania.
Daisy

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Blau » 17 lis 2016, o 09:50

Daisy mam tak samo. Teraz trzecie podejście robię do tego tematu. Poprzednie dwa razy przerywalam po każdym pechowym zdarzeniu. Teraz mam zamiar wytrwać w tym i zobaczę co będzie. W zasadzie wczorajszy dzień zakończył się dobrze więc może już aż tak źle nie będzie.

Bez wątpienia chodzi o przekonania. Niestety ciężko je pokonać ale damy radę :)
Blau

Podziękował : 71 razy
Otrzymał podziękowań: 72 razy

Postprzez serena » 17 lis 2016, o 13:22

Blau napisał(a):Bez wątpienia chodzi o przekonania. Niestety ciężko je pokonać ale damy radę :)

Blau
Jakiego wymyslu uzywasz aby wierzyc, ze zmiana przekonan jest ciezka? I wszystko co sie pod tym kryje zniszczysz odkreujesz wszystko? ZN..

Jakiego wierzenia uzywasz, aby utrzymywac sie w przekonaniu, ze tylko zmiana wywalczona ciezka, zmudna i intensywna praca nad soba jest wartosciowa i trwa w czasie? I wszystko to zniszczysz odkreujesz teraz wszystko? ZN...

Co takiego wartosciowego, waznego i zywotnego jest w przekoaniu, ze zmiana jest procesem dlugiej pracy nad soba co nie pozwala ci dokonac zmiany dzis, TU i Teraz, lekko i z radoscia? I wszystko zniszczysz odkreujesz teraz wszystko? ZN..

Co takiego wartosciowego jest w przekonaniu, ze zmiana jest czyms co dopiero musi nadejsc, zamiast otworzyc sie na zmiane ktora JUZ SIE DOKONALA? I wszystko to zniszczysz odkreujesz wszystko? ZN

....... Itd itd :*

Za ten post autor serena otrzymał podziękowania - 2
Blau, Catalina
serena

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień