Pytania Kwantowe

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Pytania Kwantowe

Postprzez Kasia77 » 29 maja 2016, o 18:09

Witam Wszystkim :)
Zapraszam Osoby, które posiadają wiedzę i praktykują komunikację z Wszechświatem za pomocą pytań kwantowych. Proszę dzielcie się Swoimi Sukcesami, aby inni poznający temat mogli czerpać inspirację, zmieniać swoje życie z pasją i lekkością :)

Scarlett napisał(a):
Pytania kwantowe nie są po to by dostawać odpowiedź, a żeby poruszyć energię i stwarzać nowe możliwości. Pytanie kwantowe powinno być otwarte, nie zawierać postawionej tezy i nie zamykać sobie drogi. Więcej wyjaśnione jest w cytowanych poniżej postach Sereny.

Lista przykładowych pytań kwantowych:
Do kogo to należy?
Jak może być jeszcze lepiej?
Co tu jeszcze jest możliwe?/Jakie są tu jeszcze możliwości
Co miłego/dobrego może mnie dzisiaj spotkać?
Co miłego mnie dziś czeka?
Jak mogę czuć się teraz jeszcze lepiej ?
Jak szybko mogę odczuć ulgę?
Jak dużą radość mogę teraz odczuć ?
Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?
Jakie moje wybory przyniosą mi dziś radość i spełnienie?
Jakby to było, gdybym osiągała wszystko to co chcę?
Jakby to było, gdyby wszystkie moje życzenia się spełniały?
Jak można to zrobić najlepiej? lub Jak można to zrobić lepiej od ...
Co jest jeszcze wymagane, by ukazało się to, o co proszę?
Gdzie jest ten komponent energii, który pozwoli, by dokonała się zmiana?
Kim jestem dzisiaj i jakie wspaniałe przygody dzisiaj mnie spotkają?
Jaka kreacja jest możliwa z tą osobą (wstawić imię), której do tej pory nie wzięłam pod uwagę albo która do tej pory nie była dostępna?"
Jakby to było gdyby w moim życiu pojawił sie mężczyzna przy którym będę sie czuła ....... ( i tu wymieniłabym wszystkie uczucia które Bedzie we mnie ten mężczyzna wywoływał ) .
Gdzie jest ten komponent energii, który sprawi że ____________ przejawi się w moim życiu z lekkością i radością?

Zdanie odkreowujące:
Zgoda, niezgoda. Dobrze, źle. POC, POD. Wszystkie 9. W skrócie. Ponad nuklearne sfery.

Tutaj jest wyjaśnione NA CZYM POLEGA ZDANIE ODKREOWUJĄCE:
https://www.youtube.com/watch?t=21&v=P0TIoe6d44Y
Polskie napisy do włączenia na dole ;)

Zdanie odkreoujące można zadawać zaraz po zadaniu pytania kwantowego albo w innych przypadkach:

Parę zebranych postów Sereny:
serena napisał(a):Zdanie odkrowujace dotyczy Access.
A Access to suma pewnych rzeczy. Nie wiem jak to dziala kiedy wyrwie sie z kontekstu tylko zdanie odkreowujace i sie go uzywa bez reszty. Chodzi mi konkretnie o to ze w AC duzo sie mowi o ALLOWANCE. Dajesz przyzwolenie Wszechswiatowi na dostarczenie tego co jest dla ciebie dobre, ale bez zamykania sie w konkluzji. W AC chodzi o ciagle bycie w stanie pytania a konkluzja to nie pytanie.
Jakby to bylo gdybym miala nieograniczona wolnosc finansowa? W tym nie ma konkluzji, jest otwarcie, jest danie przestrzeni do tego zeby rzeczy sie zadzialy..
Jakby to bylo wygrac milion w totka? Jakkolwiek jest pytaniem, jest tez konkluzja. Chce dostac duzo pieniedzy i chce dostac je dokladnie w ten sposob.

A co do pracy w zwiazkach jest technika, ktora KOCHAM i ktora wywrocila moje zycie do gory nogami jesli chodzi o relacje.
Wybierz sobie maksymalnie trzy osoby (moze byc tez tylko jedna) i mowisz :

Teraz odkreuje, zniszcze moja relacje z .... i kazda projekcje, oczekiwanie,odrzucenie i osad, ktore kazde z nas ma na temat drugiego i na temat naszej relacji, z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci.
I zdanie odkreowujace.
I tak PRZEZ 30 DNI

Jestem w grupie na WhatsApp z ludzmi ktrzy sa po Foundation i kursie Barsow i piszemy do siebie codziennie, na biezaco. W zeszlym tygodniu zdawana byla relacja po pierwszym takim 30 dniowym cyklu. Ludziom poukladaly sie relacje ktore wydawaly sie nie do poukladania. Jednej z dziewczyn dal spokoj profesor ktory jak twierdzila dawal jej niemilosiernie popalic. A teraz nie tylko przestal sie czepiac caly czas, ale po prostu zaczal byc mily.
Wiec z tym zdaniem mozna pracowac z kazda relacja: z partnerami, rodzicami, dziecmi, szefami, przyjaciolmi, itd itd

tu chodzi o zniszczenie relacji w takiej formie w jakiej jest teraz, czyli zbudowanej z osadow, odrzucen, oczekiwan i projekcji.
W AC sugeruja zeby sobie co wieczor zniszczyc i odkrowac relacje z wlasnym partnerem, po to zeby rano wystartowac od zera bez bagazu z wczoraj. U mnie dziala. Jest lepiej :)

serena napisał(a):Po przeczytaniu ksiazki Daina a przed kursem robilam zdanie po polsku i efekty byly takie sobie. Najpierw doswiadczenie, a potem PYTANIE (jak moze byc jeszcze lepiej?) i odpowiedz Wszechswiata na kursie Foundation, ze w innych jezykach lepiej dziala. I dla mnie zadzialalo.
Ale kazdy do tego dochodzi sam
I pewnie w rozny sposob.
Ja na przyklad nie mam pojecia o co chodzi z tym ziewaniem :lol:
Ktos tu pisal o ciezkosci.
Access mowi wyraznie ciezkosc to klamstwo ktore lyknelismy na swoj temat.
Twoja prawde ZAWSZE da ci poczucie lekkosci. Jednak twoja prawda moze byc zupelnie inna od prawdy innych!!!
(czyli dokladnie to o czym byla mowa, to co dla mnie dziala dla ciebie moze nie byc prawda i odwrotnie)
(Ale to akurat nie tylko Access)
I ja widze, ze kiedy ignoruje to uczucie ciezkosci, bo wmaiwam sobiie ze moje rozumek wie lepiej to raczej w ostatecznym rozrachunku wychodzi raczej kiepsko :lol:

Ja sadze ze metoda lekkie/ciezkie to jest najfajniejsza rzecz w Access :)

serena napisał(a):Rozwalania energetycznych scian to zadanie zdanie odkreowujacego. I jakkolwiek czesto przed powiedzeniem zdania odkreowuajcego stawiamy pytajnik (jak w przykladach ktore podalam wyzej Nimfce) to nie jest to co ja uwazam za PYTANIE w sensie w jakim to rozumiem.

Przez PYTANIE rozumiem:
Jak moze byc jeszcze lepiej?
Co jest wlasciwego w tym czego tu nie widze?
Co jest konieczne aby to zmienic?
Co jest jeszcze mozliwe?

itd itd
Jak to twierdzi Dain wiekszosc z nas podaza w zyciu sciezka i ma juz punkt widzenia na to dokada zmierza. I to jest ten przeklety kierunek w ktorym idzie. Bez zadania pytania to jakbysmy sie krecili po labiryncie, ktory stworzylismy uwazajac ze to sa jedyne mozliwosci jakie mamy.
Jesli zadasz pytanie to na prawo i lewo zaczynaja sie otwierac nowe drzwi,ktore wprowadzaj do naszego zycia jasnosc i przestrzen, pokazujac inne przejscia i nowe MOZLIWOSCI.

Pytanie jest kluczem ktory otwiera nas na nowe mozliwosci.
I potem pojawia sie kolejny istotny element Access, czyli WYBOR.
Wiec po to zadaje sie pytanie, aby otowrzyly sie dokladnie te drzwi ktore pozwola nam otrzymac te energie ktora nas poprowadzi do otrzymania tego o co zapytalismy.

Dla mnie w tym sensie pytanie kreuje.

Kiedy wiec zadaje pytanie: Co jeszcze jest mozliwe, czekam na to co sie wydarzy. Natomiast nie mam zadnych punktow widzenia na temat tego co sie wykreuje. Zreszta nie moge miec punktow widzenia na cos co bylo do tej pory za drzwiami dla mnie zamknietymi. Skoro mowimy o nowej energii i przestrzeni, to raczej nie jest mozliwe abym juz miala na ten temat punkt widzenia.

Linki do zapoznania się:
serena napisał(a):Tu na chybil trafil podaje Wam kilka info o Barsach.

http://freemedia.com.pl/barsy/czym-sa-barsy

http://mochita.pl/terapia-bars/

http://accessbars.com.pl/?page_id=2

Powiem Wam tez z wlasnego doswiadcznia ze zdanie odkreowujace dziala o wiele mocniej kiedy mowi sie je w innym jezyku, niz nasz ojczysty. Tak twierdzi AC, nie wnikam dlaczego, ale ja mowie je w 3 jezykach i o dziwo najmniej mi puszcza kiedy robie to po polsku.

serena napisał(a):I jeszcze jedna rzecz dotyczca pytan. Ktos tu niedawno pytal czy mozna zadawac pytania: jakby to bylo gdybym osiagnela...
To nie do konca tak. Tu nie ochodzi o osiaganie, ale o to zeby rzeczy przejawialy sie w naszej rzeczywistosci.
Osiaganie kojarzy sie z wysilkiem, z wlsanym wkladem pracy, z dazeniem do...
Lepszym pytaniem moim zdaniem jest:

Gdzie jest ten komponent energii, ktory sprawi ze ____________ przejawi sie w moim zyciu z lekkoscia i radoscia?

Scarlett napisał(a):Mi pytania kwantowe pomagają niezależnie od emocji jakie przeżywam kiedy je zadaję ;) Nawet jak rano wstanę w bardzo złym humorze i zapytam od razu po przebudzeniu, jeszcze zaspana: "Co miłego mnie dzisiaj spotka?" (weszło mi to w nawyk z rana), to zawsze dzień układa się po prostu miło i przyjemnie :) Nie są to jakieś fajerwerki, że zaraz spadają mi na głowę wszystkie moje podświadome pragnienia, ale po prostu dzień jest dobry, spotykają mnie miłe rzeczy, mili i uprzejmi ludzie. Bo nie traktuję pytań kwantowych jako metody na przyciąganie tego czego chcę ani nie oczekuję odpowiedzi. Nie analizuję w trakcie dnia jakie pytania zadałam i nie robię jakichś rytuałów podczas ich zadawania. To tak lekkie jak zapytanie kogoś: "Zrobić Ci kanapkę?".
Cała energia ulega wówczas ogromnej zmianie. A nawet jeśli pozornie przytrafi mi się coś nieprzyjemnego, to okazuje się, że tylko po to aby właśnie po jakimś czasie wyszło na moje - w tym sensie pozytywnym i chcianym

PYTANIA KWANTOWE PRZYGOTOWANE PRZEZ SERENĘ:

Zwiazki/ relacje

1. Wszystko co zrobilam, wybralam, w co uwierzylam, ze wybranie siebie, ze bycie soba, ze miec sama siebie jest trudne znisze odkreuje teraz wszystko ...ZN...

2. Kim moge byc dzisiaj, aby otrzymywac takie zwiazki jakich pragne? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN...

3. jakich kreacji uzywam aby nie byc obecna Tu i Teraz? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

4. Jakby to bylo, gdyby wszystkie osady, konkluzje, opinie innych na temat tego czym i kim mam byc uznac jedynie za IPW. I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko... ZN

5. Jaka energia, przestrzenia i swiadmoscia moge sie stac, aby w moim zyciu manifestowala sie radosc i lekkosc ? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN...

6. Jak wartosc ma dla mnie unikanie otrzymywania? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

7. Kim moge byc dzisiaj inaczej co pozwli mi czuc ogromna radosc bycia mna? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN...

8. Jaka energia, przestrzenia i swiadmoscia moge sie stac, ktore pozwolilyby mi wybierac otrzymywanie z latowscia, radoscia i lekkoscia? I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko... ZN

9. Wszystko to co nie pozwala mi byc tym wszystkim czym w rzeczywistosci moge byc zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

9. Jakie pytanie moge zadac, ktore wykreuje zwiazki dajace radosc, lekkosc i satysfakcje? I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN...

10. Wszystkie projekcje, oczekiwania, oddzielenia, osady jakie mam na temat tego, ze bycie soba, ze wybranie siebie jest trudne i bedzie zle dla moich bliskich zniszcze odkreuje teraz wszystko... ZN

11. Wszystko to co kupilam od mojej matki i ojca na temat tego czym, jak i dlaczego jestem lub powinnam byc, jak i czym nie jestem zniszcze odkreuje teraz wszystko ZN

12. Wszystko to co nie pozwala mi zrezygnowac z bycia ofiara, zamiast wybrac bycie MAGIA jak jestem! zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

13. Co uznalam za tak zywotne, prawdziwe i wartosciowe w byciu nieusatysfakcjonowana, ze nie pozwala mi to wykreowac tego czego pragne i wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

14. Czego nie wzielam pod uwage, co gdybym tylko wziela to pod uwage, zmieniloby wszystko i wykrowalo zwiazki jakich pragne i wszystko co nie pozwal temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko .. ZN

15. Co jest tym co funkcjonuje w moich zwiazkach czego nie widze? i wszystko co nie pozwala mi tego dostrzec zniszcze odkreuje teraz wszystko .. ZN

16. Wszystko to co zrobilam, aby nie uznac samej siebie, wszystko to co zrobilam aby siebie anulowac w relacjach z innymi zniszcze odkreuje teraz wszystko.. N..

17. Jakby to bylo byc w relacji, ktore funkcjonuje totalnie dla mnie i dla mojego ciala? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko..ZN..

18. Wszystko to co zrobilam w co uwierzylam, ze nie zasluguje, zeby kochac mnie taka jak jestem zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

19. Wszedzie tam gdzie uwierzylam, że musze sie dopasować do cudzych oczekiwań, aby otrzymywać to czego pragne zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

20. Wszystko to co zrobilam, aby czuc sie nieudana z powodu wyborow jakich dokonalam zniszcze odkreuje teraz wszystko ZN..

21. Wszelkie osady, projekcje, odrzucenia, oddzielenia i oczekiwania na temat relacji jakiej powinnam chciec, na temat relacji w jakiej powinnam byc zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

22. Wszedzie gdzie kupilam cudze klamstwa jako prawde, wszedzie gdzie oklamywalam siebie aby uczynic prawda to co nie jest prawda o mnie zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

23. Co uczynilam tak relanym i żywotnym w umacnianiu moich wyborow, co utrzymuje mnie w niezmiennym wszechswiecie , co uczynilam bardziej relanym niz moja zdolnosc do wybierania i wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

24. Co uczynilam tak żywotnym, prawdziwym i wartosciowym w posiadaniu prawdy o ograniczeniach , co utrzymuje mnie w rzeczywistosci bez wyboru, postrzegania, wiedzy, bycia i otrzymywania wszystkich mozliwosci? i Wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

25. Jakiej kreacji używam, aby przywoływac i powtarzac otępienie w związkach, jakie wybieram? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN...

26. Jakiego wymyslu uzywam, aby kreowac zaklocenia jakie wybieram? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

27. Jakiej kreacji używam, aby przywoływać i powtarzać malutkie wybory jakich dokonuje jako te dobre, perfekcyjne, poprawne i sluszne jakie wybieram? I wszytsko to zniszcze odkreuje teraz wszystko... ZN

28. Co uczynilam tak żywotnym w nieposiadaniu nigdy nieskończonego postrzegania co utrzymuje mnie w ślepej jednostronności, ślepej krotkowzroczności, w wierzeniach które wybieram? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko ZN..

29. Co uczynilam tak żywotnym w nieposiadaniu nigdy nieskonczonego otrzymywania, co utrzymuje mnie w braku swiadomosci, braku pytania, braku mozliwosci, braku wyboru, braku udzialu, ktore wybieram i wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

30. Co uczyniłam tak żywotnym w nieposiadaniu totalnego przyzwolenia na sama siebie co utrzymuje mnie w stalym stanie osadu na swoj temat? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko..

31. Co uczynilam tak zywotnym w nieposiadaniu nigdy totalnej swiadomosci, sensulanosci, seksu, wspolzycia, seksulanosci, sexualness i orgazmu co powstrzymuje mnie przed prawdziwym wyborem, prawdziwa mozliwoscia i brakiem osadu? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko .. ZN..

32. Wszystko to i wszedzie tam gdzie jako dziecko mialam energie seksualna i slyszalam osady innych na temat mojej energii seksulanej i gdzie odcielam sie od tej energii, aby nie musiec slyszec tych osadow zniszcze odkreuje teraz wszystko..ZN..

33. Co uczynilam tak zywotnym w sluchaniu, lykaniu i uwiecznianiu historyjek co powstrzymuje mnie przed calkowita swiadomoscia wszystkiego co jest? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

34. Co uczynilam tak zywotnym w kreowaniu oddizelenia co powoduje eliminowanie, aby miec sens samej siebie?
I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

35. Wszystko to co zrobilam, w co uwierzylam, ze musz sie pomniejszyc, aby byc w zwiazku zamiast wybrac radosc, lekkosc i to co naprawde funkcjonuje dla mnie zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

34. Za co sie karam czego niegdy nie popelnilam? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

35. Za co sie karam, czego nawet jeszcze nie popelnilam? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

Cialo/zdrowie

1. Co uczynilam tak zywotnym w nieposiadaniu nigdy interesujacego punktu widzenia, co utrzymuje mnie w stalym stanie osadu na swoj temat? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

2. Co uczynilam tak zwytowtnym w nieposaidaniu nigdy samej siebie jako pytania, co utrzymuje mnie ciagle w stanie szukania odpowiedzi? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

3. Jakich kreacji uzywam abynie byc obecna tu i teraz? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

4. Jakich kreacji uzywam, aby przywolywac i powtarzac otumanienie w kontakcie z moim cialem, ktore wybieram?
I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

5. Co uczynilam tak zywotnym i prawdziwym w projekcjach, oczekiwaniach, oddzieleniach, osadach i odrzuceniach co sprawia, ze ciagle zyje w przeszlosci i nigdy nie kreuje przyszlosci? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

6. Jakby to bylo odczuwac zawsze wdziecznosc za to jak cudowne jest moje cialo? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

7. Jakby to bylo czuc cala soba, ze moje cialo istnieje dla mojej radosci, wygody i przyjemnosci? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

8. Gdzie jest ten komponent energii, ktory pozwoli mi wazyc.... kg i miec piekne i zdrowe cialo? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

9. Kim moge byc dzisiaj inaczej co pozwoli mi czuc ogromna radosc bycia mna? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

10. Co jest we mnie wspanialego czego jeszcze nie widze? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

11. O ilu rzeczach juz zdecydowalam, ze nie moge ich zmienic? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

12. Wszystko co nie pozwala mi dostrzec, ze teraz jest moment, abym miala sama siebie zniszcze odkreuje teraz wszystko..ZN..

13. Jakby to bylo czuc, ze mam nieograniczone mozliwosci i ze z radoscia kreuje swoja rzeczywistosc? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

14. Jakiego wyboru musialbym dzisiaj dokonac, aby moje zycie od dzisiaj bylo jednym wielkim placem zabaw? I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

15. Jak energia, jaka przestrzenia, jaka swiadmoscia musialabym sie stac teraz aby wszystko co robie bylo dla mnie lekkoscia i zabawa? I wszystko co na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

16. Jakiej glupoty uzywam, aby kreowac jedzenie, ktore szkodzi mojem cialu? I wszystko to zniszcze odkreuje teraz wszystko… ZN

17. Jakby to bylo wybrac latwosc,, radosc i glorie we wszystkim co robie dzisiaj? I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko… ZN

18. Jakby to bylo czuc, ze zycie w moim ciele jest dla mnie czysta przyjemnoscia i blogoscia? I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko… ZN

19. Wszystkie momenty, kiedy uzylam mojej mocy, aby wykreowac ograniczenia w moim zyciu i bol oraz slabosc w moim ciele, zamiast uzyc jej na moja korzysc zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN

20. Jakby to bylo czuc sie zawsze swobodnie i atrakcyjnie w moim ciele? I wszystko nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko… ZN

21. Jakby to bylo byc zawsze zanurzona w sexualness? W energii zyciowej, w nature, w braku osadu, w odzywieniu, w trosce, w uzdrowieniu, w kreatywnosci, w ekspansji, w radosnej I orgazmicznej jakosci zycia.. Jakby to bylo doswiadczac tego codziennie? I wszystko nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko… ZN

22. Wszystko co sprawia, ze nie potrafie byc w stanie allowance ze soba i z moim cialem, zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

23. Jakby to bylo gdybym dzis byla w stanie totale wdziecznosci za siebie sama, za kazda czesc mojej istoty? I wszystko co na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko… ZN

24. Jakby to bylo urzeczywistniac w kazdej chwili piekno, harmonie, witalnosc, zdrowie i gracje w moim ciele? I wszystko co na to nie pozwala zniszcze odkreuje teraz wszystko…

Pytania odkreowujace $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $ $

1. Co uczynilam tak wielkiego i ważnego w pieniądzach, że nie pozwalam ich sobie mieć. I wszystko to zniszczę, odkreuję teraz wszystko..ZN..

2. Co ja wiem o pieniądzach? Co ja wiem o generowaniu pieniędzy? Co ja wiem o pieniądzach, czego udaje, że nie wiem? . I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

3. Jaką wartość ma dla mnie unikanie otrzymywania? I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

4. Jakby to bylo gdyby pieniądze mnie wspieraly, dbały o mnie, kochaly mnie, po prostu troszczyly sie o mnie? I wszystko co nie pozwala temu przejawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN…

5. Gdybym dzis miala nieograniczone ilości pieniędzy to co chciałbym kreować? . I wszystko co nie pozwala temu zamanifestowac sie w moim życiu zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

6. Jaką energią, jaką przestrzenią, jaką świadomością musiałbym sie stać teraz, aby wszystko co robię bylo dla mnie lekkoscią i zabawą? I wszystko co na to nie pozwala zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

7. Jakiej głupoty używam aby kreować rzeczywistość finansową jaką wybieram? . I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

8. Co jest potrzebne aby otrzymywac w zyciu to czego pragne, i wszystko co sprawia, ze nie jestem tego gotowa otrzymywac bez konkluzji, osadow, projekcji, oczekiwan, oddzielen oraz odpowiedzi na temat tego co to ma byc i jak to ma byc, zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

9. Jaką energią, jaką przestrzenią, jaką swiadmością moge być aby wykreować rzeczywistosc finansową, ponad tę rzeczywistość finansową z totalną latwoscią.. I wszystko co na to nie pozwala zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

10. Jakiego wymysłu używam, aby kreowac koszt zycia jaki wybieram? I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

11. Jakiego niepojetego wyboru moge dokonac w mojej rzeczywistosci finansowej, który zmieni wszystko? I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

12. Jakby to bylo gdyby moje życie bylo zabawą i świętowaniem? ? I wszystko co mi na to nie pozwala zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

13. Co uznałam za tak wazne, żywotne, wartościowe w nieposiadaniu łatwosci z pieniędzmi, w nie otrzymywaniu pieniędzy, co sprawia, że wierzę iż nie moge ich otrzymac jeśli ich nie zarobie? ? I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

14. Wszystko to, co kupilam w trakcie zycia od innych, na temat tego jak ciezkie jest zycie i wszelkie punkty widzenia na ten temat zniszcze odkreuje teraz wszystko.. ZN..

15. Wszystko to co nie pozwala mi byc magia stwarzajaca i generujaca finansowa obfitosc zniszcze i odkreuje teraz wszystko..ZN..

16 (moje ulubione od Elizy Sarny :D :D :D ) Ile pieniedzy powinnam miec aby kazdy kto mnie osadza mogl mnie pocalowac w d..e? I wszystko co nie pozwala temu pojawic sie w mojej rzeczywistosci zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

17. Co uczynilam tak waznym, wartosciowym, realnym w byciu poddatna na szalenstwo finansowe innych, co uniemozliwia mi wykreowanie istnienia i rzeczywistosci, ktore chcialbym wykreowac i ktore jestem w stanie wykreowac? I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

18. Co uczynilam tak zywotnym, wartosciowym w nieposiadaniu nigdy nieskonczonego otrzymywania co utrzymuje mnie w braku swiadomosci, braku wyboru, braku pytania, braku mozliwosci i braku udzialu, ktore wybieram? I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

19. Jakiej glupoty uzywam, aby kreowac unikanie i eliminowanie, dyskryminowanie wyborow zmieniajacych zycie, zmieniajacych swiat, zmieniajacych rzeczywistosc, jakie wybieram? I wszystko to zniszcze, odkreuje teraz wszystko..ZN..

PYTANIA KWANTOWE (OTWARTE)
https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... we-otwarte

Dziękuję! Serena! Magicmind! Scarlett! :)
Ostatnio edytowano 28 cze 2016, o 19:15 przez Kasia77, łącznie edytowano 3 razy

Za ten post autor Kasia77 otrzymał podziękowania - 3
domi, Monika22, TheMe
Kasia77

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Renata » 29 maja 2016, o 18:53

Cześć Kasiu.
Próbowałam stosować pytania kwantowe, ale ta technika chyba nie jest dla mnie.Żadnych efektów nie zauważyłam.
Ale chciałam wrócić do pewnego wątku sprzed roku: viewtopic.php?p=7343#p7343, gdzie mimo że nie były to typowe pytania kwantowe, miały podobny charakter. Z tym, że nie pozostawiałam Wszecphświata samemu sobie, ale pomagałam mu w procesie przyciągania :)
W teorii pytania kwantowe to dość ciekawy sposób na poszerzenie pozytywnych aspektów życia, a także na przetransformowanie tych negatywnych, jednak myślę, że aby zadziałały, musimy kierować się autentyczną ciekawością, a nie potrzebą zaspokojenia swoich zachcianek. Tak mi się wydaje :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Bialy Krolik » 30 maja 2016, o 21:20

Hej u mnie kwanty jak najbardziej działaj , nalezy tylko zostawić oczekiwania .
Reniu na pewno jest coś co Ci sprawia przyjemność i już to masz albo to znajdziesz
Hicksowie też mają w prosiaku pytania kwantowe tylko u nich inaczej się to nazywa.
Kasiu moja rada baw się tym jak i każdym innym narzędziem tylko bez spiny i oczekiwań . Pozdrawiam
Jak może być jeszcze lepiej?

Za ten post autor Bialy Krolik otrzymał podziękowanie od
Renata
Bialy Krolik

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 111 razy

Postprzez Przyciągnięta » 7 cze 2016, o 11:43

Przybliżcie mi idee tej metody bo pierwsze słysze.
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Renata » 7 cze 2016, o 11:58

Biały Królik w innym wątku ladnie to tlumaczył :) : viewtopic.php?p=10846#p10846

Ja od siebie dodam, że po raz pierwszy pytanie kwantowe zadziałało u mnie parę dni temu. Bez odkreowywania, zwyczajne pytanie typu: "jak może byc jeszcze lepiej? co takiego musiałoby się wydarzyć, żebym poczuła spokój i szczęście?
Później zdarzyło się coś, co od dawna było takim moim życzeniowym myśleniem.
Ale... narazie zamiast spokoju i szcześcia towarzyszy mi napięcie, bo stało się coś czego się zupelnie nie spodziewałam. Czas pokaże, czy to było to, potrzeba mi tylko trochę dystansu :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Nicky » 10 cze 2016, o 10:42

Caly czar, cala moc pytan kwantowych polega na tym, ze odblokowuja one nas na wszystkie dobra które przynosi nam swiat... poruszaja energie, odblokowuja. Wkleje to, co jakis czas temu pisalam na innym forum:

Zadajemy pytanie - np. "Co tu jest jeszcze możliwe?" albo "Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?" albo po prostu: "Jak może być jeszcze lepiej?" i... czekamy na to, co się będzie działo :) :) :) Nie ma nic cudowniejszego niż obserwowanie, jak pytania kwantowe mogą przynosić nam coraz to wspanialsze i wspanialsze niespodzianki, doświadczenia, nieograniczone możliwości. Zadając te pytania otwieramy się na te wszystkie nieskończone możliwości. Zadajemy je z ciekawością dzieciaka... zadajemy nie mając pojęcia, co się będzie działo i to jest NAJLEPSZE, co może nas spotkać ponieważ w sytuacji, gdy oczekujemy czegoś konkretnego często sami siebie blokujemy tymi oczekiwaniami. Natomiast pytania kwantowe, które są z zasady otwarte na wszelkie nieograniczone możliwości, sprawiają że nasz mózg głupieje bo... nie wie CZEGO ma oczekiwać, a zatem milknie, zamyka swoją rozgadaną japę i przestaje nam przeszkadzać! I to jest najlepsze co może być bo przestajemy siebie BLOKOWAĆ, przestajemy sami siebie sabotażować, przymknięty mózg siedzi cicho i czeka na niespodzianki, nie przeszkadzając w ich nadejściu.

Dla mnie pytania kwantowe okazały się w wielu kwestiach istnym wybawieniem, w tych kwestiach gdzie "zwykłe" PP nie działało jak trzeba bo chciałam czegoś zbyt mocno i sama siebie blokowałam (oczekując, planując - nieświadomie!, układając w myślach drogi realizacji życzeń itd.), dlatego też polecam pytania kwantowe każdemu kto ma "rozgadany" i wiecznie planujący i kombinujący umysł. Pytania kwantowe sprawią, że nasz umysł się nareszcie zamknie i przez to pozwoli działać podświadomości i wszechświatowi :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Born1975
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez koniczynka » 10 cze 2016, o 20:25

u mnie dzisiaj po zadaniu pytania kwantowego : tj. "jakie niespodzianki na mnie dzisiaj czekaja" doslownie po paru minutach mialam bardzo mila niespodzianke :) przyszla do mnie kolezanka, ktorej dawno nie widzialam, totalnie jej sie nie spodziewalam,( nie mieszka tutaj), o ktorej ostatnio myslalam i chcialam pogadac .myslalam o rozmowie telefonicznej,ale spotkania w realu totalnie sie nie spodziewalam:) w zasadzie to w szoku bylam ze praktycznie natychmiast nastapila manifestacja :lol: jak moze byc jeszcze lepiej? ;)

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowanie od
Born1975
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez magicmind » 11 cze 2016, o 09:40

U mnie najlepiej działają dwa pytania "jak może być jeszcze lepiej" oraz "jak ta energia może dla mnie pracować"
Pierwszego używam w mixie z docenianiem tego jak jest a drugiego odnośnie czegoś negatywnego co mnie spotyka i próbuje w ten sposób wykorzystać tą energie aby zamieniła sie w coś pozytywnego ;)

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
Renata
magicmind

Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez Nicky » 11 cze 2016, o 20:53

magicmind napisał(a):U mnie najlepiej działają dwa pytania "jak może być jeszcze lepiej" oraz "jak ta energia może dla mnie pracować"
Pierwszego używam w mixie z docenianiem tego jak jest a drugiego odnośnie czegoś negatywnego co mnie spotyka i próbuje w ten sposób wykorzystać tą energie aby zamieniła sie w coś pozytywnego ;)

Pytanko "jak ta energia może pracować dla mnie?" świetnie też działa w sytuacjach, gdy nagle spotykasz się z jakimiś atakami czy negatywną energią ze strony innych. W ten sposób tak jakby PRZERABIASZ tą negatywną energię, która w ciebie uderza, w coś pozytywnego co działa na twoją korzyść. Działa cudnie!! Serdecznie polecam ten sposób.
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez Scarlett » 11 cze 2016, o 20:54

Nicky, rozwiń proszę ten wątek :D Masz duże doświadczenie w temacie a trzeba rozruszać tę imprezę :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Nicky
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień