Zaginiony sekret prawa przyciagania

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Zaginiony sekret prawa przyciagania

Postprzez Born1975 » 11 kwi 2016, o 15:27

Czym jest prawo przyciągania wiemy wszyscy. Natomiast mało kto wie, że istnieje pewien zaginiony sekret, dzięki któremu będziemy w stanie w krótkim czasie przyciągnąć to co chcemy. Postaram się ten sekret opisać, lecz jeden post to chyba będzie zbyt za mało, więc musicie sie liczyć z tym, że ten sekret będę przed Wami odkrywał powoli :mrgreen:

Ten sekret wykorzystuje bardzo niewiele osób, z czego większość i tak robi to w sposób nieświadomy. Ten sekret można określić jednym słowem, ale gdybym napisał teraz to słowo, bez zagłębienia się w temat, nie zrozumielibyście. Tak więc zanim to uczynię napisze wpierw o innych sprawach, bardzo jednak z tym sekretem powiązanych.

W innym temacie pisałem niedawno, że pisałem 50 razy dziennie przez 3 miesiące pewną afirmację. Dodatkowo wypowiadałem ją jeszcze codziennie 1000 razy i niestety nie dało to żadnego efektu. Dawno temu dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego jak huna. Stosowałem się do tego co napisano w książkach na temat huny i znowu zerowy efekt. Poznałem też metodę Silvy i jak sie już pewnie domyślacie stosowałem ją z zerowym efektem. To wszystko po prostu nie działało. Dziś już wiem, że nie działało, bo zabrakło jednej konkretnej rzeczy, tego sekretu o którym cały czas tutaj piszę.

Ale miałem raz jeden jedyny w życiu sytuację, gdy nie stosując żadnych technik zacząłem zarabiać pięciocyfrowe kwoty. Wtedy w sposób nieświadomy zastosowałem ten właśnie sekret, lecz dopiero teraz to zrozumiałem.

Będę Was trzymał w niepewności, postanowiłem że sekret Wam wyjawię, ale powoli. Chcę byście byli mocno napaleni na jego poznanie. A dlaczego tego chcę? Może się ktoś domyśla-jeśli tak to piszcie śmiało. To tyle na dziś tytułem wstępu i na ciąg dalszy musicie poczekać-myślę że jutro napiszę kolejnego posta w tym temacie, ale nie wiem czy już jutro wyjawię Wam ten sekret.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Re: Zaginiony sekret prawa przyciagania

Postprzez dariaanna » 11 kwi 2016, o 15:51

Cały Dream :mrgreen:
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Born1975 » 11 kwi 2016, o 15:55

dariaanna napisał(a):Cały Dream :mrgreen:

A dziękuję :D
Born1975

Postprzez Kokos » 11 kwi 2016, o 16:16

dream75 napisał(a):
Będę Was trzymał w niepewności, postanowiłem że sekret Wam wyjawię, ale powoli. Chcę byście byli mocno napaleni na jego poznanie. A dlaczego tego chcę? Może się ktoś domyśla-jeśli tak to piszcie śmiało.

Napisz książkę. Lub zorganizuj kursy za 5 tys odcinek. Pod koniec napisz/powiedz, że w drugim tomie/części kursu wyjawisz wreszcie ten nieokiełznany sekret :P
Tak możesz dojść do 10 odcinków i dorobić się sporych pieniędzy. Zawsze zaznaczaj, że nie będzie w stanie zrozumieć puenty nikt, kto nie zapozna się z całością :mrgreen:
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez Born1975 » 11 kwi 2016, o 16:29

Kokos napisał(a):
dream75 napisał(a):
Będę Was trzymał w niepewności, postanowiłem że sekret Wam wyjawię, ale powoli. Chcę byście byli mocno napaleni na jego poznanie. A dlaczego tego chcę? Może się ktoś domyśla-jeśli tak to piszcie śmiało.

Napisz książkę. Lub zorganizuj kursy za 5 tys odcinek. Pod koniec napisz/powiedz, że w drugim tomie/części kursu wyjawisz wreszcie ten nieokiełznany sekret :P
Tak możesz dojść do 10 odcinków i dorobić się sporych pieniędzy. Zawsze zaznaczaj, że nie będzie w stanie zrozumieć puenty nikt, kto nie zapozna się z całością :mrgreen:

Pomysł na książkę mam, ale pierwszą część dałbym za darmo w postaci ebooka. Ale przyznaję, że tak jak napisałaś postępują internetowi marketerzy. Jeśli chodzi o biznes, mam na razie inne plany i cały czas pracuję nad tym, by jeszcze w tym roku ruszył. Dodam tylko, że wykorzystuję w biznesie zaginiony sekret prawa przyciągania, choć do zeszłego tygodnia robiłem to nieświadomie...
Born1975

Postprzez Alter_Ego » 11 kwi 2016, o 18:05

To dotąd dream nam nie powie możemy zabawić się w strzelanie cóż to za zaginiony sekret. :D
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Postprzez Renata » 11 kwi 2016, o 18:07

Ja to bym postawiła na Prawdziwa Intencje :D
Bo chyba nie Wiara? I nie Wdzięczność? :?:

Dream, może jakaś podpowiedz z Twojej strony? Np. gdybyś mógł właśnie teraz użyć tego sekretu, to manifestacja murowana? :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez Alter_Ego » 11 kwi 2016, o 18:14

Dawno nie było o odpuszczaniu :D

Albo ten zaginiony sekret to to, że trzeba łapać się okazji... w sensie pojawia się jakiś impuls który chodzi po głowie abyś np zrobił/zrobiła coś, poszedł(a) gdzieś i tak mogą się pojawić nowe okoliczności.

Albo też wysokie wibracje... dobre samopoczucie. Wiadomo o co chodzi :D
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Postprzez Renata » 11 kwi 2016, o 18:19

A może: "rób to,co potrafisz najlepiej"? :P
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 609 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez dariaanna » 11 kwi 2016, o 18:25

Ciekawość? Tak mi przyszło do głowy.

Chociaż Dream jest raczej praktyczny i lubi działać, więc nie wiem o co może chodzić :D. Mowa o 5 cyfrowych kwotach więc to musi być COŚ :D
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień