Zaginiony sekret prawa przyciagania

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Zaginiony sekret prawa przyciagania

Postprzez Born1975 » 13 kwi 2016, o 19:43

dariaanna napisał(a):W ogóle już nie będziesz kontynuował tematu?

Będę kontynuował, ale weź pod uwage,że mam pracę, dziecko którym się trzeba zająć-dziś musiałem ją zawieźć do szpitala na badania i oprócz tego pracuje nad własnym biznesem.

Tak na szybko o własnym biznesie. Dziś po południu jak wróciłem ze szpitala razem z siostrą dyskutowaliśmy nad naszym biznesem i wpadliśmy na dość ciekawe pomysły. Poszło info do naszego informatyka. Apropo informatyka. Jak wiecie jakiś czas temu szukałem osoby, która zrobi system informatyczny. Nie myślałem jak to się stanie, że poznam taką osobę. Zainspirowany własnym pomysłem razem z jedną dziewczyną stworzyłem na FB grupę mastermindową (to taka grupa wsparcia w biznesie). To było jakoś pod koniec zeszłego roku. Do naszej grupy w styczniu dołączył informatyk. Przedstawiłem mu swoje pomysły i od tego czasu działamy razem. A to wszystko bo poczułem inspirację i zacząłem działać w kierunku realizacji mojego celu. To się po prostu dzieje samoistnie.

Inna sprawa. Potrzebowaliśmy porad prawno-księgowych. Chciałem się ugadać z szefową pewnego biura rachunkowego w naszym mieście. Ale do spotkania nie doszło, bo albo mi nie pasowało przyjść w godzinach, gdy ta pani jest w biurze, albo potem się okazało, że jest ona na L4. Moja siostra przyjechała do mnie i poszliśmy razem do US złożyć zeznanie podatkowe (mieszkam niedaleko US, a moja siostra na peryferiach naszego miasta). Po drodze zauważyliśmy szyld biura rachunkowego. Wcześniej nie wiedzieliśmy, że ono jest w tym miejscu. I co? Okazało się, że akurat jest szef, ze nie było żadnych klientów, żona tego pana tez jest księgową (chyba, pewności na 100% nie mam). Ten pan przy nas dzwonił do swojej żony, by zapytać o coś czego akurat nie był pewny w naszej sprawie. Okazało się też, że ma znajomego prawnika i w razie potrzeby (a wiem, że taka potrzeba będzie), nie będzie problemu, by z tym prawnikiem pewne sprawy skonsultować (biznes nad którym pracujemy, jest dość skomplikowany od strony prawnej). Ten księgowy nic nam nie policzył, a wręcz przeciwnie sam zaproponował następne spotkanie, bo musi się pewnych rzeczy dowiedzieć co zajmie mu trochę czasu. Ja się cieszę, że nie udało się umówić z szefową tego biura, do którego najpierw chciałem pójść, bo trafiłem o wiele lepiej.

Widzicie to jest to, co daje inspiracja. Sprawy zaczynają się same układać. Co do naszego projektu biznesowego, myślę że uda nam się go uruchomić jeszcze w tym roku, o czym oczywiście zostaniecie poinformowani. Publicznie teraz nie chcę o tym pisać, ale już ktoś do mnie w tej sprawie pisał na PW i tam dostał wyjaśnienie tego nad czym pracujemy.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez dariaanna » 13 kwi 2016, o 19:53

Spoko, bo tak zrozumiałam z poprzedniej wypowiedzi.
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Born1975 » 13 kwi 2016, o 20:10

Odpowiadałem na szybko Alterowi no i było już dosyć późno, by napisać coś merytorycznego :D O tej godzinie tylko luźne odpowiedzi.

Jeszcze Wam coś napiszę. Powstanie grupy mastermindowej, to tez nie przypadek. Mój pomysł już wtedy był w mojej głowie. Oglądałem wtedy webinar na żywo prowadzony przez jednego gościa. Na webinarze jest opcja czatu i pewna dziewczyna, której wcześniej nie znałem napisała na czacie, że chce stworzyć grupę mastermindową i podała swój email. Napisałem do niej na tego maila. Ona chyba nawet nie wiedziała, że taka grupę można założyć na fejsie, i to że akurat tam powstała, to był mój pomysł i fizycznie to ja założyłem tę grupę. No ale gdybym nie oglądał tego webinaru, a ona nie podała maila, to być może do dziś szukałbym informatyka. Po za tym członkowie grupy też mają fajne pomysły i z niektórymi osobami w późniejszym czasie być może nawiąże współpracę biznesową, bo będzie nam razem po drodze. Spotkania grupy robimy na skype w soboty i gdyby ktoś chciał dołączyć do naszej grupy, to wciąż jesteśmy otwarci na pozytywnie nastawione osoby.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Postprzez soma » 20 lis 2017, o 18:44

Wielkie dzieki Born, za przypomnienie o Inspiracji. Toz to cale sedno zycia szczesliwie.
Dzialanie pod wplywem Inspiracji, to dzialanie uduchowione. To jest ta duchowosc jaka przejawia sie przez czlowieka, to jest medytacja zycia.

Pamietam wiele lat temu na kursie dostalismy zadanie domowe: poswiecic 2 godziny z intencja otwarcia na Inspiracje. Dwie godziny mielismy siedziec i wylapywac wszelkie odczucia, mysli jakie sie pojawiaja i zapisywac je... Ale w tym czasie bylam tak poblokowana, tyle mialam niepokoju, ze te dwie godziny spedzilam raczej na czekaniu, kiedy to sie skonczy. Bywa i tak. Teraz powroce do tego tematu, aby pomoc sobie w odblokowaniu portali do Inspiracji.

Czlowiek jest wieloswiatowa istota i korzystanie z portali jest naszym prawem, ale my sobie zamykamy jeden portal za drugim. Zamykamy w imie milosci i zostajemy sami z niechecia do dzialania.

Pamietam tez jak kiedys, gdy nie mialam pracy zainspirowaly mnie zepsute zaluzje w oknach. "Bede naprawiaczem zaluzji" - pomyslalam. To ze nie potrafie, bo nigdy tego nie robilam? Nie problem. Sciagnelam 5 zaluzji mamy i zrobilam sobie kurs naprawy. Roz lozylam na drobne czesci i spowrotem zlozylam. To mi wystarczylo.
W miedzyczasie wydrukowalam wizytowki i reklame, porozwieszalam na klatkach schodowych i po tygodniu rozpoczelam dzialalnosc. To wszystko przychodzilo mi z taka latwoscia, czas sie jakby poszerzal. Jakis czas z tym pracowalam, ale pozniej mnie to znudzilo, wiec zaprzestalam.

Juz rozpoczelam prace, zeby umozliwic sobie przyplyw Inspiracji. Ogarnia mnie prawdziwa tesknota za takim stanem, za robieniem w takim stanie.
To jest nasze urodzeniowe prawo, a nie przywilej dla wybrancow.
Ogloszenie: zamienie dobre checi na ochote.
soma

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień