Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez James » 13 cze 2014, o 20:19

A też pewnie takie tematy bogactwa Cię interesują - biografie milionerów/miliarderów, mówcy motywacyjni, filmy o milionerach itp... nakręcasz się też w taki sposób? ;)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Born1975 » 13 cze 2014, o 20:27

Oczywiście, ze tak. Ostatnio czytałem, że jeden pisarz zarobił na swoich książkach ponad 5 miliardów dolarów i stąd moje chęci by wrócić do pisania. Przeczytałem bardzo duzo książek na takie tematy. Zreszta co tu duzo gadac, pare lat temu zarabiałem ponad 4 średnie krajowe miesiecznie, lecz to sie skończyło niestety. Potem działo sie niezbyt dobrze w moim zyciu, popełniłem kilka błędów i teraz mam długi. Jak raz sie udało, to i drugi raz sie uda odnieść sukces. Teraz jednak zwiekszyłem skalę. Jednym z moich marzeń jest dostać sie na listę 100 najbogatszych Polaków i to raczej do pierwszej pięćdziesiątki niż do drugiej :mrgreen: Sam sprawdź jakim majątkiem trzeba dysponować, by to marzenie stało się rzeczywistością :D
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 868 razy
Otrzymał podziękowań: 625 razy

Postprzez James » 13 cze 2014, o 20:41

Jan Kulczyk wciąż na pierwszym... :) Nawet nie wiedziałem, że on dysponuje AŻ takim majątkiem... Sprawdziłem też pierwszą 50 na ten rok Forbes'a. No, no, o takie właśnie nastawienie chodzi, Dream75... :) Sam mam bzika na tym punkcie - kiedyś nawet oglądałem programy na youtube, których nie rozumiałem w pełni, ale oglądałem tylko po to, by popatrzeć na styl życia milionerów i miliarderów w nim przedstawionych - powyobrażać sobie siebie w takich miejscach. Wciąż to robię, lecz teraz przynajmniej wiem o czym mówią ^^. Książki, biografie, wykłady motywacyjne, różne filmy, programy dokumentalne o milionerach - nakręcam się tym wszystkim nie od dziś. :) Doszedłem do takiego momentu, gdzie nie potrafię sobie siebie wyobrazić bez posiadania milionów na koncie i "odgrywania" tego typu Życia, jak wielu milionerów. Mówię o podróżach, rezydencjach, samochodach itd. - z tych materialnych rzeczy. A z niematerialnych, które i tak uważam za dużo ważniejsze - rozwój duchowy i osobisty, pomoc innym, przekazywanie wiedzy itd. Ale przecież to się bardzo dobrze łączy razem. :) Jeśli rozwijasz Świadomość, odblokowujesz także przepływ wielkich pieniędzy, jeśli jest Ci to potrzebne. To Twój "Sen", możesz tu wykreować co tylko Ci się podoba i to, że ktoś może nazwać Cię "materialistą", bo masz miliony na koncie, rezydencje, samochody, to tylko jego brak wiedzy i ograniczenia. Jeśli rozumiesz to wszystko w Świadomy sposób i wiesz jak wydawać pieniądze, by było to jak najbardziej w zgodzie z Twoim Rdzennym Ja, wtedy wszystko jest w porządku i to bardzo dobre, co robisz. :)
James

Postprzez Born1975 » 13 cze 2014, o 20:45

James, mogę z Tobą podyskutować na ten temat i podzielić się moimi doświadczeniami, ale nie chce tego narazie upubliczniać. Jeśli wiec masz ochotę, to napisz do mnie PW.
Born1975

Postprzez James » 13 cze 2014, o 20:53

W porządku, tak zrobię - gdy tylko wrócę ze sklepu, bo wybieram się od popołudnia. :D 20/30 minut.
James

Postprzez Born1975 » 13 cze 2014, o 20:54

OK.
Born1975

Postprzez Kinia » 14 cze 2014, o 19:02

Przyciągnęłam mandat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odkąd zaczęłam jeździć zawsze sie zastanawiałam z jakiego powodu będzie mój pierwszy mandat. No i minęło 9miesiecy jak fotoradar strzelił fotkę a ja mam punkty karne i zapłacić :lol:

A dziś byłby drugi mandat bo tajniaczek za mna a potem przed mną jechał ale już wiedziałam kto to i jechałam z bólem serca bardzo powoli :roll: :roll:
Kinia

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez James » 15 cze 2014, o 17:00

Ale to piękne! W 100% dziś się przekonałem o mocy i łatwości przyciągania produktów spożywczych! To niesamowite, jak precyzyjne i szybkie to jest. Zgadza się nawet co do smaku i w większości razy firmy produktu, który wizualizuje. Dziś wyobraziłem sobie na jakieś 20 sekund siebie pijącego mleko sojowe o specyficznym smaku kakaowym, produkt dość rzadki i do kupienia tylko w jednym sklepie (sieci jednego sklepu) w mojej okolicy. Wizualizowałem dla samej przyjemności, poczułem smak jak najdokładniej, po czym odpuściłem i myślałem o czym innym, zapomniałem o tym. Uwaga - nie wiem czy minęła godzina, a moja mama wchodzi do domu i w jej reklamówce widzę dokładnie TEN produkt... To było magiczne. Z tego co wiem, to wyszła z domu w zupełnie innym kierunku niż jest ten sklep, nie podejrzewałem żadnej możliwości, żeby mogła "zahaczyć" o ten sklep. I dzieje się tak za każdym razem, jeśli chodzi o produkty spożywcze. A ta szybkość w realizacji... sprawia, że kiwam głową z podziwu... :) Teraz przełożyć to na rzeczy, jak podróże, bogactwo itd... I będzie MAGIA! :)
James

Postprzez Born1975 » 15 cze 2014, o 17:36

James napisał(a):Ale to piękne! W 100% dziś się przekonałem o mocy i łatwości przyciągania produktów spożywczych! To niesamowite, jak precyzyjne i szybkie to jest. Zgadza się nawet co do smaku i w większości razy firmy produktu, który wizualizuje. Dziś wyobraziłem sobie na jakieś 20 sekund siebie pijącego mleko sojowe o specyficznym smaku kakaowym, produkt dość rzadki i do kupienia tylko w jednym sklepie (sieci jednego sklepu) w mojej okolicy. Wizualizowałem dla samej przyjemności, poczułem smak jak najdokładniej, po czym odpuściłem i myślałem o czym innym, zapomniałem o tym. Uwaga - nie wiem czy minęła godzina, a moja mama wchodzi do domu i w jej reklamówce widzę dokładnie TEN produkt... To było magiczne. Z tego co wiem, to wyszła z domu w zupełnie innym kierunku niż jest ten sklep, nie podejrzewałem żadnej możliwości, żeby mogła "zahaczyć" o ten sklep. I dzieje się tak za każdym razem, jeśli chodzi o produkty spożywcze. A ta szybkość w realizacji... sprawia, że kiwam głową z podziwu... :) Teraz przełożyć to na rzeczy, jak podróże, bogactwo itd... I będzie MAGIA! :)

James Ty wiesz, że ja w Ciebie wierzę. Umówmy sie, że kto pierwszy z nas odkryje jak to przełozyć na materialne bogactwo, od razu da znać drugiemu :)
Born1975

Postprzez James » 15 cze 2014, o 17:43

To uczucie bycia na "progu" odkrycia sekretu "Sekretu" - bezcenne. :D

Pewnie, Dream 75, że dam Ci znać... Im więcej osób myśli nad tym, tym szybciej reszta to odkryje. Dzielenie się jest w tym bardzo ważne! :)
James

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień