Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Quantum » 28 lut 2021, o 17:48

W piatek piateczek piatunio pomyslalam, ze poszlabym na jakas nielegalna impreze 8-)
Wieczorem napisal znajomy (z ktorym btw nie jestem w regularnym kontakcie), ze takowa sie odbywa next day i ze mnie zaprasza. Wstepnie sie zgodzilam, ale w sobote rano stwierdzilam, ze mam tyle do zrobienia, ze nie chce mi sie marnowac niedzieli na ewentualne odsypianie. Jakos glupio mi bylo odmowic (chyba czulam sie zobowiazana bo sobie to przyciagnelam haha) dlatego czekalam az on sie odezwie i powie mi co i jak.
Po kilku h napisal, ze jednak nie idziemy bo mu sie nie chce, czyli po polsku: latwo przyszlo, latwo poszlo :lol:

Za ten post autor Quantum otrzymał podziękowanie od
Divinea
Quantum

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez MalinkaBC » 1 mar 2021, o 13:19

To i ja się pochwalę.
W piątek zarejestrowałem się na forum. Czytałem sobie wcześniej właśnie ten temat, plus przewinęło mi się coś o natychmiastowym przyciąganiu.
Pomyślałem „sprawdzam” do wszechświata ;) Moją intencją było coś dostać. Nie ważne co, pączek, długopis od przedstawiciela, notesik, cokolwiek...

Pracuję w branży, w której rzeczy są dość kosztowne z racji swojej precyzji, bardzo drogich maszyn które je produkują oraz know-how.
Nie minęło 2 godziny, a przyjechał niezapowiedzianie zagraniczny klient, dla którego robiliśmy zlecenie. Towar miał mieć wysłany w poniedziałek czyli dziś :)
Nikt go nie informował o tym że zamówienie właśnie schodzi, ani że będzie przed czasem. Pojawił się przypadkiem i znikąd.
Całość zlecenia była warta 9100 zł, on miał same banknoty 500setki, więc stwierdziłem że zrobię mu rabat o to 100 zł, bo nie miałem jak wydać. Oczywiście się ucieszył. Zabrał towar i poszedł do auta. Po chwili jednak wrócił. Powiedział że nie czuje się z tym dobrze, bo robota zrobiona przed czasem, dobrze i jeszcze rabat mu dali.
Poprosił o normalną FV na 9100, ale zapłacił 10,000 zł. Czyli dostałem 900 zł napiwku :)

Za ten post autor MalinkaBC otrzymał podziękowania - 8
Anka12, bondziorno, Divinea, Garden, Infinity, kasiasl, marysia, PurpuroweSny
MalinkaBC

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez nina19888 » 2 mar 2021, o 09:49

Przyciągnęłam Mac book air m1. Nowiutki, zafoliowany, niemal dokładnie taki sam jak chciałam. Jedyna różnica, że wolałam złoty, a jest space Gray. Kosztuje on ponad 5 tys, a ja nie wydałam nawet złotówki :monkey

Za ten post autor nina19888 otrzymał podziękowania - 4
Anka12, bondziorno, marysia, PurpuroweSny
nina19888

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Postprzez bondziorno » 2 mar 2021, o 15:53

Zapytałem dziś ziomka z ekipy od PP czy on też w aplikacji, która liczy kroki żeby tam zdobyć skrzynki, to czy on też ma tak że mu samo z d... daje kroki haha. On mówi, że nie. W moim poprzednim poście pisałem o 8900 kroków, dziś wykonałem 1000 kroków po czym w radości sobie odpoczywałem na kanapce. Z ciekawości sprawdzam sobie apke ile tam się nabiło i tak oczekuję, że tam będzie coś więcej. Patrzę 11500 kroków, wszystkie skrzynki sobie otworzyłem i jeszcze bonusową. Żyć, nie umierać! Dlaczego się tak cieszę? Bo za te skrzynki ma się punkty, a za punkty kupuje się coiny i to będzie w przyszłości kryptowalutą :) dlatego tak się cieszę, że bezwysiłkowo Wszechświat pragnie razem ze mną żeby mi to dać!!!

Kocham ten ŚWIAT!!! <33
bondziorno

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez bondziorno » 3 mar 2021, o 14:30

Sytuacja z piątku zeszłego tygodnia, w czwartek pomyślałem, że współpracownica przynosi jakieś kupne słodkości. No i w piąteczek, piatunio dostaję od niej babeczkę i drożdżówkę :sun
bondziorno

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Domina » 3 mar 2021, o 17:54

Chciałam znaleźć jakiś banknot .... znalazłam 20 zł :)

Za ten post autor Domina otrzymał podziękowanie od
Anka12
Domina

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez wiolii » 4 mar 2021, o 16:25

Wypad nad morze!
Przez jakis czas podczas zasypiania nivilizowalam na ten temat.
Lekko "czekałam" na to. Potem wypadło z głowy i cyk. Propozycja, spontan i jestem nad morzem <3

Za ten post autor wiolii otrzymał podziękowania - 2
Anka12, bondziorno
wiolii

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Alice » 5 mar 2021, o 11:43

Miałam wczoraj skanować dokumenty, było tego bardzo dużo a ja nie lubię tego robić. Poszłam do koleżanki z biura obok i mówię do niej, że mam akta sprawy do zeskanowania i nie chce mi się tego robić, zejdzie mi do piętnastej i że przyszłam się przespacerować bo jak zacznę skanować to już do końca dnia będę to robić. Poszłam do swojego biura, odpalam sprzęt i nie działa, sprawa była pilna więc się wściekłam. Udałam się do sekretariatu i pytam dziewczynę (nowa pracownica) czy mnie wpuści na swoje stanowisko bo mam masę skanowania a u mnie sprzęt nie działa i że spędzę tu dużo czasu. Na co ona mi odpowiada, że mam jej przynieść wszystko i ona to za mnie chętnie zrobi. Mój świat troszczy się o mnie <33

Kolejna sprawa to jedzenie, ostatnio pomyślałam, że fajnie by było gdyby ktoś przyniósł do pracy ciasto. No i teraz prawie codziennie jest ciasto, Pani która u nas sprząta od niedawna, przynosi domowe ciasto, kilka dni z rzędu a inna koleżanka przyniosła jeszcze naleśniki dla wszystkich.

Za ten post autor Alice otrzymał podziękowanie od
Anka12
Alice

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez MalinkaBC » 8 mar 2021, o 09:34

Czytając wątek o tym żeby przekonać siebie w pierwszej kolejności, stwierdziłem że sprawdzę jak to jest z tymi myślami i wpływem na drugiego człowieka. Czy faktycznie myśląc o czymś podczas rozmowy, uda nam się usłyszeć to słowo, frazę czy coś zbliżonego.

Stwierdziłem że rozmawiając będę myślał o słownie "cytryna" i zobaczymy czy mój rozmówca użyje tego słowa.
Cóż, nie do końca mi się udało ;)
Wczoraj przyjechała teściowa i przywiozła mi Cytrynian - taki kamień :lol:
Nie wiedziałem nawet że taki kamień istnieje :lol:

Za ten post autor MalinkaBC otrzymał podziękowanie od
marysia
MalinkaBC

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez Nathalie » 8 kwi 2021, o 19:15

Dawno mnie nie bylo, ale to dlatego że udalo mi się przyciągnąc mega 3 tygodnie wakacji na Kubie w Hawanie <3 A że obszar ten leży "rzut beretem" samolotem od mojego rodzinnego miasta to kolejne 3 tygodnie spędzilam z rodzicami i znajomymi <3 <3 niedawno wrocilam i staram się znow klimatyzowac w Polsce :lol: mam tak za każdym razem jak wracam do tego zimna :bigsmile
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3

Za ten post autor Nathalie otrzymał podziękowania - 5
Agis, kiki, marysia, qetsiyah, wiolii
Nathalie

Podziękował : 31 razy
Otrzymał podziękowań: 166 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień