Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Mati » 18 lut 2021, o 22:07

Ostatnio przyciągnąłem wygraną na loterii i świetne promocje w sklepach :bigsmile :bigsmile
Mati

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez nina19888 » 18 lut 2021, o 22:26

To ja też się podzielę taką refleksją. Zarówno ja jak i mój partner od procesów Scarlett za nic nie płacimy pełnej ceny. Wszystko czego potrzebujemy dostajemy za darmo lub w promocji typu z 700 zł na 130. Za każdym razem super okazje na konkretnie potrzebne rzeczy :lovki
nina19888

Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy

Postprzez Quantum » 19 lut 2021, o 12:42

Przyciagnelam biały ryż :mrgreen:

Jako ze jesteśmy rodzinka wege/wegan eko świrów (super zdrowe odżywianie, segregacja śmieci, picie kranówy, zero waste itp. itd.) na próżno szukać u nas takich produktów. Oczywiście co innego ryż brązowy, czerwony, czarny i inne odmiany, których czas gotowania wynosi cała wieczność :mrgreen:
I tak sobie myślałam wczoraj, co zjem dziś na obiad i pomyślałam o tym be białym ryżu, jakbym go lekko przegotowała żeby był taki mięciutki i klejący mniam!
Dzis rano wchodze do kuchni, a tam na blacie kilogramowa paczka białego ryżu :lol:

Za ten post autor Quantum otrzymał podziękowanie od
Divinea
Quantum

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Postprzez bondziorno » 19 lut 2021, o 19:43

Sprzedawałem telefon i zależało mi na szybkiej sprzedaży. Następnego dnia rano telefon się sprzedał chwilę po godzinie 6 rano, a wysyłałem go paczkomatem i nie chciałem żeby marzł niepotrzebnie w skrytce na tym mrozie. Po godzinie 8.30 leciałem już do paczkomatu, patrzę a tam akurat kurier rozpakowuje paczki do paczkomatu i ledwo wrzuciłem telefon do skrytki to on go wyciągnął i wziął do samochodu :D A chciałem zaznaczyć, że zazwyczaj kurier jest tam przed 8 albo po godzinie 12.

Efekt: zrobiłem co mogłem z mojej strony żeby telefon nie marzł i pięknie wyszło :bigsmile
bondziorno

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez bondziorno » 20 lut 2021, o 16:26

Nic spektakularnego. Trzy dni temu myślałem o sąsiadce z sąsiedniego bloku, które jest już staruszką i dawno jej nie widziałem. Zastanawiałem się jeszcze czy w ogóle z domu się rusza. Na odpowiedź nie musiałem długo czekać, bo wczoraj widziałem ją jak wchodzi do klatki wraz z synem haha :) małe rzeczy a cieszą
bondziorno

Postprzez Quantum » 22 lut 2021, o 14:47

Przyciągnął mnie wczoraj kumpel :sun

Ta sytuacja opisuje dokładnie działanie pp, pragnienie - odpuszczenie - materializacja, wiec opisze jak to wyglądało z mojego i jego punktu widzenia.
W ogole nie planowałam wczoraj nigdzie się ruszać bo wciągnęłam się w czytanie książki. Ale tak koło godziny 16 mimo ze mój umysł mówił „nie” ubrałam się i poszłam na spacer.
W pewnym momencie pomyślałam o moim kumplu i sobie do niego zadzwoniłam, a on, ze jest niedaleko bo tez wyszedł i okazalo sie, ze jesteśmy od siebie oddaleni o jakieś 100m. Kupiliśmy winko, poszliśmy na nasza miejscówe i wypiliśmy je o zachodzie słońca <33
Jego relacja wyglądała tak: miał ochotę wypic wino i wyszedł do sklepu, ale w drodze stwierdził, ze jednak to nie ma sensu bo nie ma z kim go wypic wiec zawrócił do domu. W tym momencie zadzwoniłam ja :sun

Za ten post autor Quantum otrzymał podziękowania - 2
Divinea, marysia
Quantum

Postprzez Sokratis6 » 24 lut 2021, o 18:09

Haha, jestem na forum od niedawna, tematem pp zacząłem się interesować też od niedawna, jakieś 4-5 dni. Nawet nie robiłem jeszcze tych afirmacji przed spaniem, ciągle się za to zabieram. Ale jakieś dwa dni temu chciałem, żeby ktoś mi wysłał zaproszenie do znajomych na FB, teraz patrzę na fejsa i jest zaproszenie, ale nie od takiej osoby jakiej chciałem 8-)
Sokratis6

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez bondziorno » 26 lut 2021, o 09:55

To co sie wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Trafiając na forum szukałem celu w życiu. Dzień później miałem poczucie tęsknoty za tym żeby móc dostawać kase za to kim jestem. Miałem obraz, że śmieje sie z ludźmi w gronie, omawiamy jakiś łatwy projekt, a kasa po prostu jest, nie że z tego projektu, po prostu jest. Parę dni później trafiłem do grona takich osób, mistrzostwo po prostu, a ich sposób patrzenia na świat, sami PPowcy i to tacy, którzy robią to codziennie :) bajka!!!!! dodatkowo są to ludzie sukcesu i robienie dla nich kasy to bulka z masłem, powiedzieli ze mnie nauczą! to moje największe PP w życiu :sun

Odkąd ich poznałem, znam ich jakieś 6 dni, moje myślenie, sens życia, cel życia, sposób wypowiadania sie, zachowywania sie, chodzenia i poruszania uległy dużej zmianie, jeszcze ulegną, ale różnice widzę gołym okiem. W ciągu tych 6 dni udało mi się dużo przyciągnąć:

* otworzyłem sie na kasę, dosłownie dzień później mama mi mówi, że jej sąsiadka ma na sprzedaż maszyne do życia, nieuzywana prawie w ogóle za 1300 zł, ona za tyle to kupiła i potrzebuje mojej pomocy w sprzedaży by odzyskać 1300 zl, a w rzeczywistości maszyna jest więcej warta, więc sprzedam to za więcej i zarobie kase

* wdepnalem butem w cos co przypominalo ala kupe, ale nie wiem czy to byla kupa, nie chciałem tego wygrzebywac, nie smierdzialo specjalnie to olalem, bo zrobiłem na to PP i za pare godzin to samo odpadlo haha, majstersztyk, mimo ze nie wychodziłem na dwór tylko chodziłem sobie po firmie

* dołączyłem do grona osób, które kroki robią w takiej apce, gdzie za kroki sie dostaje skrzynki, z których lecą punkty, a potem za te punkty można kupić różne rzeczy, no i dziś patrzę z rana i jest napisane, że wykonałem 8900 kroków - kroki o północy sie resetuja, a tel leżał przez noc, magia hahah, nie rozkminiam jak to się stalo, chce więcej!

* mama poszła do pracy, wyszla z domu wczesniej ode mnie i pisze sms, ze deszcz pada i musiała parasol zatrudnić i dość jej kapie z parasola, więc mam pomyśleć co zrobić by nie zmoknac - no to ja PP i wylane co bedzie sie dzialo, chce po prostu dojechać rowerem do pracy suchy, za 3 minuty mama pisze, ze delikatnie kropi. Gdy wsiadlem na rower już w ogóle nie padało :)

* jeden PPowiec z teamu był taki, że nie umialem z nim sie porozumieć, pisałem cos do niego na fb, a on mi odpisywal nie na temat, zirytowalem sie, ale ochlonalem i zrobiłem PP ze sie dogadujemy, po chwili dostaje od niego pelna zrozumienia i radości wypowiedź głosową - magia!!!

Ten team uświadomił mnie jak szybkie i latwe może byc PP to po prostu jest kosmos, pokazali mi jak myśleć żeby to wszystko bylo latwe i proste, a ponieważ oni są juz zaawansowani w tym to tym żyją na codzień, ale cały czas sie uczą zeby PP bylo w każdej chwili o dowolnej porze.

Wy na forum pokazaliscie mi, że to wszystko jest możliwe, czytając te historie zacząłem podlapywac! Dziękuję wszystkim z tego wątku, a szczególnie właścicielom tego forum <33

Czuje sie cudownie <3

Za ten post autor bondziorno otrzymał podziękowania - 3
Agis, Divinea, Infinity
bondziorno

Postprzez Savanna » 26 lut 2021, o 17:48

Przyciągnełam słynną drabinę w chyba 2 dni :) jako, że pracuje zdalnie i naprawdę nie mam wiele do czynienia z drabinami :mrgreen: byłam ciekawa jak Wszechświat to zorganizuje. Akurat wybierałam się w górki i miałam rezerwację pokoju jednoosobowego. I zamiast jednoosobowego dostałam taki z łóżkiem piętrowym, z drabiną ;)

Potem było życzenie niebieskiego ptaka albo serduszka, bo miałam chwilę zawahania. Dzień później post na instagramie z niebieskimi ptakami i w komentarzu niebieskie serduszko.

Sporo tego było, a to takie drobnostki z ostatnich dni.

Za ten post autor Savanna otrzymał podziękowania - 2
Divinea, marysia
Savanna

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Quantum » 27 lut 2021, o 21:24

Stara historia, ale wlasnie sobie o niej przypomnialam trafiajac na jakis post Black wiec pisze.

Black ma w swojej stopce cytat z Harry’ego Pottera, ktorego btw jestem wielka fanka.
Myslac o nim probowalam sama dojsc z jakiej moze byc czesci ale tego nie sprawdzilam.
Co jakis czas przypominalam sobie o tym cytacie ale za kazdym razem jakos nie chcialo mi sie szukac (nawet w internecie).
No i pewnego dnia moj tata wraca z zakupow i daje mi do reki gazete, ktora kupil z mysla o mnie. No i tak przejrzalam cala i stwierdzilam, ze zaczne od artykulu, ktory zainteresowal mnie najbardziej.
Byl w nim wlasnie ten cytat i podany tytul ksiazki, z ktorej pochodzi :sun

Za ten post autor Quantum otrzymał podziękowania - 2
bondziorno, Divinea
Quantum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień