Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez quixivae » 12 wrz 2020, o 21:54

I standardowo- kolejny produkt spożywczy, który miałam ochotę spróbować- oczywiście za pół ceny :D Ostatni- czekał na mnie <3
Co miłego mnie dziś spotka? :gift
quixivae

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez Infinity » 13 wrz 2020, o 14:43

Mam wrażenie, że ostatnie tygodnie w moim życiu to jedno wielkie przyciąganie :)
Tyle tego, że nie jestem w stanie wszystkiego zliczyć!
A z tego co udało mi się zapamiętać to w ostatnim czasie przyciągnęłam:
- wyjazd ze znajomym na sushi
- kilkoro znajomych, którzy miło mi wypełniają czas wolny
- odpowiedzi na różne pytania, które sobie sama w sobie zadaję (coś chcę wiedzieć, a zaraz wszechświat sam podsyła mi odpowiedzi np. w postach na różnych grupach, w nagraniach na YT, w snach, w postaci wypowiedzi różnych ludzi, z którymi mam styczność :))
- wsparcie emocjonalne niemal z każdej strony :)
- kilka par spodni, w stanie idealnym, firmówki :) (miałam jechać na większe zakupy do galerii i kalkulowałam, że wydam kilka stówek, a dzień przed wyjazdem zajechałam do second handu i czekały tam idealnie do mnie dopasowane spodnie takie, jakie chciałam - w efekcie czego zamiast wydać kilka stów, zapłaciłam zaledwie 50 zł za kilka par :)
- chciałam IDENTYCZNĄ koszulkę, jaką już od kilku lat mam w szafie (t shirt w kolorze czarnym, ale chciałam taką samą ale białą), w ciągu kilku dni znalazłam identyczną, z identycznymi wykończeniami z zupełnie innej firmy i to w kolorze białym! :)
- mój ulubiony jesienny czarny sweter oversize trochę się sprał i wyraziłam intencję, że super byłoby znaleźć podobny. Sam do mnie przyszedł. Czekał na mnie w sklepie (i nawet chyba jeszcze lepszy niż ten poprzedni haha) za całe 7 zł :)
- marzył mi się jakiś miejski plecaczek za niewielkie pieniądze.. szukałam i nie znajdowałam nic co by mnie satysfakcjonowało (miał nie być ani szkolny, ani sportowy i miał nie przemakać i fajnie jakby miał jakąś kieszeń w środku). Jak odpuściłam to znalazłam fajny stylowy, nowiutki, nieprzemakający plecak za całe.. 25 zł :) Jest idealny!
- od kilku tygodni biegałam za byłym mężem żeby podpisał mi pewne dokumenty (nie mieszkamy w tym samym mieście i kontakt z nim miałam utrudniony, nie widzieliśmy się od kilku miesięcy), a wszystko złożyło się tak, że w odpowiednim momencie sam do mnie je podpisać przyjechał :)
- nie mogłam sprzedać rzeczy na vinted. Po prostu nie szło. Dzięki pewności, że w końcu sprzedaż ruszy, w ostatnim tygodniu sprzedawałam co najmniej jedną rzecz dziennie :)
- chciałam sobie kupić gumy, ale wizja wydania 5 zł za paczkę nie za bardzo mi leżała (tak po prostu, miałam dzień marudzenia haha :D), na drugi dzień w sklepie duża paczka gum czekała na mnie w cenie.. 2 zł :D
- ostatnio w jednym sklepie były przepyszne pierniki w białej czekoladzie za coś około 2-3 zł. Wzięłam jedną paczkę bo nie wiedziałam czy mi podejdą. Okazały się przepyszne! Poszłam do sklepu i okazało się, że już wszystkie zostały wykupione. Odpuściłam. Na 2 dzień poszłam do innego sklepu, a tam czekały specjalnie na mnie w tej samej cenie (ostatnie 2 paczki!) :D

.. takich sklepowych, promocyjnych przyciągań mam całą masę :)

Tak poza tym, to przyciągam mnóstwo ludzi i wydarzeń :)

Np. w czwartek mówiłam koleżance, że super by było, gdyby moja córka pojechała do byłych teściów na weekend. Ona powiedziała, żebym do nich zadzwoniła i zapytała czy nie mają nic przeciwko. Powiedziałam jej, że nie chcę się narzucać :) W piątek dostałam wiadomość od teścia, wymieniliśmy kilka zdań co tam u nas, zaraz zadzwonił i SAM Z SIEBIE zaproponował, że wezmą ją w niedzielę na cały dzień, Zgodziłam się i podziękowałam :) . Po rozmowie przeszło mi przez myśl "szkoda, że nie w sobotę bo by bardziej mi to pasowało". Wieczorem tego samego dnia dzwoni teściowa i mówi, że jutro (w sobotę) przyjadą po nią z samego rana i zostanie u n ich do niedzieli :D hahaha <3

Moje życie to jedno wielkie przyciąganie! :)
Jak może być jeszcze lepiej niż teraz?! <3
Jestem wdzięczna za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove
.
Jak może być jeszcze lepiej? :wnastroju

Za ten post autor Infinity otrzymał podziękowania - 7
jabluszko88, marysia, michu, quixivae, violet_vill, Wenus21, Zieziucha
Infinity

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Postprzez Infinity » 13 wrz 2020, o 18:03

EDIT: była teściowa przywiozla dziś moją córkę razem z ciastem i stówką na buty dla córki :) haha <3 chyba nie muszę mówić, że to coś co chciałam :D nad zakupem butów dla niej myslalam w ostatnich dniach, a ciasto do kawy dziś cały dzień chodziło mi po głowie :D
Jestem wdzięczna za wszystkie dobrodziejstwa, którymi każdego dnia Wszechświat obficie mnie obdarza :givelove
.
Jak może być jeszcze lepiej? :wnastroju

Za ten post autor Infinity otrzymał podziękowanie od
michu
Infinity

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Postprzez violet_vill » 13 wrz 2020, o 18:34

Mimo raczej kiepskich wibracji w ostatnim czasie, udało mi się przyciągnąć kilka rzeczy:
- dostałam podwyżkę w pracy, choć nie wiem za co bo ostatnio pracuję mniej niż zwykle i raczej się nie przemęczam :)
- schudłam 3 kg choć od miesięcy moja waga stała w miejscu i za nic nie chciała ruszyć
- drobiazgi typu zaproszenie do kina, na obiad, propozycje wspólnego spędzania czasu od znajomych
- między mną a moim mężem pojawiła się telepatia :D Bardzo często mówi na głos moje myśli albo ja wiem co chce powiedzieć zanim się odezwie :D
- prawidłowe wyniki badań kontrolnych
Za to wszystko jestem bardzo wdzięczna :)

Za ten post autor violet_vill otrzymał podziękowania - 3
Agis, michu, Zieziucha
violet_vill

Podziękował : 33 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez Slonce » 15 wrz 2020, o 12:33

Przyciągnęłam dodatkową gotówkę - 300 zł :) Jestem w trakcie programowania na zmianę przekonań odnośnie pieniędzy i ostatnio pojawiła się okazja, którą wykorzystałam, a z niej wyniknęła kolejna i tak oto się uzbierało :kwiatek

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowania - 3
Infinity, Lilly079, Świetlista
Slonce

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy

Postprzez Lilly079 » wczoraj, o 10:53

U mnie podobnie - też jestem w trakcie nocnego programowania na pieniądze i wpadło do mnie 50 zł. Ostatnio też myślałam, że muszę posprzątać wokół siebie przestrzeń, że mam strasznie dużo rzeczy, które trzymam, bo wypada, bo szkoda wyrzucić. I dostałam informacje, gdzie też rzeczy mogę spieniężyć.
Lilly079

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień