Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Born1975 » 12 sie 2020, o 18:18

Myślałem o kupnie butów, ale tak niezbyt poważnie. Gdyby były jakieś w dobrej cenie, to kupię -tak sobie rozmyślałem. Siostra mnie poprosiła, bym z nią pojechał coś załatwić w Katowicach. A że było trochę czasu, to poszliśmy do Galerii Katowickiej. W jednym ze sklepów były buty przecenione ze 100 zeta na 40 zeta. Spodobały mi się, więc wziąłem i poszedłem do kasy. I jakież moje zdziwienie jak kasjer powiedział, że płacę 32 zeta. Okazała się, że od tej przeceny była jeszcze dodatkowa zniżka 20 % :D
Ja tu tylko sprzątam :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 871 razy
Otrzymał podziękowań: 638 razy

Postprzez Cobalt » 20 sie 2020, o 19:42

Przed snem raz słuchałam tego i następnego dnia okazało się że mam na koncie pieniądze ze stypendium :D grunt że zadziałało

Za ten post autor Cobalt otrzymał podziękowania - 2
Infinity, jabluszko88
Cobalt

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez mrO » 26 sie 2020, o 18:52

Jakieś dwa tygodnie temu powiedziałem żonie że zmieniam pracę, że tam gdzie pracuję jest OK, ale to nie jest to i że robię to z końcem tego miesiąca. Była trochę tym zdziwiona, że tak nagle i nic o tym wcześniej nie wspominałem, ale dała mi wolną rękę skoro miałem takie przeczucie.
Decyzja została podjęta, szefostwo powiadomione i bardzo zdziwione (według nich bardzo dobrze rokowałem), a ja miałem 3 tygodnie na ogarnięcie nowej pracy i uzyskaniu dokumentu który pozwoli na dalszym rozwijaniu się w innym kierunku. W skrócie przeskoczenie bariery nie do przeskoczenia.
Znalezienie nowej pracy było bajecznie łatwe. Zrobiłem wizualizacje na dzwoniące telefony (wcześnie oczywiście wrzuciłem w kilku miejscach że szukam pracy) no i telefony dzwoniły, ale nic konkretnego :lol: Więc podkręciłem to jako wizualizację że odbieram telefon a ktoś mi proponuje super ofertę i ją przyjmuję. No i zaczęło się, nie dość że telefony dzwoniły to jeszcze znajomi z pracy polecali mnie dalej. Obecnie od 1 września będę zatrudniony w 3 miejscach, nie wiem jak to pogodzę ale jakoś trzeba.
I tutaj można by już świętować, ale potrzebowałem jeszcze jednego dokumentu który pozwoli mi zwolnić się bez żądnych komplikacji.
Żonie nawet nie mówiłem o tym jakie to nieosiągalne, bo nikt tego nie chce wydawać, a nawet jeśli już to za chcą pieniążków.
Tak samo jak z telefonami wizualizowałem ze mam papier w rękach z pieczątką w miejscu w którym powinna być.
Dzisiaj poszedłem spróbować otrzymać pieczątkę w jednym z pierwszych możliwych miejsc, dostałem ją bez pytania i jeszcze za darmo (normalnie koszt czegoś takiego 300zł). :twisted: Pewnie pułap 10000 zł za miesiąc zostanie przekroczony.
PS Scarlett dostała podwyżkę ale nie chce jej się pisać o tym na forum
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 12
Anka12, AnnMargaret, celestia, domi, Dream Walker, easy, nina19888, niweleta, Slonce, violet_vill, Wenus21, wiolii
mrO

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 594 razy

Postprzez Dream Walker » 26 sie 2020, o 18:58

Moje przyciagniecie jest dosc skromne w porownaniu z poprzednim postem, ale od poczatku miesiaca czekalam na pewna kwote pieniedzy, ktora powinnam otrzymac okolo 10 i wczoraj postanowilam ja przyciagnac, dzis mialam ja juz na koncie.
Udalo mi sie tez wyleczyc pewien problem zdrowotny, z ktorym borykalam sie od konca zeszlego roku, to z kolei zajelo mi jakies dwa tygodnie (zaczelam kilka dni przed spotkaniem we Wroclawiu).

Za ten post autor Dream Walker otrzymał podziękowania - 2
Anka12, nina19888
Dream Walker

Podziękował : 171 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez Avelinea » 30 sie 2020, o 12:05

30zł na spacerze z psem.
Od kilku dni zadaję sobie jedno pytanie kwantowe, a potem o tym zapominam.
Bardzo miłe zaskoczenie :)
Avelinea

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez mrO » 8 wrz 2020, o 09:34

"Pamiętajcie że "Prawo" to również i sytuacje które dobrze wykorzystane dają nam to o co "prosiliśmy" "

Jakiś czas temu napisałem to na czacie, a teraz pozwolę sobie rozwinąć "myśl".
Od jakiegoś czasu zamawiamy cateringowego obiadki. Wychodzi tanio, ale oszczędność czasu jest jeszcze lepszym argumentem. No ale jakoś trzeba było to odgrzewać. Zależy co było, raz się gotowało, raz piekło bądź smażyło. I to też zabierało czas :)
Fajnie byłoby mieć mikrofalówkę; Nooooo kupimy, ale na razie jest OK. Zawsze to i tak lepiej niż gotować od zera.

I takie o to mieliśmy "parcie" na mikrofalówkę.
Jak pisałem wcześniej zrezygnowałem z pracy, a że pracowałem w wspaniałym zespole to postanowiłem oficjalnie się z nimi pożegnać przynosząc małe "podziękowanie" za super czas pracy. Na pożegnanie od całego zespołu dostałem właśnie mikrofalówkę :angel:
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
nina19888
mrO

Podziękował : 145 razy
Otrzymał podziękowań: 594 razy

Postprzez quixivae » 8 wrz 2020, o 10:48

Hmmm... Pp znam od kilku lat, jednakże przez większość czasu odstawiłam świadome przyciąganie, teraz do tego wróciłam i postanowiłam iż opiszę tu kilka moich przyciągnięć <3

> wizualizowałam sobie, że mam na koncie kwotę 6000 zł, co prawda nie sprecyzowałam sposobu jej otrzymania- idąc przez miasto na budynku mojego banku zauważyłam informację o kredycie na bardzo, bardzo korzystnych warunkach na kwotę 5000 zł, skorzystałam z oferty:)

> awans na stanowisko managera w pracy- jako pracownik na niższym stanowisku często po powrocie z pracy do domu wizualizowałam sobie siebie w tej roli, sprawiało mi to ogromną frajdę. W swoich wyobrażeniach zadbałam o najmniejsze szczegóły i czułam jakbym już była na tym stanowisku- kilka miesięcy później prawie wszystko wyglądało tak, jak sobie wyobraziłam :lovki

> białe trampki converse- w tamtym roku miałam ogromne parcie na to, by sobie takie kupić, jednak szkoda mi było pieniędzy... Liczyłam, że dostanę je na gwiazdkę- też nic. A kilka miesięcy później jeden z gości na sali jadalnej zostawił takie buty w torbie w stanie idealnym. Przez kilka tygodni nikt się nie zgłaszał, więc je przygarnęłam, wyprałam i wyglądają jak nówki sztuki :D

> idealnego faceta i szczęśliwy związek, który przeszedł nawet moje najśmielsze wyobrażenia :*

> książki Hicksów w formie e-booka do pobrania za darmo, gdy akurat miałam ochotę je przeczytać :shock:

> zawsze marzyłam o swoim małym kąciku do pracy... i oto jest! Z części składowych biurka udało się stworzyć coś wspaniałego i przytulnego- Wszechświecie chwała Ci za to! :)

> Falafel za pół ceny, gdy akurat miałam ochotę go skosztować :-P

> ekstra 12 naklejek w Tesco, co dało mi całkiem sporą zniżkę na kolejne zakupy :banan

W sumie jest tego znacznie więcej, ale za Chiny nie mogę sobie przypomnieć :brawo

Jak może być jeszcze lepiej?
Co miłego mnie dziś spotka? :gift

Za ten post autor quixivae otrzymał podziękowania - 5
AnnMargaret, Infinity, nina19888, Slonce, violet_vill
quixivae

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Postprzez niweleta » 8 wrz 2020, o 21:50

Przyciągnęłam sporą podwyżkę w pracy.
Ostatnio sobie wymyśliłam, że przyciągnę podwyżkę w pracy, ale w taki sposób, żeby to mój szef sam to wymyślił i mi zaproponował podwyżkę, bo nie chciało mi się zaczynać rozmowy na ten temat z nim. Jest ciężkim człowiekiem w tym zakresie.
Strasznie się nakręciłam na to że tak będzie i wizualizowałam to kilka razy, a potem miałam inne rzeczy na głowie i typowo zapomniałam o tym. Aż dzisiaj zdarzyła się taka sytuacja w pracy, że zagadałam z moją kierowniczką, że chcę podwyżkę. A ona powiedziała że pójdzie z tym do szefa. No to pierwsze co pomyślałam, że się udało przyciągnąć podwyżkę, w inny sposób niż chciałam ale jest więc super :D I tu następuje najfajniejsze bo szef wziął mnie od razu na rozmowę i mówi, że on już tydzień temu to wymyślił sam, żebym od 1 września miała lepszą pensję, a dzisiaj zlecił zrobienie mi aneksu do umowy i ten aneks od rana czekał, żeby mi go dali więc to bez różnicy czy zagadałam czy nie bo i tak bym dzisiaj dostała podwyżkę, którą wymyślił szef :lol:

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowania - 11
Amazonka, Anka12, Catalina, Dream Walker, Infinity, michu, nina19888, quixivae, Wenus21, wiolii, Świetlista
niweleta

Podziękował : 30 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Świetlista » 12 wrz 2020, o 19:26

Zdalam sobie sprawę po wielu miesiącach że to czego chciałam w listopadzie u.r .spełniło się w tym roku ( chciałam zobaczyć dokumentację mojego kolegi odnośnie jego klientów) w tym roku z okazji korony musiał być na kwarantannie(nic mu nie było ) więc musiałam się zająć jego klientami :) . A tak poza tym to drobnostki typu -ogladam długą sukienkę ombre ,myślę o ładna następnego dnia mówię o tym mojej szefowej a ona że rok temu kupiła taką sukienkę w dwóch rozmiarach i jeden jest za duży(oczywiście pasowała idealnie) , książkę która od 10 lat jest niedostępna na rynku ,szukalam wszędzie aż powiedziałam sobie a kiedyś się znajdzie , za tydzień pojawiła się w antykwariacie na Podkarpaciu sztuk jedna , nie chciało mi się jechać ze znajomymi na festiwal piwa późnym wieczorem no to mieli pacjenta pół godz.przed zamknięciem (szczeniak) który wymagał toczenia krwi więc nie było możliwe wyjechać z lecznicy , nagle i niewytłumaczalne wolne w drugiej pracy ( nie wpisano mnie do grafika) gdy nie miałam chęci pracować itp.itd.

Za ten post autor Świetlista otrzymał podziękowanie od
quixivae
Świetlista

Podziękował : 481 razy
Otrzymał podziękowań: 48 razy

Postprzez quixivae » 12 wrz 2020, o 21:19

Kolejne przyciągnięcia, o których mi się przypomniało :)

> książki, które zawsze były idealnym rozwiązaniem moich ówczesnym zagwozdek,
> podreperowanie finansów, rodzice zapłacili za remont mojego pokoju, wymianę opon w aucie oraz OC, mimo iż nie prosiłam ich o to- miałam wystarczającą ilość pieniądzy by sama to uregulować, jednak sprawili mi takie miłe niespodzianki,
> lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne dzięki programowaniom podświadomości,
> odnalezienie zaginionego paragonu, mała drobnostka a jak cieszy ;D
Co miłego mnie dziś spotka? :gift

Za ten post autor quixivae otrzymał podziękowanie od
Zieziucha
quixivae

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień