Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Amazonka » 8 lip 2020, o 22:24

Od dawna już chciałam przeczytać pewną książkę, ale była trudna do zdobycia. A co nagle widzę na fejsie - ktoś wrzucił całość jako epub do ściągnięcia :D :D
Oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?
Amazonka

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Avelinea » 11 lip 2020, o 23:09

Przyciągnęłam zlecenie na wykonanie sesji zdjęciowej (jestem w trakcie programowania na pieniądze) :hopsa
Avelinea

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Amazonka » 12 lip 2020, o 22:24

Od niedawna mam jakąś taką wielką ochotę wybrać się do parku linowego, ale nikomu o tym nie mówiłam. A dziś rozmawiałam z koleżanką, gdzie pójdziemy, jak się spotkamy, i co zaproponowała? Park linowy oczywiście :P
Oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?
Amazonka

Postprzez SheerHeartAttack » 13 lip 2020, o 23:23

Hej, to teraz ja pochwalę się błahostką, która udało mi się przyciągnąć (y)
Mieszkam na obrzeżach małego miasta gdzie pełno jest pól i łąk. Od dłuższego czasu zauważyłam, że nie widzę innych motyli oprócz białych ( uwielbiam obserwować przyrodę). Przeszło mi przez myśl, że fajnie by było żebym zobaczyła motyla "pawie oczko". Dosłownie pomyślałam o tym przez sekundę, nic wiecej. I co ? Po kilku dniach co chwilę widziałam ten rodzaj motyla mimo, że wcześniej ANI RAZU na niego nie trafiłam :bigsmile <3
Niby mała, błaha rzecz a vibe'y podskoczyły do góry. Niedługo będę na siłach przyciągać większe rzeczy :)

Za ten post autor SheerHeartAttack otrzymał podziękowania - 2
Agis, Anka12
SheerHeartAttack

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Amazonka » 15 lip 2020, o 22:36

Na pewnej stronce wrzuciłam swój tekst i chciałam mieć pod nim konkretną liczbę komentarzy, która na tamten moment wydawała mi się spora i mało możliwa dla "świeżynki". Więc zrobiłam screena w komórce, a potem przerobiłam w programie tak, by było tyle komciów, na ilu mi zależało - oglądając to na fonie wyglądało do złudzenia jak owa strona internetowa :) często sobie na to spoglądałam. No i oczywiście mam ich teraz dokładnie tyle, ile chciałam :D

Za ten post autor Amazonka otrzymał podziękowania - 2
Agis, SheerHeartAttack
Amazonka

Postprzez Agis » 15 lip 2020, o 22:49

Ostatnie moje przyciągnięcie to wymarzona klawiatura sterująca <3 w bardzo obniżonej cenie. Aaaa i jeszcze telefon od osoby z którą parę lat nie miałam kontaktu.
Agis

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez lipstick » 29 lip 2020, o 02:17

Muszę się z Wami tym podzielić. Nic tak mi nie wychodzi świetnie jak przyciąganie mężczyzn... chciałam na nich wypróbować technikę nocnej sugestii, która zadziałała tak, że aż włosy stają mi dęba.

Jestem w pewnej paczce znajomych, z którymi znam się od kilku lat. I wcześniej nie działo się nic. Poznając technikę nocnej sugestii postanowiłam ćwiczyć najpierw na chłopaku, który nigdy nie pisał do mnie na messengerze, znamy się ale nie piszemy ze sobą. Tam wyraziłam prośbę/sugestię o to aby napisał. Napisał. Kolejnego dnia znów na nim sugestia, że lubię go i chcę żeby on też mnie lubił i mi to pokazał, jeśli tak. Kolejnej nocy pomyślałam, nie może ktoś inny jednak, bo nic więcej na tego pierwszego nie zadziała, nie ma mowy. Więc drugi kolega. Raz przeprowadziłam tą technikę na nim, chyba wydawało mi się, że nie darzy mnie dużą sympatią, bo na imprezach w gronie był bardziej wycofany, no i 'prosiłam' chyba tez o to, żeby jeśli mnie lubi to żeby mi o tym powiedzial,bo chce wiedzieć, bo nie wiem.

o i to co się dzieje od ostatnich tygodni... oboje nagle zaczęli mnie... podrywać nie wiem jak to nazwać. Tego nie chciałam, bo jestem w związku z ich przyjacielem, więc absolutnie nie jest to w moim interesie. Pierwszy po pijaku na wspólnej imprezie wyznał, że go pociągam itp. itd. Później przeprosił, że wie, że nie powinien tego mówić wszystkiego, ale musiał.
Drugi kilka dni temu... zrobił coś podobnego. Nagle zaczął mówić jaka jestem wyjątkowa, że dostrzegł to niedawno. Zaczął prawić mnóstwo komplementów i kleić się do mnie. Wypisuje do mnie, jacy jesteśmy do siebie podobni, jak mnie ceni za inteligencję, poczucie humoru, ze jestem piękna itd.

Powiem wam, ze nie mam absolutnych wątpliwości, że ja to przyciągnęłam. To zdarzyło się nagle po ćwiczeniu mojej techniki. Nagle, oboje! W krótkim czasie akurat i tylko oni, choć znam ich kilka lat, wcześniej nigdy nic. Bywaliśmy na setkach imprez razem w gronie swoim. Chciałam, żeby mnie... lubili, bo czułam, że nie za bardzo mnie lubią a oni... mnie y pożądają teraz. Brzmi to dziwnie ale tak jest. Także jak któraś szuka chłopaka, to polecam technikę. Ja nie szukam a tu takie rzeczy... z resztą obecnego partnera też przyciągnęłam kilka lat temu. Ale żeby tak szybko tak nagle oboje... poczułam się jak czarownica z jakichś filmów, gdy wlewała komuś eliksir miłości i faceci głupieli. Zadziałało to aż zbyt intensywnie, lubią mnie za bardzo ;o. Po ich niemal identycznych wyznaniach muszę być ostrożna...

PS tak to właśnie jest, gdy nie szukasz mężczyzny, bo już jesteś zakochana, masz kogoś to pojawiają się kolejni, których przyciągamy.
lipstick

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez jaskier » 7 sie 2020, o 16:49

A ja sobie przyciągnęłam chmurę... :D Miałyśmy pół godziny do spotkania, co tu zrobić, dziecko chce na placyk.. A tam pełne słońce, ale co tam, jak się rozbujamy, to będziemy mieć wietrzyk... Po kilku chwilach zdałam sobie sprawę, że nas słońce nie pali, bo je chmura zakryła, do momentu aż z tej huśtawki nie zlazłyśmy! :banan
Czasem aż mnie zaskakuje, jak bardzo mozna sobie ułatwić życie, na początku to się wydaje, że pp to tylko do większych rzeczy, a przecież na codzień można sobie każdą pierdołę przyciągnąć! :wstydnis
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 42 razy

Postprzez Cobalt » 10 sie 2020, o 11:37

Kiedyś może opiszę bardziej szczegółowo różne sytuacje z życia kiedy to coś przyciągnęłam, ale teraz opiszę historię z dzisiaj.
Chodzi o to, że gdzieś coś zgubiłam. I tego szukałam. Stresowałam się, ale wizualizowałam że trzymam to w rękach. Później ktoś inny kupił mi nowe i dał w prezencie. Po otrzymaniu nowego, chwilę później znalazłam to stare, w miejscu strasznie widocznym, mogłabym przysiąść że tam szukałam.

No cóż... :lol: przynajmniej mnie nauczyło że nie można odczuwać braku, bo przestałam go odczuwać dopiero po tym kiedy otrzymałam to nowe.
Cobalt

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Anna.83 » 12 sie 2020, o 17:19

Od zawsze przyciagam . Znajomi I rodzina zawsze mi powtarzali ze jestem czarownica bo dzieje sie tak jak powiem :devil niestety nie jest to zawsze dobre . Przyciagnelam kilka dobrych rzeczy I kilka zlych . Z dobrych udalo mi sie przyciagnac pieniadze na wczesniejsze splacenie kredytow . Sytuacje po ktorej z nimi zostalam tez przyciaglam xD Zlamane serce po raz kolejny bo do tej pory bylam materialam na przyjaciolke a nie na dziewczyne :| . zmiane dzialu w pracy xD ktorej zaluje I nie wiem jak to odkreowac … Teraz bawie sie technika nocnej sugestii I chyba trafilam na poddatny grunt bo widze zmiane relacji o 180 stopni . Choc to jeszcze nie to czego bym chciala :angel: To tak z takich wiekszych przyciagniec . Mniejsza to np paletka cieni z Anastazji Beverly Hills xD ktora dostalam w prezencie a tania nie jest xD A to dopiero poczatek bo teraz zaczynam przyciagac swiadomie I az sie nie moge efektow doczekac ;)
Anna.83

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień