Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Oleander » 29 cze 2020, o 14:58

a to ja też dopiszę drobnice od siebie, a co ;)
Koleżanka odpadła z mojej imprezy, więc zapytalam czy moge do niej wpaść nazajutrz po planszówke, którą miała przyniesć. Pomyślałam sobie, że szkoda , ze już nie mieszka w moim mieście i muszę do niej jechać prawie 30 min po jedną gre, ale trudno, pojade, bo co zrobić, a zależy mi na tym. Następnego dnia umawiając się na godzinę okazało się, że akurat ta gra została u jej siostry, która mieszka w moim mieście :D
Oleander

Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Amazonka » 29 cze 2020, o 23:24

W końcu ja też mogę się czymś tutaj pochwalić... Chciałam poznać w moim mieście kogoś, kto miałby podobne zainteresowania, mieć nowego dobrego znajomego. I ostatnio kogoś takiego poznałam. Super się dogadujemy, a poznałyśmy się poprzez to, co jest moim największym zainteresowaniem. I to totalnie bez żadnego szukania, chodzenia gdzieś, po prostu samo mi "spadło". Normalnie jest super! :dance
Oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?

Za ten post autor Amazonka otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Wenus21
Amazonka

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 5 lip 2020, o 12:32

Takie jaja :D
Oglądałam sobie wczoraj wieczorem stary odcinek Kuby Wojewódzkiego z Marią Czubaszek, której lubiłam słuchać. Rozmawiali o różnych celebrytach, w tym też o rapującym Krzysztofie Ibiszu, który zrobił to jakoś charytatywnie w 2011 roku. Puścili fragment, skomentowali itd.
Godzinę później wrzuciłam na instastory jakąś piosenkę i kto ją wyświetlił? Oficjalny profil Krzysztofa Ibisza :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2285 razy

Postprzez nina19888 » 5 lip 2020, o 16:12

Scarlett napisał(a):Takie jaja :D
Oglądałam sobie wczoraj wieczorem stary odcinek Kuby Wojewódzkiego z Marią Czubaszek, której lubiłam słuchać. Rozmawiali o różnych celebrytach, w tym też o rapującym Krzysztofie Ibiszu, który zrobił to jakoś charytatywnie w 2011 roku. Puścili fragment, skomentowali itd.
Godzinę później wrzuciłam na instastory jakąś piosenkę i kto ją wyświetlił? Oficjalny profil Krzysztofa Ibisza :lol:

To nie wiem czy nie zepsuję przyciągnięcia, ale każde moje insta story ogląda oficjalne konto Krzysztofa Ibisza i Leszka Stanka :lol:
nina19888

Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Scarlett » 5 lip 2020, o 17:11

Eee to nie zepsułaś, bo moje tylko po oglądaniu go w TV :lol: gdyby nie to, to pewnie by nie wlazł :lol:
Teraz włączę se Leszka :haha:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 537 razy
Otrzymał podziękowań: 2285 razy

Postprzez AnnMargaret » 6 lip 2020, o 23:07

To i ja się pochwale małym przyciągnięciem :)
Co jakiś czas wypisuje sobie swoje cele w specjalnym zeszycie. I przypomniało mi się o tym zeszycie wczoraj :D Zapisałam sobie m.in cel odnośnie przyciągania do siebie odpowiednich klientów.
I tadaam, dzisiaj napisały do mnie dwie dziewczyny zainteresowane moją ofertą :hopsa
Dodatkowo wchodzę później do kuchni, a tam gazeta otwarta na artykule z Dorotą Gardias o tytule " Pozytywne myśli przyciągają dobre rzeczy" :sun
Jesteś tylko człowiekiem i aż człowiekiem. Możesz wszystko i nie musisz nic.
AnnMargaret

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Amazonka » 7 lip 2020, o 21:13

Miałam dzisiaj dwie śmieszne sytuacje. Siedzę w pracy, klikam, i tak ni z gruchy ni z pietruchy rozmyślam sobie o jednej scenie z któregoś z filmów ze spider-manem. Zaczęłam myśleć o czymś innym, a po jakiejś chwili słyszę, jak jedna z dziewczyn z działu handlowego nagle do słuchawki do klienta powiedziała coś o... spider-manie :shock: A wieczorem przeglądałam internety, czytałam informację o pladze komarów gdzieś w Norwegii. Dosłownie parę sekund później ojciec wpada do pokoju i nagle zaczyna nawijkę o komarach :lol: Takie głupotki ale mnie rozbawiły :D
Oczywiście, że to się dzieje w twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?
Amazonka

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez magicmind » 8 lip 2020, o 01:23

Jako ,ze lubię robić sobie różne zabawy z PP ostatnio mnie naszło ,że przyciągnę sobie coś dziwnego.
I tak sobie myślę jakie by dać zadanie PP co by mnie zaskoczyło a nie miało za łatwo.
Myślę sobie no dobra pokaż mi "Królika który ma skrzydła", w końcu nigdy nie widziałem królika co ma skrzydła wiec to coś dziwnego.
Minęło chyba 5-10 min, przeglądam maila i zainteresował mnie mail z Pinterest, pomyślałem zobaczę co tam ciekawego jest. Wchodzę a tam co? Królik co ma skrzydła :bigsmile https://pl.pinterest.com/pin/354658539385814228/ https://pl.pinterest.com/pin/782078291520715039/

Oczywiście później widziałem kolejne króliki ze skrzydłami.

Pomyślałem ,że może królik ze skrzydłami jest za mało dziwny, wiec wymyśliłem sobie że chce zobaczyć rybę która ma skrzydła i lata.
Tym razem wszechświat postanowił się ze mną pobawić, i nie odpowiedział tak błyskawicznie (może opór) ale bawiłem się dalej.
Po kilku dniach wszechświat podesłał mi taki filmik:
https://streamable.com/lik7h2?fbclid=Iw ... _1VLHTSlxM

Uśmiałem się ale stwierdziłem ,że nie o to mi chodzi :bigsmile
Drążyłem dalej temat i dzisiaj Wszech dał mi prawdziwe skrzydlate ryby.
Wiedzieliście ,że latające skrzydlate ryby naprawdę istnieją :haha:

Pamiętam jak w dzieciństwie jeden dzieciak mi powiedział ,że są ryby które potrafią latać. Mówię mu tak wiem, delfiny i łososie , ale one skaczą a nie latają. A on na to:" nie są takie co mają skrzydełka i latają nad wodą " myślałem ze widział w bajce albo mnie wkręca , jednak miał racje :mrgreen:
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 121 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Slonce » 8 lip 2020, o 16:14

Ja ostatnio przyciągam promocje. Bardzo chciałam obejrzeć serial, który był dostępny tylko na jednej płatnej platformie i tak sobie pomyślałam, że głupio płacić jak nie mam pewności, czy mi się spodoba, bo widziałam tylko zwiastun. I myślę, że fajnie byłoby mieć możliwość obejrzeć go za darmo i, że przecież mogę sobie to przyciągnąć. Niedługo po tym dostałam info, że mogę sobie przetestować platformę przez miesiąc za darmo :) 

Potem pomyślałam, że fajnie byłoby mieć internet za free przez dłuższy czas i niedługo po tym okazało się, że jest taka promocja, która mi to umożliwia.
Slonce

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy

Postprzez cabochard » 8 lip 2020, o 22:20

Ostatnio przyciągam rzeczy za darmo: zestaw do rysowania węglem i słownik :sun :kwiatek <3
cabochard

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień