Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez niweleta » 15 lut 2019, o 13:45

Tak jak chciałam, dostałam taką propozycję współpracy z nowej i ze starej pracy, że od teraz będę zarabiać dwukrotność moich obecnych zarobków :party

Za ten post autor niweleta otrzymał podziękowanie od
Świetlista
niweleta

Podziękował : 26 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy

Postprzez Nimfka » 15 lut 2019, o 19:23

Przyciągnęłam wiadomość na messengerze. Ostatnio tak siedziałam i zaglądałam do folderu „inne” w tym komunikatorze i mialam taką luźną myśl, że fajnie by bylo gdyby ktoś obcy coś do mnie napisał. Od tak, widzi mi sie. I zaznaczę, że wcześniej bardzo rzadko dostawałam wiadomości od nieznajomych.
I co? Dzisiaj patrze a tu informacja, że ktoś do mnie napisał. Nie mialam sprezycowane co, bo byla to naprawdę luźna myśl, bez parcia i żadnych oporów czy większych oczekiwań. Od takie „byłoby miło”. 8-)
Ty osobiście zaprosiłeś na scenę swego życia każdy fragment tego doświadczenia. A uczyniłeś to poprzez własny proces myślenia.
Proś, a będzie ci dane - Esther i Jerry Hicks
Nimfka

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy

Postprzez Niezależna77 » 18 lut 2019, o 11:34

Aaaaaaa....... I byłabym zapomniała:-)
Wygraną w lotto też sobie przyciągnęłam. Stwierdziłam, no to wszechświat weź się do roboty i kopsnij mi jakąś dużą wygraną w lotto i w następnym losowaniu trafiłam piątkę:-) Sęk w tym, że nie poprosiłam o szóstkę tylko o dużą wygraną:-)
I mam też dowód, że PP działa nawet jeżeli się o nim nie wie. Moja przyjaciółka z mężem starali się o dziecko.
Jakoś długo im nie wychodziło, w końcu P. doszła do wniosku "nie to nie, będzie co ma być" I po mniej więcej miesiącu zobaczyła 2 kreseczki na teście:-)
Z perspektywy czasu myślę, że dużo tego, nawet pomimo moich stresów, smuteczków i depresyjek.
Dużo, a będzie jeszcze więcej:-)

Za ten post autor Niezależna77 otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Świetlista
Niezależna77

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez sol » 18 lut 2019, o 18:00

Ostatnio, osoby, których nie widziałam po kilka lat. Pomyslalam i materializowały się np w sklepie, gdzieś tam w oddali.
Koniki - marzyłam o możliwości dotknięcia , przytulenia się do konika. To w zeszłym roku się spełniło.
A na dodatek ... ostatnio, otrzymałam propozycję -* nie chciałabyś się nauczyć jeździć konno? Tak mi to jakoś do ciebie pasuje* - za darmo. :dance

Nie wiem czy już tego nie pisałam. Jak byłam dzieckiem, pamiętam jak dziś... kopałam piłkę ( były mistrzostwa ) i nagle z takim przekonaniem, pomyślałam i powiedziałam do siebie,że kiedyś pojadę do kraju x. Tak to czułam.
Oczywiście o tym zapomniałam na wieele wieeele lat.
Jako osoba dorosła, faktycznie tam pojechałam i nawet mieszkałam, przez długi czas. :sun :bigsmile
sol

Podziękował : 22 razy

Postprzez asia8564 » 18 lut 2019, o 18:01

Jako ,że jestem wolna i nie mam chłopaka marzyłam sobie aby dostać bukiet czerwonych róż i w niektóre dni po pracy dorabiam sobie jako pokojówka i tak w walentynki gość zostawił bukiet czerwonych róż w ramach podziękowań za sprzątanie :) Czytam teraz książkę i nie mogę napatrzeć się na piękne kwiaty w wazonie ,które zdobią mój pokój :)

Za ten post autor asia8564 otrzymał podziękowanie od
Świetlista
asia8564

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Postprzez sol » 18 lut 2019, o 18:32

Przed chwilką , zajrzałam na konto bankowe. Pani, która kiedyś coś ode mnie kupowała ( zapłaciła już dawno) , pomyliła się i zrobiła przelew na moje konto dzisiaj. Kwota niewielka,ale jednak to pieniądze. :kwiatek
Od razu skontaktowałam się i powiedzialam,że nastąpiła pomyłka i chciałam oddać pieniądze.
Pani powiedziala,żebym te pieniądze zatrzymała :sun nie chce zwrotu absolutnie.

<3

Za ten post autor sol otrzymał podziękowanie od
Świetlista
sol

Podziękował : 22 razy

Postprzez eMka » 18 lut 2019, o 22:05

Czeeeść :sun
Dawno mnie tu nie było, bo nie czułam takiej potrzeby, ale dostałam powiadomienie o wiadomości i weszłam. Co tam u Was? U mnie wiele zmian, szczególnie w przeciągu ostatniego roku. W styczniu 2018 zrobiłam sobie mapę marzeń i stopniowo się spełnia to, co tam umieściłam. Spotkałam big <3, niedługo powiemy sobie sakramentalne "tak" :lovki
A na koniec rada dla nowych użytkowników: najlepsze skutki przynosi wyrażenie intencji, uwierzenie, ze na pewno się uda i zluzowanie, zmniejszenie ciśnienia na realizację.

Trzymajcie się :twohearts
"Dziś wiem, że mogę mieć wszystko to co chcę.
I to co kiedyś było dla mnie mało ważne,
Stało się sensem moich marzeń, moich pragnień.
Wszystko przez niego, to fakt."

Za ten post autor eMka otrzymał podziękowanie od
Świetlista
eMka

Podziękował : 77 razy
Otrzymał podziękowań: 40 razy

Postprzez California » 20 lut 2019, o 10:45

Przyciągnęłam sobie świetnego recenzenta i piąteczkę od niego oraz piąteczkę z całej obrony 8-) Przed obroną miałam też często myśli, że fajnie by było wylosować pytania, na które jestem w stanie dużo odpowiedzieć i wszystko złożyło się tak świetnie, że wylosowałam pytania takie, jakie chciałam :banan
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." Earl Nightingale

Za ten post autor California otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Świetlista
California

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez osa » 21 lut 2019, o 00:59

<33 Pierścionek <33 Śliczny złoty z szafirami i diamencikami. Oglądałam foty na insta i trafiłam na cudne pierścionki zaręczynowe :sun Tak mi się spodobały 2 z nich , że sobie zapisałam foty w telefonie. Oczywiście nie chodziło o zaręczyny :shock: bo o nich nie marzę, nie planuję, ani nawet nie myślę, ale o to że pierścionki były prześliczne. Minęło kilka dni i wywaliłam zdjęcia z telefonu bo po co to trzymać i zaśmiecać . No i dzisiaj mój znajomy przyniósł mi biżuterię do sprzedania :D :D . Były tam łańcuszki, kolia, kolczyki i pierścionek. Wszystko oczywiście wysoko wycenione. Spodobał mi się pierścionek i kolczyki i zdecydowałam się je kupić :sun Dodam tylko że pierścionek był wyceniony na czterokrotność ceny jaką za niego zapłaciłam. :sun A teraz wieczorem przeglądając inny folder ze zdjęciami w telefonie trafiłam na te zapisane kiedyś zdjęcia pierścionków. I wiecie co? Jeden z nich wygląda identycznie jak ten mój dzisiaj kupiony :lovki Różni się tylko kolorem kamieni. Tzn ja mam ciemne szafiry i brylanty, a w tamtym są szmaragdy i brylanty. <3
osa

Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Ignited » 21 lut 2019, o 08:06

Uszanowanko

Początek tego roku to jest dla mnie totalne szaleństwo.
Prawdę mówiąc nie praktykuję świadomie PP, pracuję na celach. Planuję każdy jeden dzień i to egzekwuję. (W ten sposób programujemy swoją podświadomość, taka moja teoria.)
Co nie znaczy, że nie wierzę w PP. Po prostu nie bawię się z technikami i kształtuję swoje przekonania czy tam mindset i robię k#### swoje. Tak odwalam po prostu robotę, kiedyś myślałem, że mi z nieba spadnie bo PP. Teraz nie czekam na gwiazdkę z nieba tylko sobie ją biorę.

2018 rok to był naprawdę dobry rok pod kątem nowych doświadczeń, podróży, relacji i rozwoju. Zasiałem ziarno, a teraz zbieram plony na wielu polach.
Pewne rzeczy poszły totalnie nie po mojej myśli. Np. w pracy nie udało mi się zrealizować moich celów i wreszcie dojrzałem do decyzji, że jeżeli nie mogę realizować moich planów w pracy na tyle ile chcę je realizować to nic mnie tam nie trzyma. Podjąłem decyzję, zanim zdążyłem się zorientować co moje miasto ma do zaoferowania, dostałem propozycję zatrudnienia. Dostałem o 1/6 więcej hajsu niż było podane w ofercie, bez zająknięcia, bez żadnych negocjacji. Zgodzili się z uśmiechem na twarzy. Teraz myślę, że powinienem chcieć 1/4 więcej ale trudno :D I tak będę zarabiał o wiele więcej niż do tej pory i na tej zmianie nie zamierzam poprzestawać. ;>

Praca to jedno, myślę, że w tym roku będę mógł się tytułować przedsiębiorcą ale to ziarno póki co kiełkuje. Nie mam ciśnienia, nawet jeśli nie w tym roku to jest nieuniknione. :) Wiem to i każdego dnia, krok po kroku idę po swoje.

Też kiedyś sobie zrobiłem listę na idealną partnerkę, dawno do niej nie zaglądałem ale myślę, że mam co chciałem poza jednym szczegółem. :D W to totalnie nie wierzyłem bo realnie patrząc nie było takiej opcji ale jest na tym forum ktoś kto mi mówił. "Zobaczysz, że coś z tego będzie" - mniej więcej to było z rok temu jak nie więcej. No i teraz okazuje się, że coś z tego będzie. Na to nie mam żadnego wpływu poza moim urokiem osobistym. heh :D

Skala zmian które się teraz dzieją jest ogromna i na równie ogromny plus.
Pod koniec roku usłyszałem od kogoś kogo widuję raz na jakiś czas.

"Zawsze jak się z Tobą widzę to się zastanawiam kim będziesz za kilka lat"
Przyjąłem to z pobłażliwym uśmiechem na twarzy ale patrząc wstecz myślę, że najlepsze rzeczy i naprawdę wielkie rzeczy są jeszcze przede mną. :) Mega ważne jest jakimi ludźmi się otaczamy, nie zdawałem sobie sprawy ze swoich predyspozycji dopóki nie wpadłem pomiędzy odpowiednich pozytywnie nastawionych ludzi, a i tak na początku nie wierzyłem.

Mój sekret?

1. Decyzje, decyzje, odważne decyzje. Nie można stać w miejscu, jeżeli coś Ci stoi na drodze, jesteś nieszczęśliwy w związku, nie możesz się realizować, zarabiasz mniej niż uważasz, ze powinieneś/powinnaś to znak, że czas na odważne decyzje.

2. Cele, wizja, dyscyplina. Bez tego można tylko błądzić w życiu i bujać w obłokach. Możesz marzyć i robić miliard technik mieć najlepszy pomysł na biznes. Bez konsekwentnego działania i pracy w to włożonej nie wróżę Ci wielu sukcesów. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

3. Ludzie, wiem z doświadczenia, że fajnie jest być "najmądrzejszym" w swoim środowisku, mieć respekt itd ale zdecydowanie warto zadbać o to żeby otaczać się ludźmi lepszymi od siebie. Uczyć się od nich, inspirować, wdrażać dobre rzeczy do swojego życia. Nigdy nie będzie to 100% ale trzeba mieć tych ludzi w swoim gronie znajomych.
Niestety teraz przekonałem się, że nawet moi bliscy być może nieświadomie podcinają mi skrzydła.
"Coooo, tyle sobie zażyczyłeś na rozmowie o pracę?" "Na pewno dasz sobie radę?" Itd. Po prostu mamy inną mentalność, dlatego warto zadbać o pewien % ludzi którzy są od nas lepsi, odnoszą sukcesy i są po prostu skuteczni.

4. Praca nad sobą, ciągła edukacja, poszerzanie horyzontów.

5. Klasyk, wychodzenie ze swojej strefy komfortu. To co jest znane i bezpieczne z reguły nas nie rozwija.
Najwyższe szczyty nie są najbezpieczniejsze, wchodzenie na nie bywa nieco przerażające. Możesz sobie odpuścić i podziwiać szczyt z dołu czy nawet zatrzymać się tuż przed nim jeśli się boisz. :)

No i jeszcze jedno, jak się odważysz i wejdziesz na ten szczyt to okażę się, że wcale nie jest najwyższy. :roll:

6. Ambicje i poczucie własnej wartości, stać się na o wiele więcej niż Ci się wydaje i co ważne zasługujesz na to.

Czas robi swoje. A Ty?

Pozdrawiam cieplutko i życzę wielkich sukcesów. ;)

Za ten post autor Ignited otrzymał podziękowania - 2
Liberi, osa
Ignited

Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień