Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez cabochard » 15 sty 2019, o 18:30

@ AnkA12, co to za hobby?
:)

EDIT by Born
Proszę nie robić OT.
cabochard

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Born1975 » 17 sty 2019, o 02:50

Jak byłem małolatem, to chciałem poznać arabską księżniczkę (pod wpływem Księgi tysiąca i jednej nocy). Marzenie właśnie się spełnia, dziewczyna wygląda po prostu prześlicznie. Ale nie przewidziałem jednego: że moja księżniczka nie będzie gadać w żadnym ludzkim języku :mrgreen:
Yo soy quien quiero ser :D
Born1975

Podziękował : 848 razy
Otrzymał podziękowań: 603 razy

Postprzez Świetlista » 17 sty 2019, o 21:06

:shock: ....to w jakim mówi ? :o
Świetlista

Podziękował : 374 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Born1975 » 17 sty 2019, o 21:24

Karla napisał(a)::shock: ....to w jakim mówi ? :o

Po arabsku.

Kończymy OT
Yo soy quien quiero ser :D
Born1975

Podziękował : 848 razy
Otrzymał podziękowań: 603 razy

Postprzez mrO » 18 sty 2019, o 07:28

Z racji bycia lekarzem co jakiś czas muszę odbywać staże na wyznaczonych przez izbę oddziałach w szpitalu. Od początku grudnia robię chirurgię, więc musiałem pogodzić się z tym ze co jakiś czas będę musiał chodzi i asystować przy operacjach, co po prostu mnie nie pociąga. Nie podoba mi się to i tyle w temacie, koniec, kropka i wcale nie ma to nic związanego ze strachem przed krwią czy widokiem "ludzkich bebechów". Jednak w tyle głowy zawsze miałem myśl "no kurde jesteś już tutaj prawie 6 tydzień na oddziale i aż dziwne że jeszcze nie asystowałeś przy żadnej operacji". We wtorek dosłownie machnąłem na to ręką "dobra..... co ma być to będzie, jeśli będę potrzebny to pójdę".
W środę przychodzą do pracy, zobaczyłem siebie rozpisanego do operacji, w czwartek również, dzisiaj pewnie też pójdę na blok.
A najśmieszniejsze jest to że zaczyna mi się to podobać :lol:
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
asia8564
mrO

Podziękował : 118 razy
Otrzymał podziękowań: 359 razy

Postprzez niweleta » 19 sty 2019, o 12:32

Musiałam iść do lekarza. U mnie w przychodni jest rejestracja elektroniczna, więc sprawdziłam przez neta i na ten dzień na którym mi zależało nie było żadnego wolnego terminu do mojej ulubionej lekarki. Więc wybrałam termin u innej, której nie lubię, no ale musiałam iść akurat w ten dzień, a to była jedyna możliwa opcja. Pomyślałam jednak, że fajnie by było jakby coś się stało i wylądowałabym u tej mojej ulubionej. Bez ciśnienia, ale fajnie by było. Wieczorem jak kładłam się spać to mnie coś tknęło, żeby wejść jeszcze raz i sprawdzić czy nic się nie zmieniło na rejestracji. I co? Zwolnił się jeden termin do mojej ulubionej, akurat w ten dzień w który chciałam, więc się szybko przepisałam :D
niweleta

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Postprzez wolves » 30 sty 2019, o 16:33

Dopiero co mówiłam kotu, że chyba powinnam mu zapewnić towarzystwo, bo nudzi sie gdy jestem w pracy, a dzisiaj dzwoni właścicielka mieszkania, że w drugim pokoju chciałaby zamieszkać dziewczyna która ma kota ;)
wolves

Podziękował : 96 razy
Otrzymał podziękowań: 74 razy

Postprzez cabochard » 2 lut 2019, o 20:38

Natrafiłam niedawno na mało znany skecz kabaretowy, którego szukałam bodajże z rok temu.
cabochard

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Postprzez Świetlista » 3 lut 2019, o 21:37

Bardzo uważajcie na to co zapiszecie ...Jak poziom świadomości wzrasta częściej działacie z poziomu serca to Wasze myśli stają się rzeczywistością :) .Przykład z dnia dzisiejszego -nie bardzo miałam chęć by spotkać się z parą znajomych czemu dawalam wyrazy w sposób stanowczy acz grzeczny.Wobec nalegań drugiej strony oraz pytan o której będę napisałam określona godzinę ( ktora roznila się nieco od mojej planowanej godziny wyjazdu).Co potem nastąpiło ...Nagle ugrzezniecie na drodze dojazdowej , problemy z wyciągnięciem auta zakończone ostatecznie sukcesem oraz....dotarcie na dokładnie taka godzinę jaka napisałam w wiadomości ...Sama się śmiałam z precyzji mojej bądź co bądź intencji :D
Świetlista

Podziękował : 374 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez niweleta » 4 lut 2019, o 12:45

Karla napisał(a):Jak poziom świadomości wzrasta częściej działacie z poziomu serca to Wasze myśli stają się rzeczywistością :)

Haha dzisiaj właśnie się tak poczułam :) godzinę temu robiłam kilka przelewów i stwierdziłam, że to czas zmienić pracę na lepiej płatną. Dosłownie 20 min później zadzwonił telefon i zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną :sun
niweleta

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 45 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień