Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Margot » 10 cze 2014, o 13:25

Proste pytanie, dowody na to, że PP działa.

Ja zacznę od psa.
Zawsze, całe swoje dzieciństwo chciałam mieć psa. W każdym liście do Mikołaja był pies, jakiś duży. Ale wtedy nie mogłam go mieć, nawet się później okazało, że mam dość silną alergię na sierść i tym bardziej zdawało się, że nic z tego nie wyjdzie, chociaż nigdy nie przestałam myśleć "jak będę dorosła to będę mieć psa", jakoś nigdy myśl, że może być inaczej mi do głowy nie przyszła.

2011 rok, Mikołajki. Mama przyprowadza do domu psa, którego ktoś podobno wyrzucił z auta.
No i ten pies teraz robi sobie ze mnie podpórkę i leży na moich kolanach. Nagle, kiedy tylko pojawiły się możliwości, sam do mnie przyszedł i bez wątpienia żyje ze mną, a nie obok mnie. Jest "idealnie wyważony" że tak powiem, skrojony pode mnie. Najwyraźniej musiałam poczekać, aż się ta kulka urodzi :mrgreen:

Inną rzeczą są pieniądze. Za każdym razem, kiedy by się mogły przydać to pojawią się, chociaż zgodnie z "logiką" nie powinnam ich mieć. Nie są to jeszcze duże sumy, ale popracuje nad tym ^^

Przyciągnęłam też chłopaka, a potem rozstanie z nim. Ostrzeżenie, żeby naprawdę uważać czego sobie człowiek życzy, bo taka niby zwykła wizualizacja często przeradza się w zamówienie, a co ma Wszechświat zrobić? On nie ignoruje Twoich zamówień, zwłaszcza takich, w które wkładasz dużo emocji i to negatywnych.

Może przykłady są raczej z tych lekkich, ale wiem, że z dużo z was ma naprawdę imponujące osiągnięcia, więc dzielcie się dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze świadomym przyciąganiem :)
Margot

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Skarbnica Zrealizowanych Przyciągnięć

Postprzez Alter_Ego » 12 cze 2014, o 15:03

Hi Everyone!

Skoro wszyscy na tym forum zajmujemy się przyciąganiem, kreowaniem marzeń to pewnego dnia napotykamy owoc, czyli zrealizowane pragnienie.
Pochwalmy się, co udało nam się zrealizować i pójdźmy dalej... wrzucajmy tutaj nawet przyciągnięcia znalezione w internecie, lub te które usłyszeliśmy od znajomych czy rodziny. Zróbmy z tego tematu skarbnicę... motywującą skarbnicę zrealizowanych przyciągnięć.
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Renata » 13 cze 2014, o 11:16

Podam przykład zbiorowego przyciągania, który w sumie doskonale pokazuje, jak działa taka kolektywna świadomość, takie zbiorowe skupienie na temacie.
O czym mowa?
Kto ogląda tv, nawet od czasu do czasu, to wie, jak przed paroma dniami głośno było o dziecku zostawionym przez ojca w samochodzie w upalny dzień. Temat budził wiele kontrowersji, no bo jak można iść do pracy i nie pamiętać, ze własne dziecko zostało w aucie :o
PP mówi, ze podobne przyciąga podobne, ale nie ze identyczne. A tu okazuje sie, ze jednak czasami tak. Wczoraj odnotowano dwa kolejne przypadki takich samych zdarzeń, tyle ze dzieci udało sie uratować.
Zobaczcie na tym przykładzie, jaka jest siła myśli i emocji zebranych w jedna całość. To jak bomba :shock:

PS. Gdyby tylko telewizja umiała nas bombardować pozytywnymi newsami, myślę, ze dużo dobrego zrobiłaby dla ludzkości :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 756 razy

Re: Skarbnica Zrealizowanych Przyciągnięć

Postprzez Calcifer » 13 cze 2014, o 12:38

Jest ich tyle, że aż ciężko wyróżnić którekolwiek bo zazwyczaj takie przyciągnięcie to zestaw przeróżnych sytuacji, myśli, okoliczności o których można by pisać godzinami :) Ale teraz przychodzi mi na myśl pewne przyciągnięcie, które akurat jest bardzo czytelne :)

Oba przyciągnięcia dotyczą mieszkań :)

Jak trafiłem na Warszawę to wraz z bratem zacząłem szukać mieszkania do wynajęcia. Chciałem wynająć takie mieszkanie by było blisko mieszkania mojej mamy (ona trafiła na Warszawę z rok przede mną) w myśl tego że warto trzymać się razem :) Co się okazało? Wchodzę na gumtree a tu mieszkanie dokładnie takie jakie chciałem : dwupokojowe, bardzo tanie, ze świetnym właścicielem - idealne na rozpoczęcie nowej drogi życia :) Co więcej... z okna mojego pokoju widziałem blok w którym mieszka moja mama :D To było coś! :D

Drugie przyciągnięcie dotyczy okresu w którym zmieniałem wyżej wymienione mieszkanie. Wypowiedziałem je i do momentu znalezienia sobie czegoś nowego mieszkałem w lokalu firmy którą prowadziłem (w sumie miałem tam lepsze warunki jak w mieszkaniu które wynajmowałem i które opisałem powyżej :D). I tak sobie wtedy pomyśleliśmy z bratem, że to bez sensu że nasza mama wynajmuje coś osobno z obcymi ludźmi a my osobno i wpadł nam pomysł, że fajnie by było mieszkać razem (dodam że moja mama jest mega wyluzowana, nie prawi mi morałów, nie układa życia, nie matkuje mi a po prostu jest jak moja przyjaciółka :)) i co się stało? Akurat w tym czasie... dwójka współlokatorów z mieszkania w którym mieszkała moja mama w jednym czasie złożyła wypowiedzenie! :D Takim oto sposobem, zwolniły się dwa pokoje i mogliśmy mieszkać sobie w trójkę :D

Jeszcze na pewno dodam tu kilka wpisów, ale to było pierwsze co przyszło mi do głowy jako taki bardzo klarowny przykład przyciągania :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez James » 13 cze 2014, o 12:42

A gdzie Happy wcześniej mieszkałeś, przed Warszawą, jak mogę spytać? :D
James

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Calcifer » 13 cze 2014, o 12:49

Białystok, Ostrów Mazowiecka :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez dariaanna » 13 cze 2014, o 12:52

A dla mnie oba największe i najlepsze koncerty są inspiracją i przykładem, że jednak coś tam działa. Myślę, że to jest kwestia emocji z tym związanych, nie odczuwam wtedy braku czy ciśnienia, tylko jestem bardzo podekscytowana i pozytywnie nastawiona. W obu przypadkach wszystkie okoliczności były tak bardzo sprzyjające, że aż ciężko w to uwierzyć. Oba koncerty odbywały się w trakcie sesji na studiach. W tym roku jechali ze mną jeszcze znajomi, którzy studiują i też wszystko się tak złożyło, że nie było egzaminów w ten dzień. Ja miałam przez chwilę moment kryzysowy i prawie bym na ten koncert nie pojechała, ale jakimś cudem wszystko się poukładało, mimo że wcale nie byłam spokojna tylko właśnie powtarzałam sobie, że muszę tam być, muszę i nie ma innej opcji. Poza tym zawsze te dni w których są koncerty jakoś idealnie układają się po mojej myśli, zawsze mam super miejscówkę :D tak żeby wszystko dobrze widzieć i w ogóle dzieją się różne niesamowite rzeczy, które ciężko jest opisać, ogólnie chodzi o to, że wtedy wszystko idealnie układa się po mojej myśli, a takie dni rzadko mi się zdarzają. :)
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez James » 13 cze 2014, o 12:58

dariaanna napisał(a): ogólnie chodzi o to, że wtedy wszystko idealnie układa się po mojej myśli, a takie dni rzadko mi się zdarzają. :)

Przeczytaj to, Dariaanna :D

dariaanna napisał(a): a takie dni rzadko mi się zdarzają. :)

:)
James

Postprzez dariaanna » 13 cze 2014, o 13:00

Wiem, wiem James, smutne to. Ale może uda mi się kiedyś odtworzyć te wszystkie uczucia, jakie mam zawsze przed koncertem i wtedy będzie to codziennością :).
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez James » 13 cze 2014, o 13:03

Chodzi mi bardziej o to, że lepiej by może było, gdybyś nie kreowała tych rzeczy. Możesz napisać i powiedzieć - "... a takie dni często mi się zdarzają...", bądź nawet "...a takie dni zawsze mi się zdarzają...". No, nie lepiej? :D
James

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień