Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Scarlett » 20 sty 2018, o 01:31

Ja mam na myśli forum, nie filmiki :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1581 razy

Postprzez Born1975 » 20 sty 2018, o 01:34

Wiem Scarlecia, ale jest tego za dużo. Ale ok, jak będę miał koncepcje na taki temat, to go napiszę. Muszę sobie to wszystko poukładać w głowie, by miało to sens.
No Dejes De Soñar :D
Born1975

Podziękował : 828 razy
Otrzymał podziękowań: 572 razy

Postprzez cabochard » 20 sty 2018, o 15:27

Born1975 napisał(a):I działa w dwie strony-Ty bierzesz informację z egregora, ale dodajesz też swoją

A to w jaki sposób zachodzi? Że dając temu uwagę, daję swoją energię tak?
cabochard

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Scarlett » 20 sty 2018, o 15:33

Pola morficzne to takie zbiorowe pole informacji.
Co pomyślisz kiedy powiem "krzesło"? Że to mebel na którym możesz usiąść. I nawet jeśli wystawiłabyś wszystkie krzesła z domu i udawała, że ich nie ma, inni ludzie wciąż będą je mieć i krzesła będą istnieć. Ale jeśli wszyscy ludzie na całym świecie postanowiliby, że krzeseł nie ma to one po prostu by zniknęły.
Kiedyś też wspominałam o imigrantach. Dlaczego Halinkę zaatakowali imigranci w Kolonii skoro miała dobre wibracje i inne irytujące mnie frazy? Bo pole morficzne zasilił strach przed imigrantami.
Dlaczego związek X i Y się rozpada skoro było cudownie? Bo X i Y jako para mieli już własne pole morficzne. Te pola się stwarza (np. absolwenci warsztatów Kasi i Piotra mają własne Pole). Kiedy pan Y miał jakieś obawy, pani X je przechwycała na zasadzie swoich obaw. Czuła, że coś jest nie tak i inne tego typu rzeczy. Tak jakby przeszły poprzez to pole także i na nią. Zaczęli wspólnie rezonować obawami. Związek się rozpadł.
To jest informacja, która jest gdzieś w eterze. Zostało to wyjaśnione naukowo. Jak będę miała chwilę to stworzę wątek.

A teraz naprawdę koniec offtop.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez asia8564 » 26 sty 2018, o 20:52

Drobnostki ale od czegoś trzeba zacząć.
Mamy problemy z nową pracą i zostałam bez pieniędzy z racji ,że mam mnóstwo wydatków a wypłata powinna być już 5 dni temu tak bardzo pragnęłam pieniędzy i tak dziś znalazłam w starych torebkach ok 20 zł a dziś wracając z pracy piękne 10 zł na ulicy ;) Oglądałam zdjęcia jednej celebrytki gdzie wypoczywała na Dominikanie , tak strasznie się nakręciłam na ten kraj a z racji tego ,że grywam w konkursach wchodzę sobie dzisiaj a tam konkurs w moim ulubionym sklepie gdzie właśnie można wygrać wycieczkę dla 2 osób na Dominikanę .
asia8564

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Likana » 28 sty 2018, o 11:31

Ostatnio przez jakiś czas myślałam o tym, że fajnie byłoby popracować z domu... i zapomniałam o tym. Za jakies ok 2, może 3 tygodnie szefostwo samo zaproponowało, że pewnie lepiej byłoby mi się skupić pracując z domu. Na razie 1-2 razy w tygodniu, akurat nie w te dni, w które bym chciała... ale kiedy wcześniej sama o tym wspominałam nie było takiej opcji (przez ostatnie 3 lata)... a teraz propozycja sama wyszła z góry. Jupiii :party :brawo :D
Dzień wczorajszy dzisiaj jest tylko wspomnieniem, a jutrzejszy dzisiaj jest tylko marzeniem. Niech dzień dzisiejszy obejmie przeszłość cichym wspomnieniem, a przyszłość - miłością i oczekiwaniem.
Joseph Murphy 'Zdobądź bogactwo i odnieś sukces'
Likana

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez mrO » 29 sty 2018, o 20:10

Od jakiegoś czasu chciałem o tym napisać, ale tak jakoś podchodziłem do tego z uśmiechem bo nic szczególnego to nie jest, ale jednak zawsze coś no i jest związane z forum.
Dotyczy to tego jak zostałem tutaj moderatorem :lol: Więc wracając do momentu kiedy został ogłoszony nabór na moda faktem jest że coś tam o tym myślałem aby się zgłosić jednak w ogóle nie miałem na to parcia. Byłem nastawiony na to "No może by tak napisać, ale po co mi to. A w ogóle to nowy tutaj jestem, wiec nie będę się wychylać". Nie pamiętam dokładnie ile to wszystko trwało, ale z tego co pamiętam to przez kilka dni nabór był otwarty, a ja za każdym razem widząc je podchodziłem do tego tak jak opisałem wyżej. Nowy moderator został wybrany, a mi było to wszystko jedno. Po jakimś czasie dostałem propozycje bycia modem, bo zwolniło się miejsce. Widocznie nie było chętnych :D
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 246 razy

Postprzez Scarlett » 29 sty 2018, o 20:15

Hahaha :lol:
Jak Ignited nie mógł być już modem, to od razu z Damianem wytypowaliśmy Ciebie - bez naborów :lol:
A tu takie cuda się zadziały :D
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
mrO
Scarlett

Postprzez Clover » 5 lut 2018, o 13:35

Nie wiem czy podciągnąć to pod przyciągnięcie czy pod zmianę rzeczywistości właściwie ale do sedna-
byłam z Moim Miłym u jego siostry, która ma 2 dzieci no i jedno z nich mówi, że chciałoby się ze mną pobawić takim super piaskiem, którym można się bawić w domu, mówię ok bo wiem o co chodzi. Szuka, szuka i znaleźć nie może, no nic mówię trudno, że już widziałam, że się bawili i jak ta zabawa- na co Młoda zdziwiona mówi, że to nowy zestaw, jeszcze nie otwarty i że ze mną właśnie chciała rozpakować. No ale jak? Przecież widziałam MMS od ich mamy jak się przy stole bawią piaskiem, a Młoda nie jest dzieckiem które klamie, po za tym bardzo zdziwiona była jak jej powiedziałam. Podejrzewam jakiś skok, bo po 1 MMSa nie mam w wiadomościach, a po 2 Młoda nie mogła znaleźć zestawu tam, gdzie go położyła.
Takie cuda, pierwszy mój namacalny dowód na skok, nadal jestem w szoku :thinking :lol:
Clover

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez cabochard » 5 lut 2018, o 22:34

Naprawdę trzeba uważać, bo im wyższe wibracje tym szybsze manifestacje i to nie tylko pozytywne. Niektóre fale się kasują, stąd nie wszystko się materializuje.
cabochard

Podziękował : 34 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień