Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Kerosene » 8 lut 2018, o 16:01

Opiszę tutaj najmocniejsze działanie prawa przyciągania, jakie mi się przytrafiło.

Kiedy byłem na studiach i pracowałem, to mieszkałem w akademiku, w którym już miałem dość mieszkania, szczególnie po kilku sytuacjach, które uruchomiły we mnie silne emocje chęci wyprowadzki na już. Tylko nie wiedziałem, jak mam to zrobić bez pieniędzy na kaucję i do tego został wtedy tydzień do przerwy świątecznej, ale ja postanowiłem, że się wyprowadzę jeszcze przed świętami, pomimo że moja mama mówiła, żebym poczekał do Nowego Roku, ale ja byłem w takich emocjach, że wiedziałem, że się przeprowadzę i znajdę ten pokój jednoosobowy.
Pracowałem wtedy w sklepie monopolowym, dorywczo, i tak sobie wtedy myślałem, że fajnie by było móc sobie więcej dni popracować, żeby zarobić na kaucję, i co? I wtedy mój szef zapytał się mnie, czy nie chciałbym wziąć sobie dodatkowych dni - i tak dzięki temu uzbierałem na kaucję i w tym czasie sumiennie szukałem pokoju; dzwoniłem, sprawdzałem ogłoszenia, byłem zdeterminowany i miałem poczucie, że znajdę ten pokój. I jeszcze nie byle jaki, bo chciałem, żeby było blisko centrum, żeby był w miarę duży, żeby było biurko (!), bo lubię się przy nim uczyć i żeby opłata za ten pokój wynosiła dokładnie tyle, ile moje stypendium socjalne z uczelni (tj. 660 zł) i żeby wszystkie opłaty były wliczone (czyli gaz, prąd itp. nie były osobno). I po kilku próbach dzwonienia, wszystkie pokoje były już zajęte, ale nie przejmowałem się tym, w końcu pewnego wieczoru ok. godz. 24, zobaczyłem ogłoszenie - i wiedziałem, że to jest to, że chcę tam mieszkać, napisałem wtedy od razu wiadomość, przeprosiłem, że o tak późnej godzinie, ale umówiłem się następnego dnia na oglądanie mieszkania (okazało się, że jest casting na lokatora, z tego co później współlokatorzy mi mówili było kilka osób na castingu), ale po rozmowie wiedziałem, że mnie wybiorą, po prostu to czułem i tylko czekałem na telefon. I tego samego dnia zadzwonili do mnie, że chcieliby żebym znowu przyszedł się z nimi zapoznać - miałem ten pokój. Co zabawne, było właśnie z biurkiem, miałem dwa przystanki tramwajem do centrum i opłata za pokój wynosiła... dokładnie 660 zł. Czyli wszystkie punkty zostały spełnione. I to w tydzień! Udało mi się jeszcze wprowadzić przed świętami (nie musiałem płacić za te dwa tygodnie mieszkania tam) i załatwić wszystkie formalności z umową i uczelnią (zmiana dodatku do stypendium z powodu zamieszkania nie w akademiku, tylko na stancji), a w międzyczasie chodziłem do pracy, żeby uzbierać na kaucję.
Tak jak widać u mnie zadziałała determinacja, silna wiara i trochę chamska pewność, że będzie tak, jak chcę.
Wklejam zdjęcie zaraz po tym, jak przywiozłem swoje rzeczy do nowego pokoju:
Obrazek

Za ten post autor Kerosene otrzymał podziękowania - 4
Anka12, Aurora, mrO, osa
Kerosene

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Nightdeath » 8 lut 2018, o 20:22

Dzisiaj przed wyjściem, ubieram się w korytarzu i zaczynam sobie nucić piosnkę Kombi "Black and White" nie wiem skąd mi się to wzięło i dlaczego zaczęłam to śpiewać. Potem wyszłam z domu, wsiadłam do auta, włączyłam radio a tu "twe kolory to zawsze black and white (...)" :D :D
Dziwna sytuacja, ale fajna, trochę to paranormalne. :thinking
Nightdeath

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Pozytywna » 17 lut 2018, o 22:10

Na jednej ze stron internetowych zobaczyłam kwiat, który mi się spodobał. Pomyślałam,że będzie pięknie wyglądał w moim pokoju :) . Tego samego dnia wpadła mi w ręce gazetka jednego z marketów(zazwyczaj nie oglądam takich gazetek) a tam kwiat, który mi się spodobał. Dostępny w sklepie w dniu w którym pomyślałam, że chcę go mieć. No i mam :kwiatek

Za ten post autor Pozytywna otrzymał podziękowanie od
Scarlett
Pozytywna

Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Śnieżynka » 17 lut 2018, o 23:50

Ja często przyciągam super rzeczy w atrakcyjnych cenach. Buty dobrej marki, torebka korsa, koszulka Levis praktycznie za grosze ;d
Śnieżynka

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Aurora » 19 lut 2018, o 00:35

Ja zawsze byłam pełna emocji, najdrobniejsze rzeczy wywoływały u mnie prawdziwą radość, sama myśl- podniecenie, byle suchar rozśmieszał mnie do łez (kto myśli, że jest nożem? janusz:D śmiałam się tydzień, wierzcie mi, wszystkim to opowiadałam!), ale też potrafiłam dostać furii. Nie tak od razu, panuję nad emocjami, mówię o końcowym stadium;D ale też bardzo szybko brałam różne rzeczy do siebie. strasznie szybko potrafiło mi się zrobić smutno, nagle cały świat przeciwko mnie.
będąc na meczu, miałam chyba z 12/14 lat, kibicowałam drużynie oczywiście z mojego miasta. ostatnie minuty meczu, wielkie emocje, jeden z przeciwnej drużyny biegł w stronę bramki... wiedziałam, że może wrzucić gola... zacisnęłam pięści i całą sobą chciałam, żeby się przewrócił. wpatrywałam się w niego parę sekund "no przewróć się, przewróć, przewal"... wywalił się. przed bramka. publiczność ryknęła z zachwytu, a ja stałam i patrzyłam. wszyscy najbliżej byli zbyt rozemocjonowani, żeby posłuchac, że mu tego życzyłam. tak było naprawdę! czy to jest prawo przyciągania?
co do reszty... ostatnio nie chciało mi się jechać na studia, hehe. myślałam o tym pół nocy. koleżanka zaspała do pracy;)
dalej. wyobraziłam sobie jakąś kwotę z marsa, ze tyle, załóżmy, 5000000000 chce zarobić w tym roku. parę dni na to poświęciłam, wkręcałam sobie. jakiś czas później zadzwoniła była szefowa oferując mi pracę prawie na miejscu, z wynagrodzeniem o 1000 złotych wyższym, niż otrzymywałam dotychczas. pracując tylko etat, nie więcej. szok: )
narysowałam sobie chłopaka na kartce i powiesiłam na ścianie. cała taka kartka wypełniona jakimiś rysunkami... aaa, teraz sobie przypominam, jak poznałam mojego wymarzonego to akurat byłam w super formie, tak jak narysowałam, tak jak chciałam, teraz sobie to uświadomiłam... aparatu na zęby jeszcze nie mam, ale już wkrótce:D
bardzo często spotykam ludzi, o których myślę. tak, czasami boję się,że kogoś spotkam. wtedy wiem, że spotkam. mam jakieś takie wewnętrzne przekonanie.
w sumie obecną pracę też przyciągnęłam. "a jak byłoby pracowac na miejscu, nie chce mi się dojezdzac...' znów dopiero to widzę !
aaAAAaaaAAAaaAA chyba zaczynam rozumieć coraz bardziej "let it go", przyzwolenie !!
Aurora

Podziękował : 43 razy

Postprzez Aurora » 19 lut 2018, o 00:44

cabochard napisał(a):Naprawdę trzeba uważać, bo im wyższe wibracje tym szybsze manifestacje i to nie tylko pozytywne. Niektóre fale się kasują, stąd nie wszystko się materializuje.

Czy mógłbyś lub ktoś rozwinąć, co to znaczy, że niektóre fale się kasują??? : OO do tego jeszcze nie doszłam!
Aurora

Podziękował : 43 razy

Postprzez Scarlett » 19 lut 2018, o 00:46

Auroro, ten wątek nie służy dyskusjom, tylko pisaniu co udało nam się przyciągnąć.
Zachęcam do przeglądania forum i używania wyszukiwarki. Na pewno trafisz tutaj jeszcze na wiele zaskakujących i ciekawych rzeczy.
Jeśli ktoś kojarzy wątek w którym znajduje się odpowiedź na pytanie, może oczywiście go tutaj podlinkować aby ułatwić sprawę.
Pozdrawiam razem z moją pękającą od gorączki głową :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Aurora
Scarlett

Podziękował : 450 razy
Otrzymał podziękowań: 1597 razy

Postprzez Renata » 19 lut 2018, o 16:44

Aurora napisał(a):
cabochard napisał(a):Naprawdę trzeba uważać, bo im wyższe wibracje tym szybsze manifestacje i to nie tylko pozytywne. Niektóre fale się kasują, stąd nie wszystko się materializuje.

Czy mógłbyś lub ktoś rozwinąć, co to znaczy, że niektóre fale się kasują??? : OO do tego jeszcze nie doszłam!

Prana opisała to w fajny sposób:
viewtopic.php?p=14470#p14470
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Aurora, osa
Renata

Podziękował : 632 razy
Otrzymał podziękowań: 804 razy

Postprzez Zorja » 19 lut 2018, o 22:13

Przyciągnelam jeżdżenie na nartach. Chciałam tylko biegowe i tak się wydarzyło ale jakoś się tak złożyło że właśnie jestem w Karpaczu i uczę się zjeżdżać. Oczywiście, jak każdy mój kurs- w małym (mniejszym niż standardowe) gronie i na dobrym poziomie.dziekuje
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Postprzez osa » 21 lut 2018, o 23:52

Noworoczne życzenie spełnione :D :D :D Postanowiłam, że w tym roku zrobię coś czego jeszcze nigdy nie robiłam, co sprawi mi radość . Nie planowałam co to będzie konkretnego, ale przewineło się kilka pomysłów godnych uwagi natomiast w tyle głowy miałam myśl DESKA. Co roku jeżdżę na narciochach i to jest mój zimowy sport. Nie planowałam nauki jazdy na snowbordzie, Dziś wstałam pojechałam na stok niby na narty, a po drodze wpadła myśl .... chyba spróbuję pojeździć na desce. No i dziś miałam deskę pierwszy raz na nogach :kiss :kiss :kiss Co za uczucie !!!! mega :D
osa

Podziękował : 103 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień