Przekonania

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przekonania

Postprzez cabochard » 28 sty 2018, o 22:54

Oj, to nie jest logiczny umysł, tylko taki wredny głosik, który wszystko mówi na przekór. Spróbuję części Flip z NAP-u, bo wydaje mi się mocno czyszcząca.
je suis cabochard
cabochard

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Przekonania

Postprzez soma » 29 sty 2018, o 00:43

cabochard napisał(a):Mam coś takiego, to jest taki dywersant, głosik - skurwysynek z tyłu głowy, który mówi: nie zrobisz, nie uda ci się. I zawsze tak jest, że jak czegoś chcę, coś chcę przyciągnąć dobrego dla siebie, otworzyć się na coś, ogólnie coś zrobić z korzyścią dla siebie, to pojawia się od razu, automatycznie ten głosik: nie uda ci się. Nie potrafię tego zlokalizować, nie wiem, co to jest. Próbowałam to różnymi metodami wyrzucać, ale nie puszcza. Może ktoś miał coś takiego i wie o co kaman?

Chyba faktycznie to z dzieciństwa, jak to ugryźć?

Zastosuj homeopatie myslowa. :lol:

Ja to robie tak. Klade sie, to po to, aby rozluznic cialo i moc swobodnie oddychac. I potem powtarzam to zdanie: nie uda ci sie, nie uda ci sie i jednczesnie odczuwam wszystko w ciele. Czyli innymi slowy rozbrajam to zdanie. Powtarzam to do czasu az to zdanie nie wzbudz we mnie zadnych reakcji w ciele. Pozniej mozna zrobic test za kilka dni, czy w dalszym ciagu sa jakies reakcje.

Mozna tez sie spytac: po co mi wiara w ta mysl? Co mi daje wiara w ta mysl? Skup sie na ryle glowy i czekaj na odpowiedz. Nie wymyslaj sam.
Z kazdego przekonania, nawet tego najgorzszego mamy jakas korzysc, bo inaczej nie wierzylibysmy w to. Co najgorszego moze sie stac jak ci sie uda?

Mnie osobiscie to mama ucinala mi takie gadki: nie mysl, ze to ci sie to uda. Lepiej zeby sie nie udalo, niz miec mame klamczuche.

Wlasciwie, to nie jest takie wazne czyj to glos, a jaki oddzwiek ma w naszym ciele.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowania - 2
cabochard, Zorja
soma

Podziękował : 61 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień