Nadmierny potencjał / sztuka odpuszczenia

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Nadmierny potencjał / sztuka odpuszczenia

Postprzez osa » 1 sie 2017, o 11:03

Trochę OT i nie jest o Nadmiernym potencjale, ale ja też wrzucę swoje 3 grosze :sun Moim zdaniem nawet zwyczajne wyobrażanie sobie jest też techniką jeżeli są przy tym dobre uczucia. Myślę, że warto by było odrzucić póki co wizualizacje skoro nie sprawiają ci przyjemności, nie potrafisz się wczuć w nie na 100%. Mało tego myślę że powinnaś odrzucić wszystkie techniki dotyczące przyciągania , które masz obawę że robisz źle. Wybierz technikę, która sprawi ci przyjemność i robiąc ją będziesz czuć się dobrze. Żadna technika nawet wykonana idealnie nie zadziała jak będą opory. Mało tego techniki możesz sobie dowolnie zmieniać pod siebie tak jak czujesz. Dziewczyny wielokrotnie pisały, że mieszają techniki, łączą je ze sobą albo ulepszają pod siebie bo tak im lepiej wchodzą. Techniki to w moim przekonaniu dobra zabawa dla nas, a nie dla przyciągnięć. Dla wszechświata nie musisz robić nic a nic a jeżeli masz czyste pragnienie i nie masz oporów to dostaniesz to co chcesz. Wiele razy dziewczyny pisały już o tym na forum, że technika to nie sposób na przyciągnięcie, a głównie na wzmocnienie pozytywnych emocji wobec pragnienia :kwiatek . Skoro wizualizacja nie sprawia ci frajdy i myślisz że robisz ją źle to jej nie rób :sun .

Za ten post autor osa otrzymał podziękowania - 3
Scarlett, Slonce, violet_vill
osa

Podziękował : 80 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postprzez Fajnie » 1 sie 2017, o 20:21

Osa nie wiem czy twój post jest do mnie ale odpowiem. Chodzi o to, że wizualizacje sprawiają mi przyjemność ale tak się już do nich przyzwyczaiłam ze nie umiem przestać. Cały czas żyje tym życiem w przyszłości, marzeniami. Trochę zaczyna mnie to męczyć bo nie umiem cieszyć się tym co jest teraz i nie wiem jak to przerwać. Nie mam większych problemów w życiu, moim największym jest brak miłości i bliskości co rzutuje na calą resztę. Meczę sama siebie ale i wszystkich wokół. Rodzina mówi mi, że się zmieniłam i nie da się ze mną wytrzymać a ja to wiem, tak bardzo doskwiera mi samotność. To samo w pracy, klienci byli dla mnie najważniejsi, długo pracowałam na dobre relacje, wzajemne zaufanie i teraz wszystko psuje bo nawet nie chce mi się udawać milej i ze wszystko ok. Nie radzę sobie sama ze sobą.
Fajnie

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postprzez Scarlett » 1 sie 2017, o 20:38

Powiem wprost, choć to brutalne - czując samotność i silną potrzebę miłości, przyciągasz więcej samotności i potrzeby miłości.
Wybacz, tutaj nie ma odstępów od reguły. Wszystko jest "boskim" porządkiem.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Fajnie » 1 sie 2017, o 20:57

Wiem ! Pierwszy raz w życiu mam taki kryzys. Za każdym razem kiedy jestem przez Ciebie odesłana do jakiegoś postu to każdy z nich pomaga tylko na krótką chwilę albo nie pomaga wcale. Nie wiem jak to przerwać. Od kilku miesiecy wstaje w złym humorze ale staram się myśleć pozytywnie. Doszłam do momentu, w którym wyszlam z długów, wybaczylam ludziom którzy mnie skrzywdzili, żyję naprawdę spokojnie ale ta jedna, jedyna rzecz której nie umiem ugryźć i z którą nie umiem sobie poradzić. Jak być szczęśliwym skoro w człowieku jedna wielka pustka, której nie daje rady wypełnić juz rodzina, znajomi i przyjaciele ? Wiem, że to forum jest po to aby motywować a nie dołować ale próbuje łapać się wszystkiego, co chociaż na chwilę byłoby w stanie poprawić mi humor.
Fajnie

Postprzez Scarlett » 1 sie 2017, o 21:01

bo się siłujesz i na chama chcesz sobie pomóc. Serio, wyluzuj. Jak Ci źle, to sobie na to pozwól przez jakiś czas. Jesteśmy tylko ludźmi. Jak Ci ktoś mówi, że wibruje na skali 1-3 przez 24h, 7 dni w tygodniu to ściemnia ;)
Daj sobie czas, obserwuj co się dzieje. Widzisz, wiele udało Ci się zdziałać. Inne rzeczy też Ci się udadzą, tylko na razie zostaw je tak jak są.
Ja się kompletnie nie czuję jak osoba, która tydzień temu się rozstała. Ja szaleje ze szczęścia ostatnio. Wszystko idzie, tylko czasem trzeba pozwolić sobie na pewne rzeczy.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez osa » 1 sie 2017, o 21:07

Fajnie napisał(a):Osa nie wiem czy twój post jest do mnie ale odpowiem. Chodzi o to, że wizualizacje sprawiają mi przyjemność ale tak się już do nich przyzwyczaiłam ze nie umiem przestać. Cały czas żyje tym życiem w przyszłości, marzeniami. Trochę zaczyna mnie to męczyć bo nie umiem cieszyć się tym co jest teraz i nie wiem jak to przerwać. Nie mam większych problemów w życiu, moim największym jest brak miłości i bliskości co rzutuje na calą resztę. Meczę sama siebie ale i wszystkich wokół. Rodzina mówi mi, że się zmieniłam i nie da się ze mną wytrzymać a ja to wiem, tak bardzo doskwiera mi samotność. To samo w pracy, klienci byli dla mnie najważniejsi, długo pracowałam na dobre relacje, wzajemne zaufanie i teraz wszystko psuje bo nawet nie chce mi się udawać milej i ze wszystko ok. Nie radzę sobie sama ze sobą.

No tak jak myślałam .Scarlett ci odpowiedziała idealnie. Same opory :/
Ja proponuję zacząć od podstaw. Przede wszystkim od nagrań które tak ładnie nam Scarlett zamieściła w motywatorni kilka dni temu. No i nagranie Paula Mccanea. Spróbuj zamknąć swoją przeszłość i oczyścić umysł. A techniki niech na razie idą precz bo z tego poziomu nie przyciągniesz nic :mur: Podnieś swoje wibracje. Gdybyś żyła tym życiem z marzeń i cieszyła się nim to byłoby to twoje TiT. A sama piszesz że się męczysz i jesteś samotna. Więc nie ma bata. Nie żyjesz marzeniami , po prostu odczuwasz ich brak.
osa

Postprzez Fajnie » 1 sie 2017, o 21:34

Sprobuję, muszę spróbować. W mojej głowie jest tylko ON !!!! Wahania nastrojów są nie do opisania, w jednej chwili ogromne szczęście a w drugiej płacz z bezsilności. To jest aż śmieszne i żenujące że ktoś, kto nawet nie ma o tym pojęcia, był w stanie mną aż tak zawładnąć. Jestem dorosłą kobietą a czuję się jak nastolatka. Przeżywam coś takiego pierwszy raz w życiu. Od czego zacząć żeby przestać się męczyć ? Ostatnio przyszło mi do głowy, żeby każda myśl o nim, zastępować inną. Przez chwilę się udaje ale te wizualizacje są uzależniające i za chwilę niswiadomie juz żyję w przyszłości, nie wiem jak to kontrolować, czasem wydaje mi się ze nie mam na to wpływu, odpływam przez cały dzień. Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię. Mam też wrażenie, że potrzebny mi jest tylko impuls i jakiś mały kroczek, żeby sobie z tym poradzić ale nie wiem od czego zacząć.
Fajnie

Postprzez Scarlett » 1 sie 2017, o 21:36

Jeśli naprawdę chcesz SOBIE pomóc to przesłuchaj to:

Nagrania z cyklu:
JAK POMÓC SOBIE PRZESTAĆ CIERPIEĆ PRZEZ FACETA?

Wstęp cz. 1: https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... wstep-cz-1
Wstęp cz. 2: https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... -wstep-cz2
Metoda nr 1 - Wyrzuć to!: https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... -wyrzuc-to
Metoda nr 2 - Przeszłość odeszła: https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... sc-odeszla
Metoda nr 3 - Programowanie umysłu. Jak zrobić to szybko i skutecznie?: https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... nie-umyslu

UWAGA! Do pełnego uwolnienia się, konieczne jest zastosowanie trzech metod - odsłuchaj więc wszystkie nagrania, wraz ze wstępami!

Ale przesłuchaj - nie ma wymówek jeśli chodzi o swój rozwój. I w tych nagraniach nie chodzi tylko o pozbycie się cierpienia, ale też ogólnie o tym Twoim braku, potrzebie - i na wszystko możesz to przełożyć.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Mal
Scarlett

Postprzez Scarlett » 2 sie 2017, o 21:09

Odpuszczenie ≠ Przyzwolenie / Forma / Opór

https://soundcloud.com/aleksandra-16127 ... forma-opor

Nówka. tutaj już zdarłam gardło 8-)
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 2
Mal, Renata
Scarlett

Postprzez osa » 2 sie 2017, o 21:54

co to za utwór, który jest w nagraniu? :)
osa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień