Transerfing rzeczywistosci

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Transerfing rzeczywistosci

Postprzez osa » 18 mar 2019, o 09:48

100% zgody z wypowiedzią Alicji :) Nie polecam wykonywać żadnych technik na przyciąganie ludzi. Wystarczy czyste uczucie :) Podkręślę CZYSTE. Bez oczekiwań i chciejstwa ;)
osa

Podziękował : 120 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez Born1975 » 30 sty 2020, o 17:00

Ten temat powstał w 2015 roku. Do tej pory nie przeczytałem ani jednej książki Zelanda. I już nie przeczytam. Jak już pisałem kiedyś w innym poście, niektóre rzeczy, które kiedyś uważałem za prawdziwe, dziś uważam za błędne. Kilka dni temu przeglądałem wpisy z początku istnienia tego forum, głównie moje własne. Czytając te wpisy, uświadomiłem sobie, jak dużo błędnych rzeczy te kilka lat temu uznawałem za prawdziwe. Co do Zelanda to nie miałem zdania, ale kilka dni temu na jednym blogu ktoś poruszył temat transerfingu. Zobaczyłem kilka filmów z udziałem jednego z promotorów transerfingu w Polsce. Podobało mi się to, co ta osoba mówiła, ale mimo to cały czas miałem dziwne wrażenie, ze coś tu jednak nie gra. Nie potrafiłem jednak tego określić. W takich sytuacjach zazwyczaj zdaje się na przepływ informacji ze Źródła. Tym razem tego nie zrobiłem, ale ta sprawa za mną chodziła przez cały czas. Dziś otrzymałem link do krótkiego, ale bardzo ciekawego filmu na temat transerfingu. I już wiem, co to było. Zgadzam się całkowicie z tym, o czym mowa na tym filmie. Osobiście użyłbym tylko trochę innego słownictwa, bo użyte w filmie określenie "demoniczny typ psychiki" jakoś mi się nie widzi.

To są moje odczucia, jeśli macie inne to je szanuję.
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 859 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Postprzez mrO » 30 sty 2020, o 17:53

"Demoniczny typ psychiki" albo jakiekolwiek określenie "czynu" w tym typie.
Osoba oświecona, wiedząca coś "o świecie" nigdy nie zrobiłaby jednej z takich "rzeczy", tak samo jak osoba o wyżej określonym "demonicznym typie" nie byłaby w stanie w ogóle wejść na poziom aby z czegoś takiego skorzystać.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 133 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Postprzez Born1975 » 30 sty 2020, o 18:21

Dlatego napisałem, że użyłbym innego słownictwa. Z tego co czytałem, to Piakin ma cały sztab ludzi odpowiedzialnych za swój image i podobne rzeczy. Myślę, że działa pod publikę, bo po prostu czerpie z tego korzyści. Natomiast z drugiej strony kwestia transerfingu męczyła mnie od kilku dni i w końcu zgodnie z zasadami PP przyciągnąłem odpowiedź i to taką, która ukazała mi, co tutaj nie gra.

Zwrócę uwagę na jeszcze jedną kwestię. To, że ja tak mam, nie musi oznaczać, że każdy będzie mieć tak samo. Po tych latach spędzonych i tu na forum i ogólnie interesując się rozwojem, wiem, że nie wszystko jest dla wszystkich. Każdy z nas jest inny, każdy może potrzebować innego narzędzia. Ten temat rozkminiam dopiero od około dwóch lat i choć mam już swoje wnioski, to jeszcze wiele do odkrycia. I do tego trzeba dojść samemu, bo nikt tego nie uczy (a przynajmniej mnie nic o ty nie wiadomo).
Siempre juego con mis reglas.
Born1975

Podziękował : 859 razy
Otrzymał podziękowań: 611 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień