Transerfing rzeczywistosci

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Transerfing rzeczywistosci

Postprzez Renata » 14 gru 2015, o 19:04

Pamiętacie może jeszcze Zelanda i jego teorie na temat tworzenia rzeczywistości? O marzeniach, które się nie spełniają, bo tak naprawdę spełniają się pragnienia? O wahadłach, które zaczepiają nas na każdym kroku i wysysają z nas potrzebną dla ich egzystencji energię? O jedności umysłu i duszy, których to zgodność powoduje, że nasze pragnienia spełniają się natychmiast? O nadmiernym potencjale, który wynika z narzuconej nam przez umysł zbyt dużej ważności, i który doprowadza do tego, że często spadamy z piedestału radości i szczęścia na sam dól rozpaczy i smutku?

Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 630 razy
Otrzymał podziękowań: 798 razy

Re: Transerfing rzeczywistosci

Postprzez koniczynka » 13 lip 2016, o 13:26

Nicky pozwolilam sobie skopiowac sobie Twoja wypowiedz z innego watku;

O tak, dziwacy i nowe rzeczy!! Idealny Transerfing... moment przejścia z jednego wariantu do drugiego... kiedyś bałam się go, dziś uwielbiam!! To niesamowite uczucie gdy przeskakujesz w inny wariant rzeczywistości i nagle wokół ciebie pojawiają się wspomniani wyżej dziwacy, a rzeczywistość jest jakaś taka dziwna, nienaturalnie powykrzywiana. Słońce świeci inaczej, deszcz inaczej wygląda. Mogą pojawiać się dziwne zwierzęta, ludzie o przerażającej lub nietypowej fizjonomii, zbyt wysocy, zbyt niscy, z wielkimi oczami, jacyś krzywi :shock: Mi często też "wyrastają jak spod ziemi" budynki których wcześniej nie widziałam, np. w mojej własnej dzielnicy. Idę i nagle szok... jezu, jak to... to tutaj było!?? Impossible :shock: Mega uczucie!! <3

odnośnie powyższego mam pytanie. jak to jest z tym przejściami z jednego wariantu do drugiego i z czym sie to wiaze?
od jakiegos czasu non stop widze dziwnych ludzi- a to garbatych, a to bardzo wysokich, a to bardzo malych, a to zezowatych, a to bardzo brzydkich, itd. Mam wrażenie ze wszędzie ich zauważam. mozliwe ze wczesniej na to nie zwaracalam uwagi, a teraz tak :?: ale jak piszesz moze to tez oznaczac przejscie do innego wariantu?
przynaje nie znam tematu, a Zelanda dopiero zamowilam.

pozatym czy ktos z Was tak ma/ mial ze czasami czuje sie jakby byl bardzo blisko "czegos", to cos jest jakby tylko za delikatna mgielką, ze wystarczy mały ruch/kroczek i to bedzie to. to zbudza eksytacje, radosc, tak jakby sie chcialo powiedziec "to bedzie "TO"! . nie umiem nawet sprecyzowac nawet czy "TO" jest rzecza, uczuciem, czynnoscia, posiadaniem, byciem.. ;) Trudne to do opisania.. :roll:
koniczynka

Podziękował : 110 razy
Otrzymał podziękowań: 57 razy

Postprzez Nicky » 13 lip 2016, o 14:02

Tak, ja też miewam takie dziwne uczucie "bycia blisko czegoś", wiem o co ci chodzi :D Co śmieszne, ja to uczucie odczuwam tak jakby w brzuchu, coś jak motylki jakie się odczuwa w stanie zakochania :P I wtedy, jak to coś czuję, to już po prostu wiem że coś tam się spełni :)

A odnośnie tego przeskakiwania w inny wariant, no to właśnie są takie dziwne objawy... pokręceni ludzie, wyrastające jak spod ziemi budynki. Nagle możesz dostrzec np. w Twoim znajomym coś, czego wcześniej nie zauważyłaś, albo możesz zmienić swoje upodobania ni stąd ni zowąd. Albo przestaniesz tolerować dobrze ci znany i kochany kosmetyk :O Albo nagle ulubione perfumy przestaną ci się podobać i zwariujesz na punkcie zapachu od którego wcześniej ciebie odrzucało. To wszystko takie małe, subtelne znaki świadczące o tym że znaleźliśmy się w całkiem nowej rzeczywistości :)
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 251 razy

Postprzez emilia87 » 13 lip 2016, o 14:22

Naaawet ja wiem o ssso chodziii
Czasem tez tak czuje jakby mi cos mowilo co jeszcze potrzeba do dopelnienia celu jak;
jedna rozmowa I sie wszystko rozjasni, lub jak ze musze cos zrobic,cos kupic skas wrocic I sie sprawa rozwiaze Ze tylko jdno wydarzenie dzeli mnie od rozwiazania ale niestety do tego wydarzenia najczesciej potrzeba drugej osoby......
Ja nie wiem co ale chyba przez wrozke od dluuuugiego czasu widze tylko ciezarne kobiety jak by co druga I Ciazowe spamy przychodza mi na poczte o karmieniu I rozwoju niemowlat?? :P
..........nie mam nic przeciwko
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Leeloo » 13 lip 2016, o 14:33

Sorry, ze tak z grubej rury, ale te wyrastajace domy i warianty to nie jest czasem schizofrenia? Nie chce wstadzac wszystkich doznan na konto wariactwa, albo choroby, ale czasem i tak moze byc. :thinking Ja czasem sie zamyslam, a czasem wydaje mi sie, ze snie na jawie. I w sumie nie wiem czy jawa to sen i odwrotnie. To mnie zaczyna niepokoic. Szczegolnie jak jade autem mam takie odplywy. :pijany
Leeloo

Podziękował : 63 razy
Otrzymał podziękowań: 23 razy

Postprzez emilia87 » 13 lip 2016, o 14:35

..To znaczy ze umiesz wizualizowac I czujes to to fajnie I takie powinno dzialac
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez koniczynka » 13 lip 2016, o 15:05

Nicky napisał(a):Tak, ja też miewam takie dziwne uczucie "bycia blisko czegoś", wiem o co ci chodzi :D Co śmieszne, ja to uczucie odczuwam tak jakby w brzuchu, coś jak motylki jakie się odczuwa w stanie zakochania :P I wtedy, jak to coś czuję, to już po prostu wiem że coś tam się spełni :)

A odnośnie tego przeskakiwania w inny wariant, no to właśnie są takie dziwne objawy... pokręceni ludzie, wyrastające jak spod ziemi budynki. Nagle możesz dostrzec np. w Twoim znajomym coś, czego wcześniej nie zauważyłaś, albo możesz zmienić swoje upodobania ni stąd ni zowąd. Albo przestaniesz tolerować dobrze ci znany i kochany kosmetyk :O Albo nagle ulubione perfumy przestaną ci się podobać i zwariujesz na punkcie zapachu od którego wcześniej ciebie odrzucało. To wszystko takie małe, subtelne znaki świadczące o tym że znaleźliśmy się w całkiem nowej rzeczywistości :)

Nicky ja jakos nie odczuwam ze cos tam sie spelni :thinking a moze wlasnie tak zaczne myslec :D u mnie to na zasadzie jakby bycia o krok od odkrycia jakiegos sekretu :thinking no cos w tym moze stylu :thinking naprawde bardzo ciezko mi ubrac to w slowa bo ja sama nie wiem co ja tak naprawde odczuwam. z jednym sie zgodzę- to taki stan ekscytacji, podniecenia :sun no moze i moglabym porownac ze stanem zakochania <3

Leeloo napisał(a): Ja czasem sie zamyslam, a czasem wydaje mi sie, ze snie na jawie. I w sumie nie wiem czy jawa to sen i odwrotnie. To mnie zaczyna niepokoic. Szczegolnie jak jade autem mam takie odplywy. :pijany

mam dokladnie tak samo :thinking

Za ten post autor koniczynka otrzymał podziękowanie od
Leeloo
koniczynka

Postprzez Nicky » 13 lip 2016, o 15:32

Leeloo napisał(a):Sorry, ze tak z grubej rury, ale te wyrastajace domy i warianty to nie jest czasem schizofrenia? Nie chce wstadzac wszystkich doznan na konto wariactwa, albo choroby, ale czasem i tak moze byc. :thinking Ja czasem sie zamyslam, a czasem wydaje mi sie, ze snie na jawie. I w sumie nie wiem czy jawa to sen i odwrotnie. To mnie zaczyna niepokoic. Szczegolnie jak jade autem mam takie odplywy. :pijany

Nieeee, to nie schizofrenia :D :D :D Poczytaj Transerfing... to normalne zjawisko :)
Te domy nie wyrastają na Twoich oczach, po prostu ty je nagle zauważasz, zauważasz coś na co wcześniej kompletnie nie zwracałaś uwagi. A dziwne, pokrzywione postaci (np. jakieś karzełki, ludzie z dziwaczną fizjonomią, za dużymi oczami, nosami, itp.) zdarzają się tylko raz na jakiś czas, właśnie w momencie "przejścia" w inny wariant rzeczywistości. Schizofrenia to co innego ;) Słyszy się różne głosy w głowie non stop, i takie tam.

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
Leeloo
Nicky

Postprzez koniczynka » 13 lip 2016, o 16:20

Nicky napisał(a):
Nieeee, to nie schizofrenia :D :D :D Poczytaj Transerfing... to normalne zjawisko :)
Te domy nie wyrastają na Twoich oczach, po prostu ty je nagle zauważasz, zauważasz coś na co wcześniej kompletnie nie zwracałaś uwagi. A dziwne, pokrzywione postaci (np. jakieś karzełki, ludzie z dziwaczną fizjonomią, za dużymi oczami, nosami, itp.) zdarzają się tylko raz na jakiś czas, właśnie w momencie "przejścia" w inny wariant rzeczywistości. Schizofrenia to co innego ;) Słyszy się różne głosy w głowie non stop, i takie tam.

powiadasz raz na jakis czas? a dlugo to u ciebie trwa? bo u mnie to juz trwa no nie chwile ,ale dluzsza.. Ponad tydzien to napewno :thinking
koniczynka

Postprzez Nicky » 13 lip 2016, o 16:31

No, raz na jakiś czas czyli wtedy gdy składam jakieś poważniejsze "zamówienie", i gdy widzę te wszystkie dziwolągi to już wiem że zamówienie jest w trakcie realizacji, tj. konkretnie: że JUŻ przeniosłam się w taki wariant rzeczywistości, w którym to moje zamówienie jest spełnione. I pozostaje mi wówczas tylko spokojnie czekać, i zająć się innymi sprawami bo już wiem że jestem w odpowiednim wariancie :)

Piszę "poważniejsze" z tego względu że takie drobniutkie zamówenia, takie małe życzonka na co dzień, to chyba nie wymagają aż takich dużych "przeskoków" i roszad, takich zakrętasów rzeczywistości hehe, zagięć czasoprzestrzeni i takich tam, w każdym razie u mnie nic takiego się nie dzieje... tylko raz na jakiś czas, gdy zamówię coś takiego, no wiecie... grubego :D

A ile trwa? Może trwać nawet kilka dni :)

Za ten post autor Nicky otrzymał podziękowanie od
koniczynka
Nicky

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień