PP a wygląd

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

PP a wygląd

Postprzez Margot » 10 cze 2014, o 15:18

No właśnie :P
Udało się komuś wpłynąć za pomocą PP na wygląd? Dawno temu był sławetny wątek o powiększaniu biustu :mrgreen: szczęście-nieszczęście, akurat to posiadam, ale zastanawiam się nad rzeczami takimi jak: wzmocnienie paznokci (łamią mi się, aż do bólu ;/) i przyspieszenie wzrostu włosów. Raczej kiepsko mi pomagają suplementy, a skoro możemy wszystko... to takie coś też? ^^
Margot

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: PP a wygląd

Postprzez James » 10 cze 2014, o 15:25

Pewnie, że tak. Mam kolegę, który jako dzieciak był dość niski - miał niskich rodziców itd. No i wyśmiewali się z niego, aż postanowił (oczywiście, nie znając jeszcze Świadomie PP), że urośnie do ogromnych rozmiarów. Powtarzał sobie, że będzie ogromny, wizualizował, jak trafia do kosza, lekko tylko podskakując. A, zapomniałem dodać, że bardzo chciał grać w koszykówkę. I w tym momencie, nie dawno byłem na jego 18 urodzinach - ma ponad 2 metry wzrostu. Chyba 2,03 lub więcej. :D I gra w kosza, tak jak chciał, jest bardzo dobry. :)
James

Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Born1975 » 10 cze 2014, o 17:00

Ja zawsze wierzyłem w to, że wyglądam bardzo młodo. Osoby, które mnie nie znają, dają mi zazwyczaj 15 lat mniej niż mam faktycznie. Nie stosowałem w tym celu PP, bo go nie znałem wtedy, takie po prostu mam przekonania.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez Alter_Ego » 10 cze 2014, o 18:33

Znam taką historię osoby z tamtego forum, co prawda ta osoba już się nie udziela od dawien dawna ale warto to nadmienić. Otóż ta osoba chciała przyciągnąć do siebie wzrok mężczyzn i afirmowała jaka jest atrakcyjna, piękna, jak cudownie we wszystkim wygląda i tak się stało... przyciągnęła wzrok mężczyzn i wydaje mi się że stosuje to do tej pory, no bo w końcu kto by nie chciał być postrzegany/a jako piękno natury ;)
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Postprzez xlimonka » 10 cze 2014, o 18:42

Alter_Ego napisał(a):Znam taką historię osoby z tamtego forum, co prawda ta osoba już się nie udziela od dawien dawna ale warto to nadmienić. Otóż ta osoba chciała przyciągnąć do siebie wzrok mężczyzn i afirmowała jaka jest atrakcyjna, piękna, jak cudownie we wszystkim wygląda i tak się stało... przyciągnęła wzrok mężczyzn i wydaje mi się że stosuje to do tej pory, no bo w końcu kto by nie chciał być postrzegany/a jako piękno natury ;)

Jej, super że o tym wspomniałeś, bo wydaje mi się, że sama muszę nad tym popracować. A właściwie przyciągnąć to tym zaczęła być atrakcyjna dla mężczyzn. Fajnie czytać, że komuś się udało .. i to dzięki afirmacją! Ekstra :p.
xlimonka

Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Margot » 10 cze 2014, o 18:52

A takie afirmacje bardzo działają, też wizualizacja, jak się panowanie oglądają :D ważne, żeby samemu uwierzyć, że jest się atrakcyjnym i tak się zachowywać, być pewnym siebie. Byle nie przesadzić i nie stać się zapatrzonym w siebie patafianem :E

Ja teraz mam ten "problem", że ścięłam włosy. Miałam zniszczone po rozjaśnianiu, więc lepiej było mieć krótsze, niż siano, które ciągle się łamie. Poszło tyle centymetrów, ile widziało rozjaśniacz 1,5 roku temu i ekstra, o wiele łatwiej.
ALE.
Czuję się po prostu paskudna we włosach do ramion, zupełnie niekobieca i mam wrażenie, że cała twarz mi zbrzydła, że kolor działa mocno na niekorzyść i w ogóle potwór ze mnie. Chciałabym, żeby mi te włosy urosły i żebym nabrała pewności siebie, jaką miałam parę miesięcy temu, bo duża ilość problemów mi ją mocno nadgryzła.
Margot

Postprzez xlimonka » 10 cze 2014, o 19:00

Nikt z nas nie jest idealny przecież. Mimo to jak oglądam czasami pary chodzące za rękę na ulicy to sama w szoku jestem, bo często są to osoby o skrajnym wyglądzie. Tzn ona bardzo ładna, on nie za przystojny bądź na odwrót, a jednak coś w sobie mieli, że przyciągnęli kogoś atrakcyjnego i pewnie fajnego ;). Możliwe, że faktycznie ważne jest to, aby samemu czuć się atrakcyjnym, ale nie zadufanym w sobie. Margot znam wiele koleżanek, które mają krótkie włosy, a mają większe powodzenie niż inne kobiety ;). To chyba faktycznie w nas siedzi. Tak naprawdę wmawiamy sobie, że np. a) jak schudnę będę atrakcyjna b) jak wybiele zęby bede atrakcyjna c) jak urosną mi włosy bede atrakcyjna d) jak zmienie kolor włosów...
Tak naprawdę wtedy za wiele się nie zmienia, pozatym że w końcu sami zaczynamy siebie akceptować.

Może to troche wątek na inny temat, ale.. Robiłam tydzien temu dekodykę na pewność siebie i miałam wrażenie, że mężczyźni zaczęli mnie zauwazać. MNIE! NIgdy nie widziałam by ktokolwiek się o mnie pytał itp. Jednak po "tygodniu" znowu zaczęłam być nieśmiała, mniej pewna siebie. Na pewno powrócę do dekodyki i tej wiary w siebie, bo wiara w swoje możliwości na pewno jest kluczem do sukcesu. Chyba dorzucę do tego jeszcze czasami wizualizowanie o tym, że jestem atrakcyjna dla mężczyzn, piękna, pożądana (? :D) .. :) Zobaczymy co z tego wyniknie.
xlimonka

Postprzez Margot » 10 cze 2014, o 19:10

Tylko nie przesadź z 'pożądana' bo Cię ktoś na ulicy na strzępy rozerwie :D

Ale tak analizując moją przygodę z PP - im lepiej o sobie myślałam tym więcej osób się mną interesowało. I mężczyźni i w ogóle ludzie, a od kiedy wpadłam w doła to nagle z nikim się nie potrafię dogadać i czuje się, jakby wszyscy myśleli o mnie, jako o pasztecie - a to przecież moja głowa i mogę sobie zażyczyć zupełnie czego innego :P
Margot

Postprzez xlimonka » 10 cze 2014, o 19:13

Margot napisał(a):Tylko nie przesadź z 'pożądana' bo Cię ktoś na ulicy na strzępy rozerwie :D

Ale tak analizując moją przygodę z PP - im lepiej o sobie myślałam tym więcej osób się mną interesowało. I mężczyźni i w ogóle ludzie, a od kiedy wpadłam w doła to nagle z nikim się nie potrafię dogadać i czuje się, jakby wszyscy myśleli o mnie, jako o pasztecie - a to przecież moja głowa i mogę sobie zażyczyć zupełnie czego innego :P

Haha, fakt. Z tym mogłam przesadzić, dzięki ze mnie uświadomiłaś :). Ludzie chyba ogólnie lgną do osób nastawionych pozytywnie.
xlimonka

Postprzez Margot » 10 cze 2014, o 19:18

No bo człowiek jest nastawiony na ewolucje, a leżenie na podłodze i płakanie, że się jest brzydkim, głupim i w ogóle życie nie ma sensu, jest mało rozwijające :D Tak w duzym uproszczeniu
Margot

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień