Ulubione cytaty

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Ulubione cytaty

Postprzez Renata » 17 wrz 2018, o 21:35

„Umysł to wspaniały sługa,
ale niebezpieczny władca.”
Osho
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Scarlett » 18 wrz 2018, o 16:05

Obrazek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Likana
Scarlett

Podziękował : 465 razy
Otrzymał podziękowań: 1704 razy

Postprzez mrO » 24 wrz 2018, o 05:53

Go all the way - Charles Bukowski
Czuwaj, zawsze jest wyjście. Gdzieś musi być światło. niekoniecznie dużo, ale wystarczy by rozproszyć mrok. Czuwaj. Bogowie dadzą ci możliwości. Poznaj je. Skorzystaj z nich. Nie, nie pokonasz od razu śmierci... ale możesz dać jej łupnia w życiu... czasami. A im częściej dasz sobie z tym radę, tym bardziej rozproszysz mroki. Twoje życie należy do ciebie. Pamiętaj o tym, póki jeszcze je masz. Jesteś cudem. Bogowie tylko czekają by zacząć się zachwycać... tobą. Jeśli masz zamiar próbować, idź na całość. W innym wypadku, nawet nie zaczynaj. Jeśli masz zamiar próbować, idź na całość. To może oznaczać utratę waszych: dziewczyn, żon, bliskich, pracy... a może nawet twojego rozumu. Idź na całość. To możesz oznaczać niejedzenie przez 3 lub 4 dni. To może oznaczać zamarzanie na parkowej ławce. To może oznaczać więzienie, to może oznaczać szyderstwa, kpiny, izolację. Izolacja jest darem. Wszystko inne to sprawdzenie twojej wytrzymałości. Tego, jak bardzo chcesz to zrobić. I w końcu to zrobisz. Pomimo odrzucenia i najgorszych szans powodzenia. I będzie to lepsze niż wszystko o czym możesz marzyć. Jeśli masz zamiar próbować,próbuj ze wszystkich sił. Nie ma innego uczucia, które może się temu równać. Będziesz sam na sam z bogami. A noce będą płonąć ogniem. Rób to. Rób to. Rób to. Rób to. na 100%. na 100%. Będziesz sunął przez życie do perfekcyjnego śmiechu. To jedyna dobra walka jaka jest. Największych zdobyczy nie możemy zostawić za sobą, bo nasze przeznaczenie, jest ponad nami.

Słucham tego każdego poranka, taki mam budzik. Oczywiście w wersji angielskiego, którą można znaleźć tutaj Chyba nic tak ze mną nie "rezonuje" jak to.

Izolacja jest darem. Wszystko inne to sprawdzenie twojej wytrzymałości.
:)
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Likana
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 289 razy

Postprzez mrO » 6 paź 2018, o 06:02

Byłem w tym tygodniu na szkoleniach "firmowych" o nawiązywaniu jak najlepszych relacji z "klientami". Pan prowadzący (o dziwo dość znany gość) powiedział coś takiego:
Nie ma innej rzeczywistości niż ta którą widzi nasz mózg.

Oczywiście lekko się uśmiechnąłem zastanawiając się czy był świadomy tego co powiedział czy po prostu ładnie to brzmi i ot tak sobie "chlapnął".

PS. Nie ma innej :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 92 razy
Otrzymał podziękowań: 289 razy

Postprzez Wenus21 » 28 paź 2018, o 21:54

"Zamiast się zastanawiać co możesz w sobie zmienić, zrób coś fajnego z tym co już masz" :kwiatek
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."
Wenus21

Podziękował : 95 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Postprzez feniks » 28 paź 2018, o 23:44

Obrazek
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez feniks » 28 paź 2018, o 23:46

Obrazek
feniks

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez streetsoflove » 8 lis 2018, o 19:28

"Najbardziej zachwycającą niespodzianką w życiu jest nagłe zdanie sobie sprawy z własnej wartości..." M. Maltz

"Kiedyś wchodziłam do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałam się, czy mnie lubią. Dziś gdy wchodzę do takiego pokoju, zastanawiam się, czy to ja ich lubię." M. Streep

'When I catch people staring at me, I assume they're taking notes on how to be awesome' Autor nieznany.

"Best thing I ever did was believe in myself' Autor nieznany.

"Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli się ktoś kogoś boi, to dlatego,że udzielił temu komuś jakieś władzy nad sobą' H. Hesse

"Nic bardziej nie czyni kobiety piękniejszą niż jej wiara we własne piękno" Autor nieznany

"Don't wait to be rich to be happy. Happiness is free." Autor nieznany.

"You know who's going to give you everything? Yourself." D. Furstenberg

Za ten post autor streetsoflove otrzymał podziękowanie od
Wenus21
streetsoflove

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień