LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

Postprzez Renata » 23 lip 2014, o 17:09

Nie wiem, czy ktokolwiek zna odpowiedź na pytanie z wątku, ale chyba każdy z nas próbował swoich "sił" w tej loterii, i każdy z nas miał nadzieję na wielką wygraną :D
Ma ktoś jakąś koncepcję, jak wykorzystać swoje wewnętrzne zdolności (bo nie wątpię, że je posiadamy), by stać się posiadaczem szczęśliwego kuponu?
To nie musi być szóstka, na początek możnaby wyczarować czwórkę lub piątkę ;)
Niedawno wypróbowałam metodę szklanki wody, i dostałam odpowiedź w postaci dwóch liczb. Tylko jedna okazała się być trafiona :(
Zauważyłam również, że im większe oczekiwania mam wobec wygranej, tym bardziej i częściej doznaję porażki...
Macie może jakieś propozycje albo swój "sprawdzony patent"?
Ps. będę wdzięczna za brak takich tekstów jak "ta gra go strata pieniędzy, to jedno wielkie oszustwo, jak sam nie zarobisz to nie będziesz miał" itp, itd... :mrgreen:
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 756 razy

Re: LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

Postprzez Alter_Ego » 23 lip 2014, o 17:20

Ja kiedyś raz na jakiś czas puszczałem totka i oszałamiających wygranych nie było. Raz 17zł raz 23zł a nawet 50zł się trafiło.
Co do mojego "systemu" to jest bardzo prosty, pierwsze liczby które wpadną mi do głowy to najlepsze liczby :D
Twierdzę, że pierwsze liczby o których pomyślimy są podsyłane przez intuicję, a gdy dłużej zastanawiamy się nad liczbami to swoją ingerencję ma tu zwykła logika a nie przeczucie.
Jeżeli chodzi o mnie, to wolę obstawiać zakłady bukmacherskie lub grać w keno. Zwykłe lotto jest za "trudne" :D
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Postprzez Renata » 23 lip 2014, o 17:27

Dobry pomysł, Alter ego.
Tylko kiedy mamy te pierwsze liczby złapać: mając w ręku kupon do skreślenia? A może już wcześniej planując wysłanie totka?
U mnie jest tak, że sama sugeruję się niektórymi liczbami, bo np. 7 uważam za szczęśliwą, albo liczba 6 była w ostatnich dwóch losowaniach... Te sugestie niestety nie mają nic wspólnego z intuicją...
Renata

Postprzez Alter_Ego » 23 lip 2014, o 17:35

renata17031 napisał(a):Dobry pomysł, Alter ego.
Tylko kiedy mamy te pierwsze liczby złapać: mając w ręku kupon do skreślenia? A może już wcześniej planując wysłanie totka?

To zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Ja te liczby skreślałem jak miałem kupon w ręce. Moja intuicja wiedziała co chcę zrobić i działała Tu i Teraz a nie Później i Jutro, ale oczywiście u ciebie może sprawdzić się inna opcja.
Naczelny Sceptyk Forum ;)
Alter_Ego

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 96 razy

Postprzez Renata » 23 lip 2014, o 17:50

Powiem tak: jak skreślam liczby, to towarzyszy mi Pani Nadzieja.
A jak sprawdzam liczby, to zjawiają się Pan Strach z dzieckiem: "Dzisiaj Nie, Może Jutro..?"
;)
Myślę, że dużo zależy od naszej GOTOWOŚCI na przyjęcie wygranej...
A także od tego, jak wewnętrznie zostaliśmy uwarunkowani na tego typu "zarobki"... :)
Renata

Postprzez Kinia » 23 lip 2014, o 17:57

Zawsze skreślam tylko te co ponoc sa moimi szczęśliwymi liczbami czyli 13, 1, 5, 22 :lol:
Nic ni wygrałam a jedyną osobą która RAZ coś wygrała jest mój ojciec (prawie 800zł)
Kinia

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Postprzez Born1975 » 23 lip 2014, o 18:41

Jutro zgarne te 25 baniek. Teraz moja kolej :D

A powaznie, 2 razy miałem tak, że przyśniły mi się liczby. Nie zapisałem ich i być może nie zapamietałem dokładnie, ale trafiły sie wtedy 4 liczby z 6. Gdyby mi się chciało wstać w nocy i zapisać te liczby, to może byłbym milionerem dzisiaj. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Jutro...... jest mój dzień.

Nie wiem czy wiecie, 6 która padła 1 kwietnia w Bytomiu gdy też komulacja wynosiła 25 baniek została trafiona przez 19 letniego chłopaka. Ciekawe ile będzie miał z tej kasy za jakiś czas. Zaczął od tego, że pani z kolektury, w której wysłał kupon dał 10 tysięcy. Ten kupon to był tylko 1 zakład z plusem puszczony na chybił-trafił.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez Renata » 23 lip 2014, o 19:04

Spójrzcie na to jeszcze z innej strony:
każdy z nas ma jednakowe szanse na wygraną.
Czyż to nie pocieszające? Nikt nie jest lepszy, gorszy, każdy z nas może zgarnąć jackpota :D
Renata

Postprzez James » 23 lip 2014, o 19:23

Pomyślcie, co taka, która wygrywa osoba w Lotto myślała przed wygraną na kilka dni wstecz? Jakoś to przyciągnęła... :)
James

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Renata » 23 lip 2014, o 19:34

Nic nie dzieje się bez przyczyny...
Nawet taka wygrana.
Pytanie tylko, co trzeba zrobić albo niezrobić, pomyśleć lub niepomyśleć, poczuć lub niepoczuć, by skutkiem tego było trafienie szóstki???
Renata

Następna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień