LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: LOTTO - jak grać, żeby wygrać?

Postprzez Scarlett » 20 wrz 2017, o 12:50

Takie coś mi się wyświetliło na FB. Nie wiem czy facet, który to nagrywa faktycznie tam pracował czy nie, nie wiem czy już było czy nie, ale wlepiam:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez qetsiyah » 25 lis 2017, o 13:24

''Ja jeszcze nie wygrałam naszej poczciwej polskiej szóstki w lotka, bo właściwie nigdy nawet nie sięgnęłam po taki temat do przyciągania, ale „przypadkiem” przyciągnęłam czwórkę. Może niecałe 300zł to nie jest zbyt dużo, ale od szóstki dzielą tę wygraną tylko dwie liczby! Oto krótka osobista historia. Dowiedziałam się kiedyś, że ktoś z rodziny trafił piątkę w lotto. Tak się ucieszyłam z tej wygranej, że kilka godzin powtarzałam jak się z tego cieszę. Nie mogłam wyjść z podziwu, że wygrana jest naprawdę możliwa. Pierwszy raz wygrał ktoś, kogo znałam osobiście. Ta informacja dała mi tak wiele radości i wdzięczności, że myślałam tylko o tym. Dwa dni później sprawdziłam swój kupon i okazało, się że trafiłam czwórkę. To był pierwszy raz kiedy obdarzyłam wygraną w lotto taką ilością pozytywnej energii, radości i wdzięczności. Nie skupiałam się wcale na przyciąganiu. To wygrana została przyciągnięta do mnie, ponieważ wibrowałam wygraną. To co dałam z siebie – to do mnie wróciło. To co dajesz z siebie – to do ciebie wróci. '' http://mockreacji1.blogspot.com/2014/07 ... toria.html

Za ten post autor qetsiyah otrzymał podziękowanie od
Riki
qetsiyah

Podziękował : 40 razy
Otrzymał podziękowań: 25 razy

Postprzez Riki » 26 lis 2017, o 17:19

qetsiyah - dzięki za ten post. Bardzo fajny.

Trzymam kciuki żebyś trafiła 6 w lotka.
Riki

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez qetsiyah » 26 lis 2017, o 18:02

To miłe! Dziękuję! :) Tobie życzę tego samego, jak i innym osobom które czytają ten post.
Co do filmiku który podrzuciła Scarlett, od zawsze wiedziałam że ludzie tam pracujący mają w tym swój udział i nie jest to w 100% prawdziwe. Jednak prawie co losowanie ktoś wygrywa, jeśli nie w lotto to w mini lotto. Tam ludzie wygrywają prawie codziennie od 50 do 300 tysięcy złotych! :) Może właśnie dlatego, że żeby być szczęśliwym nie potrzebujemy wcale milionów? I wystarczy nam kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy na rzeczy które nas uszczęśliwią, a zdecydowanie łatwiej zacząć wibrować kwotą dzięki której kupimy parę rzeczy, odremontujemy mieszkanie i będzie nam się żyło przyjemniej niż dostosować się wibracyjnie do kilku milionów.

Za ten post autor qetsiyah otrzymał podziękowanie od
Anka12
qetsiyah

Postprzez qetsiyah » 2 gru 2017, o 12:04

qetsiyah

Postprzez ithel » 2 gru 2017, o 15:54

Scarlett napisał(a):Takie coś mi się wyświetliło na FB. Nie wiem czy facet, który to nagrywa faktycznie tam pracował czy nie, nie wiem czy już było czy nie, ale wlepiam:

To może być prawda nawet
ithel

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Nightdeath » 3 gru 2017, o 21:16

Uważam, że Lotto nie jest ustawione. Po co by mieli fałszować skoro i tak dziennie mają przychód o wartości 5 mln?
Nightdeath

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Riki » 6 gru 2017, o 11:15

Prawo przyciąągania działa!!!! Właśnie sprawdziłem kupon. Wczoraj na hybił trafił wpadła mi 5.
Może to nie są żadne oszałamiające pieniądze, ale te 5000 się przyda - na hucznego sylwestra.
Jestem wdzięczny.

Za ten post autor Riki otrzymał podziękowanie od
TheMe
Riki

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez mrO » 6 gru 2017, o 13:05

Riki napisał(a):Prawo przyciąągania działa!!!! Właśnie sprawdziłem kupon. Wczoraj na hybił trafił wpadła mi 5.
Może to nie są żadne oszałamiające pieniądze, ale te 5000 się przyda - na hucznego sylwestra.
Jestem wdzięczny.

Brzmi jak tania reklama jakiegoś słabego kursu/ksiażki :haha: Gratuluje.
Jeśli możesz to napisz coś więcej, jakiekolwiek informacje na pewno przydadzą się innym szukającym szczęścia :)
:brawo
mrO

Podziękował : 48 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy

Postprzez Pozytywna » 6 gru 2017, o 18:59

Riki :brawo
Jestem z tych co nigdy nie wysłali totka :D może to się zmieni ;) Tak jak pisał mrO napisz coś więcej
Pozytywna

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień