Cudowne Filmy

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Cudowne Filmy

Postprzez lipstick » 29 kwi 2020, o 20:37

Ja postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym czyli naukę języka z PP :) Nawet jak czegoś nie załapię to złapię pozytywny vibe :lol:
lipstick

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez Mal » 5 maja 2020, o 07:49

Dream Walker napisał(a):Znalazłam niedawno ciekawy kanał, babka nazywa się Tatiana Kostyra albo Mitkowa (chyba się rozwiodła) i pisze bloga win-project.pl oraz prowadzi kanał na YT. Jest Ukrainką i psychologiem.
Tematem są związki, ale także tematyka własnych granic, bycia ofiarą, czyli coś, z czym sporo osób (w tym ja) miało problemy. Nie ma tego wiele.
W jednym z filmików (jak na złość nie mogę teraz znaleźć) tłumaczyła, jak zmiana siebie jest jedyną możliwością, by partner powrócił - nawet jeśli nie mamy z nim kontaktu. To było takie prawoprzyciąganiowe, choć ona twierdziła, że to fizyka :) :lovki

Dziękuję Ci za ten post :sun od trzech dni słucham tej cudownej kobiety i jestem pełna podziwu :lovki
Mal

Podziękował : 225 razy
Otrzymał podziękowań: 73 razy

Postprzez Dream Walker » 5 maja 2020, o 15:01

Super. Ciesze sie bardzo :)
Korzystajac z okazji, chcialam poprawic: pani nazywa sie Tatiana Mitkowa (przez w). Obecnie pracuje jako coach. Ma wiedze z psychologii oraz praktyk wywierania wplywu.
W swoich artykulach porusza glownie tematyke relacji, przede wszystkim damsko-meskich oraz rodzic-dziecko.
Zwraca uwage na to, jak istotne jest budowanie swojej wlasnej sily, bycie osoba pelna, kompletna i zadowolona z siebie. Co wazne, czesto podaje przepisy, jak to zrobic. Jej wiedza jest praktyczna, skuteczna i sporo rzeczy jest niebanalnych, to znaczy nie ma ich na setkach innych stron o podobnej tematyce.

Tak, wiem, ze wyglada to jak reklama :) ale wlasnie prawie skonczylam przeglad zamieszczonych przez nia materialow i jestem zachwycona.
Dream Walker

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez Karoca » 5 maja 2020, o 16:53

Ta teoria -+ bardzo do mnie trafia. Widziałam wszystkie jej filmy i przejrzałam bloga. Jeszcze lubie Soul GPS choć tam jest ukierunkowana na wyjscie z relacji z narcyzem. Ja już wylazłam wiec filmy pani Tatiany to taka wisienka na torcie. Jeszcze o trudnych relacjach ale jednocześnie jak sie ogarnąć/choć niby sie to wie ale jej filmy dają kopa/No bardzo konkretna kobieta.
Karoca

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Postprzez niebieski » 5 maja 2020, o 19:42

Hahaha, a mi YT wyświetliło pare dni temu w "proponowanych" jej jakiś filmik..... :haha: a wy tutaj o niej piszecie.
Z ciekawości zobaczyłem jej "bloga" godzinka konsultacji przez Skype jedyne - 300zł(gdyby kogoś interesowało)
niebieski

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Postprzez Dream Walker » 5 maja 2020, o 20:35

Wiem, widziałam jej ceny. W porównaniu z moimi zarobkami są kosmiczne, ale uważam, że jest tego warta. I znów będzie reklama, więc proponuję zmienić tematykę ;> Kto będzie chciał, ten zajrzy.
Dream Walker

Postprzez jaskier » 6 maja 2020, o 10:23

Dream Walker napisał(a):Znalazłam niedawno ciekawy kanał, babka nazywa się Tatiana Kostyra albo Minkova (chyba się rozwiodła) i pisze bloga win-project.pl oraz prowadzi kanał na YT. Jest Ukrainką i psychologiem.
Tematem są związki, ale także tematyka własnych granic, bycia ofiarą, czyli coś, z czym sporo osób (w tym ja) miało problemy. Nie ma tego wiele.

Dla tych co szukają z palca, nazwisko tej pani to MiTkowa i jest wyrąbista, bo oprócz wiedzy ma humor i rozwaliła mnie tekstem "zdrowy człowiek książki nie napisze, no chyba że telefoniczną" :D :haha:
Dream Walker napisał(a):W jednym z filmików (jak na złość nie mogę teraz znaleźć) tłumaczyła, jak zmiana siebie jest jedyną możliwością, by partner powrócił - nawet jeśli nie mamy z nim kontaktu. To było takie prawoprzyciąganiowe, choć ona twierdziła, że to fizyka :) :lovki

Przecież to JEST fizyka! Jeśli badania nad mózgiem są wykonywane przy pomocy kasku czułego na ładunek elektryczny, to znaczy że każda myśl taki ładunek wyzwala, dlaczego więc nasze myślenie nie miałoby tworzyć wokół nas pola elektromagnetycznego o określonej częstotliwości, która przyciąga ludzi/rzeczy o podobnych częstotliwościach?? To się wydaje magiczne, bo jeszcze nie mamy "mikroskopów", żeby to zobaczyć, zbadać i wyliczyć, ale czy musimy czekać na Einsteina, żeby wiedzieć jaki wybrać kamień i jak go rzucić na wodę, żeby zrobić ładne kaczuszki? :)
:givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek

Za ten post autor jaskier otrzymał podziękowanie od
Dream Walker
jaskier

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez Dream Walker » 6 maja 2020, o 10:30

Scarlett, mam prosbe, moglabys poprawic nazwisko tej pani w moim poscie, bo okazuje sie, ze zrobilam az dwa bledy :)
Ja jestem neurotykiem, wiec z powodu kwarantanny zaczelam pisac opowiadanie.
Dream Walker

Postprzez jaskier » 6 maja 2020, o 13:31

:haha:
:przytul: :givelove
Jak może być jeszcze lepiej? :kwiatek
jaskier

Podziękował : 53 razy
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Postprzez lipstick » 7 maja 2020, o 01:14

James napisał(a):Oj, wspaniały, wspaniały... :)

A jak już o filmach rozmawiamy pełnometrażowych, to z komedii o PP mogę polecić jeszcze "Yes Man" z Jim'em Carry :) Ale pewnie znacie :D

Trailer:

właśnie przypomniałam sobie o tym filmie, dzięki :)
teraz oglądam <3
z filmów bardzo lekkich na wieczór, które poprawiają humor polecam
dla akceptacji i pokochania siebie ;)
lipstick

Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień