Przypominacz

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Przypominacz

Postprzez Delta » 11 cze 2020, o 14:10

Wersja trzecia i na razie chyba starczy. Co jeszcze mi się przypomniało to dodałem, mam nadzieję, że komuś posłuży.

1. Każda istota, którą mijam jest doskonałą niewinnością i miłością / błogosławię każdej napotkanej osobie. (Można stosować naprzemiennie)

2. To co widzę jest doskonałe / mogę widzieć tę rzecz zupełnie inaczej / spójrz na coś jakbyś to widział pierwszy raz w życiu. (naprzemiennie).

3. Jestem błogosławiony / czuję się pobłogosławiony. (Spróbuj to poczuć, przypomnij sobie to uczucie)

4. Pytania kwantowe:

* Jak może być jeszcze lepiej?

* Co jest we mnie wspaniałego czego jeszcze nie widzę? I wszystko co nie pozwala temu przejawić się w mojej rzeczywistości zniszczę i odkreuję teraz wszystko..

Zdanie odkreowujące:
Zgoda, niezgoda. Dobrze, źle. POC, POD. Wszystkie 9. W skrócie. Ponad nuklearne sfery.

* Teraz odkreuję, zniszczę moją relację z .... i każdą projekcję, oczekiwanie, odrzucenie i osąd, które każde z nas ma na temat drugiego i na temat naszej relacji, z przeszlości, teraźniejszości i przyszłości.

Zgoda, niezgoda. Dobrze, źle. POC, POD. Wszystkie 9. W skrócie. Ponad nuklearne sfery.

* Co uczyniłem tak wielkiego i ważnego w pieniądzach, że nie pozwalam ich sobie mieć. I wszystko to zniszczę, odkreuję teraz wszystko

Teraz odkreuję swój strumień dobrobytu i wszystkie blokady oraz ograniczające go zapory, które stworzyłem w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Zgoda, niezgoda, dobrze, źle, punkt kreacji, punkt destrukcji, wszystkie 9, w skrócie, ponad nuklearne sfery.

"Right and Wrong, Good and Bad, POD and POC, All nine, Shorts, Boys and Beyonds”

5. Ta króciutka wizualizacja, pomoże nam postrzegać siebie i wszystkich ludzi na równi.

Wyobraź sobie że idziesz w centrum miasta, witasz się z każdą mijaną osobą, witasz się ze swoją ulubioną sprzedawczynią ze sklepiku, przybijasz piątkę prezydentowi miasta a za chwilę witasz się z bezdomnym i chwilę rozmawiacie.

6. Obserwacja i odpuszczanie uczuć, emocji. Najprościej:

* Czujesz emocje na ogół w okolicach brzucha lub splotu słonecznego
(Wyobraź sobie najbardziej stresującą dla Ciebie sytuację)

* Skup się na tym uczuciu.

* Zaproś jeszcze więcej tego uczucia (jest to akceptacja w najlepszym wydaniu -zapraszaj coraz więcej, po kilku sesjach możesz już pływać w najgorszych emocjach, relaksować się w nich)

* Czy mogę pozwolić odejść temu uczuciu?

* Kiedy?

Pieniądze.
Wyobraź sobie, że co chwilę podchodzi do Ciebie ktoś i wręcza Ci plik banknotów. Np tysiąc złotych, układasz te pieniądze na stole i doskonale widzisz ile ich jest. Podejrzewam, że przy pewnej kwocie poczujesz jakieś uczucie. To jest ten próg na ile sobie pozwalasz. To jest uczucie oporu przed obfitością.

U mnie na przykład nie ma już teraz wyraźnego uczucia, za to pojawia się niechęć, umysł się wykręca i chce zająć się czymś innym. Ha mam cię!

Czy możesz pozwolić być temu uczuciu?
Czy możesz zaprosić jeszcze więcej tego uczucia?
Czy możesz go w końcu uwolnić? Kiedy?

Czy możesz pozwolić swoim rodzicom na ich podejście do kwestii bogactwa? Czy pozwolisz im wierzyć w to co wierzą?
Czy możesz uwolnić się od pragnienia akceptacji ze strony rodziców? Kiedy?

7. Technika oddechowa.

Wdech powolny, głęboki i spokojny, wydech naturalny, bez jakiejkolwiek ingerencji. Nie ma żadnej przerwy między wdechem i wydechem. Obserwuj oddech i wszystkie emocje jakie się pojawią.

Wyjaśnienia:

1. Chodzi tu o to aby utrzymywać wibracje na pewnym poziomie. Pomaga przestać oceniać mijane osoby. Często z kimś rozmawiam i dopiero po chwili sobie o tym przypominam kim, czym on jest. Przede wszystkim jest to super zabawa. Zauważyłem że zacząłem zagadywać napotkane osoby- kiedyś dla mnie niemożliwe.

Zalążek tej techniki zaczerpnąłem z kursu zginania łyżek, nie podam linka ponieważ ten tekst krąży po różnych forach i jest łatwy do znalezienia.

Rozwinięcie tematu niewinności i wiele więcej znajdziecie w "Kursie cudów" ale wielu odrzuci ją ze względu na trudny język. Dużo lepiej czyta się np. "Zniknięcie wszechświata".

2. Kurs cudów c.d. Może pomóc w widzeniu duchowym. Idea jest taka, że widzimy każdy przedmiot jako przeszłość, patrzymy na nasz ulubiony kubek i co my tu mamy? Wspomnienie smaku ulubionej herbaty, kawy, jego fakturę. Gdy patrzymy na coś po raz pierwszy jest już lepiej ale za chwilę próbujemy to sklasyfikować i dopasować do znanych nam rzeczy.

Stosujemy to do wszystkiego jednakowo. Tak do skarpetki jak i do drzewa czy góry. Nie ma tu gorszych i lepszych rzeczy tak jak nie ma łatwiejszych i trudniejszych "cudów".

To co widzę jest doskonałe. To krzesło jest doskonałe, ta ręka, to ciało...itd polecane na poprawę wzroku fizycznego ale czuję że jest w tym coś więcej.

3. Zaczerpnięte z anglojęzycznego forum od użytkownika Superman. Chodzi o to aby bawić się tym uczuciem 1-2 razy dziennie choćby przez krótką chwilę. Co prawda on poleca nie więcej niż 15 min dziennie ale czuję że jest możliwe być w tym stanie non stop. Ja potrafię około minuty potem zasypiam na ogół heh.

Może być czasem problem z przywołaniem tego uczucia. Wyobraź sobie jak może czuć się celebryta, sportowiec czy polityk który jest akurat na fali. Od wszystkich napotkanych ludzi dostajesz wyrazy uprzejmości, miłości dodatkowo pieniądze płyną zewsząd. Podobne uczucie towarzyszy zakochanym, czy możesz je sobie przypomnieć?

4. Pytania kwantowe/atomowe. Poznałem je niedawno tutaj na forum za co serdecznie dziękuję, oczywiście temat rzeka
viewtopic.php?f=21&t=394

Dodałem nowe pytania. Dziękuję Kasi77, która zacytowała Scarlet, która zacytowała Serenę  Dziękuję również Black od której zakosiłem jedno zdanie.

POC - Punkt kreacji
POD - Punkt destrukcji

https://drdainheer.com/free-stuff/the-c ... statement/

5. Nie wszyscy umiemy i lubimy wizualizować, ja również. Ale lubie poprzeglądać sobie przestrzenie wariantów niczym takie klatki hologramowe które przewijam w przestrzeni, powiększam, wchodzę w nie. Polecam jakąkolwiek książkę Vadima Zelanda w tym temacie.

Jak powinna wyglądać przykładowa wizualizacja? Nie jestem ekspertem ale czasem z powodzeniem używam. Weźmy na tapetę najprostszą chyba rzecz - samochód. Lata temu jako nastolatek udało mi się to w miesiąc. Trzeba jednak pamiętać aby uporządkować swoje myśli wobec siebie oraz innych ludzi. Pomaga w tym technika nr 1 oraz 6.

Nie masz prawka? Zobacz jak zdajesz egzamin, jak egzaminator Ci gratuluje. Zobacz jak odbierasz prawko i teraz przyjrzyj się mu, poczuj go w ręce ... o nie! Lekko przecięty w rogu ( takie małe nic nie znaczące niedoskonałości pomagają się skupić na obrazie) włòż go do portfela. Spotykasz przyjaciół, wszyscy Ci gratulują...

Bardzo pomocne jest również podczas egzaminu, wyobrazić sobie że jeździmy z kumplem, który ma głupie zachcianki. U mnie stres pojawił się pod koniec jazdy bo egzaminator przeciągał...pomogło zdecydowanie.

Przejrzyj sobie na luzie w wyobraźni różne warianty. Przewijaj je palcem niczym w wielkim niebiańskim tablecie. Powiększaj, przybliżaj a gdy zechcesz wejdź w ten wariant.

Chcesz małe niebieskie auto miejskie. Pezeglądasz sobie różne auta...o! Jest niebieski Peżocik. Obchodzisz go dookoła dotykasz, czujesz fakturę lakieru. O tu jest mały odprysk, ledwie widoczny, przejedź po nim palcem, poczuj go.
Wsiądź do samochodu, hmm wygodny fotel. Ustaw lusterko, zobacz swoje odbicie w nim, zapnij pas, włącz sobie radio. Przejedź ręką po pulpicie, poczuj fakturę obicia. Poczuj zapach tego samochodu...hmm lekko zajeżdża drzewkiem zapachowym, trzeba będzie wywietrzyć. Zerwij to drzewko i włóż do schowka.
Złap za kierownicę, poczuj jej fakturę...oo obita skórą, świetnie! Ale tu lekkie przecięcie na skórze, przejedź po nim palcem.
Przekręć kluczyk. Ścisz muzykę, bo silnik tak cichutko chodzi...wrzuć bieg i przejedź się kawałeczek.
Na zakończenie uściśnij rękę temu sympatycznemu sprzedawcy. Gdy mu przekazujesz pieniądze on macha ręką z uśmiechem, a niech tam! I oddaje Ci połowę umówionej kwoty. Jeszcze raz uścisk ręki...poczuj go. Co za wspaniały człowiek :)

Teraz przywołaj uczucie posiadania swojego auta. Na początku będzie to ekscytacja ale za chwilę, za tydzień to uczucie powoli wygasa, zastępuje je codzienne zadowolenie że jedziesz sobie swoim autem. Zatankuj je! Pojedź na myjnie i go wypucuj, przecież jest już Twoje.

6. "Technika uwalniania" Dawida Hawkinsa. Bardzo pomocna przy pracy z emocjami. Prosta i skuteczna.

Na pytania czy mogę, czy pozwolę odejść uczuciu można odpowiadać tak, nie oraz nie k... nie mogę i nie chcę. To co czujecie bez żadnych sztuczek. Odpowiedź na "kiedy" to TERAZ ale zanim ona padnie również może minąć trochę czasu, odpowiadajmy szczerze.

Uwolniłem dzięki temu ciężkie uczucie gdzieś w okolicach splotu, nigdy już nie wróciło. Pracowałem też trochę z lękiem wysokości z wspaniałymi efektami.

7. Jest wiele technik oddechowych, do wyboru do koloru. Oddechem zajmuje się joga Pranayama, wykorzystywany jest również w Rebirthingu. Ja wybrałem technikę oddechu połączonego z książki Collina Sisson "Sztuka świadomego oddychania".

Dziękuję, powodzenia <3

mrO: zedytowane na życzenie autora
Oddycha tam ten człowiek w duszy tak zmartwiałej, którego usta nigdy nie wypowiedziały: to jest mój własny, mój ojczysty wszechświat!

Za ten post autor Delta otrzymał podziękowania - 2
Infinity, jaskier
Delta

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: Przypominacz

Postprzez mrO » 13 cze 2020, o 11:58

Jeśli chcesz to możemy zedytowac to co napisałeś, bo jeśli się nie mylę to mamy 3 posty o tym samym tylko każdy kolejny jest "zmodyfikowany".
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 143 razy
Otrzymał podziękowań: 536 razy

Postprzez Delta » 13 cze 2020, o 12:30

Bardzo bym prosił. Przepraszam za taki śmietnik ale tak przynajmniej widziałem czy to jest w ogóle czytelne. W notatniku w telefonie nie wszystko widziałem. Poza tym czasami piszę nie po polsku.

Dziękuję!
Oddycha tam ten człowiek w duszy tak zmartwiałej, którego usta nigdy nie wypowiedziały: to jest mój własny, mój ojczysty wszechświat!
Delta

Postprzez Scarlett » 13 cze 2020, o 12:51

Ostatni post wstawić jako pierwszy?
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 529 razy
Otrzymał podziękowań: 2256 razy

Postprzez Delta » 13 cze 2020, o 13:03

Chyba tak, dwa pierwsze możnaby usunąć. Nie ma potrzeby żeby trzy elaboraty tu wisiały.
Delta

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień