Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez kasiasl » 7 sty 2021, o 10:06

to chyba moje pierwsze namacalne przyciągnięcie: w polowie stycznia mialam jechac do pracy do Brukseli w ramach delegacji - 4 dni tam, piaty w Polsce. Wszystko super ustalone, az tu nagle okazuje sie ze teraz niestety jest mało lotów i nie dałabym rady tak kursować.
To wyszło przedwczoraj, wczoraj próbowałam znaleźć rozwiązanie, ale nic sie nie udawało i dziś przed praca podczas porannej medytacji poprosiłam Wszechświat żeby coś z tym zrobił. Rozwiązał problem, nie wiem jak, JAKOŚ.
Po godzinie zadzwoniła Pani z Brukseli, że ona przeprasza ale moja praca tam zostaje przełożona o kilka miesięcy ze wzgledu na sytuację covidową :D
I ja bardzo będę wierzyć, że to PP, a nie zaden przypadek :)
Co o tym myślicie? :)
kasiasl

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Kiniek » 11 sty 2021, o 20:53

Dwa dni temu siedzę sobie w domu i myślę "ale mam ochotę na maka" (nic a nic się nie zapowiadało, że się tam w ten dzień wybiorę, moje lenistwo jest silniejsze ;p). Parę godzin później dzwoni do mnie przyjaciółka czy odbiorę ją z centrum, bo zepsuł jej się samochód. Oczywiście było to z 200m od maka, nie mogło być inaczej, żebym o niego nie zahaczyła :D

To głupi przykład, jednak pokazuje jak okoliczności się układają, gdy czegoś nam się chce.

Za miesiąc odwiedza mnie kumpela, z którą się dawno nie widziałam. Wczoraj pomyślałam "a może bym z nią zjadła sushi" i zaraz o tym zapomniałam. Dzisiaj sama do mnie napisała czy lubię sushi i czy zjemy. Magia.

Jak tak to piszę, to widzę, że mam ładne przyciąganie żarcia :lol:
To chyba dlatego, że wszechświat wie jak bardzo chciałabym przytyć :lol:

Ps. Cieszą mnie takie pierdółki :sun
Kiedy rozmawiamy ze sobą, natychmiast stajemy się więźniami słów, które niosą ze sobą niesamowite ograniczenia. Dlatego też rzadko używam słów, aby coś przekazać. Najczęściej komunikuje za pośrednictwem uczuć.
~Walsch Neale Donald
Kiniek

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez trex » 12 sty 2021, o 00:36

kasiasl napisał(a):to chyba moje pierwsze namacalne przyciągnięcie: w polowie stycznia mialam jechac do pracy do Brukseli w ramach delegacji - 4 dni tam, piaty w Polsce. Wszystko super ustalone, az tu nagle okazuje sie ze teraz niestety jest mało lotów i nie dałabym rady tak kursować.
To wyszło przedwczoraj, wczoraj próbowałam znaleźć rozwiązanie, ale nic sie nie udawało i dziś przed praca podczas porannej medytacji poprosiłam Wszechświat żeby coś z tym zrobił. Rozwiązał problem, nie wiem jak, JAKOŚ.
Po godzinie zadzwoniła Pani z Brukseli, że ona przeprasza ale moja praca tam zostaje przełożona o kilka miesięcy ze wzgledu na sytuację covidową :D
I ja bardzo będę wierzyć, że to PP, a nie zaden przypadek :)
Co o tym myślicie? :)

Nie ważne co my myślimy. To Ty nadajesz znaczenie takim zrządzeniom losu.
Dla mnie, obserwatora z zewnątrz, to może być przypadek, ale jak doprowadziłaś do tego przypadku wiesz tylko Ty.
Ciesz się tym i kombinuj następne "przypadki" :rock

Za ten post autor trex otrzymał podziękowanie od
kasiasl
trex

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez Gigi » 16 sty 2021, o 12:45

Witam kochani

Niedawno opisałam tutaj swoje przyciągnięcia. Dzisiaj chciałabym się podzielić nastepnym:)
Udało mi się przyciągnąć nową pracę:)
Poprzednia była świetna, dobrze płatna, wspaniali współpracownicy, ale pomyślałam, że mogę jeszcze lepiej;) Zależało mi na pracy na tych samych warunkach plus dużo dni urlopu płatnego. Moja branża jest dosyć zamknięta i specyficzna że względu na pracę z klientami VIP z całego świata, ale cieszyła mnie sama praca nad procesem. Od samego pomysłu zajęło mi to ok 3tyg i oto jest. Wczoraj dostałam fantastyczną propozycje pracy, którą przyjęłam. Prawie 120 dni urlopu płatnego :)

Zaczynam w przyszłym tygodniu, a do tego czasu relax w domku na plaży w mojej ukochanej Barcelonie z bardzo bliską mi osobą:)

Przesyłam wam dużo pozytywnej energii. Uwierzcie w siebie i bądźcie dla siebie dobrzy.
Wspaniałego weekendu

Za ten post autor Gigi otrzymał podziękowania - 4
Agis, Blue Daisy, Covarrubias, Dream Walker
Gigi

Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Postprzez cambio__ » 17 sty 2021, o 16:23

Przyciągnęłam szkolenie z używania AED.

Jakoś rok temu oglądałam filmiki na youtube z użyciem AED żeby w razie czego wiedzieć co i jak, ale nigdy nie miałam możliwości go dotknąć, obejrzeć a poprzez dotyk i działanie zapamiętuje najszybciej. Szukałam czy może w moim mieście są jakieś szkolenie z pierwszej pomocy i okazało się, że moje miasto kupiło kilka sztuk i w różnych częsciach było szkolenie z użycia właśnie AED, ale niestety spóźniłam się o jakieś 2 miesiące. No trudno. Zapomniałam o tym kompletnie.

Ostatnio miałam szkolenie BHP do nowej pracy i nagle pan przyniósł AED, opowiedział o nim co trzeba. Obejrzałam, podotykałam, ponaciskałam i tak właśnie się to zmanifestowało. Niby mała rzecz, a jednak bardzo mnie to ucieszyło i zmotywowało :D :D :D :D :D
cambio__

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postprzez cabochard » 17 sty 2021, o 22:21

Może to oczywiste, ale przyciągnęłam śnieg. Jakiś czas temu, kiedy temperatury były na plusie i w prognozach była mowa o tym, że "bestia ze wschodu" ominęła Polskę, spacerując wyobrażałam sobie, że jest biało i buty skrzypią mi na śniegu. Zima jest piękna :lovki
Należy robić to, co się chce i nie robić tego, czego się nie chce
~Tatiana Mitkowa~
cabochard

Podziękował : 73 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień