Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

podstawy, działanie, doświadczenia, sukcesy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Oleander » 29 cze 2020, o 14:58

a to ja też dopiszę drobnice od siebie, a co ;)
Koleżanka odpadła z mojej imprezy, więc zapytalam czy moge do niej wpaść nazajutrz po planszówke, którą miała przyniesć. Pomyślałam sobie, że szkoda , ze już nie mieszka w moim mieście i muszę do niej jechać prawie 30 min po jedną gre, ale trudno, pojade, bo co zrobić, a zależy mi na tym. Następnego dnia umawiając się na godzinę okazało się, że akurat ta gra została u jej siostry, która mieszka w moim mieście :D
Oleander

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Amazonka » 29 cze 2020, o 23:24

W końcu ja też mogę się czymś tutaj pochwalić... Chciałam poznać w moim mieście kogoś, kto miałby podobne zainteresowania, mieć nowego dobrego znajomego. I ostatnio kogoś takiego poznałam. Super się dogadujemy, a poznałyśmy się poprzez to, co jest moim największym zainteresowaniem. I to totalnie bez żadnego szukania, chodzenia gdzieś, po prostu samo mi "spadło". Normalnie jest super! :dance
"Świat jest pełen oczywistych rzeczy, których nikt nie zauważa."

Za ten post autor Amazonka otrzymał podziękowania - 2
Anka12, Wenus21
Amazonka

Podziękował : 18 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Scarlett » wczoraj, o 12:32

Takie jaja :D
Oglądałam sobie wczoraj wieczorem stary odcinek Kuby Wojewódzkiego z Marią Czubaszek, której lubiłam słuchać. Rozmawiali o różnych celebrytach, w tym też o rapującym Krzysztofie Ibiszu, który zrobił to jakoś charytatywnie w 2011 roku. Puścili fragment, skomentowali itd.
Godzinę później wrzuciłam na instastory jakąś piosenkę i kto ją wyświetlił? Oficjalny profil Krzysztofa Ibisza :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 525 razy
Otrzymał podziękowań: 2255 razy

Postprzez nina19888 » wczoraj, o 16:12

Scarlett napisał(a):Takie jaja :D
Oglądałam sobie wczoraj wieczorem stary odcinek Kuby Wojewódzkiego z Marią Czubaszek, której lubiłam słuchać. Rozmawiali o różnych celebrytach, w tym też o rapującym Krzysztofie Ibiszu, który zrobił to jakoś charytatywnie w 2011 roku. Puścili fragment, skomentowali itd.
Godzinę później wrzuciłam na instastory jakąś piosenkę i kto ją wyświetlił? Oficjalny profil Krzysztofa Ibisza :lol:

To nie wiem czy nie zepsuję przyciągnięcia, ale każde moje insta story ogląda oficjalne konto Krzysztofa Ibisza i Leszka Stanka :lol:
nina19888

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez Scarlett » wczoraj, o 17:11

Eee to nie zepsułaś, bo moje tylko po oglądaniu go w TV :lol: gdyby nie to, to pewnie by nie wlazł :lol:
Teraz włączę se Leszka :haha:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 525 razy
Otrzymał podziękowań: 2255 razy

Poprzednia strona

Powrót do Prawo przyciągania na co dzień